ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology - Page 2 Empty Re: China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology

Post by Serbinho-3 Wed 26 Dec - 11:30

Amerika je pustinja, pustara u većem delu zemlje.

Istok je kao naseljen, ono posle Cikaga ka Ajovi vec postaje pustara a ka Jugu, Ilinois velika zemlja a nenaseljen, nema nikoga.

Vajoming, velika drzava sa dve selendrace Laramie i Cheyenne.

Treba biti budala, pa investirati negde, gde nemas povrat novca nazad a Kineza ima ko Kineza.

Tamo po Americi i dalje drvene bandere sa gomilom žica i to po Klivlendu a o selendracama da ne trošim reci.

Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25


Back to top Go down

China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology - Page 2 Empty Re: China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology

Post by danni1 Wed 26 Dec - 11:37

pismejker wrote:Dobro Longi,ionako nas je previse pa treba nes malo prorijediti..Milijarda max bi bila sasvim lijepa i dostatna brojka..

I za 3G su lajali da skodi ovme i onome,pa opet nikom nis..uglavnom samo shebu finu orijentaciju ticama,shebajuci im one mikrokristale u vuhima,koji glume kompas..
Svaka brojka je dobra koju treba potamanit ako ja nisam ubrojan u njih.

Može i 6 milijardi, što da sitničarimo.

_________________
China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology - Page 2 Empty Re: China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology

Post by Guest Wed 26 Dec - 15:28

danni1 wrote:
pismejker wrote:Dobro Longi,ionako nas je previse pa treba nes malo prorijediti..Milijarda max bi bila sasvim lijepa i dostatna brojka..

I za 3G su lajali da skodi ovme i onome,pa opet nikom nis..uglavnom samo shebu finu orijentaciju ticama,shebajuci im one mikrokristale u vuhima,koji glume kompas..
Svaka brojka je dobra koju treba potamanit ako ja nisam ubrojan u njih.

Može i 6 milijardi, što da sitničarimo.
Oooo Kristijane moj...brenat ces u Paklu... lol! lol! lol! ..Kakogod, za SADASNJIU SUSTAV OPSKRBE SVIM POTREBNIM(odma da se ogradim od ŠŠejkerovih predikcija tipa bIT CE BOLJE,TEHNOLOGIJA TO MOZE i VI KEN..)
ima nas previše na Planetu...Tk ose imalo kuzi u ekonomski i financijski model i njegovu OPSTOJNOST i STABILNOST,slozit ce se sa ovim,uostalom i siva eminencija se trudi nekak smanjiti broj ljudeka na zemlji,pa se jos nisu dogovorili koji je efikasni model..
Ja bih predlozioo neku brzosirecu kugu ili terminalno gadni virus...
Ja,bio ubrojan ili ne,svejedno..ne mogu se potuziti da sam sto propustio ili da nisam dovoljno uzivao.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology - Page 2 Empty Re: China is winning the race against the United States to build a faster nationwide wireless network that uses 5G technology

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum