ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/30/2019, 23:48

I da, kad sam ranije spomenuo Golfsku struju, da dodam kako bi do promjene klime i dodatnog zahlađenja na sjevernoameričkom i europskom kontinetu svakako došlo promjenjom smjera iste, ali polako, a ne naglo.
Tako nešto je jednostavno nemoguće po zakonima i pravilima prirode.

Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Leviathan2 1/30/2019, 23:58

Speare Shaker wrote:Minus 48?
Nije to ništa:

Ojmjakon (rus. Оймякон, jak. Өймөкөөн) selo je u Jakutskoj u Rusiji, u dalekoistočnom dijelu Sibira u Ojmjakonskom okrugu.
Najhladnije je naseljeno mjesto na Zemlji (najniža izmjerena temperatura -71 °C) i nalazi se na lijevoj obali reke Indigirke.

pirat
znas da ovi u jakutiji sad prave turisticku atrakciju od toga,
sve puno japanaca a vidio sam u reportazi i talijane i francuze

_________________
BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-05

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 00:26

Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:Minus 48?
Nije to ništa:

Ojmjakon (rus. Оймякон, jak. Өймөкөөн) selo je u Jakutskoj u Rusiji, u dalekoistočnom dijelu Sibira u Ojmjakonskom okrugu.
Najhladnije je naseljeno mjesto na Zemlji (najniža izmjerena temperatura -71 °C) i nalazi se na lijevoj obali reke Indigirke.

pirat
znas da ovi u jakutiji sad prave turisticku atrakciju od toga,
sve puno japanaca a vidio sam u reportazi i talijane i francuze

Znam. :) Gledao sam i neke dokumentarce u tom smislu.
Međutim, ne kontam čemu onda tolika strka zbog vrlo niskih temperatura u dijelovima SAD-a koje čak nisu niti dokumentirane kao rekordno niske?
Mislim, kontam, ali nebitno sad. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:16

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Dobra predikcija u filmu Day after tommorow..

Film je sa znanstvene točke gledišta notorna glupost i ne spada čak niti u SF područje nego samo u običnu fantastiku.
a ti si ono znanstvenik??..Citaj malo o usporavanju Gulfske sdtruje i posljedicama toga...iGulfska struja na sjevernu hemisferu donosi toplinu sa ekvatora..pametnom dovoljno..ne spada u SF ,nego prilicno dobro opisuje sto se logickim slijedom dogadja po pitanju klime..,ako nemas sto pametno reci(a obicno nemas) onda suti..i bar taj filozofski dovrsi.. :cleanteeth

Daj ne jebi muve po tavanu, a ti me sigurno nećeš učiti znanosti. :)
Dakle, sa znanstvene točke gledišta taj je film hrpa maloumnih idiotarija koje ni pas s maslom nije u stanju prožvakati. Druga je priča što su neki ljudi to u stanju.
I da si u stanju barem površno shvatiti sve posljedice promjene Golfske struje, to bi i znao, a ovako možeš samo snivati neke svoje slatke snove. :)
koje jebene znanstvene??Pa ti nisi znanstvenik.samo znas kopipejstat tudje tekstove koje niti ne razumijes..
Ono koji si ti fak-at fak-tor koji se poziva na neka znanstvena saznanja ,a sendvicari na Forumu od 08:00 izjutra..jebote,nitko ovdje ne glumi neku pamet,svi uglavnom onako laicki komentiraju,jedino se ti grcis dokazati neko "znanje i pamet"..ajd malo odvadi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:19

Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:Minus 48?
Nije to ništa:

Ojmjakon (rus. Оймякон, jak. Өймөкөөн) selo je u Jakutskoj u Rusiji, u dalekoistočnom dijelu Sibira u Ojmjakonskom okrugu.
Najhladnije je naseljeno mjesto na Zemlji (najniža izmjerena temperatura -71 °C) i nalazi se na lijevoj obali reke Indigirke.

pirat

minus 71?

nije to ništa, najhladnije je mjesto na Zemlji najniža izmjerena temperatura -273 °C  i nalazi se u tvojoj glavi između lijevog i desnog uha.

Takva temperatura nije izmjerena niti u vakuumu svemira a kamoli na Zemlji. Blentone. :)
Yahh..koji kuratz sitnicaris..,najnize izmjerena jest 272,aono sto Gnjeco spominje to bi mogao biti presedan...no,moramo turiti termometar.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:23

Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:Minus 48?
Nije to ništa:

Ojmjakon (rus. Оймякон, jak. Өймөкөөн) selo je u Jakutskoj u Rusiji, u dalekoistočnom dijelu Sibira u Ojmjakonskom okrugu.
Najhladnije je naseljeno mjesto na Zemlji (najniža izmjerena temperatura -71 °C) i nalazi se na lijevoj obali reke Indigirke.

pirat
znas da ovi u jakutiji sad prave turisticku atrakciju od toga,
sve puno japanaca a vidio sam u reportazi i talijane i francuze

Znam. :) Gledao sam i neke dokumentarce u tom smislu.
Međutim, ne kontam čemu onda tolika strka zbog vrlo niskih temperatura u dijelovima SAD-a koje čak nisu niti dokumentirane kao rekordno niske?
Mislim, kontam, ali nebitno sad. :)

Točno..ali probaj...nije tesko bas..rekoh ti vec nije isto kad se polako temperatura spusta i kad ide enormnom brzinom..
mozda da te itimo u duboki zamrzivac,ajmo biti milosrdni i reci na samo minus 24 grada,mozda bi postao svjestan razlike i onoga kad danima se temperatura polako spusta...
Na -50 bi ti krepao,jer ne poznas jer oni koji zive na tim temperaturama jako pazljivo o njima vode racuna pri odjevanju i izlasku na temprature..
To me podsjeca na jednog lika iz Iloka..Neko kaze,kupio sam to i to..a on kaze..ma koji je to kuratz..VIDIO sam ja to... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:23

pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Dobra predikcija u filmu Day after tommorow..

Film je sa znanstvene točke gledišta notorna glupost i ne spada čak niti u SF područje nego samo u običnu fantastiku.
a ti si ono znanstvenik??..Citaj malo o usporavanju Gulfske sdtruje i posljedicama toga...iGulfska struja na sjevernu hemisferu donosi toplinu sa ekvatora..pametnom dovoljno..ne spada u SF ,nego prilicno dobro opisuje sto se logickim slijedom dogadja po pitanju klime..,ako nemas sto pametno reci(a obicno nemas) onda suti..i bar taj filozofski dovrsi.. :cleanteeth

Daj ne jebi muve po tavanu, a ti me sigurno nećeš učiti znanosti. :)
Dakle, sa znanstvene točke gledišta taj je film hrpa maloumnih idiotarija koje ni pas s maslom nije u stanju prožvakati. Druga je priča što su neki ljudi to u stanju.
I da si u stanju barem površno shvatiti sve posljedice promjene Golfske struje, to bi i znao, a ovako možeš samo snivati neke svoje slatke snove. :)
koje jebene znanstvene??Pa ti nisi znanstvenik.samo znas kopipejstat tudje tekstove koje niti ne razumijes..

Za razliku od tebe koji ovdje prezentiraš isključivo orginalne autorske znanstvene priloge.  lol!
Pa ti uopće nisi svjestan kakve gluposti pišeš i koliko loše razumiješ doslovce sve što ima bilo kakve veze sa znanosšću.  :)
I zbog toga uostalom i nisi kompetentan prosuđivati o mojem poznavanju pojedinih znanstvenih disciplina jer za tako nešto nemaš ama baš nikakvih parametara.  :) Kako jedan ignorant može suditi o nečemu o čemu pojma nema?
Tako stoje stvari po ovom pitanju, sviđalo se to tebi ili ne.
I da se razumijemo, nije nikakav grijeh čak niti posebna mana biti ignorantom, ali jeste kada se praviš da to nisi i još druge sudiš po svojoj ignoranciji premda za to nemaš ama baš nikakvih neophodnih znanja i kvalifikacija. :)


Last edited by Speare Shaker on 1/31/2019, 01:30; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:25

pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:Minus 48?
Nije to ništa:

Ojmjakon (rus. Оймякон, jak. Өймөкөөн) selo je u Jakutskoj u Rusiji, u dalekoistočnom dijelu Sibira u Ojmjakonskom okrugu.
Najhladnije je naseljeno mjesto na Zemlji (najniža izmjerena temperatura -71 °C) i nalazi se na lijevoj obali reke Indigirke.

pirat
znas da ovi u jakutiji sad prave turisticku atrakciju od toga,
sve puno japanaca a vidio sam u reportazi i talijane i francuze

Znam. :) Gledao sam i neke dokumentarce u tom smislu.
Međutim, ne kontam čemu onda tolika strka zbog vrlo niskih temperatura u dijelovima SAD-a koje čak nisu niti dokumentirane kao rekordno niske?
Mislim, kontam, ali nebitno sad. :)

Točno..ali probaj...nije tesko bas..rekoh ti vec nije isto kad se polako temperatura spusta i kad ide enormnom brzinom..

E, ali je kvaka u tome da se to u prirodi ne događa, svakako ne onako kako je opisano u onom debilnom filmiću za osobito glupe ma koliko bi se to tebi sviđalo.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:34

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:

Film je sa znanstvene točke gledišta notorna glupost i ne spada čak niti u SF područje nego samo u običnu fantastiku.
a ti si ono znanstvenik??..Citaj malo o usporavanju Gulfske sdtruje i posljedicama toga...iGulfska struja na sjevernu hemisferu donosi toplinu sa ekvatora..pametnom dovoljno..ne spada u SF ,nego prilicno dobro opisuje sto se logickim slijedom dogadja po pitanju klime..,ako nemas sto pametno reci(a obicno nemas) onda suti..i bar taj filozofski dovrsi.. :cleanteeth

Daj ne jebi muve po tavanu, a ti me sigurno nećeš učiti znanosti. :)
Dakle, sa znanstvene točke gledišta taj je film hrpa maloumnih idiotarija koje ni pas s maslom nije u stanju prožvakati. Druga je priča što su neki ljudi to u stanju.
I da si u stanju barem površno shvatiti sve posljedice promjene Golfske struje, to bi i znao, a ovako možeš samo snivati neke svoje slatke snove. :)
koje jebene znanstvene??Pa ti nisi znanstvenik.samo znas kopipejstat tudje tekstove koje niti ne razumijes..

Za razliku od tebe koji ovdje prezentiraš isključivo orginalne autorske znanstvene priloge.  lol!
Pa ti uopće nisi svjestan kakve gluposti pišeš i koliko loše razumiješ doslovce sve što ima bilo kakve veze sa znanosšću.  :)
I zbog toga uostalom i nisi kompetentan prosuđivati o mojem poznavanju pojedinih znanstvenih disciplina jer za tako nešto nemaš ama baš nikakvih parametara.  :) Kako jedan ignorant može suditi o nečemu o čemu pojma nema?
Tako stoje stvari po ovom pitanju, sviđalo se to tebi ili ne.
I da se razumijemo, nije nikakav grijeh čak niti posebna mana biti ignorantom, ali jeste kada se praviš da to nisi i još druge sudiš po svojoj ignoranciji premda za to nemamš ama baš nikakvih neophodnih znanja i kvalifikacija. :)
Ukratko..odvadi,jer ti je vec nekoliko likova,za tri koplja vise inteligencije od tebe reklo neke stvari i umjesto da usutis ,jer nisi kadar koristiti ono izmedju usiju,neggo sam olijepiti tudja znanstvena postignuca,a nesposoban sam rezonirati,i to doslovno..i unatoc opetovanim upozoravanjima koje ti pametni ljudi upucuju,opet drmas po istim šarkama..malo je za tebe reci ignoran,kako sam vec jedno rekao..Ti si toliko opterecen dokazivanjem sebea da si sposoban cijeli dana trtljati i lijepiti kojestarije..

Ja kad otvorim temu,dakle zalijepim VIJEST ,koje onda svi mogu komentirati i uglavnom komentari su pametni i odmjereni..E onda dojde sejker i malo bi glumio pamet  iinteligenciju ,pozivajuci se na neku znanstvenost..onda bar budi fer pa zalijepi link gdje to sto ti sroljis i izvlacis iz guzice ZNANSTVENO JE I POTVRDJENO..tebi se naime ne moze vjerovati...
Koliko ono mrtvih u Jasenovcu 400 i nesto??Uza sve sto moda i izvrce realu,jos i lazes ko pes.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:35

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:Minus 48?
Nije to ništa:

Ojmjakon (rus. Оймякон, jak. Өймөкөөн) selo je u Jakutskoj u Rusiji, u dalekoistočnom dijelu Sibira u Ojmjakonskom okrugu.
Najhladnije je naseljeno mjesto na Zemlji (najniža izmjerena temperatura -71 °C) i nalazi se na lijevoj obali reke Indigirke.

pirat
znas da ovi u jakutiji sad prave turisticku atrakciju od toga,
sve puno japanaca a vidio sam u reportazi i talijane i francuze

Znam. :) Gledao sam i neke dokumentarce u tom smislu.
Međutim, ne kontam čemu onda tolika strka zbog vrlo niskih temperatura u dijelovima SAD-a koje čak nisu niti dokumentirane kao rekordno niske?
Mislim, kontam, ali nebitno sad. :)

Točno..ali probaj...nije tesko bas..rekoh ti vec nije isto kad se polako temperatura spusta i kad ide enormnom brzinom..

E, ali je kvaka u tome da se to u prirodi ne događa, svakako ne onako kako je opisano u onom debilnom filmiću za osobito glupe ma koliko bi se to tebi sviđalo.  :P
jesus... :facepalm ... eto,pise u tekstu da se ipak moze dogoditi i da ce se dogoditi..tebi vjerovati??..no way :comfort
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:37

pismejker wrote:
Ukratko..odvadi,jer ti je vec nekoliko likova,za tri koplja vise inteligencije od tebe reklo neke stvari

Je, isto tako upućeni i pametni poput tebe ili još i upućeniji i pametniji.  lol!
Gle, da nekog vraga znaš sa područja bilo koje znanstvene discipline, onda bi se služio argumentima i dokazima, jer jedino oni vrijede u znanosti, za razliku od osobnih diskvalifikacija, ali pošto o znanstvenim argumentima nemaš pojma s pojmom, ne preostaje ti ništa drugo nego se služiti "argumentima" iz ove druge domene.  :)
I stvarno je tragikomično da upravo ti sudiš o mojoj inteligenciji i znanstvenoj potkovanosti.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:39

pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
znas da ovi u jakutiji sad prave turisticku atrakciju od toga,
sve puno japanaca a vidio sam u reportazi i talijane i francuze

Znam. :) Gledao sam i neke dokumentarce u tom smislu.
Međutim, ne kontam čemu onda tolika strka zbog vrlo niskih temperatura u dijelovima SAD-a koje čak nisu niti dokumentirane kao rekordno niske?
Mislim, kontam, ali nebitno sad. :)

Točno..ali probaj...nije tesko bas..rekoh ti vec nije isto kad se polako temperatura spusta i kad ide enormnom brzinom..

E, ali je kvaka u tome da se to u prirodi ne događa, svakako ne onako kako je opisano u onom debilnom filmiću za osobito glupe ma koliko bi se to tebi sviđalo.  :P
jesus... :facepalm ... eto,pise u tekstu da se ipak moze dogoditi i da ce se dogoditi..tebi vjerovati??..no way :comfort

Piše i na plotu... jel.  :P
Ne, to nije moguće, bar ne onako kako je opisano u onom debilnom filmiću na koji si se ti napalio, pa se tako neće ni dogoditi, druga ja priča što svaka budala ima pravo fantazirati što je volja.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:40

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Ukratko..odvadi,jer ti je vec nekoliko likova,za tri koplja vise inteligencije od tebe reklo neke stvari

Je, isto tako upućeni i pametni poput tebe ili još i upućeniji i pametniji.  lol!
Gle, da nekog vraga znaš sa područja bilo koje znanstvene discipline, onda bi se služio argumentima i dokazima, jer jedino oni vrijede u znanosti, za razliku od osobnih diskvalifikacija, ali pošto o znanstvenim argumentima nemaš pojma s pojmom, ne preostaje ti ništa drugo nego se služiti "argumentima" iz ove druge domene.  :)
I stvarno je tragikomično da upravo ti sudiš o mojoj inteligenciji i znanstvenoj potkovanosti.  :P
osim kvalificiranje,neki fak-at??jel moze??..ajde,pliz..dakle,u clanku stoji sto stoji,znanstvene stanice su potvrdile,imas tekst imas radarski prikaz...
ja vjerujem tome...
ti ne vjerujes,popljuckas to,ali bez ikakvog zNANSTVENOG dokaza,samo onako sa visine,koda bogati si popipio svu pamet svijeta,a pljdi po difoltu moraju prihvatiti tvoje misljenje..u biti takvi likovi to i rade.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:42

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:

Znam. :) Gledao sam i neke dokumentarce u tom smislu.
Međutim, ne kontam čemu onda tolika strka zbog vrlo niskih temperatura u dijelovima SAD-a koje čak nisu niti dokumentirane kao rekordno niske?
Mislim, kontam, ali nebitno sad. :)

Točno..ali probaj...nije tesko bas..rekoh ti vec nije isto kad se polako temperatura spusta i kad ide enormnom brzinom..

E, ali je kvaka u tome da se to u prirodi ne događa, svakako ne onako kako je opisano u onom debilnom filmiću za osobito glupe ma koliko bi se to tebi sviđalo.  :P
jesus... :facepalm ... eto,pise u tekstu da se ipak moze dogoditi i da ce se dogoditi..tebi vjerovati??..no way :comfort

Piše i na plotu... jel.  :P
Ne, to nije moguće, bar ne onako kako je opisano u onom debilnom filmiću na koji si se ti napalio, pa se tako neće ni dogoditi, druga ja priča što svaka budala ima pravo fantazirati što je volja.  :)
sto si se uhvatio filmica?? rekoh da se nekako poklopilo za ZNANSTVENOM prognoszom kompetentnih meteorologa..dakle,poklopilo se...
e sad ne budi ignorant po prirodi ,nego se fokusiraj na PROGNOZU PODUPRIJETU radarskim i ostalim snimcima..jel moze? :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:45

pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Ukratko..odvadi,jer ti je vec nekoliko likova,za tri koplja vise inteligencije od tebe reklo neke stvari

Je, isto tako upućeni i pametni poput tebe ili još i upućeniji i pametniji.  lol!
Gle, da nekog vraga znaš sa područja bilo koje znanstvene discipline, onda bi se služio argumentima i dokazima, jer jedino oni vrijede u znanosti, za razliku od osobnih diskvalifikacija, ali pošto o znanstvenim argumentima nemaš pojma s pojmom, ne preostaje ti ništa drugo nego se služiti "argumentima" iz ove druge domene.  :)
I stvarno je tragikomično da upravo ti sudiš o mojoj inteligenciji i znanstvenoj potkovanosti.  :P
osim kvalificiranje,neki fak-at??jel moze??..ajde,pliz..dakle,u clanku stoji sto stoji,znanstvene stanice su potvrdile,imas tekst imas radarski prikaz...
ja vjerujem tome...
ti ne vjerujes,popljuckas to,ali bez ikakvog zNANSTVENOG dokaza,samo onako sa visine,koda bogati si popipio svu pamet svijeta,a pljdi po difoltu moraju prihvatiti tvoje misljenje..u biti takvi likovi to i rade.. :cleanteeth

Što su potvrdile? Mogućnost scenarija po kojem će doći do naglog smrzavanja kakvo je opisano u onom debilnom filmiću?
To definitivno nisu, ali već na onom primjeru o tekstu Britannice po kojem je u Jasenovcu stradalo oko 50 000 zatočenika, a taj broj se zapravo odnosio na Žerjavićevu procjenu o 50 000 poubijanih Hrvata na Križnom putu znamo kako si ti u stanju temeljito pobrkati smisao napisanog.  :P
Ako ćemo malo ozbiljnije, znaš li kad je takav scenarij naglog smrzavanja uopće moguć?
Jedino ako Sunce jednostavno nestane s neba, pa čak niti onda, jer će zaostalo toplinsko zračenje još neko vrijeme pristizati do Zemlje.  :)
Ako ti to nije dovoljan znanstveni dokaz, onda si ti potpuno nesposoban za razumjevanje bilo kakve znanstvene discipline. 
Što znamo da i jesi.   :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:51

pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:

Točno..ali probaj...nije tesko bas..rekoh ti vec nije isto kad se polako temperatura spusta i kad ide enormnom brzinom..

E, ali je kvaka u tome da se to u prirodi ne događa, svakako ne onako kako je opisano u onom debilnom filmiću za osobito glupe ma koliko bi se to tebi sviđalo.  :P
jesus... :facepalm ... eto,pise u tekstu da se ipak moze dogoditi i da ce se dogoditi..tebi vjerovati??..no way :comfort

Piše i na plotu... jel.  :P
Ne, to nije moguće, bar ne onako kako je opisano u onom debilnom filmiću na koji si se ti napalio, pa se tako neće ni dogoditi, druga ja priča što svaka budala ima pravo fantazirati što je volja.  :)
sto si se uhvatio filmica?? rekoh da se nekako poklopilo za ZNANSTVENOM prognoszom kompetentnih meteorologa..dakle,poklopilo se...
e sad ne budi ignorant po prirodi ,nego se fokusiraj na PROGNOZU PODUPRIJETU radarskim i ostalim snimcima..jel moze? :clown

Čuj njega, kompetentih meteorologa.  :^0
Jebote, pa ti definitivno nemaš pojma s pojmom.  :)
Jesi li svjestan da meteorologija uopće nije nikakva egzaktna znanost?
Očito nisi, inače ne bi provaljivao takve gluparije.  :)
Meteorolozi nisu u stanju izlaziti sa potpuno pouzdanim scenarijima iz jednostavnog razloga jer vremenske prilike nije moguće egzaktno predvidjeti jer je riječ o fenomenima iz područja nelinearne dinamike. :)
Dakle, potpuno pouzdane meteorološke prognoze nisu moguće čak niti u teoriji, jer je to temeljna priroda fenomena nelinearne dinamike.
Mogu oni biti kompetentni od jutra do sutra ali im priroda znenstvene discipline kojom se bave ne dopušta apsolutno precizne prognoze, a prognoze su ionako najbolje što mogu doumiti.
Je li i to spomenuto u tekstu na koji se pozivaš?
Nije. Dakle, bolje ti je da šutiš jer bi netko mogao pomisliti da nekog vraga i znaš, a ovako se samo uspjevaš temeljito osramotiti.  :P


Last edited by Speare Shaker on 1/31/2019, 02:00; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 01:59

pismejker wrote:
sto si se uhvatio filmica??

Ja?
Pa ti si se uhvatio, evo ovdje:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t31721-biblijska-bludnica-part-2-smrzavanje#1348966

E sad, druga je priča što nemaš pojma kako je temeljna ideja u filmu zasnovana na antiznanstvenim notornim glupostima.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 02:09

jel oces da tvoja bude zadnj..dooobro..
Nego ono sto MENInije jasno a ti mi molim te pojasni,jest cinjenica ZASTO se grcevito rves sa nebitno kojom temom,da bi ispala pedantno opeglana...??

STO i ZASTO si takav ..cjepidlaka ..ali doslovno u svemu..ovo je Forum,nije znanstvena katedra
Mislim,samo ignorant moze tvrditi da se klima nije stubokom izmjenila u zadnjim desetljecima,a jos 70tih i 90tih SF filmovi su danas,ono,,jebiga,ali slika i prilika realnosti po mnogim stvarima..
Snimljeni su mnogi filmovi koji nekom sF mastom "predvidjaju" neki dogadjaj,ovo ili ono..slucajnost,nebitno..jednostavno se poklopilo..dne u picin detalj,ali se uglobalu poklopilo..
vrijeme kakvo je danas hirovito,se nekad prikazivalo kao SF prije 30-40 godina..i sto se ti ondatu cudis..??Po svaku cvijenu bi dokazao da to nije to..
Ljudi imaju oci usi i vide i cuju,nemos im mooda pod boobrege vise prodati,a nitko nije vise takav lumen da stane i kaze nesto,a sljedbeni se klanjaju i prihvacaju..malo meovo podsjeti na stiv jobsa..ali vie nije ziv,..na svu srecu..
Napet si sejkeru,a nisi svjestan da dokazujes nesto sto mozda smatras znanjem katedre,ali na kivom mjestu..pokusaj sa lego kockaicama..Forum je slicniji djecjem vrticu..ili izbornoj nastavi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 02:10

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
sto si se uhvatio filmica??

Ja?
Pa ti si se uhvatio, evo ovdje:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t31721-biblijska-bludnica-part-2-smrzavanje#1348966

E sad, druga je priča što nemaš pojma kako je temeljna ideja u filmu zasnovana na antiznanstvenim notornim glupostima.  :P
tja,samo pompezne Šejkerove rijeci,nidje dokaza..
Ono ,Kad Balkanac prodaj pamet cijelom svijetu,a nalazi se na zadnjoj stepenici Europe.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 02:13

pismejker wrote:jel oces da tvoja bude zadnj..dooobro..
Nego ono sto MENInije jasno a ti mi molim te pojasni,jest cinjenica ZASTO se grcevito rves sa nebitno kojom temom,da bi ispala pedantno opeglana...??

STO i ZASTO si takav ..cjepidlaka ..ali doslovno u svemu..ovo je Forum,nije znanstvena katedra
Mislim,samo ignorant moze tvrditi da se klima nije stubokom izmjenila u zadnjim desetljecima,a jos 70tih i 90tih SF filmovi su danas,ono,,jebiga,ali slika i prilika realnosti po mnogim stvarima..
Snimljeni su mnogi filmovi koji nekom sF mastom "predvidjaju" neki dogadjaj,ovo ili ono..slucajnost,nebitno..jednostavno se poklopilo..dne u picin detalj,ali se uglobalu poklopilo..
vrijeme kakvo je danas hirovito,se nekad prikazivalo kao SF prije 30-40 godina..i sto se ti ondatu cudis..??Po svaku cvijenu bi dokazao da to nije to..
Ljudi imaju oci usi i vide i cuju,nemos im mooda pod boobrege vise prodati,a nitko nije vise takav lumen da stane i kaze nesto,a sljedbeni se klanjaju i prihvacaju..malo meovo podsjeti na stiv jobsa..ali vie nije ziv,..na svu srecu..
Napet si sejkeru,a nisi svjestan da dokazujes nesto sto mozda smatras znanjem katedre,ali na kivom mjestu..pokusaj sa lego kockaicama..Forum je slicniji djecjem vrticu..ili izbornoj nastavi..

Što si se uvrijedio zbog mojeg inzistiranja na činjenicama?
Evo, dobro, obećajem da neću više.  :P
Zadovoljan?  :)
Do prve slijedeće prilike.  :D
Inače ja gore boldano nikada nisam izrekao, bio bih lud da jesam (druga je priča rasprava što je sve do te promjene dovelo, koliko posve uobičajenih prirodnih procesa, a koliko djelovanje čovjeka, jer sigurno ima i jednog i drugog) pa se ta kritika i ne može odnositi na mene.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Guest 1/31/2019, 02:15

pismejker wrote:

Ono ,Kad Balkanac prodaj pamet cijelom svijetu,a nalazi se na zadnjoj stepenici Europe.. :cleanteeth

:^0 Majketimile, mjesto stanovanja kao ključni znanstveni argument.  :D
E što sve neću pročitati na ovom forumu.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE - Page 2 Empty Re: BIBLIJSKA BLUDNICA PART 2 SMRZAVANJE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum