ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by epikur37 Thu 22 Oct - 8:20

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj 5c05d35b3e8561295f7b58ee940ceb0d

7.00 sati - Transportni zrakoplov iz Dubaija s 37 tona robe, pomoći za izbjeglice u prihvatnom centru u Opatovcu, sletio je kasno sinoć u Zračnu luku Osijek.
- Radi se o termo-dekama, kabanicama, grijalicama i solarnim svjetiljkama, a na osječki su aerodrom dopremljene iz UNHCR-ova logističkog centra u Dubaiju. Ta humanitarna pomoć odmah se iz osječke zračne luke transportira u Opatovac gdje će već sutra (četvrtak, nap.a.) biti na raspolaganju. To je samo dio humantirne pomoći koja ovih dana u organizaciji UNHCR-a stiže u Hrvatsku – kazao je sinoć Jan Kapić, glasnogovornik UNHCR-a Hrvatska.
Iz Poljske bi danas, najavio je, trebale stići i prve kućice koje će biti postavljene u budućem prihvatilištu u Slavonskom Brodu.
Za pripreme posebnog leta iz Dubaija, pak, nije bilo puno vremena, iako je riječ o zahtjevnom cargo poslu.
- Nadam se da će biti još ovakvih letova, ali svakako nekim drugim, ljepšim povodom nego što je ovaj. Unatoč izuzetno kratkim rokovima, jer od najave leta do njegove realizacije je proteklo samo nekoliko sati, Zračna luka Osijek je dokazala da smo i tehnološki i organizacijski spremni za ovako brze i tehnički zahtjevne postupke – zadovoljan je Domagoj Marinić, direktor ZLO-a, a dodao je kako su zaradili i pohvaleTerencea Pikea, predstavnika UNHCR-a za Hrvatsku.
http://www.vecernji.hr/hrvatska/zrakoplov-iz-dubaija-donio-37-t-robe-za-izbjeglice-u-opatovcu-stizu-i-kucice-za-prihvatilise-u-brodu-1032256/multimedia/p1


Last edited by epikur37 on Thu 22 Oct - 8:23; edited 2 times in total
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by epikur37 Thu 22 Oct - 8:21

Baš lijepo, arapski saveznici brinu da ovaj tranzit Hrvatskoj ne bude preveliki teret ...


Last edited by epikur37 on Thu 22 Oct - 8:24; edited 1 time in total
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by vuksadinare Thu 22 Oct - 8:23

epikur37 wrote:Baš lijepo, saudijski saveznici brinu da ovaj tranzit Hrvatskoj ne bude preveliki teret ...
..a cuj moraju poduzeti da im se slucajno planovi ne poremete...pa traze najslabiju kariku....ne bi me cudilo da sad na milanovicev i ostojkin racun iskrcaju milijune....ili kao u srbiji padne im na pamet da uloze u 'zagreb na vodi'..znaju oni gdje se voli novac vise nego sebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by seksoje1 Thu 22 Oct - 8:25

Što ne povezoše nešto migranata, da neidu brezposleni u Europu?
seksoje1
seksoje1

Posts : 97
2015-09-25


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by vuksadinare Thu 22 Oct - 8:25

seksoje1 wrote:Što ne povezoše nešto migranata, da neidu brezposleni u Europu?
a ko kaze da nisu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by kaya Thu 22 Oct - 8:26

Pa neka im ih pošalju skupa sa kućicama i hranom kada im odbiju zahtjev za azilom.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by vuksadinare Thu 22 Oct - 8:32

....seik el-jihadi:'ostojko saljem ti nesto robe....znas sta trebas?'

Ostojko.'Salem alejkum jarane...znam...a je'l si ti posl'o ono..?

seik El-jihadi:'vidjet cemo..ovisi ocete li sipunit zadatak..'

Ostojko:'brate nema vremena izbori se blize...na vlast mogu doci krscani...a cuj i ovi me non stop jebu u mozak...mislim oni..znas..hm...jebiga..dugujem nesto 'sitno'..a oni nestrpljivi..'

seik El-jihadi:'prvo ono sto smo dogovirili i ugovorili..pa perje'

Ostojko:'ma znam brate..ali jeboga ti..vec mi ej noz pod grlom..'

seik El jihadi:'bit ce ti ionako..ako ne ispunis zadatak koji sam vam dao..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by epikur37 Thu 22 Oct - 8:34

Slavonski brod će dobiti novu radnu snagu i jeftiniju, gospodarstvo će poskočiti vidiš kako tržište uvijek nađe način :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by Yehudi Thu 22 Oct - 8:58

seksoje1 wrote:Što ne povezoše nešto migranata, da neidu brezposleni u Europu?

 Nema mista, na povratku će voziti oružje i sim kartice za "fridom fightere" u Siriji.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by mutava baštarda Thu 22 Oct - 9:11

Trebalo bi sagraditi i nekakve objekte gdje će izbjeglice moći ostvariti svoje ljudsko pravo na molitvu. Siguran sam da ih neće trebati mnogo moljakati da pomognu... :))

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by dijagram Thu 22 Oct - 9:15

Kud u Brod, daleko mi to da pomazem potrebitima.
Bandic im spremio velesajam, zasto ih tu ne dopeljaju.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by vuksadinare Thu 22 Oct - 9:17

dijagram wrote:Kud u Brod, daleko mi to da pomazem potrebitima.
Bandic im spremio velesajam, zasto ih tu ne dopeljaju.
jer si zoki nije dobar s bandicem i obrnuto..tj zaradu od toga en zele si međusobno dijelit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by Guest Thu 22 Oct - 9:53

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Baš lijepo, saudijski saveznici brinu da ovaj tranzit Hrvatskoj ne bude preveliki teret ...
..a cuj moraju poduzeti da im se slucajno planovi ne poremete...pa traze najslabiju kariku....ne bi me cudilo da sad na milanovicev i ostojkin racun iskrcaju milijune....ili kao u srbiji padne im na pamet da uloze u 'zagreb na vodi'..znaju oni gdje se voli novac vise nego sebe
dobar,dooobar....politicari nisu imuni na mito,kako smo i vidjeli prije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj Empty Re: Dubai poslao tone pomoći za izbjeglice u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum