ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by crvenkasti 18/1/2019, 20:08

veber wrote:pa onak, odaktivno kiloipo, možda dva jebe me ovih 93 i 99odocta

Ti glupane šuti!
Ti si pokazao koliko znaš matematiku.

crvenkasti

Posts : 28770
2014-04-17


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Guest 18/1/2019, 20:46

Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:
Icke je tu castanedijanac. Samo rijetki vidovnjaci vide stvarnost kakva ona zaista jest. Mi ostali vidimo interpretaciju stvarnosti kojom su nam mozgovi oprani odgojem i obrazovanjem. Reptiloidi mogu utjecati na ljudsku percepciju da bi sakrili svoju pravu prirodu.

Vidovnjaci?  :D
Majko mila, na kojim si ti drogama? Ili se samo zajebavaš?  :)
Dakle, NITKO ne vidi stvarnost onakva kakva zaista jest i to je tako po definiciji, jer između objektivne stvarnosti i nas stoji naš vlastiti aparat percepcije, i do tog zaključka je došao još Immanuel Kant.
O tome svoje govori i Kopenhaška intepretacija u onom dijelu u kojem jasno razlikuje promatrača od promatranog objekta, druga je priča što u tom smislu ne povlači jasnu granicu odnosno zapravo ne zna gdje se ista nalazi.
Kulturološki utjecaji na formiranje našeg uma imaju ogroman utjecaj, ali ipak ne toliko velik da bi svi ljudi svo vrijeme mogli uredno nasjedati na praktički iste laži i gluposti. 
Inače se nadam da ovdje nisi na tragu idiotarija koje su zastupali new age kreteni poput Michaela Talbota i Karla Pribrama u svojoj debilani nazvanoj Holografski svemir? 
To bi stvarno bilo teško sramoćenje, nebitno što ima i ozbiljnih znanstvenika koji su nasjeli na takve budalaštine i onda još producirali i znanstvene hipoteze na tom tragu.
U jebote, što si se ti uspuho, uspljuvo i iznerviro  :comfort. Toliko dapače da isto kao i Ray Mabus Antabus nisi sposoban  razlikovati ono što ja mislim, od onoga što ja kažem da netko drugi misli (Icke je tu castanedijanac. Samo rijetki vidovnjaci vide stvarnost kakva ona zaista jest.) Ali Antabus bar za izgovor ima poremećaj ličnosti. What's your excuse? Retoričko pitanje, naravno. Skučen pogled na svijet i kronični nedostatak smisla za humor. Što da ti velim, osim: iziđi ponekad na čisti zrak umjesto da tu džedžiš danonoćno na ovom nezdravom mjestu. Nađi si kakvo žensko čeljade, učini nešto za svoju nervozu  ;) Ako ništa drugo, par kapi valerijane na kocki šećera   :zen
:balloons

:D A majke ti, al' ga nadrobi.  :)
Dobro, recimo da je moje opravdanje za sve ono za što sam po tebi kriv ili nisam kriv  :P kronični nedostatak smisla za humor, ali koje je molim lijepo tvoje za to što mi OPET nisi odgovorio na vrlo jednostavno pitanje u vezi OTR-a?  :P :D
Dakle, po Newtonovoj teoriji gravitacija isključivo proizlazi iz mase tijela.
A po Einsteinovoj OTR?  :)
Hajde, ne budi tako nervozan i ne projiciraj svoja stanja na mene  :P ako ne znaš (a što je evidentno, evidentno je :P ) odgovor na to vrlo jednostavno pitanje.  :)
Reci da ne znaš i pola će ti biti oprošteno.
A drugu polovicu ćeš svejedno morati odraditi kod nečastivog gospodina u katoličkom paklu, nećeš se izvući samo tako.  :P
Činjenica da ti ne znaš da je po Einsteinovoj općoj teoriji relativnosti geocentrični sustav jednako tako validan kao i bilo koji drugi, dokazuje da je ne razumiješ, a kamoli da si je pročitao. Stoga se nemaš ni pravo kurčiti nekakvim postavljanjem pitanja o nečemu o čemu nemaš pojma. To ti je već dovoljno da ti kažem: case closed! Da ni ne govorim o tome da sam ja bio prvi koji je tebi postavio jedno pitanje (tri put uzastopno si ga ignorirao) jer je bilo očito da znaš prepisati s wikipedije ili nekog drugog internetskog izvora, ali da ne znaš misliti svojom glavom. Mislim ono, nije meni nikakav problem odgovoriti na tvoje djetinjsto pitanje, ali neki se red ipak mora znati; ta nismo valjda u balkanskoj krčmi u kojoj se sve postiže laktarenjem i ignoriranjem drugih, pa čak i ako takva vlada u tvojoj glavi, što je više nego očigledno ;P

S obzirom da si se u međuvremenu informirao o Monty Hall paradoxu (iako je iz tvojih opaski bilo jasno da je on daleko iznad tvog umnog potencijala), moram ti postaviti drugo, daleko jednostavnije pitanje, da eventualno dokažeš da u glavi imaš i nešto drugo osim prenapuhanog ega skučenih vidika i kroničnog nedostatka duhovitosti.

Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

Oprosti, ali sad već prelaziš na obično tragikomično blebetanje.  :)
I to zašto?
Zato da bi prikrio svoje elementarno nepoznavanje OTR odnosno što sve određuje gravitacijsko privlačenje po OTR.
Za sada si dao samo odgovor što isto određuje po Newtonu -> masa tijela.
Zar te razotkrivanje vlastitog neznanja baš toliko pogađa da si spreman napraviti čitav cirkus oko običnog nepoznavanja jedne za fiziku notorne činjenice?  :)
Priznajem da sam razočaran.
Tvoje trkeljanje o ravnopravnosti geocentričnog sustava i Monty koji kurac paradoxu neću ni komentirati, jer ne vidim smisla u tome.
Slobodno projiciraj svoje osobine na mene ili koga već hoćeš, slobodno nastavi postavljati pitanja kakva hoćeš, za mene si od sada samo napuhani ignorant koji nije u stanju zbog evidentnih vlastitih psiholoških problema priznati da ne zna neke elementarne stvari sa područja fizike odnosno sa područja OTR kao valjda posljednje velike teorije klasične fizike do sada u prošlom i ovom stoljeću, a to stvarno spada u fizikalne elementarije.
Mene u svakom slučaju više ne zanimaš, jer vidim da s tobom nemam o čemu tematski raspravljati, osim ako se kojim slučajem ne nađemo u nekoj raspravi o audio uređajima, glazbi općenito i posebno rock'n' rollu i slično.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Guest 18/1/2019, 20:50

Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:

Vidovnjaci?  :D
Majko mila, na kojim si ti drogama? Ili se samo zajebavaš?  :)
Dakle, NITKO ne vidi stvarnost onakva kakva zaista jest i to je tako po definiciji, jer između objektivne stvarnosti i nas stoji naš vlastiti aparat percepcije, i do tog zaključka je došao još Immanuel Kant.
O tome svoje govori i Kopenhaška intepretacija u onom dijelu u kojem jasno razlikuje promatrača od promatranog objekta, druga je priča što u tom smislu ne povlači jasnu granicu odnosno zapravo ne zna gdje se ista nalazi.
Kulturološki utjecaji na formiranje našeg uma imaju ogroman utjecaj, ali ipak ne toliko velik da bi svi ljudi svo vrijeme mogli uredno nasjedati na praktički iste laži i gluposti. 
Inače se nadam da ovdje nisi na tragu idiotarija koje su zastupali new age kreteni poput Michaela Talbota i Karla Pribrama u svojoj debilani nazvanoj Holografski svemir? 
To bi stvarno bilo teško sramoćenje, nebitno što ima i ozbiljnih znanstvenika koji su nasjeli na takve budalaštine i onda još producirali i znanstvene hipoteze na tom tragu.
U jebote, što si se ti uspuho, uspljuvo i iznerviro  :comfort. Toliko dapače da isto kao i Ray Mabus Antabus nisi sposoban  razlikovati ono što ja mislim, od onoga što ja kažem da netko drugi misli (Icke je tu castanedijanac. Samo rijetki vidovnjaci vide stvarnost kakva ona zaista jest.) Ali Antabus bar za izgovor ima poremećaj ličnosti. What's your excuse? Retoričko pitanje, naravno. Skučen pogled na svijet i kronični nedostatak smisla za humor. Što da ti velim, osim: iziđi ponekad na čisti zrak umjesto da tu džedžiš danonoćno na ovom nezdravom mjestu. Nađi si kakvo žensko čeljade, učini nešto za svoju nervozu  ;) Ako ništa drugo, par kapi valerijane na kocki šećera   :zen
:balloons

:D A majke ti, al' ga nadrobi.  :)
Dobro, recimo da je moje opravdanje za sve ono za što sam po tebi kriv ili nisam kriv  :P kronični nedostatak smisla za humor, ali koje je molim lijepo tvoje za to što mi OPET nisi odgovorio na vrlo jednostavno pitanje u vezi OTR-a?  :P :D
Dakle, po Newtonovoj teoriji gravitacija isključivo proizlazi iz mase tijela.
A po Einsteinovoj OTR?  :)
Hajde, ne budi tako nervozan i ne projiciraj svoja stanja na mene  :P ako ne znaš (a što je evidentno, evidentno je :P ) odgovor na to vrlo jednostavno pitanje.  :)
Reci da ne znaš i pola će ti biti oprošteno.
A drugu polovicu ćeš svejedno morati odraditi kod nečastivog gospodina u katoličkom paklu, nećeš se izvući samo tako.  :P
Činjenica da ti ne znaš da je po Einsteinovoj općoj teoriji relativnosti geocentrični sustav jednako tako validan kao i bilo koji drugi, dokazuje da je ne razumiješ, a kamoli da si je pročitao. Stoga se nemaš ni pravo kurčiti nekakvim postavljanjem pitanja o nečemu o čemu nemaš pojma. To ti je već dovoljno da ti kažem: case closed! Da ni ne govorim o tome da sam ja bio prvi koji je tebi postavio jedno pitanje (tri put uzastopno si ga ignorirao) jer je bilo očito da znaš prepisati s wikipedije ili nekog drugog internetskog izvora, ali da ne znaš misliti svojom glavom. Mislim ono, nije meni nikakav problem odgovoriti na tvoje djetinjsto pitanje, ali neki se red ipak mora znati; ta nismo valjda u balkanskoj krčmi u kojoj se sve postiže laktarenjem i ignoriranjem drugih, pa čak i ako takva vlada u tvojoj glavi, što je više nego očigledno ;P

S obzirom da si se u međuvremenu informirao o Monty Hall paradoxu (iako je iz tvojih opaski bilo jasno da je on daleko iznad tvog umnog potencijala), moram ti postaviti drugo, daleko jednostavnije pitanje, da eventualno dokažeš da u glavi imaš i nešto drugo osim prenapuhanog ega skučenih vidika i kroničnog nedostatka duhovitosti.

Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

Oprosti, ali sad već prelaziš na obično tragikomično blebetanje.  :)
I to zašto?
Zato da bi prikrio svoje elementarno nepoznavanje OTR odnosno što sve određuje gravitacijsko privlačenje po OTR.
Za sada si dao samo odgovor što isto određuje po Newtonu -> masa tijela.
Zar te razotkrivanje vlastitog neznanja baš toliko pogađa da si spreman napraviti čitav cirkus oko običnog nepoznavanja jedne za fiziku notorne činjenice?  :)
Priznajem da sam razočaran.
Tvoje trkeljanje o ravnopravnosti geocentričnog sustava i Monty koji kurac paradoxu neću ni komentirati, jer ne vidim smisla u tome.
Slobodno projiciraj svoje osobine na mene ili koga već hoćeš, slobodno nastavi postavljati pitanja kakva hoćeš, za mene si od sada samo napuhani ignorant koji nije u stanju zbog evidentnih vlastitih psiholoških problema priznati da ne zna neke elementarne stvari sa područja fizike odnosno sa područja OTR kao valjda posljednje velike teorije klasične fizike do sada u prošlom i ovom stoljeću, a to stvarno spada u fizikalne elementarije.
Mene u svakom slučaju više ne zanimaš, jer vidim da s tobom nemam o čemu tematski raspravljati, osim ako se kojim slučajem ne nađemo u nekoj raspravi o audio uređajima, glazbi općenito i posebno rock'n' rollu i slično.  :)

I zar te stvarno ne zanima što po OTR određuje gravitacijsko privlačenje tijela?
Mislim, razumijem da to nije baš tako lako ni izguglati, ako čovjek nije vičan toj vještini i ako ne zna za to neophodne ključne pojmove, ali evo, da si bio toliko skroman da mi postaviš to jednostavno pitanje, ja bih bez ikakvih problema odgovorio na isto. :)
Zašto bi ti to predstavljao problem?
Meni svakako ne bi. :)
Ovako ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Yehudim 18/1/2019, 22:01

veber wrote:ćifut je bio plavokos i plavook, što je obilježje germana.
da skratim. prvi član reicha, prvog. bio je đizus.
aleluja, aleluja hristos se rodi.

 Bio je crn kao ugljen .....uglješa

tako da su mu se po noći vidile samo oči

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Noor 18/1/2019, 22:09

Oh_Femder wrote:

Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

98,98 kg skupa s tom vodom
98,98 dag bez vode

study

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Oh_Femder 18/1/2019, 22:22

Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:

Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

Oprosti, ali sad već prelaziš na obično tragikomično blebetanje.  :)

Dakle ne znaš riješiti jednadžbu s jednom nepoznanicom  cheers , a htio bi raspravljati o OTR-u. Daj se vrati u četvrti razred osnovne škole.

Speare Shaker wrote:Tvoje trkeljanje o ravnopravnosti geocentričnog sustava

Dečec, reci to Einsteinu da ti bolje znaš od njega ;P Evo, dakle iz njegovih vlastitih usta, iz Albert Einstein, "Dialog 

über Einwände die relativitätstheorie", Die Naturwissenschaften 6  (1918): 697-702




Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Geocen10
Kod nas objavljeno u: "Einsteinova Opća Teorija Relativnosti" (priredio Gerald E. Tauber), Biblioteka Globus, Zagreb, 1979. preveo Damir Mikulčić


Dakle, kao što je ovim pokazano, blage veze s vezom nemaš o najosnovnijim pojmovima, a jedino što  imaš je na pretek balkanske bahatosti i gluposti. Sjedi: jedan!!! Time si se za sva vremena diskvalificirao od svake ljudske, a napose inteligentne diskusije.


Last edited by Oh_Femder on 18/1/2019, 22:24; edited 2 times in total
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Oh_Femder 18/1/2019, 22:23

Noor wrote:
Oh_Femder wrote:

Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

98,98 kg skupa s tom vodom
98,98 dag bez vode

study
Odgovor je 50 kg.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Noor 18/1/2019, 22:50

Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:

Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

98,98 kg skupa s tom vodom
98,98 dag bez vode

study
Odgovor je 50 kg.
dobro znaš da je u matematičkim zadacima vrlo važno prikazati cijeli postupak, a goli rezultati se nigdje ne priznaju....
so? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Oh_Femder 18/1/2019, 22:57

Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

98,98 kg skupa s tom vodom
98,98 dag bez vode

study
Odgovor je 50 kg.
dobro znaš da je u matematičkim zadacima vrlo važno prikazati cijeli postupak, a goli rezultati se nigdje ne priznaju....
so? :)
Zar mi ne vjeruješ?  :|  :P

Elem, ne da mi se danas više objašnjavati. Evo ti link. Jedino što sam kumpire zamijenio kukumarima, oni ipak sadrže više vode Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Cucu10

https://en.wikipedia.org/wiki/Potato_paradox


Last edited by Oh_Femder on 18/1/2019, 23:00; edited 1 time in total

_________________
Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Nikon-10
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Noor 18/1/2019, 22:58

Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

98,98 kg skupa s tom vodom
98,98 dag bez vode

study
Odgovor je 50 kg.
dobro znaš da je u matematičkim zadacima vrlo važno prikazati cijeli postupak, a goli rezultati se nigdje ne priznaju....
so? :)
Zar mi ne vjeruješ?  :|  :P

Elem, ne da mi se danas više objašnjavati. Evo ti link.

https://en.wikipedia.org/wiki/Potato_paradox
vjerujem, ali me zanima račun, da vidim gdje sam ja pogriješila :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Oh_Femder 18/1/2019, 23:02

Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:

98,98 kg skupa s tom vodom
98,98 dag bez vode

study
Odgovor je 50 kg.
dobro znaš da je u matematičkim zadacima vrlo važno prikazati cijeli postupak, a goli rezultati se nigdje ne priznaju....
so? :)
Zar mi ne vjeruješ?  :|  :P

Elem, ne da mi se danas više objašnjavati. Evo ti link.

https://en.wikipedia.org/wiki/Potato_paradox
vjerujem, ali me zanima račun, da vidim gdje sam ja pogriješila :)
Sve ti piše, a još je i nacrtano ;P

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Ccuu10

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 87f9e315fd7e2ba406057a97300593c4802b53e4 = 50 kg
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Noor 18/1/2019, 23:03

Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Odgovor je 50 kg.
dobro znaš da je u matematičkim zadacima vrlo važno prikazati cijeli postupak, a goli rezultati se nigdje ne priznaju....
so? :)
Zar mi ne vjeruješ?  :|  :P

Elem, ne da mi se danas više objašnjavati. Evo ti link.

https://en.wikipedia.org/wiki/Potato_paradox
vjerujem, ali me zanima račun, da vidim gdje sam ja pogriješila :)
Sve ti piše, a još je i nacrtano ;P

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Ccuu10

pa vidla sam  :skriva se

:D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Oh_Femder 18/1/2019, 23:10

Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
dobro znaš da je u matematičkim zadacima vrlo važno prikazati cijeli postupak, a goli rezultati se nigdje ne priznaju....
so? :)
Zar mi ne vjeruješ?  :|  :P

Elem, ne da mi se danas više objašnjavati. Evo ti link.

https://en.wikipedia.org/wiki/Potato_paradox
vjerujem, ali me zanima račun, da vidim gdje sam ja pogriješila :)
Sve ti piše, a još je i nacrtano ;P

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Ccuu10

pa vidla sam  :skriva se

:D
To su još krajnje jednostavne matematičke jednadžbe, ali ljudi ne shvaćaju da kad se radi o postotcima, nemoš' to odokativno, osim baš ako nisi matematički lumen. A o potencijama da ni ne govorimo. Sjeti se samo one šahovske ploče i zrna pšenice uduplanih na svakom slijedećem kvadratu ;P Svijet je jebeno zakompliciran ako se hoćeš spuštati u dubinu, tako da je fakat zlata vrijedno biti glup i ni na što se ne osvrtati, pogotovo na to što drugi kažu. To je naime prva božja zapovijed svakog uspjeha u životu: - Nikad, ali ama baš nikad nemoj slušati što ti drugi kažu. Samo tupi svoje i na kraju će sve izaći na dobro ;P Tu smo mi balkančerosi nenadmašni, kao što vidimo i na primjeru naše voljene države, a i susjednih nam susjeda i komšija  geek
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Guest 18/1/2019, 23:29

Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:

Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

Oprosti, ali sad već prelaziš na obično tragikomično blebetanje.  :)

Dakle ne znaš riješiti jednadžbu s jednom nepoznanicom  cheers , a htio bi raspravljati o OTR-u. Daj se vrati u četvrti razred osnovne škole.

Speare Shaker wrote:Tvoje trkeljanje o ravnopravnosti geocentričnog sustava

Dečec, reci to Einsteinu da ti bolje znaš od njega ;P Evo, dakle iz njegovih vlastitih usta, iz Albert Einstein, "Dialog 

über Einwände die relativitätstheorie", Die Naturwissenschaften 6  (1918): 697-702






Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Geocen10
Kod nas objavljeno u: "Einsteinova Opća Teorija Relativnosti" (priredio Gerald E. Tauber), Biblioteka Globus, Zagreb, 1979. preveo Damir Mikulčić


Dakle, kao što je ovim pokazano, blage veze s vezom nemaš o najosnovnijim pojmovima, a jedino što  imaš je na pretek balkanske bahatosti i gluposti. Sjedi: jedan!!! Time si se za sva vremena diskvalificirao od svake ljudske, a napose inteligentne diskusije.

:D Čestitam u boldanom i zaplavljenom si sjajno opisao upravo samoga sebe.  :)
Da ne spominjem sada već notornu činjenicu da opet nisam dobio odgovor na jednostavno pitanje iz čega proizlazi gravitacija po Einsteinovoj OTR iz očitog razloga jer ti nemaš pojma s pojmom kako taj jednostavni odgovor glasi.  :)
A mora ga znati svatko tko si umišlja da zna čak i najelementarnije stvari o OTR-u.  :)
Ti definitivno ne spadaš među takve, ma koliko brljavio po geocentričnom sustavu i njegovoj primjenjivosti i pri tome se fizikalno polupismeno pozivao na Einsteina. 
Naime, kako sam već rekao, Einstein i nije bio baš lumen za matematiku a i broj njegovih fizikalnih zabluda koje je skupio tijekom života se ne može svesti samo na prste, o tome bi se dala napisati jedna omanja knjiga. 
Što tek onda reći za matematičke zablude, jer je u matematici lošije stajao od fizike.  :P
I daleko da je tu samo riječ o problemu korisnosti takvog koordinatnog sustava bez obzira na dopustivost, ali to je posebna priča.
I kada mi netko tko ne zna čak niti taj odgovor na gornje s moje strane više puta ponovljeno elementarno pitanje počne govoriti o inteligenciji i ljudskoj diskusiji...  :D
A što drugo reći nego da predstavlja odličan primjer hodajuće patetične tragikomedije.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Guest 18/1/2019, 23:33

Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:

Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

Oprosti, ali sad već prelaziš na obično tragikomično blebetanje.  :)

Dakle ne znaš riješiti jednadžbu s jednom nepoznanicom  cheers , a htio bi raspravljati o OTR-u. Daj se vrati u četvrti razred osnovne škole.

Speare Shaker wrote:Tvoje trkeljanje o ravnopravnosti geocentričnog sustava

Dečec, reci to Einsteinu da ti bolje znaš od njega ;P Evo, dakle iz njegovih vlastitih usta, iz Albert Einstein, "Dialog 

über Einwände die relativitätstheorie", Die Naturwissenschaften 6  (1918): 697-702








Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Geocen10
Kod nas objavljeno u: "Einsteinova Opća Teorija Relativnosti" (priredio Gerald E. Tauber), Biblioteka Globus, Zagreb, 1979. preveo Damir Mikulčić


Dakle, kao što je ovim pokazano, blage veze s vezom nemaš o najosnovnijim pojmovima, a jedino što  imaš je na pretek balkanske bahatosti i gluposti. Sjedi: jedan!!! Time si se za sva vremena diskvalificirao od svake ljudske, a napose inteligentne diskusije.

:D Čestitam u boldanom i zaplavljenom si sjajno opisao upravo samoga sebe.  :)
Da ne spominjem sada već notornu činjenicu da opet nisam dobio odgovor na jednostavno pitanje iz čega proizlazi gravitacija po Einsteinovoj OTR iz očitog razloga jer ti nemaš pojma s pojmom kako taj jednostavni odgovor glasi.  :)
A mora ga znati svatko tko si umišlja da zna čak i najelementarnije stvari o OTR-u.  :)
Ti definitivno ne spadaš među takve, ma koliko brljavio po geocentričnom sustavu i njegovoj primjenjivosti i pri tome se fizikalno polupismeno pozivao na Einsteina. 
Naime, kako sam već rekao, Einstein i nije bio baš lumen za matematiku a i broj njegovih fizikalnih zabluda koje je skupio tijekom života se ne može svesti samo na prste, o tome bi se dala napisati jedna omanja knjiga. 
Što tek onda reći za matematičke zablude, jer je u matematici lošije stajao od fizike.  :P
I daleko da je tu samo riječ o problemu korisnosti takvog koordinatnog sustava bez obzira na dopustivost, ali to je posebna priča.
I kada mi netko tko ne zna čak niti taj odgovor na gornje s moje strane više puta ponovljeno elementarno pitanje počne govoriti o inteligenciji i ljudskoj diskusiji...  :D
A što drugo reći nego da predstavlja odličan primjer hodajuće patetične tragikomedije.  :)

I zaista ne mogu vjerovati da tebe uopće niti ne zanima odgovor na pitanje koje sam ti postavio.  :)
Evo, da si me zamolio da ga ovdje iznesem, ja bih to učinio bez ikakvog problema i bez pokušaja da se narugam tvom evidentnom neznanju. 
Dapače, ako me lijepo zamoliš ja to i sad učinim bez problema.  :)
Samo je pitanje jesi li spreman samome sebi priznati da ne znaš odgovor na to inače stvarno elementarno pitanje u vezi OTR-a, jer je drugima, čak i najvećim ignorantima u vezi tog područja to ionako odavno jasno  :P  već zbog same činjenice da nemaš odgovor na to pitanje zbog čega se opetovano histerično pjeniš.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Oh_Femder 18/1/2019, 23:39

Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

Oprosti, ali sad već prelaziš na obično tragikomično blebetanje.  :)

Dakle ne znaš riješiti jednadžbu s jednom nepoznanicom  cheers , a htio bi raspravljati o OTR-u. Daj se vrati u četvrti razred osnovne škole.

Speare Shaker wrote:Tvoje trkeljanje o ravnopravnosti geocentričnog sustava

Dečec, reci to Einsteinu da ti bolje znaš od njega ;P Evo, dakle iz njegovih vlastitih usta, iz Albert Einstein, "Dialog 

über Einwände die relativitätstheorie", Die Naturwissenschaften 6  (1918): 697-702








Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Geocen10
Kod nas objavljeno u: "Einsteinova Opća Teorija Relativnosti" (priredio Gerald E. Tauber), Biblioteka Globus, Zagreb, 1979. preveo Damir Mikulčić


Dakle, kao što je ovim pokazano, blage veze s vezom nemaš o najosnovnijim pojmovima, a jedino što  imaš je na pretek balkanske bahatosti i gluposti. Sjedi: jedan!!! Time si se za sva vremena diskvalificirao od svake ljudske, a napose inteligentne diskusije.
Naime, kako sam već rekao, Einstein i nije bio baš lumen za matematiku...
Zato si ti lumen koji ne zna riješiti jednadžbu s jednom nepoznanicom  :^0 Daj si zapikni šerafciger u oko, bit će ti pametnije nego da se tu sramotiš svojom glupošću i bahatošću da si ti intelektualni gorostas, a Einstein je za tebe bio maloumni bogec. A očito nisi pročitao ni slova od onog što je napisao, što se i vidi iz ovog odlomka koji sam ti kopirao. Ne namjeravam više na tebe trošiti energiju, fakat nisi zaslužio. Uživaj samo u svojoj pameti od koje nema veće na svijetu. Over and out, you're prehistory now :mid
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Guest 18/1/2019, 23:43

Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:
Speare Shaker wrote:
Oh_Femder wrote:Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

Oprosti, ali sad već prelaziš na obično tragikomično blebetanje.  :)

Dakle ne znaš riješiti jednadžbu s jednom nepoznanicom  cheers , a htio bi raspravljati o OTR-u. Daj se vrati u četvrti razred osnovne škole.

Speare Shaker wrote:Tvoje trkeljanje o ravnopravnosti geocentričnog sustava

Dečec, reci to Einsteinu da ti bolje znaš od njega ;P Evo, dakle iz njegovih vlastitih usta, iz Albert Einstein, "Dialog 

über Einwände die relativitätstheorie", Die Naturwissenschaften 6  (1918): 697-702








Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Geocen10
Kod nas objavljeno u: "Einsteinova Opća Teorija Relativnosti" (priredio Gerald E. Tauber), Biblioteka Globus, Zagreb, 1979. preveo Damir Mikulčić


Dakle, kao što je ovim pokazano, blage veze s vezom nemaš o najosnovnijim pojmovima, a jedino što  imaš je na pretek balkanske bahatosti i gluposti. Sjedi: jedan!!! Time si se za sva vremena diskvalificirao od svake ljudske, a napose inteligentne diskusije.
Naime, kako sam već rekao, Einstein i nije bio baš lumen za matematiku...
Zato si ti lumen koji ne zna riješiti jednadžbu s jednom nepoznanicom  :^0 Daj si zapikni šerafciger u oko, bit će ti pametnije nego da se tu sramotiš svojom glupošću i bahatošću da si ti lumen, a Einstein je za tebe bio maloumni bogec. A očito nisi pročitao ni slova od onog što je napisao, što se i vidi iz ovog odlomka koji sam ti kopirao. Ne namjeravam više na tebe trošiti energiju, fakat nisi zaslužio. Uživaj samo u svojoj pameti od koje nema veće na svijetu. Over and out, you're prehistory now :mid

Dakle, ne zanima te odgovor na ono elementarno pitanje u vezi gravitacije po OTR-u?  :)
I dobro, zar je moguće da ne znaš čak niti one elementarne fizikalne Einsteinove zablude (većinu ih je doduše i sam priznao takvima) a kojih je tijekom života skupio ohoho?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Sora 19/1/2019, 07:47

Noor wrote:
Oh_Femder wrote:
Noor wrote:
Oh_Femder wrote:

Recimo da imaš 100 kila krastavaca koji su 99% voda (zapravo 96%, ali zanemarimo to sad u svrhu ovog problema). Ako ih pustiš da se dehidriraju da budu 98% voda, koliko će onda težiti?

98,98 kg skupa s tom vodom
98,98 dag bez vode

study
Odgovor je 50 kg.
dobro znaš da je u matematičkim zadacima vrlo važno prikazati cijeli postupak, a goli rezultati se nigdje ne priznaju....
so? :)
Joj Noorka 
Ti si jedina dala nafilozoficniji iskaz u ovoj raspravi svojim rijecima 
farao

Svaka ti cast ! 
Eto Cestitam. 
Jebo ih goli rezultat. Goli. 
Cuj. Sad pa rezultat je goli. Jel? 
Ma norkica ..

Sejki PREPISUJE BIBLIJU I MANTRA NESTO O TEORIJI REKATIVNOSTI 
NADAM SE DA GA JE FENDER UBIJO

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Guest 19/1/2019, 08:11

Sora wrote:


Sejki PREPISUJE BIBLIJU I MANTRA NESTO O TEORIJI REKATIVNOSTI 
NADAM SE DA GA JE FENDER UBIJO

Samo se ti nadaj, u nadi je spas. :)
A znaš kako se kaže da nada umire posljednja.
Ovdje nije za razliku od nekog većinskog mišljenja poanta u tome da umire posljednja nego da jednostavno - umire.
Tvoj nadanja su već odavno crkla, samo što ti toga još nisi svjesna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by debotoijusto 19/1/2019, 08:14

isus nije plav visok atleta s frizuricom david lee rotha nego kozojeb kojeg ne treba pustit u EU ?
kako to ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30614
2014-04-12


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Guest 19/1/2019, 08:24

debotoijusto wrote:isus nije plav visok atleta s frizuricom david lee rotha nego kozojeb kojeg ne treba pustit u EU ?
kako to ?

Tko kaže da nije?
Imaš neki dokaz?
Da nisi i ti našao njegov kostur?  pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Školska Knjiga pronašla Isusov kostur - Page 5 Empty Re: Školska Knjiga pronašla Isusov kostur

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum