ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Eroo Tue 18 Dec - 13:01

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Kom%C5%A1i%C4%87-660x445
Facebook/Demokratska fronta
u službenim prostorijama


(FOTO) HRVATI U ŠOKU: ‘Komšić drži sliku zločinca Tita, ali nema mjesta za zastavu Hrvata i Srba!’
Autor: Dnevno.hr Utorak, 18. prosinac 2018. u 11:29
Fra Mario Knezović u utorak se obratio javnosti otvorenim pismom koje prenosimo u cijelosti.
“Na razini cijele, kako je zovu, uljuđene Europe osuđeni su totalitarni sustavi: Fašizam, Nacizan, Komunizam. No, unatoč tomu i danas postoje zli duhovi koji promiču vođe totalitarnih i zločinačkih sustava. Tako u uredu Željka Komšića, koji zbog zloporabe zakona obnaša dužnost člana Predsjedništva BiH, visi umjetnički portret Josipa Broza Tita. Po meni to je veće zlo nego to što je bez volje Hrvata biran u predsjedništvo. Držati u uredu notornoga zločinca, kakav je bio Tito, znači obračunavati s demokracijom u koju se kune Komšić i po kojoj je izabran u predsjedništvo. Uz to, Komšić kaže da u predsjedništvu trebaju biti samo službena obilježja BiH koja su propisana uredbom. Tako smatra da u zgradi Predsjedništva nema mjesta zastavama Hrvata i Srba. To bi čovjek u nekoj logici prihvatio da sam Komšić ne krši te odredbe jer nigdje ne piše da se zločinci, poput Tita, drže u službenim državnim prostorijama.
Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Tito_predsjedni%C5%A1tvo-copy-300x162
Tito, a to bi morao Komšić znati, premda on malo toga zna, je bio čovjek koji je, osim drugih naroda, zatvarao, protijerivao i ubijao muslimansku inteligenciju i političke vođe tadašnjih Muslimana, danas prozvanih Bošnjaka. Ako bošnjački milje, koji je Komšića birao, smatra da je Alija Izetbegović najzaslužniji za očuvanje BiH, onda moraju znati da je upravo Tito na robiju slao tog istoga Aliju Izetbegovića i brojne druge koji su tražili veće prava za Bošnjake. Dakle, moraju se odlučiti za žrtvu Izetbegovića ili za zločinca Tita. Komšić je izabrao Tita.
Potpuno sam uvjeren, sa razboritošću i trezvenošću tvrdim, da su u današnjem vremenu, kad imamo mogućnost doći do podataka i istine, promicatelji Tita i komunizma opasniji od krvoločnih fašista i nacista koji su, mnogi od njih, zbog histerije, neznanja i ludila činili zločine koje osuđujem. Danas je razvidno jasno da su komunizam i Tito bili totalitarni sustav koji je gušio slobodu, demokraciju, ljudska prava, vjersku praksu, drukčije mišljenje itd. Stoga, svi koji misle da BiH s Titovim likom u BiH ima budućnost, srljaju u ideološku propast, nagovješćuju zločin, promoviraju jednoumlje i niječu istinu. Čudim se stranim izaslanicima, ako se uopće više tim tipovima i može čuditi, da pristaju održavati sastanke ispod Titove zločinačke slike?”
https://www.dnevno.hr/vijesti/regija/foto-hrvati-u-soku-komsic-drzi-sliku-zlocinca-tita-ali-nema-mjesta-za-zastavu-hrvata-i-srba-1260773/
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by vuksadinare Tue 18 Dec - 13:02

...dakle sad znamo za koga je komšo navijao 1991... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Eroo Tue 18 Dec - 13:04

Oboje. 
Shizofreno je, ali takva im je i država. 
Fali mu slika Blaža Kraljevića koju je sklonio, pa bi doživljaj bio potpun.
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Ringo10 Tue 18 Dec - 13:40

Ideologija Komsica i njemu slicnih nema veze sa Titom i titoizmom.

Sve drugo je politicki marketing i prodavanje muda pod bubrege.

Tito je povijesna velicina.

Dobro, ja znam da vi ustaski jadovi pizdite kad se to kaze ali ko vam jebe mater maloumnu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Šandor Winnetou Tue 18 Dec - 16:33

Ringo10 wrote:Ideologija Komsica i njemu slicnih nema veze sa Titom i titoizmom.

Sve drugo je politicki marketing i prodavanje muda pod bubrege.

Tito je povijesna velicina.

Dobro, ja znam da vi ustaski jadovi pizdite kad se to kaze ali ko vam jebe mater maloumnu.
Itekako ima, samo titoljupci mogu biti ovako glupi a pokvareni spram svog naroda. Nije to od jučer nego od 45 na ovamo.

_________________
Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Guest Tue 18 Dec - 16:47

tre wrote:
Ringo10 wrote:Ideologija Komsica i njemu slicnih nema veze sa Titom i titoizmom.

Sve drugo je politicki marketing i prodavanje muda pod bubrege.

Tito je povijesna velicina.

Dobro, ja znam da vi ustaski jadovi pizdite kad se to kaze ali ko vam jebe mater maloumnu.
Itekako ima, samo titoljupci mogu biti ovako glupi a pokvareni spram svog naroda. Nije to od jučer nego od 45 na ovamo.
"Patriotizam je – usprkos tome što „lijepo zvuči“ na prvi pogled – ipak jedna bitno egocentrična pozicija. Zašto? Upravo zato što već u njegovu pojmu (bitnom određenju!) leži nepoštovanje čovjeka kao čovjeka, pa se poput nacionalizma svodi na puku biologijsku (da ne kažemo „zoologijsku“!) osnovu i bitnu orijentaciju.
Nacionalist i nacionalizam (pa kao što vidimo i patriotizam) ostaju i zastaju u predvorju ili na pragu povijesnog i ljudskoga, pa u sebi ne sadrže nikakvih istinskih humanih vrijednosti, nego su naprotiv antipod ljudskoga.

Zato ovdje treba još jednom naglasiti: nacionalist je primitivna, zaostala, nezrela, ljudski još-ne-oblikovana, u sebi još-ne-oplemenjena, neizgrađena, unutrašnje šuplja psiha i egzistencija.

Biti samo Hrvat, znači još ne biti čovjek“.

Milan Kangrga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by vuksadinare Tue 18 Dec - 16:57

...kangrga...naravno svoje srbe nije ni spomenuo i dokazao da je i on nacionalist :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Guest Tue 18 Dec - 16:59

vuksadinare wrote:...kangrga...naravno svoje srbe nije ni spomenuo i dokazao da je i on nacionalist :)

ne mogu ga smislit..zatrovao je toliko mladih da je zaslužio put u pakao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by dijagram Tue 18 Dec - 17:03

tko jos iscitava kangrgu, osim debe, mlatilde i slicnih :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Guest Tue 18 Dec - 17:27

dijagram wrote:tko jos iscitava kangrgu, osim debe, mlatilde i slicnih :)

tko je meni sličan?  :bash
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Šandor Winnetou Tue 18 Dec - 17:34

metilda wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:Ideologija Komsica i njemu slicnih nema veze sa Titom i titoizmom.

Sve drugo je politicki marketing i prodavanje muda pod bubrege.

Tito je povijesna velicina.

Dobro, ja znam da vi ustaski jadovi pizdite kad se to kaze ali ko vam jebe mater maloumnu.
Itekako ima, samo titoljupci mogu biti ovako glupi a pokvareni spram svog naroda. Nije to od jučer nego od 45 na ovamo.
"Patriotizam je – usprkos tome što „lijepo zvuči“ na prvi pogled – ipak jedna bitno egocentrična pozicija. Zašto? Upravo zato što već u njegovu pojmu (bitnom određenju!) leži nepoštovanje čovjeka kao čovjeka, pa se poput nacionalizma svodi na puku biologijsku (da ne kažemo „zoologijsku“!) osnovu i bitnu orijentaciju.
Nacionalist i nacionalizam (pa kao što vidimo i patriotizam) ostaju i zastaju u predvorju ili na pragu povijesnog i ljudskoga, pa u sebi ne sadrže nikakvih istinskih humanih vrijednosti, nego su naprotiv antipod ljudskoga.
Zato ovdje treba još jednom naglasiti: nacionalist je primitivna, zaostala, nezrela, ljudski još-ne-oblikovana, u sebi još-ne-oplemenjena, neizgrađena, unutrašnje šuplja psiha i egzistencija.
Biti samo Hrvat, znači još ne biti čovjek“.
Milan Kangrga
Saće dingo10 divlji pesek iz australije dotrčati u obranu voljenih mu komunista i druga tita kojemu ni 40 godina od smrti ne izlazi iz čmara

_________________
Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19655
2017-12-31


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Eroo Tue 18 Dec - 20:04

Ringo10 wrote:Ideologija Komsica i njemu slicnih nema veze sa Titom i titoizmom.

Sve drugo je politicki marketing i prodavanje muda pod bubrege.

Tito je povijesna velicina.

Dobro, ja znam da vi ustaski jadovi pizdite kad se to kaze ali ko vam jebe mater maloumnu.
Kao i svi kvazi ljevičari -tobož antifašisti, koji su većinom notorni fašisti.
Po vokabularu koji koriste, a i faktično, ako bi bili u prilici.
Eroo
Eroo

Posts : 74524
2016-07-22


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by abraham Tue 18 Dec - 20:07

Koliko se sjecam forumasice sa sesiricem sta se osjeti na loj, Blaz Kraljevic je bio Tito. A a sto ste ubili onako finog covjeka kao sta je bio Blaz. Poslije drugi post Tito?????Blaz Kraljevic je za lijeba Tito. Kako to sve sabrati i u istu vrecu potrpati . Fino i onda dobijes BiH.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Dilema u Komšićiluku:  Zločinac Tito ili islamist Alija Empty Re: Dilema u Komšićiluku: Zločinac Tito ili islamist Alija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum