ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by AssadNaPodmornici 7/1/2019, 12:15

evo da Ero opet ne ubija pola godine sa fake newsima, itd.. 

pošto se radi o raznih F-16kama, ja ću objasniti I2b jezikom..

Block70 koji bi nam bio najbolja opcija, avion friško iz tvornice, nadograđen najnovijim tehnološkim rješenjima itd. Rješenja koja su primjenjena na F-35 ubačena na F-16block 70. To bi bilo kao da uzmeš neki noviji Golf VII mislim da i danas se proizvode , mislim da je to zadnja verzija toga auta
F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) 2013-369076-volkswagen-golf-vii-by-abt-at-2013-geneva-motor-show1

A onda, naši "nemaju" para za ovo(ima se ali pustimo sada te priče). Pa je opcija uzeti preko 30godina stare block 30 F-16 avione.  
Prva opcija je nadograđeni 30godina stari F-16ke Barak od Izraela. Dakle stari avion, izvadili staru opremu, nabrijali ga i ubacili modernu tehnologiju. Nije block 70 ili Golf VII, ali si dobio nabrijani 30godina stari GOLF 2. Dakle nešto što opet nije kanta na cesti, i vrijedi i lipo ga je čak za vijedit. Nije kao Golf VII ali ono nije te sramota sa njime se vozati. Dakle ovo je ono što smo trebali kupiti od Izraela a propalo je
F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Vw-golf-ii-tuning-slika-6135251

i sada najvažnije, šta nam Ameri nude - ero će vas spamati "to je f-16" "jer sam vam rekao talibani, to je f16 vidite da smo ga dobili itd".  Ukratko , izgleda da je nabrijani GOLF 2 propao(F16 barak) za novi GOLF 7 se nema para(F16 block 70) a onda će nam Ameri ili prodati ili "pokloniti"  ishabani, +30godina stari GOLF2, koji da bi uopće bio u voznom stanju treba jebeni remont.  Evo ovo je što ćemo dobiti od Amera , možda besplatno a to besplatno znači još par stotina milijuna kn troškova nadogradnje gdje će Krstičevićeve rodijačke firme uzimati lijepu proviziju.
F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Vw%20golf%202 
Dakle kada vam Ero otvori temu "eto rekao sam vam, niste dobili F-16 Block 70, niti F-16 Block 30 Barak nadogradnju, nego ste dobili stare preko 30godina F-16block30, (koji će imati katodne cijevi, comodore 64 procesore, sve ishabano, istrošeno, ), da znate da ste 30godina star Golf2 , koji u teoriji može vas voziti gradom , ali želite se riješiti toga auta. 

Prije toga smo imali " djelomično modernizirane  Mig-21" to jest imati ćemo ih po svemu sudeći još nekoliko godina. 
To vam je ovo

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) 3477100443_32a0473371


Dakle mi prelazimo sa polovnog Yugo koji je u voznom stanju auta na polovni Golf 2 auto.   "Nabrijani Golf 2" nam nedaju da kupimo, a za novi GOLF VII kao nemamo para. 
Što se tiče polovnog GOLF 2 (ili starog F-16ke) , čitao sam neke teme, da recimo u "ratnim igrama", Indijski Modernizirani Mig-21(nabrijani YUGO) je u nekim ratnim igrama znao "oboriti" stare nenadograđene F-16ke(stari GOLF 2 bez nadogradnji). Doslovno.

https://www.quora.com/Can-a-MiG-21-defeat-an-F-16

Dakle modernizirani Mig-21 (dakle dignemo naše Mig21 na još višu razinu) , može bez problema oboriti i zgaziti ove stare F-16ke koje će nam uvaliti Ameri. 
(kao što modernizirano Yugo je bolje od starog istrošenog Golf2). 

Sve vam je ovdje , jer Ero će otvarati stotine novih tema, ljude će vrijeđati da su talibani, da nemaju pojma itd. Da ljudi ne brkaju F-16 barak, F-16 block 30 , F-16 block 70
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by RayMabus 7/1/2019, 12:18

Ja uopće više nepratim tu tematiku , nisan lud to pratit i gubit vrime , kad donesu nešto službeno onda ću komentirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by dijagram 7/1/2019, 12:22

RayMabus wrote:Ja uopće više nepratim tu tematiku , nisan lud to pratit i gubit vrime , kad donesu nešto službeno onda ću komentirat
tocno
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by AssadNaPodmornici 7/1/2019, 12:22

Dakle da se mene pita, prije svega opcija F-16 block 70. Para se ima ko blata, RH proračun centralne države je ove godine 140milijardi kuna(tu negdje neznam točno), a raste svake godine za 6-7milijardi kuna. Samo ulaganje u propalo brodogradilište će odnjeti 4milijarde kuna. Rast plaća uhljebima itd. 

Svake godine država povećava potrošnju 6-7milijardi kuna. Moderni F-16block 70, 10ak milijardi kuna, miran si 30-40godina, Srbija nemože ništa, Bosna nemože ništa, i dalje među najboljim avionima na svijetu. 10milijardi kuna kroz 10ak godina je pizdarija čak i za ovaj Čardak


F-16 BARAK, je druga najbolja opcija, koja je propala. Šteta. Neću detalje, pisali smo ovdje. 


F-16  polovno ne-nadograđeno 30-40godina GOVNO je  baš to staro potrošeno GOVNO, koji je vjerojatno jadnije od nabrijanih Mig-21 aviona.  Bolje je to ne uzimati i za jeftine pare kupovati Mig-21 avione,  ima po cijelom svijetu nadograđenih Mig-21 i raznih zavoda koji je nabrijavaju. Dobiješ jeftiniju i bolju opciju nego ono što nam se sada sprema a ovaj as će vam otvarati stotine tema kako "eto rekao sam vam talibani"

To F-16 govno staro koje dobijemo, neće imati šanse ako Srbi iti malo moderniziraju Mig29etke.. najbolje će biti da ga ne dižemo.. aj nebi bio loše za bombardiranje kopnenih ciljeva barem to. Tu je bolji od Mig21 koji je prije svega napravljen kao presretač , i modernizirani Mig-21 može bez problema oboriti staro F-16govno sa katodnim cijevima i comodore64 procesorom
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by AssadNaPodmornici 7/1/2019, 12:25

dijagram wrote:
RayMabus wrote:Ja uopće više nepratim tu tematiku , nisan lud to pratit i gubit vrime , kad donesu nešto službeno onda ću komentirat
tocno
nije nego onaj as će otvarati stotine tema, spamati i vrijeđati.. pa evo jedna tema koju ću osvježavati kada god ovaj otvori novu temu. da ne-dezinformira ljude
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by veber 7/1/2019, 12:25

pusti starog, to mu je uz koli jedina zabava u životu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by dzango 7/1/2019, 12:26

Ima li ko jači?

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) 101-zastava

_________________
F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by vuksadinare 7/1/2019, 12:29

AssadNaPodmornici wrote:Dakle da se mene pita, prije svega opcija F-16 block 70. Para se ima ko blata, RH proračun centralne države je ove godine 140milijardi kuna(tu negdje neznam točno), a raste svake godine za 6-7milijardi kuna. Samo ulaganje u propalo brodogradilište će odnjeti 4milijarde kuna. Rast plaća uhljebima itd. 

Svake godine država povećava potrošnju 6-7milijardi kuna. Moderni F-16block 70, 10ak milijardi kuna, miran si 30-40godina, Srbija nemože ništa, Bosna nemože ništa, i dalje među najboljim avionima na svijetu. 10milijardi kuna kroz 10ak godina je pizdarija čak i za ovaj Čardak


F-16 BARAK, je druga najbolja opcija, koja je propala. Šteta. Neću detalje, pisali smo ovdje. 


F-16  polovno ne-nadograđeno 30-40godina GOVNO je  baš to staro potrošeno GOVNO, koji je vjerojatno jadnije od nabrijanih Mig-21 aviona.  Bolje je to ne uzimati i za jeftine pare kupovati Mig-21 avione,  ima po cijelom svijetu nadograđenih Mig-21 i raznih zavoda koji je nabrijavaju. Dobiješ jeftiniju i bolju opciju nego ono što nam se sada sprema a ovaj as će vam otvarati stotine tema kako "eto rekao sam vam talibani"
ne mozes vise uzimati migpve kao clanica nato-a..ove migove smo drzali u dogovoru sa nato-om dok ne kupimo druge zrakoplove ali ne migove...ovih nekoliko f-16 sto bi nam sad dali ameri kao privremeno rjesenje je na lizing a ne vlasnistvo...tehnologija ne bi bila losa vec standardna dovoljno za ove prostore...dobili bi naoruzanje za f-16 cetvrte generacije...rakete i bombe...full oprema unutar tih f-16 ne bi bila mozda na tehnoloskoj razini baracka ali ne bi bila ni losa...ako ih zelimo kupiti i tehnologiju ce dignuti na visu razinu ali ih moras kupiti bez dodatnih troskova...a ako hoces na lizing i imati full opremu tu opremu ces morati dodatno platiti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by RayMabus 7/1/2019, 12:32

Najradije nebi kupio ništa , koji će mi to kurac , nikakve koristi od polovnih američkih F16 , samo će nam svoje smeće naplatit za cijenu od 999 miljona eura

Smeće po cijeni zlata , bolje onda neimat ništa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by vuksadinare 7/1/2019, 12:37

RayMabus wrote:Najradije nebi kupio ništa , koji će mi to kurac , nikakve koristi od polovnih američkih F16 , samo će nam svoje smeće naplatit za cijenu od 999 miljona eura

Smeće po cijeni zlata , bolje onda neimat ništa
gle..amerima je u interesu da prodaju viskove oruzja...dobrorealni moramo biti oni su nam 80% darovali vojne opreme u sklopu nekih ugovora...dali su nam hamvije,helice,tri vbr-a koji mogu lansirati balisticke rakete dometa 270 kilometara...dali su nam jedan raketni sistem...i sve je to oruzje dobre valitete..e jbg pa ne mogu nam sad dati na đemdo i zrakoplove...to ne daju nikom..ili kupi ili na lizing...ako kupis uz to ide full oprema..ako na lizing placas full opremu..sto je u konacnici jeftinije?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by RayMabus 7/1/2019, 12:40

To nema smisla kupovat , dat ćeš 999 miljona dolara za ovo :

Tri godine obuka pilota najmanje a svi ti avioni su pri kraju isteka resursa dakle najvišnajviše deset godina.....pa ćeš sedam godina letit i onda ih moraš bacit i opet novi natječaj

To je najskuplji avion koji postoji pa bolje kupi novi pa si miran 30 godina

Pa to nema smisla uopće uzimat , već 2029 ćeš ih morat bacit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by RayMabus 7/1/2019, 12:41

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Najradije nebi kupio ništa , koji će mi to kurac , nikakve koristi od polovnih američkih F16 , samo će nam svoje smeće naplatit za cijenu od 999 miljona eura

Smeće po cijeni zlata , bolje onda neimat ništa
gle..amerima je u interesu da prodaju viskove oruzja...dobrorealni moramo biti oni su nam 80% darovali vojne opreme u sklopu nekih ugovora...dali su nam hamvije,helice,tri vbr-a koji mogu lansirati balisticke rakete dometa 270 kilometara...dali su nam jedan raketni sistem...i sve je to oruzje dobre valitete..e jbg pa ne mogu nam sad dati na đemdo i zrakoplove...to ne daju nikom..ili kupi ili na lizing...ako kupis uz to ide full oprema..ako na lizing placas full opremu..sto je u konacnici jeftinije?
Pa budalo kupuješ to do 2029 i onda ćeš opet morat keširat 999 miljona dolara

To je dvi miljarde dolara , to je najskuplji avion koji postoji a smeće je
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by vuksadinare 7/1/2019, 12:46

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Najradije nebi kupio ništa , koji će mi to kurac , nikakve koristi od polovnih američkih F16 , samo će nam svoje smeće naplatit za cijenu od 999 miljona eura

Smeće po cijeni zlata , bolje onda neimat ništa
gle..amerima je u interesu da prodaju viskove oruzja...dobrorealni moramo biti oni su nam 80% darovali vojne opreme u sklopu nekih ugovora...dali su nam hamvije,helice,tri vbr-a koji mogu lansirati balisticke rakete dometa 270 kilometara...dali su nam jedan raketni sistem...i sve je to oruzje dobre valitete..e jbg pa ne mogu nam sad dati na đemdo i zrakoplove...to ne daju nikom..ili kupi ili na lizing...ako kupis uz to ide full oprema..ako na lizing placas full opremu..sto je u konacnici jeftinije?
Pa budalo kupuješ to do 2029 i onda ćeš opet morat keširat 999 miljona dolara

To je dvi miljarde dolara , to je najskuplji avion koji postoji a smeće je
ka'k si glup...ameri ocito hoce da mi kupimo njihove zrakoplove...da li je tu sto prije potpisano ili je postojao neki dil između amera i nas o nabavci njihovih zrakoplova..ne bi o tome...ali nisu bzv.propala tri natjecaja...ocito je da ameru je interes da propadnu ti natjecaji...ona dva kad su propali opravdanje je na koncu bilo samo 'nemamo love za zrakoplove'..ocito je da su i tu ameri napravili pritisak jer realno njihovi su nam skupi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by RayMabus 7/1/2019, 12:49

Nek kupe nove avione jer novi je najbolji i košta miljardu i po dolara za tirdeset godina službe

A ovo je smeće koje košta tri miljarde dolara za 30 godina službe

F 16 Barack je pola miljona dolara pa da ih uzimaš svako deset godina izaći ćete miljardu i pol i zato nam je odgovarao ......ovi ćete izaći TRI miljarde dolara
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by RayMabus 7/1/2019, 12:50

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Najradije nebi kupio ništa , koji će mi to kurac , nikakve koristi od polovnih američkih F16 , samo će nam svoje smeće naplatit za cijenu od 999 miljona eura

Smeće po cijeni zlata , bolje onda neimat ništa
gle..amerima je u interesu da prodaju viskove oruzja...dobrorealni moramo biti oni su nam 80% darovali vojne opreme u sklopu nekih ugovora...dali su nam hamvije,helice,tri vbr-a koji mogu lansirati balisticke rakete dometa 270 kilometara...dali su nam jedan raketni sistem...i sve je to oruzje dobre valitete..e jbg pa ne mogu nam sad dati na đemdo i zrakoplove...to ne daju nikom..ili kupi ili na lizing...ako kupis uz to ide full oprema..ako na lizing placas full opremu..sto je u konacnici jeftinije?
Pa budalo kupuješ to do 2029 i onda ćeš opet morat keširat 999 miljona dolara

To je dvi miljarde dolara , to je najskuplji avion koji postoji a smeće je
ka'k si glup...ameri ocito hoce da mi kupimo njihove zrakoplove...da li je tu sto prije potpisano ili je postojao neki dil između amera i nas o nabavci njihovih zrakoplova..ne bi o tome...ali nisu bzv.propala tri natjecaja...ocito je da ameru je interes da propadnu ti natjecaji...ona dva kad su propali opravdanje je na koncu bilo samo 'nemamo love za zrakoplove'..ocito je da su i tu ameri napravili pritisak jer realno njihovi su nam skupi...
Šta mene brige šta oni oće ?

Znači ako kažu skoči u bunar tiš skočit jel ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by vuksadinare 7/1/2019, 12:52

RayMabus wrote:Nek kupe nove avione jer novi je najbolji i košta miljardu i po dolara za tirdeset godina službe

A ovo je smeće koje košta tri miljarde dolara za 30 godina službe

F 16 Barack je pola miljona dolara pa da ih uzimaš svako deset godina izaći ćete miljardu i pol i zato nam je odgovarao ......ovi ćete izaći TRI miljarde dolara
biznis..u biznisu nema sentimentalnosti..no mene vise zanima sto su oni prije ispregovarali sa amerima sto se tice oruzja...a za sto se ameri hvataju...ne priznaju oni ono..'sad je druga vlast  drugi uvjeti'..onda biraj novog savezika ako se neces drzati dogovora i ugovora...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by vuksadinare 7/1/2019, 12:53

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Najradije nebi kupio ništa , koji će mi to kurac , nikakve koristi od polovnih američkih F16 , samo će nam svoje smeće naplatit za cijenu od 999 miljona eura

Smeće po cijeni zlata , bolje onda neimat ništa
gle..amerima je u interesu da prodaju viskove oruzja...dobrorealni moramo biti oni su nam 80% darovali vojne opreme u sklopu nekih ugovora...dali su nam hamvije,helice,tri vbr-a koji mogu lansirati balisticke rakete dometa 270 kilometara...dali su nam jedan raketni sistem...i sve je to oruzje dobre valitete..e jbg pa ne mogu nam sad dati na đemdo i zrakoplove...to ne daju nikom..ili kupi ili na lizing...ako kupis uz to ide full oprema..ako na lizing placas full opremu..sto je u konacnici jeftinije?
Pa budalo kupuješ to do 2029 i onda ćeš opet morat keširat 999 miljona dolara

To je dvi miljarde dolara , to je najskuplji avion koji postoji a smeće je
ka'k si glup...ameri ocito hoce da mi kupimo njihove zrakoplove...da li je tu sto prije potpisano ili je postojao neki dil između amera i nas o nabavci njihovih zrakoplova..ne bi o tome...ali nisu bzv.propala tri natjecaja...ocito je da ameru je interes da propadnu ti natjecaji...ona dva kad su propali opravdanje je na koncu bilo samo 'nemamo love za zrakoplove'..ocito je da su i tu ameri napravili pritisak jer realno njihovi su nam skupi...
Šta mene brige šta oni oće ?

Znači ako kažu skoči u bunar tiš skočit jel ?
ako je netko dogovorio i potpisao takav dil jebiga...netko si je pucao u koljeno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by RayMabus 7/1/2019, 12:55

Ma koje oružje šta pričaš gluposti , shvati konačno da se avion kupuje na 30 godina a ne na deset

Nije bitna cijena nego cijena i vremenski period

Jes ti glup vučina ? Ozbiljno te pitam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by vuksadinare 7/1/2019, 12:57

RayMabus wrote:Ma koje oružje šta pričaš gluposti , shvati konačno da se avion kupuje na 30 godina a ne na deset

Nije bitna cijena nego cijena i vremenski period

Jes ti glup vučina ? Ozbiljno te pitam
opet nisi shvatio...meni ej ovo sve cudno i previse cudno..da bas oko zrakoplova zapinje sa amerima...propala su tri natjecaja...za prva dva nismo dobili suvislo objasnjenje zasto....nego 'nemamo love'..a raspisujes natjecaj za zrakoplove a love kao navodno nemas...govorim sto stoji iza svega toga iza kulisa...oko zrakoplova...uvijek na koncu zavrsi na amerima..malo precudno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by RayMabus 7/1/2019, 12:59

Nije to banana , ja ću je kupit pa ću je pojist nego je to banan koju jedeš 30 godina

Ako ti ja nudim bananu koju ćeš jest deset godina po cijeni od 1 dinara a netko ti nudi banane po cijeni od 1,5 dinara koju ćeš jest trideset godina

Šta bi ti kupio ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail) Empty Re: F16 o čemu se radi (da ero ponovo ne spama stotinjak tema pa da opet ne ispadne epic fail)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum