ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bandic zidja sve se prasi

Go down

bandic zidja sve se prasi Empty bandic zidja sve se prasi

Post by debotoijusto Thu 14 Feb - 18:46

ZAGREBAČKI gradonačelnik Milan Bandić potvrdio je u četvrtak da se u Novom Zagrebu planira napraviti "Grad u Gradu" između rijeke Save, Avenije Većeslava Holjevca, Avenije Dubrovnik i Ulice Radoslava Cimermana, na površini od gotovo 1,1 milijun četvornih metara, ali nije želio ništa detaljnije reći osim da će to biti novi Manhattan.
"Sve što smo napravili sugrađani i ja u ovih 19 godina je 'ubod komarca' što će se tamo dogoditi. Strpimo se mjesec-dva dana", rekao je Bandić na Trgu bana Jelačića gdje je s pomoćnikom ministra poljoprivrede Zdravkom Tušekom otvorio manifestaciju "Valentinovo na Jelačiću", na kojoj se do 15. veljače predstavlja 50-ak proizvođača vina.
Podsjetio je kako se na redizajn Zagrebačkog velesajma čeka 50 godina, baš kao i okolnih površina Hipodroma, parkirališta na istočnoj strani Velesajma, igrališta NK Lokomotive... Milijun i tristo tisuća kvadrata, grad u gradu.
"Ako je Radnička - zagrebački Champs-Elyséesi, onda bi to trebao biti zagrebački Manhattan - grad u gradu", rekao je Bandić.

Na pitanje novinara odustaje li se od gradnje novog stadiona budući da je najavio ulaganje od 280 milijuna kuna u maksimirski stadion, Bandić je odgovorio da priopćenjem informirati građane o tri faze dovršetka Dinamovog stadiona te najavio da će u prvoj fazi, s kojom će krenuti, završiti i staviti u funkciju sjevernu tribinu.
Bandić je istaknuo i kako još nije siguran što od maksimirskog stadiona napraviti - "da li to zbrisati sa lica Zemlje, pa napraviti stadion Nacionale na Blatu zajedno s Vladom RH ili ulagati u ovo, u 'Skadar na Bojani'".  

To je jedini projekt koji nisam dovršio jer ne znam kako ću... To su radili arhitekti po narudžbi tadašnjih mojih kolega... Moji predčasnici - o kojima sve najbolje -  su učinili to da su, dodvoravajući se prvom predsjedniku Tuđmanu, htjeli sklepati nešto od krova. A kuća se gradi od temelja, rekao je Bandić.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-u-zagrebu-ce-biti-novi-manhattan/2064129.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

bandic zidja sve se prasi Empty Re: bandic zidja sve se prasi

Post by debotoijusto Thu 14 Feb - 18:48

tako nam bog pomogao
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

bandic zidja sve se prasi Empty Re: bandic zidja sve se prasi

Post by debotoijusto Fri 15 Feb - 21:29

Ono što je prilično zanimljivo u ovoj Bandićevoj “bombi” jest iznimno kratak rok za podnošenje pisma namjera. Naime, svi koji žele sudjelovati moraju hitno reagirati jer je rok do 1. ožujka, odnosno za manje od 15 dana.

:ming1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

bandic zidja sve se prasi Empty Re: bandic zidja sve se prasi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum