ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mađarska vlada zabranila beskućnike

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by veber Thu 13 Dec - 13:07

mađarska, rumunjska, bugarska, srbija, makedonija=cigani
vukojebin a bila i ostala. i bit će. ove tvoje fotke ko i kumrovec. lažne.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 13:13

tja,ako cemo po postupanju,gorih cigana nema od vas..sami pokrali svoju drzavu..to niti cigani ne rade..
gora vukojebina??Madjarska je n nivoa iznad svega na Balkanu,pa tako i RH..kultura,gradjanstva,svega,sto doli nema..
gore fukojebine nema nego na samom Balkanu.,,,jel..to je svima jasno..
fotke su sa interneta..ne znam jesul lazne ili ne,ali ja sam slicni izgled vidio kad sam prolazio selima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 13:14

Webewru,priznaj,Madjarice su te popljuckale kao ćuku,nisu ti dale pićoke i sad si ljut na cijelu Madjarsku..eeee,nisu to balkanke koje dobijes za jednu veceru...Madjarice ionako odlicno jedu... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by veber Thu 13 Dec - 13:18

žene, koje nisu ciganke su lijepe. pičke sam mogao dobit bilo gdje, hrana im je očajna. niti blizu slavonskoj ili zagorskoj. baš loša hrana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 13:25

Ajde dobro...no hrana..Pa weberu,jos su Hrvati pocetkom 90tih i potkraj 80tih masovno isluiu Madjarsku kupovati hranu...Vajkem niti danas nema konkurencije..Jebes ti Philadelphiju usranu..o dimljenom mesu i kuhanim jelima da ne pricam,jedino ti mozda nije sjelo jer se ponešto drugacije priprema..slavonska i Zagorska je odlicna..uvezena receptura iz Madjarske i malo lokalno prilagodjena...eto tiiiii.. lol!
zajebanciju na stranu...

Ako ides jesti,nabavljaj hranu po selima..ja sad za vajnaht idem sa jednim Madjarom odavde za Pecz,gdje mu obitlj radi dimljeno meso od svinje,krava,konja,divljaci..biraj samo..
Kuhano,samo originalni madjarski restorancici u nivou vasih konoba,ili svapskih vajnguta....e to je nesto.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by veber Thu 13 Dec - 13:28

meni sančo radi češnjovke i šunku, od bivše tast isto. znam što je suho i znam da u mađarskoj ne valja. em slatko em bez okusa. srneći paprikaš im je za kurac..

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by orion Thu 13 Dec - 19:11

eto, zabranili beskućnike....uskoro će dekret o visini, težini, boji krvnih zrnaca i sličnih karakteristika...uglavnom biće za svakog ponešto  :]
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 19:17

orion wrote:eto, zabranili beskućnike....uskoro će dekret o visini, težini, boji krvnih zrnaca i sličnih karakteristika...uglavnom biće za svakog ponešto  :]

Eto,samo balkanski menthalni sklop moze ovako sto izvuci kao zakljucak...Nego de mi reci,ti bi zakonom potakla beskucnike...?..
Sto u drzavu uredjenoj imaju beskucnici raditi?Ne shvatas da bi tako samo drzavu napucila kriminalcima,ilegalcima i ostalima.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by orion Thu 13 Dec - 20:09

pismejker wrote:
orion wrote:eto, zabranili beskućnike....uskoro će dekret o visini, težini, boji krvnih zrnaca i sličnih karakteristika...uglavnom biće za svakog ponešto  :]

Eto,samo balkanski menthalni sklop moze ovako sto izvuci kao zakljucak...Nego de mi reci,ti bi zakonom potakla beskucnike...?..
Sto u drzavu uredjenoj imaju beskucnici raditi?Ne shvatas da bi tako samo drzavu napucila kriminalcima,ilegalcima i ostalima.. :clown



abokte .... nije štos zabraniti beskućnike, štos je učiniti državu da funkcionira tako da svi ljudi imaju krov nad glavom.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:12

pismejker wrote:sami pokrali svoju drzavu..to niti cigani ne rade..

Naravno da to ne rade kada niti nemaju svoju državu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:12

orion wrote:
pismejker wrote:
orion wrote:eto, zabranili beskućnike....uskoro će dekret o visini, težini, boji krvnih zrnaca i sličnih karakteristika...uglavnom biće za svakog ponešto  :]

Eto,samo balkanski menthalni sklop moze ovako sto izvuci kao zakljucak...Nego de mi reci,ti bi zakonom potakla beskucnike...?..
Sto u drzavu uredjenoj imaju beskucnici raditi?Ne shvatas da bi tako samo drzavu napucila kriminalcima,ilegalcima i ostalima.. :clown



abokte .... nije štos zabraniti beskućnike, štos je učiniti državu da funkcionira tako da svi ljudi imaju krov nad glavom.
stos je sto je -Madjarska prilicno sredjena drzava,a sve ostal oje na pojedincu,da radi,zaradi,postigne ugled kod banke,i digne kredu za stan i kucu..funkcionira u mnogim zemljama,sto ne i u Madjarskoj..
U svabiji ima hrpetina beskucnika,Pena...vidjao sam ih po gradu prije godinu dvi,a poslije nigdje..navodno ima nekih objekata za njih,ali samo spavanje i obroci..ostalo vrijeme moraju traziti posao..dobijaju dzeparac koji spizde na duhan i cugu,i nisu uopce motivirani za nalazenje posla...
ja bih otisao i korak dalje..pustio ih da krepu.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:13

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:sami pokrali svoju drzavu..to niti cigani ne rade..

Naravno da to ne rade kada niti nemaju svoju državu.

Pa kod vas imaju..RH im je drzava..i ne potkradaju je,za razliku od velikihhrvata..jel :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:16

pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:sami pokrali svoju drzavu..to niti cigani ne rade..

Naravno da to ne rade kada niti nemaju svoju državu.

Pa kod vas imaju..RH im je drzava..i ne potkradaju je,za razliku od velikihhrvata..jel :cleanteeth

Ne potkradaju je...  cheers Bokte, kradu sve što stignu.
I RH nije njihova nacionalna država. Nemaju oni nacionalni identitet, barem ne u velikoj većini.
Plemenski ljudi, što se može.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:18

pismejker wrote:jos su Hrvati pocetkom 90tih i potkraj 80tih masovno isluiu Madjarsku kupovati hranu...

Isključivo iz financijskih razloga. Namirnice su im bile puno jeftinije, a daleko od toga da su bile i kvalitetnije. Dapače.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:19

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:sami pokrali svoju drzavu..to niti cigani ne rade..

Naravno da to ne rade kada niti nemaju svoju državu.

Pa kod vas imaju..RH im je drzava..i ne potkradaju je,za razliku od velikihhrvata..jel :cleanteeth

Ne potkradaju je...  cheers Bokte, kradu sve što stignu.
I RH nije njihova nacionalna država. Nemaju oni nacionalni identitet, barem ne u velikoj većini.
Plemenski ljudi, što se može.
tja,..meni oni djeluju vise kao oni...sto ciste prirodu od raznog otpada..stetu koju nanose ne bih rekao stetom,osim u malom broju slucajeva...
A sad poglemo jednog todorića...7 milijardi ojrova zamracenje...nije bas sitnis.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:20

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:jos su Hrvati pocetkom 90tih i potkraj 80tih masovno isluiu Madjarsku kupovati hranu...

Isključivo iz financijskih razloga. Namirnice su im bile puno jeftinije, a daleko od toga da su bile i kvalitetnije. Dapače.

Itakako kvalitetnije..jeftinije su bile cisto radi tecaja,a imali su i brutalnu ponudu,siroku i kvalitetnu...
Hajde ne opricaj kojesta,NITKO JOS nije uspio napravit ista blizu kao sto je vajkrem,da ne spominjem ostalo.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by veber Thu 13 Dec - 20:24

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:jos su Hrvati pocetkom 90tih i potkraj 80tih masovno isluiu Madjarsku kupovati hranu...

Isključivo iz financijskih razloga. Namirnice su im bile puno jeftinije, a daleko od toga da su bile i kvalitetnije. Dapače.
nađ kanjižu izgradili prigorci i zagorci. tamo 90ih

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:24

pismejker wrote:
tja,..meni oni djeluju vise kao oni...sto ciste prirodu od raznog otpada..stetu koju nanose ne bih rekao stetom,osim u malom broju slucajeva...
A sad poglemo jednog todorića...7 milijardi ojrova zamracenje...nije bas sitnis.. king

Nije to do njihovog poštenja, kojega nemaju osim u tragovima, nego do prilike, a znaš poslovicu da prilika čini lopova.
Da je do njih, da su imali onakvu priliku kakvu je imao Todorić, prešišali bi ga samo tako. :) Po počinjenoj šteti, naravno.
I nije baš riječ o nekoj vrsti čistača prirode, jer se zna dogoditi da čitave četvrti u naseljima ostani bez raznih šahtova, a o kablovima, posebno bakrenim da se i ne govori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:27

pismejker wrote:
Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:jos su Hrvati pocetkom 90tih i potkraj 80tih masovno isluiu Madjarsku kupovati hranu...

Isključivo iz financijskih razloga. Namirnice su im bile puno jeftinije, a daleko od toga da su bile i kvalitetnije. Dapače.

Itakako kvalitetnije..jeftinije su bile cisto radi tecaja,a imali su i brutalnu ponudu,siroku i kvalitetnu...
Hajde ne opricaj kojesta,NITKO JOS nije uspio napravit ista blizu kao sto je vajkrem,da ne spominjem ostalo.. :cleanteeth

Ma koješta. Puno lošije lkvalitete nego naši proizvodi. U prosjeku, naravno.
Ali i to je prolazilo kod naših kupaca, jer oni prije svega gledaju na cijenu, ali svejedno najviše drže do domaćeg, ako si ga mogu priuštiti.
Nemam pojma što je vajkrem pa to ne mogu komentirati.
Od ostalog ćeš možda uspjeti nabrojati proizvoda na prste jedne ruke iz cijele Mađarske.


Last edited by Speare Shaker on Thu 13 Dec - 20:27; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Guest Thu 13 Dec - 20:27

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
tja,..meni oni djeluju vise kao oni...sto ciste prirodu od raznog otpada..stetu koju nanose ne bih rekao stetom,osim u malom broju slucajeva...
A sad poglemo jednog todorića...7 milijardi ojrova zamracenje...nije bas sitnis.. king

Nije to do njihovog poštenja, kojega nemaju osim u tragovima, nego do prilike, a znaš poslovicu da prilika čini lopova.
Da je do njih, da su imali onakvu priliku kakvu je imao Todorić, prešišali bi ga samo tako. :) Po počinjenoj šteti, naravno.
I nije baš riječ o nekoj vrsti čistača prirode, jer se zna dogoditi da čitave četvrti u naseljima ostani bez raznih šahtova, a o kablovima, posebno bakrenim da se i ne govori.


E da je,moj Šejkeru....No prilika uvijek ne cini lopova..Ima i casnih nacija koje se postivaju malo vise unutar sebe..dakako da u svakom zitu ima kukolja.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by orion Thu 13 Dec - 20:28

pismejker wrote:
orion wrote:
pismejker wrote:
orion wrote:eto, zabranili beskućnike....uskoro će dekret o visini, težini, boji krvnih zrnaca i sličnih karakteristika...uglavnom biće za svakog ponešto  :]

Eto,samo balkanski menthalni sklop moze ovako sto izvuci kao zakljucak...Nego de mi reci,ti bi zakonom potakla beskucnike...?..
Sto u drzavu uredjenoj imaju beskucnici raditi?Ne shvatas da bi tako samo drzavu napucila kriminalcima,ilegalcima i ostalima.. :clown



abokte .... nije štos zabraniti beskućnike, štos je učiniti državu da funkcionira tako da svi ljudi imaju krov nad glavom.
stos je sto je -Madjarska prilicno sredjena drzava,a sve ostal oje na pojedincu,da radi,zaradi,postigne ugled kod banke,i digne kredu za stan i kucu..funkcionira u mnogim zemljama,sto ne i u Madjarskoj..
U svabiji ima hrpetina beskucnika,Pena...vidjao sam ih po gradu prije godinu dvi,a poslije nigdje..navodno ima nekih objekata za njih,ali samo spavanje i obroci..ostalo vrijeme moraju traziti posao..dobijaju dzeparac koji spizde na duhan i cugu,i nisu uopce motivirani za nalazenje posla...
ja bih otisao i korak dalje..pustio ih da krepu.. :cleanteeth


u mom selu nema beskućnika,  tek par jadnika koji žive u prihvatilištu i po kontejnerima sakupljaju  plastičnu ambalažu, pa prodajom kupuju pivce za žifce. Tak da, ako ćemo po narodnoj poskočici da sit gladnom ne vjeruje,  ja problem beskućnika doživljavam kao humaitarni....
Jasno je da je problem kopleksniji, upravo zbog toga trebalo bi biti jasno da se ne može riješiti represivnim metodama.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Mađarska vlada zabranila beskućnike - Page 3 Empty Re: Mađarska vlada zabranila beskućnike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum