ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by RayMabus 1/16/2019, 20:02

A dobro in je i reka

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/bih/clanak/id/584643/kako-je-hercegovacki-franjevac-jednim-fb-statusom-podignuo-prasinu-i-39natjerao39-tv-kuce-da-razmisle-koga-reklamiraju-39doktorirao-sam-komunikologiju-znam-o-cemu-govorim-ali-reakcije-su-me-ipak-iznenadile39
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by newuser 1/17/2019, 10:56

Tko voli skijanje i te klizave sportove preporučam Jahorinu. 
Ok su Blidinje i Kupres ali ipak Jahorina je koji level iznad.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by RayMabus 1/17/2019, 10:59

Ne volin ali proučan radi biznisa i ekonomije

Gleda san skijališta u Hrvatskoj , ok Sljeme i onda nešto Lika i Gorski kotar

Nije baš da su svi i profesionalni skijaši tako da i ova manja skijališta imaju svoju ulogu u razvoju te industrijske grane ,...ono moraš negdi napravit i prve korake jelte
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by veber 1/17/2019, 11:14

RayMabus wrote:ok Sljeme

Nije baš da su svi i profesionalni skijaši tako da i ova manja skijališta imaju svoju ulogu u razvoju te industrijske grane ,...ono moraš negdi napravit i prve korake jelte
sljeme ti je pod nosom, mislim nama u zg. otprilike kao da se ideš prošetat na marjan, nikad ne znam jel marIjan ili je samo marjan?
a staza je za kurac. onako rekreativno.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by RayMabus 1/17/2019, 11:17

veber wrote:
RayMabus wrote:ok Sljeme

Nije baš da su svi i profesionalni skijaši tako da i ova manja skijališta imaju svoju ulogu u razvoju te industrijske grane ,...ono moraš negdi napravit i prve korake jelte
sljeme ti je pod nosom, mislim nama u zg. otprilike kao da se ideš prošetat na marjan, nikad ne znam jel marIjan ili je samo marjan?
a staza je za kurac. onako rekreativno.
Pa ok i te rekreativne su ok jer moraš negdi napravit i prve korake , nije ono da ljudi dođu na Mont Everest pa odma znaju profi skijanje

Gledan po Lici i Gorskom kotaru se dosta rade ta manja skijališta , ništa posebno ali zadovoljavajuće ipak

A ćuj ako oćeš profesionalno a znaš di su ta skijališta
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by RayMabus 1/17/2019, 11:36

Ja neke stvari drukčije gledan jer ovdje snig padne svako prestupne i to 2 centimetra koji se zadrži dan dva i onda otopi

Viš ti imaš doli Split i općenito taj turizam i nije se nitko sitija u sri lita turistima nudi prospekte za bih skijališta

Viš kako su ljudi u kurcu , samo in triba podilit prospekte lliti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by RayMabus 1/17/2019, 11:54

Prospekt dođe kunu kad ga tiskaš , podiliš sto prospekta na splitskoj Rivi :

Njih 50 skijanje nezanima

Njih 30 nema para da sad u istoj godini ide na litnje i novogodišnje praznike

Njih 19 će sanjkat negdi kraj kuće

1 će ti reć ja nisan nikad bija na Kupresu ili Blidnju a znan doć do Splita , samo mu triba agencia koje i onako rade da mu poveže hotel , prevoz i to skijalište

To ti je zakon matematike .:: Sto prospekta jedan dolazi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by T. 1/17/2019, 11:55

kakvi crni prospekti skijališta ljeti...
ljudi koji dođu u split ljeti, dolaze iz sjevernijih zemalja i krajeva gdje imaju svoja skijališta, sumnjam da bi nijemac ili austrijanac išli skijati na kupres ili blidinje...
osim toga, godišnji uzimaju za ljetovanje, a ne za zimovanje, njima je zime i snijega preko glave...
ostali su bosanci, koji ionako znaju za ta skijališta...

_________________
Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Unname11
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by RayMabus 1/17/2019, 11:57

T. wrote:kakvi crni prospekti skijališta ljeti...
ljudi koji dođu u split ljeti, dolaze iz sjevernijih zemalja i krajeva gdje imaju svoja skijališta, sumnjam da bi nijemac ili austrijanac išli skijati na kupres ili blidinje...
osim toga, godišnji uzimaju za ljetovanje, a ne za zimovanje, njima je zime i snijega preko glave...
ostali su bosanci, koji ionako znaju za ta skijališta...
Sto prospekta = jedan dolazi

To ti je 100% sigurno

Zaboravljaš da :

On već zna doć do Splita

Dojadila su mu skijališta po Evropi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by Hektorović 1/17/2019, 11:57

Jahorina puna Slovenaca
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by T. 1/17/2019, 11:59

Hektorović wrote:Jahorina puna Slovenaca
ok slovenci i srbi su oduvijek gajili posebne odnose ...
T.
T.

Posts : 17079
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by RayMabus 1/17/2019, 12:00

Hektorović wrote:Jahorina puna Slovenaca
Pa normalno , ljudi su informirani , ode dođe po Evrope liti nitko da in ponudi Kupres , Blidnje , Rostovac ....ono dođeš u Split i onda te samo organizirano odvede na skijališta gore do hotela

Mislim jebe se meni za to al ovako jačam i turizam u Splitu zimi

Inače van ovo nebi ni govorija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by RayMabus 1/17/2019, 12:07

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:Jahorina puna Slovenaca
Pa normalno , ljudi su informirani , ode dođe po Evrope liti nitko da in ponudi Kupres , Blidnje , Rostovac ....ono dođeš u Split i onda te samo organizirano odvede na skijališta gore do hotela

Mislim jebe se meni za to al ovako jačam i turizam u Splitu zimi

Inače van ovo nebi ni govorija
Ja neciljan na skijanje znaš nego na ovo :

Zračna luka Split

Luka Split ( Ancona Italija )

Autobusi do tih skijališta

Znan ja na šta ciljan i zašto baš ova skijališta na par koraka od Splita

Jebe se mene za skijanje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175460
2014-04-11


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by veber 1/17/2019, 12:33

longi, prve tragove u snijegu sam napravio na cmroku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by jastreb 1/17/2019, 19:26

Ovoga pšuta je fratar u pravu.

Hrvatski malograđanski elementi hoće u Austriju,Italiju,Švicu...

Bosna im smrdi,iako sam čuo od poznanika da je provod na Kupresu fenomenalan,a skijalište sasvim solidno. O cijenama koje bi našem čovjeku išle u prilog da se ne govori.

No nama ono strano govno uvijek ljevše miriše od onog našeg.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by Hektorović 1/17/2019, 19:38

T. wrote:
Hektorović wrote:Jahorina puna Slovenaca
ok slovenci i srbi su oduvijek gajili posebne odnose ...

Ima i slavonaca, dalmatinaca, gledam po tablicama, skoro isto ko i gostiju iz srbije... vidjeh čak kako po hotelu trčkara klinac sa velikim hajdukovim grbom...


Na bjelašnici uglavnom bošnjačka dijaspora i manje slovenaca i poneka skupina arapa... 


Zanimljivo vidim i nešto zapadnjaka, očito u potrazi za novim mjestima...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by Hektorović 1/17/2019, 19:39

Zbog tona snijega bit će ovo rekordna godina za skijališta u BiH. Ne sjećam se kad su bili ovako dobri uvjeti.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!??? Empty Re: Jesmo mi u BiH gubavi ili šta ???!!!???

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum