ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by scorpion Thu 25 Jul - 10:36

Zeko wrote:Ne bi se ni oni ljutili, budi siguran. Nosili bi ga na ramenima po Splitu, k'o i Šipci kaj su svojevremeno nosili Ćiru Blaževića po Prištini kad ih je spasio ispadanja iz jugo-lige. Ovdje samo laprdaju i glume poštenjačine.
Treba bit realan. Za vrijeme Zdravka Mamića, Dinamo je osvojio većinu svojih trofeja. Dinamo je za to vrijeme postao klub koji je daleko ispred HNL-a, i klub koji redovno igra u Europi. O transferima i novcu koja se slijevao u Dinamo za to vrijeme ne treba ni pričat. Lik je 2009. uvalio panja Lovrena Lyonu za 10 milijuna :hail Takav transfer je danas za Dinamo i HNL space shuttle, a zamisli prije 10 godina. Evo jutros čitam Šunjić ide za 7 milijuna u Middlesbrough. Realno moglo se uzet puno više i da je maminjo tu, uzeli bi puno više.

Kakav god da je Mamić, od Dinama je napravio ozbiljan klub koji dominira u HNL-u i koji redovno igra u europi. Pravi navijač se nikad ne bi žalio na čovjeka koji to uradi klubu :coffee

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 25 Jul - 12:26

scorpion wrote:
Ja se ne bi ljutio da je Hajduk imao takvog "lopova" u klubu ;)
Pusti Hajduk na strani, ako možeš.
Grad Zagreb je od silnih milijuna utučenih u klub i sam stadion sad mogao imati najmoderniji stadion i najmoderniji nogometni kamp. Grad Zagreb i Dinamo kao klub.
A ti se eto, zadovoljavaš s time da ima najbolje uspjehe zadnjih 15-ak godina, pa čak nema veze što je netko krao, jer eto... Uspješniji su od drugih, u Hrvatskoj - naglašavam, a nitko druginije imao taj novac. Pa daj se malo zapitaj.
Jednom će ti sve doći na naplatu, tko u Hrvatskoj ima moderan i pravi stadion i moderan kamp koji prati klubove na zapadu? Nema nitko, a to će jednog dana doći na naplatu. Cijelom hrvatskom nogometu. A onda i dalje možeš pričati da nema veze što je netko/neki krali...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 25 Jul - 12:28

scorpion wrote:
Treba bit realan. Za vrijeme Zdravka Mamića, Dinamo je osvojio većinu svojih trofeja. Dinamo je za to vrijeme postao klub koji je daleko ispred HNL-a, i klub koji redovno igra u Europi. O transferima i novcu koja se slijevao u Dinamo za to vrijeme ne treba ni pričat. Lik je 2009. uvalio panja Lovrena Lyonu za 10 milijuna :hail Takav transfer je danas za Dinamo i HNL space shuttle, a zamisli prije 10 godina. Evo jutros čitam Šunjić ide za 7 milijuna u Middlesbrough. Realno moglo se uzet puno više i da je maminjo tu, uzeli bi puno više.

Kakav god da je Mamić, od Dinama je napravio ozbiljan klub koji dominira u HNL-u i koji redovno igra u europi. Pravi navijač se nikad ne bi žalio na čovjeka koji to uradi klubu :coffee
Tako je, a Dinamo je prije bio provincijski klub koji bi tu i tamo završio u top3.  :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Thu 25 Jul - 14:55

Andreas Goldberger wrote:
scorpion wrote:
Ja se ne bi ljutio da je Hajduk imao takvog "lopova" u klubu :;):
Pusti Hajduk na strani, ako možeš.
Grad Zagreb je od silnih milijuna utučenih u klub i sam stadion sad mogao imati najmoderniji stadion i najmoderniji nogometni kamp. Grad Zagreb i Dinamo kao klub.
A ti se eto, zadovoljavaš s time da ima najbolje uspjehe zadnjih 15-ak godina, pa čak nema veze što je netko krao, jer eto... Uspješniji su od drugih, u Hrvatskoj - naglašavam, a nitko druginije imao taj novac. Pa daj se malo zapitaj.
Jednom će ti sve doći na naplatu, tko u Hrvatskoj ima moderan i pravi stadion i moderan kamp koji prati klubove na zapadu? Nema nitko, a to će jednog dana doći na naplatu. Cijelom hrvatskom nogometu. A onda i dalje možeš pričati da nema veze što je netko/neki krali...
idiot opet ima amneziju.
to ulupavanje je iz vremena franje i canjuge.
kad je njofra riknuo ostali su samo dugovi i svi su štakori iz njofrinog doba pobjegli.

krucijalno pitanje: tko je taj i takav dinamo izvukao iz financijskih nebuloza i tko je od dinama napravio posložen klub sa jednom od najboljih akademija u europi?

poslije franje nije bilo ulupavanja  novca u dinamo.

pa se ti malo zapitaj zašto si toliki idiot koji jednostavne činjenice iskrivljava kako bi se uklopile u tvoje idiotske teorije?

sam kažeš kako je riječ o zadnjih 15 godina, a onda buncaš sa pričama iz razdoblja 5-10 godina prije toga.

istovremeno te ne brine što naš hajduk radi hajduku, nego svršavaš na sudske presude onima koji skreću pozornost na procese devastiranja hajduka.
idiot.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Thu 25 Jul - 15:05

Andreas Goldberger wrote:
scorpion wrote:
Treba bit realan. Za vrijeme Zdravka Mamića, Dinamo je osvojio većinu svojih trofeja. Dinamo je za to vrijeme postao klub koji je daleko ispred HNL-a, i klub koji redovno igra u Europi. O transferima i novcu koja se slijevao u Dinamo za to vrijeme ne treba ni pričat. Lik je 2009. uvalio panja Lovrena Lyonu za 10 milijuna :hail: Takav transfer je danas za Dinamo i HNL space shuttle, a zamisli prije 10 godina. Evo jutros čitam Šunjić ide za 7 milijuna u Middlesbrough. Realno moglo se uzet puno više i da je maminjo tu, uzeli bi puno više.

Kakav god da je Mamić, od Dinama je napravio ozbiljan klub koji dominira u HNL-u i koji redovno igra u europi. Pravi navijač se nikad ne bi žalio na čovjeka koji to uradi klubu :coffee:
Tako je, a Dinamo je prije bio provincijski klub koji bi tu i tamo završio u top3.  :hail:
idiot iz palanke pokušava liječiti vlastite komplekse zamjenom teza.

pitanje je zašto ovakve komentare ne ostavljaš na temi o hajduku jer ono što pripisuješ dinamu je današnje stanje u hajduku: zadnji puta ste bili drugi 2012. godine.
prpa od tretmana i terapije ekipe za specijalno vaspitanje iz našeg hajduka???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Fri 26 Jul - 15:22

scorpion wrote:
sitting_bull wrote:
Roland Deschain wrote:Ja ne mogu vjerovati da postoje debili koji podržavaju mafijašku familiju koja je opljačkala klub. Javno su dostupne i prva i druga optužnica, ali ima debila kojima ni to ne otvara oči nego i dalje slijepo podržavaji kriminalca u Međugorju i njegove dupelisce u Maksimiru.
da 
Ovdje ću se složit! Pa jbt ne mogu vjerovat koliko danas pljuju po Mamiću. Čovjek je tvorac modernog Dinama i kluba koji je daleko ispred HNL-a i koji čak i u Europi ima nešto za reći. Sve to bi bio samo san da nije bilo Mamića. Pa čak i ako je nešto i ukrao od toga, opet mu moraš oprostit, jer su na kraju svi ti novci došli u Dinamo zahvaljujući njemu.
Koji je tebi kurac? Tipično balkansko razmišljanje, nek je krao al je i nama dao. Dao je klubu toliko koliko je nužno da klub može i dalje proizvoditi igrače za njegovu dobit. Nije on stvorio klub, klub je bio tu. Nije to njegov klub, nije ga kupio svojim parama, klub je on okupirao uz pomoć politike i sad ga je ta politika otkačila jer je postao uteg. Pročitaj optužnicu ili barem dijelove da vidiš kako je izvlačio novac iz kluba. Da je radio kako spada, Dinamo bi danas bio u rangu Ajaxa.


Last edited by Roland Deschain on Fri 26 Jul - 15:23; edited 1 time in total (Reason for editing : J)
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Sat 27 Jul - 7:28

Roland Deschain wrote:
scorpion wrote:
sitting_bull wrote:
Roland Deschain wrote:Ja ne mogu vjerovati da postoje debili koji podržavaju mafijašku familiju koja je opljačkala klub. Javno su dostupne i prva i druga optužnica, ali ima debila kojima ni to ne otvara oči nego i dalje slijepo podržavaji kriminalca u Međugorju i njegove dupelisce u Maksimiru.
da 
Ovdje ću se složit! Pa jbt ne mogu vjerovat koliko danas pljuju po Mamiću. Čovjek je tvorac modernog Dinama i kluba koji je daleko ispred HNL-a i koji čak i u Europi ima nešto za reći. Sve to bi bio samo san da nije bilo Mamića. Pa čak i ako je nešto i ukrao od toga, opet mu moraš oprostit, jer su na kraju svi ti novci došli u Dinamo zahvaljujući njemu.
Koji je tebi kurac? Tipično balkansko razmišljanje, nek je krao al je i nama dao. Dao je klubu toliko koliko je nužno da klub može i dalje proizvoditi igrače za njegovu dobit. Nije on stvorio klub, klub je bio tu. Nije to njegov klub, nije ga kupio svojim parama, klub je on okupirao uz pomoć politike i sad ga je ta politika otkačila jer je postao uteg. Pročitaj optužnicu ili barem dijelove da vidiš kako je izvlačio novac iz kluba. Da je radio kako spada, Dinamo bi danas bio u rangu Ajaxa.
kao prvo, ako me citiraš, citiraj cijeli tekst, a ne samo riječ koja bi trebala značiti da podržavam tvoj problematičan i bez osnova napad na ljude koji dinamo vide drugačije od likova iz podružnice našeg hajduka nazvane dinamo to smo mi.

kao drugo, kad je mamić došao u dinamo nije se imalo što krasti i klub je bio totalno devastiran sa ogromnim dugovima i pred stečajem.
na sreću, zakoni su prepuni rupa pa se dinamo izvukao (premda bi neki rado da nije) i to su napravili ljudi iz dinama s mamićem na čelu.
koliko god se tu pričalo o nezakonitim radnjama, činjenica je kako ih nije bilo, nego je samo iskorišteno loše zakonodavstvo i zakoni.

kao treće, da bi nešto ukrao, trebaš imati što za ukrasti.
činjenica je kako je mamić uložio svoj kapital u dinamo i činjenica je kako je dok mu je zakon dozvoljavao imao svoju agenciju za poslove s igračima bilo kroz ulaganje u njihov razvoj bilo kroz transfere.
poznato je i da je kroz tu agenciju prošlo nekoliko stotina igrača od kojih se na nekima zarađivalo, a na mnogima gubilo. posrednu korist od toga je imao i dinamo jer su najbolji iz te agencije igrali za dinamo i ostvarivali transfere iz kojih se dinamo stabilizirao
da li je mamić na tome zaradio?
naravno da jeste, ali suludo optuživati kako je dinamo proizvodio igrače od koje će dobit uzimati samo mamić nije plod zdravog uma.
uostalom, zašto hajduk nema takav roster među mlađim uzrastima, nego i dobar dio talenata iz Dalmacije bježi u dinamo?
zato jer u dinamu ne mogu prosječni igrači upasti u momčad, a talenti biti zanemarivani, ili ignorirani i to iz vrlo jednostavnog raloga: dobar igrač znači dobar prihod, a prosječan igrač znači gubitak za klub.
ti isto spadaš među likove koji će zbog saginjanja da bi pokupili 100€ sa ceste previdjeti mogućnost velike zarade.

zbog takvog razmišljanja našem hajduku je veći prioritet pub od 500 kvadrata u splitu, nego hajduk i zbog takvog razmišljanja se stvorila razlika u kvaliteti igrača koji igraju u dinamu i svih ostalih.
mamić je prvo ustrojio školu nogometa iz koje dinamo crpi igrače koje nakon afirmacije u dinamu za hrvatske prilike skupo prodaje i onda od toga živi.
da je riječ o kvalitetnim igračima potvrđuju i rezultati kako u hrvatskoj tako i u europi.
naravno, dinamo nije konkurentan u borbi sa financijskim i sportskim divovima europskog nogometa, ali se polako približava europskoj zlatnoj sredini.

pričaš o politici?
pričaj onda i o tome kako je hajduk preko zastupnika iz Dalmacije kreirao donošenje nedorečenog zakona o športu s jednim jedinim ciljem da se onemogući dinamo.
pričaj onda i o okupaciji hajduka od strane našeg hajduka i likova koji stoje iza tog projekta koji mijenjaju trenere i predsjednike kluba kao čarape.
pričaj o tome kako ulica utječe na stanje i rezultate hajduka!

naravno da to nećeš, jer onda sve tvoje teze padaju u vodu jer ni sam ne bi želio da stanje u dinamu postane kao što je već niz godina u hajduku.
još dok su se formirali zajedno za dinamo dečki sam na njihovom forumu napisao što mislim o tome koje su im ideje dobre, a gdje mislim da griješe.
što su napravili?
trajno su me banirali jer nisam slijepo slijedio njihovo jednoumlje.
jebo takvu demokraciju u kojoj vrhuška (kao i u našem hajduku) postaje mozak svima i propisuje  što se smije i može, a tko to ne prihvaća je neprijatelj.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Sat 27 Jul - 8:44

:tu Da bi riječ rekel.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Sat 27 Jul - 8:55

Nisam te mislio citirati nego Škorpiju, greškom je ostalo. Je, uložio je Mamić nešto svojih para na početku, ali to je već debelo naplatio na transferu Balabana. Sve kasnije je pomno razrađen plan za izvlačenje love iz kluba, najprije preko agencije, kasnije preko aneksa ugovora pa do posredničkih agencija. I sad, čim je došao najmlađi Dalton, počela je rasprodaja da se mazne što više prije pravomoćnosti presude. Jučer Šunjić, sad će Olmo, pa Livaković, Petković itd.
A ne znam što tu miješaš Hajduk, briga me za njih, svima je jasno da je njihov model promašaj i sprdačina, ali što bi se mi trebali mjeriti s njima umjesto s jednim Ajaxom, Portom i takvim sličnim klubovima?

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Sun 28 Jul - 8:00

Joj, daj naj.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Wed 31 Jul - 10:10

Malog Olma bi stvarno bilo grijeh prodati sada i to za tričavih 30-ak milja eura. Jučer uđe u igru i za 15-ak minuta napravi dar-mar u jednoj dozlaboga dosadnoj utakmici.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Wed 7 Aug - 17:04

Kak' smo protiv ovih smiješnih mađara igrali, tak' smo i prošli. Umjesto da nakon prvog gola navalimo i utrpamo im još 2-3 gola, počeli smo igrati k'o pičkice i primili gol. Interesantno je da smo nakon 1-1 opet znali igrati prema naprijed, a kod 1-0 to nismo znali i što je i normalno nakon pičkastih pola sata i više, onda te ni neće. Pogađaš prečke, golmana, ali u gol neće. Ako u Budimpešti to Dinamo ne dobije sa 2-3 razlike, treba ih poslati kući pješke za Zagreb na čelu sa ovim pičkastim trenerom Bjelicom. Činjenica je da Bjelica niti prošle sezone nije dobio nijednu ključnu utakmicu (Young Boysi, Rijeka - finale kupa i pičkasta igra protiv Benfice u uzvratu, gdje su počeli nešto igrati prema naprijed tek u produžecima i tek nako 2-0 za Benficu). Od ovih mađarona su za 2 klase bolja ekipa, a oni odigraju 1-1. Mađari ni sami ne znaju na koji su način došli do tog rezultata. Nije mi jasno zašto forsira Hajrovića koji je totalno van forme, zašto mu Gojak igra 70 minuta u kojima ne napravi apsolutno ništa, zašto uopće igra sa 3 vezna protiv 5 mađarskih? Ali, rekao bi Bjelica, kao što je rekao i novinarima: "Ja znam, zato sam ja trener, a vi ste novinari". Apsolutno se slažem s tim, samo, daj ti veliki nogometni treneru iskemijaj nešto pa da i Dinamo jedanput dobije ključnu utakmicu. Imaš priliku za to već u Mađarskoj za nekoliko dana. Inače ćeš biti zapisan u povijest Dinama kao trener u najvećem neuspjehu u povijesti tog kluba. Naravno, kad se uzme u obzir ekipa koju imaš u rukama i protivnik protiv kojeg igraš.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Tue 13 Aug - 16:09

sve je došlo na svoje.
ipak je razlika u kvaliteti previše na strani dinama.

propala šansa da se ekipa "dabogda sve izgubili" veseli i naslađuje.

samo dinamo!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Tue 13 Aug - 17:45

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Tue 13 Aug - 18:18

Zeko wrote:Kak' smo protiv ovih smiješnih mađara igrali, tak' smo i prošli. Umjesto da nakon prvog gola navalimo i utrpamo im još 2-3 gola, počeli smo igrati k'o pičkice i primili gol. Interesantno je da smo nakon 1-1 opet znali igrati prema naprijed, a kod 1-0 to nismo znali i što je i normalno nakon pičkastih pola sata i više, onda te ni neće. Pogađaš prečke, golmana, ali u gol neće. Ako u Budimpešti to Dinamo ne dobije sa 2-3 razlike, treba ih poslati kući pješke za Zagreb na čelu sa ovim pičkastim trenerom Bjelicom. Činjenica je da Bjelica niti prošle sezone nije dobio nijednu ključnu utakmicu (Young Boysi, Rijeka - finale kupa i pičkasta igra protiv Benfice u uzvratu, gdje su počeli nešto igrati prema naprijed tek u produžecima i tek nako 2-0 za Benficu). Od ovih mađarona su za 2 klase bolja ekipa, a oni odigraju 1-1. Mađari ni sami ne znaju na koji su način došli do tog rezultata. Nije mi jasno zašto forsira Hajrovića koji je totalno van forme, zašto mu Gojak igra 70 minuta u kojima ne napravi apsolutno ništa, zašto uopće igra sa 3 vezna protiv 5 mađarskih? Ali, rekao bi Bjelica, kao što je rekao i novinarima: "Ja znam, zato sam ja trener, a vi ste novinari". Apsolutno se slažem s tim, samo, daj ti veliki nogometni treneru iskemijaj nešto pa da i Dinamo jedanput dobije ključnu utakmicu. Imaš priliku za to već u Mađarskoj za nekoliko dana. Inače ćeš biti zapisan u povijest Dinama kao trener u najvećem neuspjehu u povijesti tog kluba. Naravno, kad se uzme u obzir ekipa koju imaš u rukama i protivnik protiv kojeg igraš.
Sve što u Zagrebu nismo igrali u Budimpešti jesmo, nakon prvog gola išli smo zabiti još, dobili smo ne sa 2-3 razlike, već sa četiri, dokazali su da su za 2 klase bolja ekipa od mađarona i trener je iskoristio priliku i u Mađarskoj je nešto iskemijao (pogotovo sa Ademijem u napadu) i Dinamo je dobio ključnu utakmicu. 
Izgleda da su i dinamovi igrači i njihov trener čitali ovaj moj post objavljen nakon utakmice u Zagrebu.  ;)

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by End Wed 14 Aug - 13:12

ono kad dođeš na forum i vidiš bolesnika kako priča sam sa sobom
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Wed 14 Aug - 13:27

Ti se zagorska forumska  jocolor imaš pravo javiti i komentirati moje upise tek onda kad saznaš koliko minuta traje nogometna utakmica. I kad to zapamtiš, naravno. Do tada, začepi gubicu da ti još koja glupost iz nje ne izleti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Thu 15 Aug - 11:30

End wrote:ono kad dođeš na forum i vidiš bolesnika kako priča sam sa sobom
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Thu 15 Aug - 17:41

Ti dalmatinska forumska  jocolor, marš sa teme o svetinji. Nađi neku temu o Malti i Unitedu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Fri 16 Aug - 19:00

End wrote:ono kad dođeš na forum i vidiš bolesnika kako priča sam sa sobom
Tko te tjera?  :D

Dinamo Zagreb - Page 46 69506324_854660828246888_8283730310290472960_n.png?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlnkS0gQU57zICIBjWC2ufuTEZM1T2s-ep2jXwHPO1_hSAgXCyXrPI27J5PEUZMlh7eEGgRc27clUNB67sYi8UT&_nc_ht=scontent-lht6-1

Udreš lipo ignore i ne tribaš čitati smrad što izbacuje bolesnik...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo Sat 17 Aug - 17:40

Kmečavci dolaze na Dinamovu temu nebi li barem tako osjetili kako je to biti dijelom velikog i ozbiljnog kluba.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 46 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum