ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Go down

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Empty Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Post by RayMabus Mon 4 Feb - 15:32

Bravo Edine , ti si pravi gazija

https://www.jabuka.tv/ubojstvo-kod-konjica-izvrsio-pripadnik-el-mudzahida-koji-je-ubio-suborca-i-vlastitu-majku/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Empty Re: Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Post by dijagram Mon 4 Feb - 15:44

Između ostalog je ispričao da su ih Arapi koji su bili na čelu odreda drogirali heptanonom, artanom i drugim drogama uoči borbi s Vojskom RS, te kako se za jednoga zaklanoga Srbina dobivao pištolj s posvetom.

e vala, nakon heptanona i artana pretvarali bi se u spore zombije:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Empty Re: Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Post by Guest Mon 4 Feb - 16:02

Pistolj...bzvz.. da je Kalas pa hajde..100 Srba,100 kalasa,u nekim dobrim vremenima,100 000 Ojrova..fin startap geld.. :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Empty Re: Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Post by Guest Mon 4 Feb - 16:24

Jebo te ..da sam se borio za ovakvu vukojebinu zvanu CRO prvo bi pobijo pola ovih sto donose zakone pa bi onda rokno i sam sebe..Ovi srbi i sancerosi ..sipci ce osvojiti Hrvatsku kurcom kao sto su sipci osvojili Kosovo.Znaci ..nacija koja ima slabe jebace propada ..Jedino ce 'rvatice profitirati..bit ce kurca na izvolte::))) Nije ni cudo sto srpkinje postaju lezbace..kako nece medju takvim kojima se kurac dize samo na litru rakije::))Nema vam spasa ..jebaji ga..doce drugi kojima se dize na dobro dupe i cvrste cice...pa ja..sta fali..::))>>?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Empty Re: Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Post by RayMabus Mon 4 Feb - 16:27

A nek dolaze slobodno , što bi Hrvatska bila iznimka pa jedina zemlja u Europi u kojoj se nije desio islamistički napad

To je dobro za turizam
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Empty Re: Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Post by Guest Mon 4 Feb - 16:38

E tu si u pravu..ali u panjevima..Stari moj ..sve se to radi planski..medju njima ima dosta koji mrze Hrvatsku vise nego svi srbi zajedno:))
Jedna bombica u sezoni i odoste svi u sto picki materinih.Bolje vam je ckomiti ..nosite krunice u dzepu i molite svevisnjeg da se takav ne pojavi..jer ces i ti morati ponovo obradjivati maslenike i vatati girice za rucak::)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Empty Re: Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Post by RayMabus Mon 4 Feb - 17:10

frka wrote:E tu si u pravu..ali u panjevima..Stari moj ..sve se to radi planski..medju njima ima dosta koji mrze Hrvatsku vise nego svi srbi zajedno:))
Jedna bombica u sezoni i odoste svi u sto picki materinih.Bolje vam je ckomiti ..nosite krunice u dzepu i molite svevisnjeg da se takav ne pojavi..jer ces i ti morati ponovo obradjivati maslenike i vatati girice za rucak::)
Ja molin Boga da se pojavi.

PS : Nisi me dobro psihološki proučio

Utipkaj : Sotona .....pa čitaj
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Empty Re: Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Post by RayMabus Mon 4 Feb - 17:36

Policija mu u kući našla hrpu eksploziva

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2061446

Evo našeg gazije

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Dfgnbdfgbgfgggg111
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni Empty Re: Buduća hrvatska radna snaga kolje i ubija po Bosni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum