ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALBANAC O KOJEM PRIČA CIJELA SRBIJA ???? pošteno radi i zaradi ??? Što je s nama ostalima??

Go down

ALBANAC O KOJEM PRIČA CIJELA SRBIJA ???? pošteno radi i zaradi ??? Što je s nama ostalima?? Empty ALBANAC O KOJEM PRIČA CIJELA SRBIJA ???? pošteno radi i zaradi ??? Što je s nama ostalima??

Post by immortal 4/2/2019, 10:54

https://www.haber.ba/zanimljivosti/svastara/584054-nosim-gace-od-188-evra-i-carape-od-45-evra-ispovijest-senkija-versacea-albanca-o-kojem-prica-cijela-srbija?fbclid=IwAR3EBUYFHKoudXMJcZb4GiRxru3hooPrzyrraxaK8KdU8Cz97N59ne82yOY


“Nosim gaće od 188 eura i čarape od 45 eura”:
 Ispovijest Šenkija Versaćea, Albanca o kojem priča cijela Srbija!.

ALBANAC O KOJEM PRIČA CIJELA SRBIJA ???? pošteno radi i zaradi ??? Što je s nama ostalima?? Senki

“Uređenje kuće i bazena me je koštalo oko milion eura. Sve originalne proizvode kupujem u Italiji. Već dvanaest godina radim, imam dobar posao i nije mi žao da trošim novac na nešto što je neka vrsta mog znaka raspoznavanja. U ormaru mi je bukvalno sve Versaće – od kape do čarapa. Nedavno sam kupio bokserice od 188 eura i čarape od 45 eura. Živim svoj Versaće san i zadovoljan sam”, kaže Šenki iz Aračinova u Makedoniji.

ŠENKI VERSAĆE - FB-VIJESTI.COM


ADVERTISEMENTS



“Stalno dobijam ponude od raznih TV stanica u regionu koji žele da dođu kod mene i snime me, da urade intervju. Javljaju se iz Srbije, sa Kosova, Albanije… Nisam prihvatio nikakvu ponudu jer sam zauzet i imam obaveze. A znam da bi oko mene imali veoma interesantnog materijala jer svako ko je došao da me posjeti, bio je zapanjen i oduševljen.
Kada mi dođu gosti sa strane, onda vide da se i ovde u Makedoniji može lijepo da se živi, ako se vrijedno radi. Ne planiram ovde da se ovde zaustavim, ukrasiću kafić, baš kao što sam ukrasio moj dom i automobile. To je moj veliki ćef i ispunjava mi život”, poručuje Šenki, prenose …
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ALBANAC O KOJEM PRIČA CIJELA SRBIJA ???? pošteno radi i zaradi ??? Što je s nama ostalima?? Empty Re: ALBANAC O KOJEM PRIČA CIJELA SRBIJA ???? pošteno radi i zaradi ??? Što je s nama ostalima??

Post by omni 4/2/2019, 11:26

Dobar je Senki, neopterecen nacionalnim, samo lova, kic i ciganluk. Bio mi je prijatelj jedno vrijeme na fb dok nije postao javna licnost :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum