ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 18 of 38 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 38  Next

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 15:32

kolerik wrote:
RayMabus wrote:
kolerik wrote:
crvenkasti wrote:
kolerik wrote:
Momak ajde mi pošalji na PP vrijeme i mjesto, pa ćemo vidjet ko će kome jebat mater

Bolje ti je da šutiš. On je sam na Jarunu u kafiću išamarao njih 30oricu.
Odlično.

Slučajno živim na Jarunu, on ni 30 plišanih igračaka ne bi mogao našamarati.

Općenito, samo u filmu jedan prebije trojicu. Izvan staračkog doma ili jaslica.
Pa dobro dobija san i ja batina , šljiva ispod oka i tako to.

Al je netko dobija bocu u glavu i osta spavat tamo.

Nas dvoje nemamo što razgovarati, PP, vrijeme i mjesto. To jedino od tebe hoću momentalno vidjet
Šta me boli kurac šta ti oćeš. Ja sam ti miroljubiv znaš. To nije moj problem oćeš ti meni negdi prgavit pa dobit batina

Polomili sve biljarske štapovima tamo na Jarunu , pucale kosti , izaša na svojin nogama , još in jebava mater.

RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 15:32

RayMabus wrote:Već san ti bija na Jarunu isprebija cili kafić , neću sad dva puta ić.

lol!

Sami se nabili na šaku , nepoaniran ja tučnjave da ću dolazit po pozivu. Dođi ti s dresom Cz u Split.
Haha pičko.

Doći ću ja u Split u dresu koji još više mrzite.

Hrvatske reprezentacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 15:34

kolerik wrote:
RayMabus wrote:Već san ti bija na Jarunu isprebija cili kafić , neću sad dva puta ić.

lol!

Sami se nabili na šaku , nepoaniran ja tučnjave da ću dolazit po pozivu. Dođi ti s dresom Cz u Split.
Haha pičko.

Doći ću ja u Split u dresu koji još više mrzite.

Hrvatske reprezentacije.
Pa iman ga ja doma. Koje ti gluposti pričaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 15:35

RayMabus wrote:
kolerik wrote:
RayMabus wrote:
kolerik wrote:
crvenkasti wrote:

Bolje ti je da šutiš. On je sam na Jarunu u kafiću išamarao njih 30oricu.
Odlično.

Slučajno živim na Jarunu, on ni 30 plišanih igračaka ne bi mogao našamarati.

Općenito, samo u filmu jedan prebije trojicu. Izvan staračkog doma ili jaslica.
Pa dobro dobija san i ja batina , šljiva ispod oka i tako to.

Al je netko dobija bocu u glavu i osta spavat tamo.

Nas dvoje nemamo što razgovarati, PP, vrijeme i mjesto. To jedino od tebe hoću momentalno vidjet
Šta me boli kurac šta ti oćeš. Ja sam ti miroljubiv znaš. To nije moj problem oćeš ti meni negdi prgavit pa dobit batina

Polomili sve biljarske štapovima tamo na Jarunu , pucale kosti , izaša na svojin nogama , još in jebava mater.
Svakako.

Sve ću pročitat od tebe samo vrijeme i mjesto neću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 15:36

Vrime i misto ? Šta ja znam vrime i misto , neki kafići na Jarunu, ima i dosta u toj ulici , subota navečer , šta ja zna di je to točno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Ringo10 10/2/2019, 15:36

cassanowa wrote:
pizzon wrote:
napasti igrace, na ulici, tezak primitivizam.
Bitno je da gađati grad od par stotina tisuća civila topovima s razarača "Split" nije primitivizam. Jel da?
A to bi trebalo bit kao opravdanje za ovo ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 15:38

cassanowa wrote:
pizzon wrote:
napasti igrace, na ulici, tezak primitivizam.
Bitno je da gađati grad od par stotina tisuća civila topovima s razarača "Split" nije primitivizam. Jel da?
to nije samo primitivizam
to je nedopustivo, posmatrano izolovano. 
nije normalno uporedjivati
sukob koji je utemeljen na
sukobu primitivne borbe za
samu vlast, s.m.- i zloupotrbe istorijskog
trenutka sa druge strane, f.t.


Last edited by pizzon on 10/2/2019, 15:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 15:39

Ringo10 wrote:
cassanowa wrote:
pizzon wrote:
napasti igrace, na ulici, tezak primitivizam.
Bitno je da gađati grad od par stotina tisuća civila topovima s razarača "Split" nije primitivizam. Jel da?
A to bi trebalo bit kao opravdanje za ovo ...
Kad su švabe pobili srbe, onda su im 50 godina zabranili doć u Kragujevac.

Samo bi trebali i na njih primjeniti iste kriterije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 15:40

A ti bi vrime i miste da ti ja dam da se mi potučemo ?

Aj pamet u glavu neznaš s kime imaš posla

Budi dobar jer će dobit plesku , to šta ti misliš da si neki faca to ti mene boli kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 15:40

pizzon wrote:
cassanowa wrote:
pizzon wrote:
napasti igrace, na ulici, tezak primitivizam.
Bitno je da gađati grad od par stotina tisuća civila topovima s razarača "Split" nije primitivizam. Jel da?
to nije samo primitivizam
to je nedopustivo, posmatrano izolovano. 
nije normalno uporedjivati
sukob koji je utemeljen na
sukobu primitivne borbe za
samu vlast, s.m.- i zloupotrbe istorijskog
trenutka sa druge strane, f.t.
E pa to se desilo...

Zato se desilo i ovo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 15:41

RayMabus wrote:Vrime i misto ? Šta ja znam vrime i misto , neki kafići na Jarunu, ima i dosta u toj ulici , subota navečer , šta ja zna di je to točno.
Slijedeća subota, 22 sata na ulazu na mirogojsko groblje. Moram te još i odvući na grob pokojne matere da se ispričaš što si budaletina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 15:42

kolerik wrote:
RayMabus wrote:Vrime i misto ? Šta ja znam vrime i misto , neki kafići na Jarunu, ima i dosta u toj ulici , subota navečer , šta ja zna di je to točno.
Slijedeća subota, 22 sata na ulazu na mirogojsko groblje. Moram te još i odvući na grob pokojne matere da se ispričaš što si budaletina.
Boli me kurac za tvoju mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 15:43

Eto, riješeno, nema potrebe za daljnjom raspravom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 15:45

RayMabus wrote:
kolerik wrote:
RayMabus wrote:Vrime i misto ? Šta ja znam vrime i misto , neki kafići na Jarunu, ima i dosta u toj ulici , subota navečer , šta ja zna di je to točno.
Slijedeća subota, 22 sata na ulazu na mirogojsko groblje. Moram te još i odvući na grob pokojne matere da se ispričaš što si budaletina.
Boli me kurac za tvoju mater.
sad si preterao
prolupao si
stidi se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 15:49

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
kolerik wrote:
RayMabus wrote:Vrime i misto ? Šta ja znam vrime i misto , neki kafići na Jarunu, ima i dosta u toj ulici , subota navečer , šta ja zna di je to točno.
Slijedeća subota, 22 sata na ulazu na mirogojsko groblje. Moram te još i odvući na grob pokojne matere da se ispričaš što si budaletina.
Boli me kurac za tvoju mater.
sad si preterao
prolupao si
stidi se
Zašto ? Pa puca mi kurac za njegovu mater. Nisan mu ja kriv šta ga je rodila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 10/2/2019, 15:52

Ringo10 wrote:
cassanowa wrote:
pizzon wrote:
napasti igrace, na ulici, tezak primitivizam.
Bitno je da gađati grad od par stotina tisuća civila topovima s razarača "Split" nije primitivizam. Jel da?
A to bi trebalo bit kao opravdanje za ovo ...
gle il se pravis glup ili si glup...prolazu simbolima zvezde u splitu nema..nije bilo ni prije nema danas nece biti i ubuduce...razlozi se znaju...da ih ne ponavljam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 15:56

kolerik wrote:Eto, riješeno, nema potrebe za daljnjom raspravom.
Pa normalno da nema. Tija si se sam tuč , oćeš broj , misto , vrime a ja ti odma objašnjavan šta će ti se desit.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 10/2/2019, 16:04

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:imali su " civilne " jakne
bez ikakvih klupskih ili drzavnih obelezja. 
ali, konobaru krvniku to nije bilo dovoljno. mogo je i kite da im izmeri.
da proveri da li mu pasuju.
Glup si..siris imali su zvezdina obiljezja ..a drugo konobaru sigurno to nisu prvi srbi koje je posluzivao da ga je to tako uzrujalo...imam filing da ni ovi u ovom slucaju nisu potpuno nevinasca...pitanje je sto je to konobara toliko uzrujalo da riskira vlastiti posao..jedino moze biti to da su mu ovi nesto rekli sto mu se ocito nije svidjelo...velim sigirno nisu ns tom splitskom najfrektevnijem mjestu konobaru prvi srbi koje je posluzivao..citam da jr jedan svjedok rekao da je konobar bio toliko uzrujan kao da mu je netko saopcio da mu je neko stradao...
nije bilo provokacije
uhedno
biti deo sportskog tima nije provokacija.par sati ped mec.
nisu navijaci.
konobar treba da taglavi ozbiljnu corku.
napasti igrace, na ulici, tezak primitivizam.
ne opravdavam fizicke sukobe..ali zvezdina obiljezja su ozbiljna provokacija u splitu kao rijekina i dinamova..jbg na crnoj listi ste i zu se nista ne moze...split je takva specificna sredina il te vole il te mrze vise od dozvoljenog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 16:10

Evo i njega

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/588441/i-Suljo-komentirao-napad-na-zvezdase-u-splitu-izbacio-bih-zuc-i-bijes-ali-to-ne-bi-pomoglo-nasim-momcima-strah-me-da-se-ovo-ne-ponovi

Pa ponovit će se , dođi opet doli
RayMabus
RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 16:11

Nemoraš strahovat oće li će se ponovit , oće , eto sad si siguran.

Dođi drugi put s palicama i punom ratnom opremom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 16:14

Dođi opet.

Uvedi lipo pravilo profesionalni igrači da se ponašaju profesionalno a ne mi srat ode.

Puši kurac jebi mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175423
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 18 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 38 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum