ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’

Go down

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’  Empty Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’

Post by Eroo 14/1/2019, 19:38

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’  H20180117000566-660x450
FENA/Almir Razić
Oglasio se i Čović
‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’
Autor: Dnevno.hr Ponedjeljak, 14. siječanj 2019. u 13:06

https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/nitko-nama-nece-odredivati-hocemo-li-se-mi-pojaviti-na-nekoj-svecanoj-akademiji-1269688/
Eroo
Eroo

Posts : 74420
2016-07-22


Back to top Go down

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’  Empty Re: Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’

Post by Eroo 14/1/2019, 19:41

Ponajmanje plaćenik Robert Bajruši i Jutarnji. Jeba mu Mesić mater i o njemu.


Isprika suptilnim ušima dama s foruma. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74420
2016-07-22


Back to top Go down

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’  Empty Re: Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’

Post by Eroo 14/1/2019, 19:57

https://www.jutarnji.hr/komentari/podrzavati-covicev-pakt-s-dodikom-znaci-podrzavati-veliku-srbiju-stvarna-pozadina-saveza-sefa-hdz-a-bih-s-gazdom-republike-srpske/8269577/

Vidi ovu stoku, nepodojenu, plaćeničku. Kao da ne znamo odakle su financirani i za čiji račun....
Ustani, Vrane! :]
Eroo
Eroo

Posts : 74420
2016-07-22


Back to top Go down

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’  Empty Re: Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’

Post by Eroo 14/1/2019, 21:55

Eroo wrote:https://www.jutarnji.hr/komentari/podrzavati-covicev-pakt-s-dodikom-znaci-podrzavati-veliku-srbiju-stvarna-pozadina-saveza-sefa-hdz-a-bih-s-gazdom-republike-srpske/8269577/

Vidi ovu stoku, nepodojenu, plaćeničku. Kao da ne znamo odakle su financirani i za čiji račun....
Ustani, Vrane! :]
GOING uhvaćen s rukama u pekmezu i sad mlataraju rukama  i skviče.
RS je rezultat rata, a njeno postojanje su ovjerili svojim podpisima : Izetbegović, Tuđman i Milošević,
uz supodpis velikih svjetskih sila. Nisu RS stvarali ni Dodik ni Čović.
Koliko mi je poznato ova dvojica nisu nikad ni nosili oružje,za razliku od Komšića i Džaferovića,
kojega Srbi optužuju za zočine na Vozuči.
Kad god su bh Hrvati i Srbi pokušali uspostavit dobre susjedske odnose Srajevo je uvijek potezalo
argument da se s time prodaje Posavina. Pa zar je nije prodao Alija, mater vam pokvarenu?
I zadnjoj bh hrvatskoj budali je danas jasno da je zamjena hr Srba i bh Hrvata u RS, skupa sa
pripadajućim teritorijima, Posavina u RS postala svršen čin, zbog čega bh Hrvatima ne pada na pamet
ulaziti u bilo kakav sukob sa bh Srbima. Ako se Muslimanima ratuje sa Srbima, neka ratuju,
ali to će biti bez bh Hrvata. GOING.press
Eroo
Eroo

Posts : 74420
2016-07-22


Back to top Go down

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’  Empty Re: Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’

Post by Eroo 15/1/2019, 10:05

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/103014/chovic_se_za_glavu_hvata_hrvatski_mediji_grme_podrzavati_chovicev_pakt_s_dodikom_znachi_podrzavati_veliku_srbiju.html




"Dokaz" da su u pravu... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74420
2016-07-22


Back to top Go down

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’  Empty Re: Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’

Post by Eroo 15/1/2019, 10:10

Bh Hvati i Srbi nisu u sukobu. Slijedi samo međusobno uvažavanje i suradnja. 
Nema tu što učinit ološ iz Jutarnjeg, INDEX-a, Mesić, Kosor, Pusićć...a posebno 
ništa neće promijeniti  huškanje i kmečanje u sarajstanskoj faveli.
GOING će se ustaviti i vratiti na početak, ili BiH neće više postojati.
Eroo
Eroo

Posts : 74420
2016-07-22


Back to top Go down

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’  Empty Re: Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’

Post by Eroo 15/1/2019, 10:31

http://saff.ba/ovako-Suljo-huska-covica-hrvati-napravili-gresku-misleci-da-im-ne-treba-entitet-u-bih/


Bakirov islamistički portal.
Neka puši koga smeta... (a. Longi) :)
Eroo
Eroo

Posts : 74420
2016-07-22


Back to top Go down

Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’  Empty Re: Oglasio se i Čović: ‘Nitko nama neće određivati hoćemo li se mi pojaviti na nekoj svečanoj akademiji’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum