ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by Eroo Fri 28 Dec - 17:48

marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
marcellus wrote:istinu kaže, radio sam puno s hercegovcima, kad bi krali bogu dane po birtijama bili bi zagorci, a ne hercegovci.
pa govorim ja najsposobniji od svih Hrvata. i ovi moji vlaji. Pogledaj količinu ljudi sa fakultetima iz Imotskog, ili Hercegovine. Tamo je tradicija imati visoko obrazovane osobe, a ovi koji nisu završili fakultet su vrhunski majstori, zanatlije.. meni većina rodbine ima fakultete, od advokata, inžinjera, doktora svega.. a oni koji nemaju , vrhunski majstori, firme itd.. eto poklopilo se da je moja rodbina u privatnom sektoru sva ali.. 

međutim nedaj bože da se oni dočepaju javnog sektora.. adio.. evo moj faks na primjer, najbolji studenti sa faksa bili hercegovci.. međutim ironično, umjesto da oni kao najpametniji od nas vode državu u budućnost, većina njih se preko veze uhljebila u državni sektor, , zagreba, javnih firmi, ministarstava itd.. pa onda ispada da ja kao prosječni student moram hraniti i njih i sebe, umjesto da oni guraju naciju naprijed.

zato nama treba neoliberalni kapitalizam, da je država mala, da je državni sektor malen, da je sve privatizirano.. onda bi bili bogatiji od švicarske jer bi hercegovci kužili da je lakši put do love napraviti firmu i voditi business i tu bi prednjačili.. ovako je najlakši put preko javnog sektora   i uhljebljivanja i namještanja i korupcije, tu su oni u prednosti.

A sam si reko mentalitet, evolucija... Hercegovac zna da nije državi za vjerovat pa ni svojoj... a osim toga država i vlast budu sad ova, sad ona... pa se bolje držat svoje privatne firme, ono tipa "šesto čulo d.o.o." (vl. Jozo Šesto i Ante Čulo)

Nisam baš vidio ovo što kažeš da ih je puno u javnom sektoru
 Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 1f602

Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by vuksadinare Fri 28 Dec - 17:57

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:ovo za fakultete je ziva istina...hercegovci i dalmatinci vecina do njih je sve uredovno zavrsavala...ja ih dosta znam koji su doista ucili jer stari nije zelio đaba slati marke stecene radom u njemackoj...dok su domaci mahom vise radili u zg firmama vise po bolovanju nego na poslu..ide placica koja ajd niej bas ono zarađena da se prelomis kad ej dobis pravac birtija sa kompicima gdje ostavis pola place a doma nek jedu parizer i koju nedjelju picek i sarma...ali za gemis i pivo sa drustvom se moralo imati..tako su se i djeca ponasala..niej ih prevec bilo briga kako ide u skoli na fakultetu bi stari dal neku pinku za lap,kulusic...ili vopi u kaficu...sve je stvar odgoja manje vise kucnog...djeca kupe mahom stilove do odraslih..i zato su se svi cudili ka'k taj dalmos,hercegovac ima petake i sve u roku zavsrava..javila se doza ljubomore u stilu 'a mozda kupuju ispite'..i tako uvijek prica pocne

Čuj ja radio u banci devedesetih, šefica bila hercegovka. Njena rodica bila zaposlena u banci, preko veze - al ne ko direktorica nego kuhala kave. Njena kćer joj pomagala, završila fakultet, e onda više nije kuhala kave nego je radila u riznici i to kad hercegovka više nije bila šefica. Drugi njen rođak bio na porti i tel.centrali, završio fakultet, postao analitičar i to kad nje više nije bilo.

I najcrnja sirotinja iz te hercegovine je pozavršavala fakultete, uglavnom uz rad. Mislim da je to zato jer nema kod njih ono da studiraš do trispete a stari će ti dat za kavu i travu. Tamo te stari pošalje radit ako nisi za vakultet, nema ono s tri banke da si doma a ne zarađuješ i ne radiš, ili bauštela ili vakultet, nešto se radit mora. Nema labavo, ko neće šamarčina i noga u gujscu.
tocno...imam rodjaka vlaja...koji je u svojoj generaciji bionajbolji studos na strojarstvu...aliujac kojijeradio u austriji samo je prijetio..lova da ako budes redovno studirao i zavrsio..ako ne ides kodmene arbajtat od jutra do sutra.bitiprljav i smrdljiv...a recimo mog tetka purgera bolilokurac hoce mu sin zavrsit i ne..bec bu ga utrpalu tpk da se masti na stroju...a njemu bitno bilo da ima za gemist i pivo poslije poslau birtiji tamo kod adela na zinjaku ako se sjecas one birtije na cosku kod nadvoznjaka..tamk je ostavljal pola place a doma su hrdali parizer jeger i picek koji put nedjeljom..ali bitnoda jepljuckal bosance..'glupi bosanac' a susjed bosanac napravi lijpu kucu a oni bili skoro pa u oronuloj prizemnici...ali bitno je bilo pljuckati

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by abraham Fri 28 Dec - 18:03

vuksadinare wrote:
marcellus wrote:
vuksadinare wrote:ovo za fakultete je ziva istina...hercegovci i dalmatinci vecina do njih je sve uredovno zavrsavala...ja ih dosta znam koji su doista ucili jer stari nije zelio đaba slati marke stecene radom u njemackoj...dok su domaci mahom vise radili u zg firmama vise po bolovanju nego na poslu..ide placica koja ajd niej bas ono zarađena da se prelomis kad ej dobis pravac birtija sa kompicima gdje ostavis pola place a doma nek jedu parizer i koju nedjelju picek i sarma...ali za gemis i pivo sa drustvom se moralo imati..tako su se i djeca ponasala..niej ih prevec bilo briga kako ide u skoli na fakultetu bi stari dal neku pinku za lap,kulusic...ili vopi u kaficu...sve je stvar odgoja manje vise kucnog...djeca kupe mahom stilove do odraslih..i zato su se svi cudili ka'k taj dalmos,hercegovac ima petake i sve u roku zavsrava..javila se doza ljubomore u stilu 'a mozda kupuju ispite'..i tako uvijek prica pocne

Čuj ja radio u banci devedesetih, šefica bila hercegovka. Njena rodica bila zaposlena u banci, preko veze - al ne ko direktorica nego kuhala kave. Njena kćer joj pomagala, završila fakultet, e onda više nije kuhala kave nego je radila u riznici i to kad hercegovka više nije bila šefica. Drugi njen rođak bio na porti i tel.centrali, završio fakultet, postao analitičar i to kad nje više nije bilo.

I najcrnja sirotinja iz te hercegovine je pozavršavala fakultete, uglavnom uz rad. Mislim da je to zato jer nema kod njih ono da studiraš do trispete a stari će ti dat za kavu i travu. Tamo te stari pošalje radit ako nisi za vakultet, nema ono s tri banke da si doma a ne zarađuješ i ne radiš, ili bauštela ili vakultet, nešto se radit mora. Nema labavo, ko neće šamarčina i noga u gujscu.
tocno...imam rodjaka vlaja...koji je u svojoj generaciji bionajbolji studos na strojarstvu...aliujac kojijeradio u austriji samo je prijetio..lova da ako budes redovno studirao i zavrsio..ako ne ides kodmene arbajtat od jutra do sutra.bitiprljav i smrdljiv...a recimo mog tetka purgera bolilokurac hoce mu sin zavrsit i ne..bec bu ga utrpalu tpk da se masti na stroju...a njemu bitno bilo da ima za gemist i pivo poslije poslau birtiji tamo kod adela na zinjaku ako se sjecas one birtije na cosku kod nadvoznjaka..tamk je ostavljal pola place a doma su hrdali parizer jeger i picek koji put nedjeljom..ali bitnoda jepljuckal bosance..'glupi bosanac' a susjed bosanac napravi lijpu kucu a oni bili skoro pa u oronuloj prizemnici...ali bitno je bilo pljuckati

Jebano tipicna prica.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14065
2014-04-14


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by marcellus Fri 28 Dec - 18:04

vili40 wrote:
marcellus wrote:istinu kaže, radio sam puno s hercegovcima, kad bi krali bogu dane po birtijama bili bi zagorci, a ne hercegovci.
ajd ne pričaj samo za zagorce da su lijeni i dangube.Kad si zadnji puta bio sjevernije od Zagreba?Usporedi varaždinsku županiju sa hercegovinom ah da zagreb i bosanci to izgrađuju ko ludi ste za poslom.Gdje sam god išao hercegovca nigdje na radilištu nego samo u birtiji pa vele taj šverca autima ovimonim,taj se za lopatu i alat ne lovi,to je za njih antimaterija.Dolje po moru makarska rivijera blizu hercegovci pa ni jedan ne lijepi pločice ili nešto drugo no i tamo zagorci,a ovi se bave drugim stvarima pa malo po malo crna kronika itd.Svašta,imam previše godina da bih nasjedao na vaše gluposti.

leni nis ni rekel da jesu. Sjeverno od Zagreba u Varaždinu sam često, a starci su mi radili u čakovcu i maloj subotici kad sam bio klinac

rekel sam da su po birtijama, a to jesu...

jedno je delat, to nije dosta. Drugo je ne gubit vrijeme.

_________________
Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by vuksadinare Fri 28 Dec - 18:06

vili40 wrote:
marcellus wrote:istinu kaže, radio sam puno s hercegovcima, kad bi krali bogu dane po birtijama bili bi zagorci, a ne hercegovci.
ajd ne pričaj samo za zagorce da su lijeni i dangube.Kad si zadnji puta bio sjevernije od Zagreba?Usporedi varaždinsku županiju sa hercegovinom ah da zagreb i bosanci to izgrađuju ko ludi ste za poslom.Gdje sam god išao hercegovca nigdje na radilištu nego samo u birtiji pa vele taj šverca autima ovimonim,taj se za lopatu i alat ne lovi,to je za njih antimaterija.Dolje po moru makarska rivijera blizu hercegovci pa ni jedan ne lijepi pločice ili nešto drugo no i tamo zagorci,a ovi se bave drugim stvarima pa malo po malo crna kronika itd.Svašta,imam previše godina da bih nasjedao na vaše gluposti.
nisu lijeni zagorci ali ne znaju sa penezima i birtija drugi dom..jebes to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by marcellus Fri 28 Dec - 18:12

Inače devedeset i šesta, sedma... taj hercergovac kojeg sam spomenuo, koji je radio na centrali a danas je analitičar, završio ekonomiju... bio jedan drugi hercegovac u banci, dostavljač, budala, isto neki rodijak od šefice, stavilo ga da udara štambilje jer kod tetke je bilo, možeš po vezi kod mene dobit poso al ne bolji od najgoreg, za sve drugo dokaži da si sposoban...


E taj je bio netipičan hercegovac. Budala, lažov, lijenčina. Rajko. Dolazio bi nam u informatiku kad ne bi imao posla, pa srao. Pa mu ja reko daj Rajko gubi se imam posla. "E ti mene ne voliš jer si ti zagrepčan a ja hercegovac".

Reko, "Rajko, ne volim te jer si budala, ne vole te ni tvoji hercegovci u banci kolko vidim, šetaj".

Nije prošlo sedam dana, ovaj drugi ero s početka priče, što je uz rad završio vakultet, nabio rajka šakom u glavu jer je Rajko nešto njemu srao. Skoro otkaz dobio, izvuko se al jedva. Rajko uzeo bolovanje i osto na njemu pet-šest godina, nije se više nikad vratio, a nije ga se radi zakona moglo otpustit.


tako da, ima hercegovaca i hercegovaca. S ovim drugim sam si i danas dobar makar davno ne radim u banci, a rajka ko jebe, nikog nije briga nit ko zna gdje je...

_________________
Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by marcellus Fri 28 Dec - 18:13

usput bio nedavno kod kolege valdeca u zagorju, on tam ima hižu... samo veli jebeno je sa susedima, ak te može zajebat bude... e zato je hercegovina uspješnija jer tamo neće zajebat svog iz sela... oće zajebat al ne svojeg, nego onog drugog... tako se stvara uspjeh

_________________
Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by immortal Fri 28 Dec - 18:23

flumen wrote:kao i uvijek - Marcel u sridu :tu
:tu :chiefi
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by orion Fri 28 Dec - 18:24

jedna jedina stvar je bit .... o Hrvatskim zakonima bi trebali i smjeli
odlučivati hrvatski državljani koji plaćaju porez u Hrvatkoj. Ljubav nema ništa s tim ....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by aben Fri 28 Dec - 18:27

orion wrote:jedna jedina stvar je bit .... o Hrvatskim zakonima bi trebali i smjeli
odlučivati hrvatski državljani koji plaćaju porez u Hrvatkoj. Ljubav nema ništa s tim ....

a uhljebi? njihov porez je administrativni hokus pokus

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by marcellus Fri 28 Dec - 18:29

orion wrote:jedna jedina stvar je bit .... o Hrvatskim zakonima bi trebali i smjeli
odlučivati hrvatski državljani koji plaćaju porez u Hrvatkoj. Ljubav nema ništa s tim ....

to je protivno ustavu koji jasno kaže da su svi građani ravnopravni, i da svi hrvatski građani imaju pravo glasa kao i u svim državama svijeta, i nigdje nitko to ne problematizira nego u hrvatskoj.

To je također protivno europskim pravnim stečevinama, pa je tako ESLJP kaznio grčku jer je ograničavala pravo glasa dijaspori, naime u EU je zabranjena diskriminacija po mjestu stanovanja (dakle i na aljasci imaš ista prava kao i svi ostali državljani)

ali ja jesam za to da samo neto platitelji poreza imaju pravo glasa. Samo onda će bez prava glasa ostat svi studenti, umirovljenici, nezaposleni, zaposleni u javnom i državnom sektoru, i pravo glasa će imat ne više od pola milijuna ljudi - koji rade kod privatnika u realnom sektoru, jer samo oni su neto platitelji poreza (svi drugi iz državne blagajne više uzimaju nego što daju u nju). I jasno privatni poduzetnici (koji su u hrvatskoj, gle kurca, uglavnom hercegovci)

_________________
Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by vili40 Fri 28 Dec - 18:43

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
marcellus wrote:istinu kaže, radio sam puno s hercegovcima, kad bi krali bogu dane po birtijama bili bi zagorci, a ne hercegovci.
ajd ne pričaj samo za zagorce da su lijeni i dangube.Kad si zadnji puta bio sjevernije od Zagreba?Usporedi varaždinsku županiju sa hercegovinom ah da zagreb i bosanci to izgrađuju ko ludi ste za poslom.Gdje sam god išao hercegovca nigdje na radilištu nego samo u birtiji pa vele taj šverca autima ovimonim,taj se za lopatu i alat ne lovi,to je za njih antimaterija.Dolje po moru makarska rivijera blizu hercegovci pa ni jedan ne lijepi pločice ili nešto drugo no i tamo zagorci,a ovi se bave drugim stvarima pa malo po malo crna kronika itd.Svašta,imam previše godina da bih nasjedao na vaše gluposti.
nisu lijeni zagorci ali ne znaju sa penezima i birtija drugi dom..jebes to
ajoj...došel budem po tebe u zegej i otel te budem pa da vidiš kak ne znaju sa penezima,kakve uređene kuće imaju i sve ostalo.A onda te odvezem tamo na jug gdje ćeš misliti da se tamo snima film o isusu.Pusti ta svoja saznanja koja si dobio iz gruntovčana a i oni nisu zagorje nego podravina.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by orion Fri 28 Dec - 18:47

marcellus wrote:
orion wrote:jedna jedina stvar je bit .... o Hrvatskim zakonima bi trebali i smjeli
odlučivati hrvatski državljani koji plaćaju porez u Hrvatkoj. Ljubav nema ništa s tim ....

to je protivno ustavu koji jasno kaže da su svi građani ravnopravni, i da svi hrvatski građani imaju pravo glasa kao i u svim državama svijeta, i nigdje nitko to ne problematizira nego u hrvatskoj.

To je također protivno europskim pravnim stečevinama, pa je tako ESLJP kaznio grčku jer je ograničavala pravo glasa dijaspori, naime u EU je zabranjena diskriminacija po mjestu stanovanja (dakle i na aljasci imaš ista prava kao i svi ostali državljani)

ali ja jesam za to da samo neto platitelji poreza imaju pravo glasa. Samo onda će bez prava glasa ostat svi studenti, umirovljenici, nezaposleni, zaposleni u javnom i državnom sektoru, i pravo glasa će imat ne više od pola milijuna ljudi - koji rade kod privatnika u realnom sektoru, jer samo oni su neto platitelji poreza (svi drugi iz državne blagajne više uzimaju nego što daju u nju). I jasno privatni poduzetnici (koji su u hrvatskoj, gle kurca, uglavnom hercegovci)


znam da je tako, al užasno me živcira da netko iz Čilea, samo zato što je Hrvat, odlučuje o tome koliku će stopu poreza plaćati čovjek  koji živi i radi u Hrvatskoj.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by marcellus Fri 28 Dec - 18:48

a gle mene užasno nervira što ljudi koji žive od novca kojeg ja uplaćujem za porez odlučuju koliko ću ja uplatiti za porez...

_________________
Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by marcellus Fri 28 Dec - 18:51

a to nisu hercegovci, oni ne plaćaju porez u hrvatskoj ali ni ne troše taj novac... manje od 700.000 hrvata radi u realnom sektoru ako se dobro sjećam, a svi ostali žive na njihovoj grbači - i svejedno imaju pravo glasa...

_________________
Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by kaya Fri 28 Dec - 18:58

ja bi mogla demantirati svaku rečenicu ovog teksta ali samo ću naslov 
antifašizam nema veze sa srbima i hercegovcima
nije normalno 27 godina nakon rata sve povezivati sa ratom i mrziti srbe , normalno je da ih voliš e sad ako baš vidiš da te netko ne može smisliti kao suljo poteraš ga u kurac i nemaš posla s njim što je vlada i napravila  ali ne možeš nabrajati od jutra do sutra što je netko krivo  rekao, napravio, pogledao u našem smjeru. lječite se. i pušite kurac. umrite u prošlosti. 
i zadnje, nitko ne mrzi hercegovce , mrze onu plejadu likova koji su se pojavili 90 ih iz hercegovine i kupovali tvornice za kunu te nakon presude pobjegli ponovo u hercegovinu. oni nisu zlobni ljudi, srčani su, hoće pomoći ali njihov mentalitet sijela odskače u zagrebu. sa ovim likovima iz 90 ih otišli su i stereotipi s njima. 
mrze nepotizam i rodjačka zapošljavanja u upravi, a to su bosanci i imoćani uglavnom, hercegovci nešto svoje rade. 
ne vole njihove jadikovke iz bosne ne zato jer je bosna druga država, ona uopće nije država kao prvo nego zato jer su otišli sami od tamo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by marcellus Fri 28 Dec - 18:59

kako nema, srbi su antifašisti a hercegovci su fašisti to je ko dobar dan

_________________
Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by orion Fri 28 Dec - 19:00

marcellus wrote:a gle mene užasno nervira što ljudi koji žive od novca kojeg ja uplaćujem za porez odlučuju koliko ću ja uplatiti za porez...


.... i mene :D

protiv hercegovaca nemam ništa ....ljudi su vrijedni,  veliki fajteri  (možda ponekad  malo i preveliki)  ...ali, surovi životni uvjeti isprofilirali su ih kao takve.  Kad bi svi bili kao oni gdje bi nam bio kraj ......)
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by marcellus Fri 28 Dec - 19:01

i zašto bi volio srbe, ili hercegovce kad smo kod toga? Pojedini mi srbin može bit drag, ili hercegovac.


Samo što to nema veze s voljeti ili ne, nego s time da znaš tko ti je prirodni saveznik a tko neprijatelj.

_________________
Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by IL Risorto Fri 28 Dec - 19:01

Promjenom imena trga Maršala Tita,zakucan je zadnji čavao u ljes hrvatskog antifašizma.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by veber Fri 28 Dec - 19:02

marcellus wrote:
kaya wrote:
crvenkasti wrote:glupog li teksta ...
nije on kriv, tekst se prilagodava zelji kupca

srbi mrze hrvatsku i hrvate, hercegovci je vide kao svoju domovinu, nema se što prilagođavati, treba znati tko ti je neprijatelj
hercegovci vide rvacku kao novčarku iz koje se uvijek da još malo izvući
i da ti prilagođavaš text želji kupca. da ti iz esdepeja ponude 20% veću plaću pisao bi o tome da je socijalizam bio super stvar.
ja te kužim. lova je lova.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac: Antifašizam nije samo voljeti Srbe, nego i mrziti Hercegovce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum