ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Govor koji su pogledale stotine tisuća ljudi: Povjesničar se u Davosu obrušio na bogataše''

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

''Govor koji su pogledale stotine tisuća ljudi: Povjesničar se u Davosu obrušio na bogataše''  - Page 16 Empty Re: ''Govor koji su pogledale stotine tisuća ljudi: Povjesničar se u Davosu obrušio na bogataše''

Post by red wolf Wed 6 Feb - 20:58

jokerman wrote:Moramo iznaci nacine kako da iznova ukomponiramo Marxove ideje u danasnje drustvo a da pri tome izbjegnemo zastranjivanja kao sta su komunizam ili nacijonal socijalizam. Mislim da na tome trebamo raditi.
Komunizam je za tvoju vrstu ipak nešto dalja budućnost...Prvo ćeš uživati u socijalizmu...Komunizam će živjeti tvoja djeca i unuci...

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

''Govor koji su pogledale stotine tisuća ljudi: Povjesničar se u Davosu obrušio na bogataše''  - Page 16 Empty Re: ''Govor koji su pogledale stotine tisuća ljudi: Povjesničar se u Davosu obrušio na bogataše''

Post by Guest Thu 7 Feb - 9:51

jokerman wrote:Moramo iznaci nacine kako da iznova ukomponiramo Marxove ideje u danasnje drustvo a da pri tome izbjegnemo zastranjivanja kao sta su komunizam ili nacijonal socijalizam. Mislim da na tome trebamo raditi.
Entimiša, di je sad Abend sa svojim vilama? :D 

Mene je zamalo dokusurio kad sam neoprezno spomenula Marxa. 

Ili je ipak tolerantniji prema muškom rodu.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 16 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum