ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švedska : Vladavina žena i kako je Švedska rekla Zbogom pameti

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Švedska : Vladavina žena i kako je Švedska rekla Zbogom pameti - Page 4 Empty Re: Švedska : Vladavina žena i kako je Švedska rekla Zbogom pameti

Post by Guest 3/1/2019, 15:32

pismejker wrote:

Dobro sad,iz perspektive vas Balkanaca,koji su jako naklonjeni čoporu i gužvari drustva,ocito jest da je alijenacija u drustvu nocna mora...
Ipak,i u Svabiji to vlada,jebo su ljudi posveceni poslu i sticanju..Nema u svabiji niti u Sveckoj,ako radis,da radis laganim tempom..o tempu isto ovisi konkurentnost u svim podrucijima,produkciji narocito..
I onda ,odrapas smjenu,i prvo ti je na pameti,bilo morio mozag ili misice,da se otusiras,jedes i malo odmoris..
nema bas u tim visokorazvijenim drustvima da nakon posla imas energije za pohodjenje kafica i ispijanje žuji do kasno uvecer..druzenje..pa ovisno..s kime i kako...meni je dovoljna Rujka,ili Švejka,svako u svom stanu naravno,i uglavnom neoptereceno druzenje...
Ja bih primjer u sveckoj se osjecao kao bubreg u loju...polarna notj..uffff..milina...klima..ledena..milina...
jedino prejebeno usran jezik,pa ti sad ponovno uci...a tko zna...valja uzeti u razmatranje.. :cleanteeth
Ideš?!  :^0 

Ti to nama kao Šiptar svojoj djeci, kad je preplivao rijeku kako bi postao Srbin.  :P


Bemumiša, neka si ti nama objasnio kakvi smo. I zašto nam je tako kako je.

Guest
Guest


Back to top Go down

Švedska : Vladavina žena i kako je Švedska rekla Zbogom pameti - Page 4 Empty Re: Švedska : Vladavina žena i kako je Švedska rekla Zbogom pameti

Post by Leviathan2 3/1/2019, 15:56

ja bijo u sveckoj oko 6 mjeseci, a koja smijurija od ljudi
nije cudo da ih ovi arapi pakiji  i crnje yebu ko mlade majmune
jes da su vrijedni ljudi al jesu ograniceni u picku materinu
u bivsem cccp ljudi nisu toliko imali isprane umove nekom ideologijom
a njihova ideologija je neka socijalisticka pacifisticka ideala
bjez od toga sto te noge nose
ja se radije druzim s ovim brdjanima iz svicarske il s terunima iz italije nego sa svedima
a i svabe su ukurcu
svabe prije 30 godina i svabe sada, nebo i zemlja
pickice 90%

_________________
Švedska : Vladavina žena i kako je Švedska rekla Zbogom pameti - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum