ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska poslala vojsku na Kosovo

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hrvatska poslala vojsku na Kosovo - Page 4 Empty Re: Hrvatska poslala vojsku na Kosovo

Post by crvenkasti 9/2/2019, 14:25

Osjećam da sam glup.

crvenkasti

Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska poslala vojsku na Kosovo - Page 4 Empty Re: Hrvatska poslala vojsku na Kosovo

Post by Regoč 9/2/2019, 14:45

RayMabus wrote:Hrvatska sigurno neće odlučivati o tome kako će se velike sile u EU dogovorit oko budućeg ustroja iste a i uostalom mi smo tu tek od 2013 tako da smo najnoviji pa prema tome šta mi imamo solit pamet njima , tek smo ušli a oni su tu desetljećima.
Izmjene zaglavnih spisah nema bez pristanka svijuh, a time i nas. Teško ćemo utjecati na glavne tiekove sami, stoga moramo povezati se sa sličnomislećimi zemljami i zajednički nastupiti naspram velikih.

_________________
Hrvatska poslala vojsku na Kosovo - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hrvatska poslala vojsku na Kosovo - Page 4 Empty Re: Hrvatska poslala vojsku na Kosovo

Post by Guest 9/2/2019, 15:10

kofein wrote:
pizzon wrote:koji zivotni prostor
u hr i srb mogu da zive
jos po 5 miliona, znaci 10 mil.
srbija i hrvatska moraju da obezbede
hranu za okvirno 20 mil 
ne koristimo optimalno ono sto imamo. nismo racionalni, nismo efikasni, mi smo za svaku osudu.
zbog nacina kojim se ophodimo prema sopstvenim gradjanima i samoj zemlji.

Živim za dan da se ponovno ujedinimo i da Vas (kad se najmanje nadate) u presudnom trenutku zajebemo.

mi cemo biti ujedinjeni jedino
preko eu institucija. na regionalnom
to su sporazumi o boljem funkcionisanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska poslala vojsku na Kosovo - Page 4 Empty Re: Hrvatska poslala vojsku na Kosovo

Post by RayMabus 9/2/2019, 15:13

Ujedinjenje ili smrt

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/588336/video-huligani-napali-vaterpoliste-crvene-zvezde-na-rivi-tukli-su-ih-na-stekatu-jedan-se-od-batina-spasio-skokom-u-more

Smrt
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska poslala vojsku na Kosovo - Page 4 Empty Re: Hrvatska poslala vojsku na Kosovo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum