ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by debotoijusto Sun 20 Jan - 16:40

NAJBOLJI strijelac HNL-a Komnen Andrić novi je napadač Dinama.
Sjajna Interova špica prvi je Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine i Radmila Mijahlovića. U Maksimir, odnosno na pripreme u Tursku, stigao je bez puno buke iako se njegov transfer može nazvati – povijesnim.
"Pregovaralo se i ljetos, ali mislim da je ovo bio najbolji trenutak za dolazak u Dinamo. Dečke znam jer smo igrali međusobno, prihvatili su me odlično", rekao je Andrić.
Bivši reprezentativac srpske U-20 reprezentacije, rođen u Novom Pazaru, karijeru je započeo u Radničkom iz Kragujevca. Otišao je u OFK pa u Belenenses, a onda na posudbu u Žalgiris i Inter koji je prošlog ljeta i otkupio njegov ugovor. Ove sezone je eksplodirao i u 19 nastupa je zabio 11 golova uz dvije asistencije.

https://www.index.hr/sport/clanak/andric-presretan-sam-sto-mi-se-sve-ovo-dogadja-u-hrvatskoj-niceg-se-ne-bojim/2057769.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by kaya Sun 20 Jan - 16:53

Vuk ce da popizdi..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by veber Sun 20 Jan - 16:53

:D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by kaya Sun 20 Jan - 17:01

veber wrote::D
Izbacilo ga iz cipela ovo nacisto. 
On zbraja haubice a oni vako..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by veber Sun 20 Jan - 17:05

kaya wrote:
veber wrote::D
Izbacilo ga iz cipela ovo nacisto. 
On zbraja haubice a oni vako..
nemoj tako. dok mi tre nije objasnio nisam ni znao razliku haubice od topa.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by debotoijusto Sun 20 Jan - 17:14

prica se po gradu da netko pali clansku iza vrtica
a opet ovi srbin moze dati odlucujuci pogodak u utakmici zivota
i bude najbolji srbin nakon decembarskog
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by crvenkasti Sun 20 Jan - 17:21

Možda se izjašnjava kao Hrvat?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by jastreb Sun 20 Jan - 17:27

Koliko ja poimam u Dinamu je i u proteklih 20 godina igralo nešto igrača srpske nacionalnosti,npr. Boško Balaban.

Bio je tu i u Tuđmanovoj Croatiji jedan Srbin.Silvio Marić.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by debotoijusto Sun 20 Jan - 17:29

crvenkasti wrote:Možda se izjašnjava kao Hrvat?

"Imao sam pehova s ozljedama prije par godina, ali dolazak u Inter je bio najbolji potez u karijeri. Jako mi je drago da mi se to sve dogodilo u Hrvatskoj. Evo, ja demantiram sve te priče i mogu reći da nikad nisam imao ni najmanjih problema u Hrvatskoj. Za sve ovo gdje sam ja danas zaslužan je Inter i Samir Toplak koji me vratio u nogometni život", dodao je Andrić

jos nije no bude dobar hrvat od njega u konacnici ako je sudit po prvim izjavama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by vuksadinare Sun 20 Jan - 17:30

jastreb wrote:Koliko ja poimam u Dinamu je i u proteklih 20 godina igralo nešto igrača srpske nacionalnosti,npr. Boško Balaban.

Bio je tu i u Tuđmanovoj Croatiji jedan Srbin.Silvio Marić.
i ja to htjedoh napisati ali ocito se aludiraro na srbina iz srbije ali novinari ko novinari
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by debotoijusto Sun 20 Jan - 17:32

jastreb wrote:Koliko ja poimam u Dinamu je i u proteklih 20 godina igralo nešto igrača srpske nacionalnosti,npr. Boško Balaban.

Bio je tu i u Tuđmanovoj Croatiji jedan Srbin.Silvio Marić.

to su ovi nasi srbi , oprematelj teksta je mislio , vjerujem , na srbe iz originalne domovine
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by jastreb Sun 20 Jan - 17:32

Na kraju krajeva u Dinamovioj je tradiciji oduvijek bilo imati u svojim redovima ponekog Srbina. 

Npr.braća Cvetković,pa Rajko janjanin. Doduše bili su to domaći Srbi iz okolice Karlovca.

Ovo drugo koliko ja poimam,bili su tu Mihajlović iz Želje,Čava Dimitrijević iz Partizana, Malbaša i Mladenović  iz Rijeke...

Uostalom bolje Srbi nego Crnci,Hispanjolci,Arapi...
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by debotoijusto Sun 20 Jan - 17:33

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Koliko ja poimam u Dinamu je i u proteklih 20 godina igralo nešto igrača srpske nacionalnosti,npr. Boško Balaban.

Bio je tu i u Tuđmanovoj Croatiji jedan Srbin.Silvio Marić.
i ja to htjedoh napisati ali ocito se aludiraro na srbina iz srbije ali novinari ko novinari

kolega sto kazes na ovaj transfer ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by vuksadinare Sun 20 Jan - 17:33

...ovi nasi usli podcjenjivacki kontra brazila stara boljka neizljeciva
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by immortal Sun 20 Jan - 17:35

da, očito juga napreduje i kad se ne radi na stvaranju iste ...sviđalo nam se ili ne

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by immortal Sun 20 Jan - 17:36

vuksadinare wrote:...ovi nasi usli podcjenjivacki kontra brazila stara boljka neizljeciva
tko podcjenjuje, gubi ( pada)... prije ili kasnije
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by vuksadinare Sun 20 Jan - 17:37

Duvnjak igrac manje..slabo se krecu...tipicni simptomi 'dobili smo utakmicu prije nego odigrali'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by veber Sun 20 Jan - 17:39

mortal wrote:da, očito juga napreduje i kad se ne radi na stvaranju iste ...sviđalo nam se ili ne
jesi li se zaposlila?

ja te zaposlim, trebam kućnu pomoćnicu. 3500kn 4h dnevno.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by vuksadinare Sun 20 Jan - 17:43

To vise isus ne moze motivirati kad prije utakmice stvoris u glavi da su lajbeki i da ces ih pregazit ko plitak potok
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by vuksadinare Sun 20 Jan - 17:57

Cava Dimitrijevic je krajem osamdesetih bio jedan od obozavanih dinamovih igraca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine Empty Re: Srbin u zagrebačkom klubu nakon 31 godine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum