ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila

Go down

Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila Empty Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila

Post by debotoijusto 12/1/2019, 10:08

SRPSKI odvjetnik Dušan Bratić podnio je tužiteljstvu za ratne zločine Srbije kaznenu prijavu protiv hrvatskog ministra obrane i potpredsjednika hrvatske vlade Damira Krstičevića i suučesnika zbog sumnje da su 1995. ubili 81 civila srpske nacionalnosti, piše beogradska Politika.
Bratić zastupa bivšeg pilota JNA Ljubomira Bajića koji je raketirao Banske dvore u jesen 1991., zbog čega se protiv njega u Zagrebu vodi istraga.
Politika prenosi tvrdnje da je Krstičević bio zapovjednik 4. gardijske brigade Hrvatske vojske koja je sudjelovala u raketiranju kolone srpskih izbjeglica u mjestu Bravnice, kod Jajca u BiH, 12. i 13. rujna 1995.

Po pisanju lista, srpski civili ubijani su pucnjima iz vatrenog oružja i ispaljivanjem raketa iz raketnog bacača na izbjegličku kolonu koja se kretala putem Donji Vakuf - Jajce.
Bratić u kaznenoj prijavi tvrdi da su Krstičević i suučesnici čija se imena ne navode u agencijskoj vijesti, počinili dva kaznena djela - ratni zločin protiv civilnog stanovništva i ratni zločin protiv ratnih zarobljenika.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/srpski-odvjetnik-prijavio-krsticevica-za-ubojstvo-81-srpskog-civila/2055830.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila Empty Re: Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila

Post by debotoijusto 12/1/2019, 10:10

dodo ce odvest dusana na peceno i sve izgladit , sad smo saveznici  :coffee
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila Empty Re: Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila

Post by RayMabus 12/1/2019, 12:07

Pa neka , nek se glođu Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila Empty Re: Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila

Post by RayMabus 12/1/2019, 12:20

Neka ti je diglo , imate snimku Viučica u Glini , nije državljanin Hr , ušao na teritorij Hr i priča o velikoj Srbiji i vi ga primate u goste umisto optužnicu da dignete

Tako van i triba , neka van je diglo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila Empty Re: Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila

Post by debotoijusto 12/1/2019, 15:31

"Pogledajte, očito sam mnogima trn u oku, vjerojatno što jačam pobjedničku hrvatsku vojsku na jedan pravi način. Što se tiče mog ratnog puta, čist je, na njega sam ponosan, put 4. gardijske brigade je put ponosa i junaštva, crvene beretke u Domovinskom ratu napravile su sve što su trebale, iznimno sam sretan što sam im zapovijedao", izjavio je Krstičević te dodao da on ovu prijavu uopće ne smatra prijavom.
"Očito mnogi žele možda danas uprljati 4. brigadu i mene kao ratnog zapovjednika. Potpuno sam čist i nevin", kazao je.

e moj krste , ova bi tema do sad imala 37 st. jos prije par mjeseci
a sad te u zivotu drzi mrzitelj srba i novokomponirani ustasa
ko bi reko kobili se nado
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila Empty Re: Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila

Post by RayMabus 12/1/2019, 15:36

Pa šute , pametniji šute

Vučic jje Merkeličin pulen , zato mu nemogu ništa , čekaju da ona ode da bi skupili hrabrosti da mu podignu optužnicu za ratno huškanje u Hrvatskoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila Empty Re: Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila

Post by crvenkasti 12/1/2019, 16:39

U jebote, al sam glup. Dva konjaka, i već ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila Empty Re: Srpski odvjetnik prijavio Krstičevića za ubojstvo 81 srpskog civila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum