ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati

Go down

Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati  Empty Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati

Post by vuksadinare 13/2/2019, 11:18

https://poskok.info/hoce-li-dobiti-50-000-km-sadmir-taric-trazi-obecanu-nagradu-ja-sam-doveo-policiju-do-edina-gacica/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati  Empty Re: Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati

Post by vuksadinare 13/2/2019, 11:20

koje budale...cinkati mafijasa i muđehedina potpisoa si sam sebi smrtnu presudi..ne bi cudilo da ovog ili onog drugog nađu obezglavljenog odnosno da ga snimaju kamerom kad ce im glavurdu sijeci :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati  Empty Re: Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati

Post by vuksadinare 13/2/2019, 11:28

ostade ti sadmire i kolega i bez para i bez glave..đaba ste krecili :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati  Empty Re: Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati

Post by vuksadinare 13/2/2019, 11:29

te pare su vec podjelili bakir i campara...dos'o trazit pare ovi ga otjerali..'ajde bolan jarane mi se zajebavali u svezi nagrade.Ti ko mujo u kupus utrcao.Ja glupana' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati  Empty Re: Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati

Post by vuksadinare 13/2/2019, 11:32

evo jednog zaniljivog komentara ili sale a pola sale istina.. :D

'ma bje'z allaha ti neces ti vidjeti ni marke jos ce te optuziti da si mu bio jatak' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati  Empty Re: Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati

Post by T. 13/2/2019, 12:40

“Otišao sam u MUP i nisu mi dali da dođem do komesara. Rekli su mi da nagrada uopće nije raspisana i otjerali su me.˝

a glupog li bosanca...
vjeruje bosancima...

_________________
Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati  Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati  Empty Re: Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati

Post by vuksadinare 13/2/2019, 12:43

T. wrote:“Otišao sam u MUP i nisu mi dali da dođem do komesara. Rekli su mi da nagrada uopće nije raspisana i otjerali su me.˝

a glupog li bosanca...
vjeruje bosancima...
dobro je rekao ovaj jos ce ga optuziti da je bio jatak :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98990
2015-09-08


Back to top Go down

Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati  Empty Re: Taman si je cinkanjem mudzehida Gacica pucao u glavu.Dzaba ti lova sad neces mirno spavati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum