ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/8/2019, 13:16

Dobila sam posao u Douglas!

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/8/2019, 14:52

A šta je to?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 26/8/2019, 15:32

Bravo Zagy legendo! Cestitam!
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/8/2019, 16:17

Vodeca parfumerija u high end kozmetici
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/8/2019, 16:17

Hvala med :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 27/8/2019, 11:07

Kad pocinjes, je li velika poslovnica, je ki puno radno vrijeme, jesi li zadovoljna placom, je li bilo tesko upast?

Eto sto pitanja :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/8/2019, 12:02

Čestitam, Moxy!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/8/2019, 12:59

Čestitam Moxy! 
ja sam napokon počeo da radim-iako je vreme odvratno i to je bolje nego ležati u kućnom pritvoru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/8/2019, 18:10

Glava me boli zadnjih par dana uzasno.

Sljedeci tjedan mi je toliko stresan da imam osjecaj sa ce mi srce iskocit iz tijela...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 27/8/2019, 18:47

cestitam moxy...tamo kupujem parfem marke gucci guilty :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Noor 27/8/2019, 19:04

Brat Brale wrote:
fridrih_niche wrote:
Brat Brale wrote:
fridrih_niche wrote:Vodi je u Prag, čudo od grada...
<3

Biće u narednom periodu sigurno i to ćemo autom verovatno da obilazimo. Za sl. godinu je plan Italija, počev od Rima preko Toskane, Sicilije, Venecije, zaključno sa jezerom Komo. U 3, 4 ture ćemo probati da izvedemo to...
I nama je Toskana u planu...
I Island...
<3

Al sad je sve na malom stand by-u...
Iako, Švicarska će bit na zimu...
:D


Za Island se dobro uštekaj. Bila su dvojica drugara, kožu su im sa ledja skinuli koliko je sve skupo...
aha znaci tako, sad sam vas uvatila :kuku kako ste fini pristojni međusobno, dakle nogomet je "pozorište u kuci" Basketball

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/8/2019, 19:20

Balun budi niske strasti...
Putovanja su antipod toga...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Noor 27/8/2019, 21:39

fridrih_niche wrote:Balun budi niske strasti...
Putovanja su antipod toga...
:D
:tu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/8/2019, 22:34

Med nije bilo tesko upasti,trener mi je pomogao sastaviti molbu,imala sam vec savrseno motivacijsko pismo koje najbolje opisuje mene,to smo spojili sa Douglas sloganom,i voila,ocarala sam ih...svidjelo joj se sto sam lojalna,11g bipa,sto nisam camila na birou vec se potrudila i za diplomu kozmeticarke,i to ce isto dobro doci jer imaju jaku preventivnu kozmetiku,i ja sam tamo bila opustena,otvorena,komunikativna,sarmantna,iskrena,normalno to ne radi ali ja sam joj se toliko svidjela da mi je odmah rekla da! :D

Jednostavno je bilo sudjeno,ja sam prvi dan oglasa skuzila novi oglas,odmah se javila,i 2 dana kasnije poziv....

Ne znam jos koja filijala,rekla me je stavit u dobar tim,jer je skuzila koliko sjajim kad mi je dobro,36 sati,zbog djece ce mi dati 4 puna dana,1350€

Redovita skolovanja,BA kao vecinski posao.....

U sparu moram odraditi 3 subote jos,pa pocinjem 2. Ili 9. Rujna

Ja sam presretna jer je napokon prepoznao moj potencijal,stvarno je jako tesko razdoblje iza mene,i napokon tracak nade,svjetlo na kraju tunela....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/8/2019, 22:43

Iza kiše uvik dodje sunce...
(Y)

Sad bi ti citira jednu svoju pismu koja se odnosi na to...
Al san prelin da je iskopan...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 28/8/2019, 10:11

Bravo, stvarno volim procitati da se ljudima naporan rad isplatio...
Veseli me kad dragi ljudi uspiju.

Na poslu, bila vadit krv jer sam nekako neprirodno umorna i iscrpljena.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/8/2019, 15:06

Tek s odlaskom turista sam skuzila koliko je grad zapravo pust.

Neki dan nam je na poslu bio neki siledzija. Hrvatina. Jedva prica njemacki, a jedva natuce i hrvatski. Zato ima kriz oko vrata i grb... Psovao nas je, vrijedao... a njegova zena stoji kraj njega ne smije rijec reci. Isto je sa zeninom sestrom.
On povisi ton, one se od straha povuku.

Sreca u nesreci da sam bila toliko umorna da mi je zapravo bio sasvim smijesan. Kvazi pokretan, zaostao i nepismen gasterbajter...

Da nisam bila na radnom mjestu ili da je security bio blizu, stvari bih rijesila potpuno drugacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/8/2019, 09:21

Atlana wrote:Tek s odlaskom turista sam skuzila koliko je grad zapravo pust.

Neki dan nam je na poslu bio neki siledzija. Hrvatina. Jedva prica njemacki, a jedva natuce i hrvatski. Zato ima kriz oko vrata i grb... Psovao nas je, vrijedao... a njegova zena stoji kraj njega ne smije rijec reci. Isto je sa zeninom sestrom.
On povisi ton, one se od straha povuku.

Sreca u nesreci da sam bila toliko umorna da mi je zapravo bio sasvim smijesan. Kvazi pokretan, zaostao i nepismen gasterbajter...

Da nisam bila na radnom mjestu ili da je security bio blizu, stvari bih rijesila potpuno drugacije.


'el bi ga tukla?  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/8/2019, 09:23

Prijavila bih ga prije svega.

Trebao si vidjeti koliko su zene koje su bile sa njime bile uplasene.
Kao na uzici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/8/2019, 09:24

Btw jutros si razmisljam, ova med mi je totalno opicena i otkacena, mislim da ides sa njom u provod da ne bi to zaboravio za 10 zivota ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/8/2019, 09:31

Dosli su mi namjestiti klimu.
Kada zavrse idem na moreeeee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum