ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativna medicina opet truje ljude

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by epikur37 Wed 21 Oct - 22:23

dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:Ja sam obrao školsku dunju i pravim džem...jebem znanost :)
Najbolja je u pecnici, fino smeksa,akme, otkad to nisam probao.


Bravo, ja isto volim iz pećnice ali najčešće jedem svježu, kao jabuku.

Sad ću napraviti slatko, pa ujutro dok se klinci i žena ne probude složiti u lisnato tijesto i tople fornete za doručak :)
Svjeza je dobra ali  iz pecnice zamirise, pravi zimski ugodjaj:)
Odlicna za zeludac, opora, poput trnine, musmule ili oskoruse.


Bokte pa ti znaš sve a kao nisi Boske....

Tjah u vrijeme rata sam mušmule stavljao u sijeno dok ne umeknu a imali smo jednu oskorušu, bit će da ima 200-300 godina, najveće stablo na rubu šume .
Nedavno jeo oskoruse iz zadra, neka bakica prodavala kod galerije.
Zar mislis da tog nema drugdje? :)
Naravno, takve stvarcice moraju se ostaviti da fermentiraju.
Kao klinac pekli bi na zaru jabuke, dunje, kukuruz, pa i trnine.


Super su te fore...@ sve sam to nalazio i u Dolcu u Zagrebu al nekako volim vjerovati da su t egzotike obilježje mog  rodnog kraja :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by L'âme Wed 21 Oct - 22:25

seksoje1 wrote:Afrička šljiva    :cru
ha ha,dobar :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by dijagram Wed 21 Oct - 22:26

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:Ja sam obrao školsku dunju i pravim džem...jebem znanost :)
Najbolja je u pecnici, fino smeksa,akme, otkad to nisam probao.


Bravo, ja isto volim iz pećnice ali najčešće jedem svježu, kao jabuku.

Sad ću napraviti slatko, pa ujutro dok se klinci i žena ne probude složiti u lisnato tijesto i tople fornete za doručak :)
Svjeza je dobra ali  iz pecnice zamirise, pravi zimski ugodjaj:)
Odlicna za zeludac, opora, poput trnine, musmule ili oskoruse.


Bokte pa ti znaš sve a kao nisi Boske....

Tjah u vrijeme rata sam mušmule stavljao u sijeno dok ne umeknu a imali smo jednu oskorušu, bit će da ima 200-300 godina, najveće stablo na rubu šume .
Nedavno jeo oskoruse iz zadra, neka bakica prodavala kod galerije.
Zar mislis da tog nema drugdje? :)
Naravno, takve stvarcice moraju se ostaviti da fermentiraju.
Kao klinac pekli bi na zaru jabuke, dunje, kukuruz, pa i trnine.


Super su te fore...@ sve sam to nalazio i u Dolcu u Zagrebu al nekako volim vjerovati da su t egzotike obilježje mog  rodnog kraja :)
 a cuj, ove ti sigurno ne bi bile bas tako uskusne ko tvoje,al eto ima ih, i isto se i dolje zovu bas oskoruse i musmule.
Meni kupila frendica jer zna da volim.
vis kako paze na mene, tko zna cime sam to zasluzio:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by epikur37 Wed 21 Oct - 22:27

ali afrička šljiva :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by epikur37 Wed 21 Oct - 22:28


vis kako paze na mene, tko zna cime sam to zasluzio:)


Ti si dobar čovjek, vedrog duha. To je danas nije često i tko zna on to  cijeni.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by dijagram Wed 21 Oct - 22:30

epikur37 wrote:

vis kako paze na mene, tko zna cime sam to zasluzio:)


Ti si dobar čovjek, vedrog duha. To je danas nije često i tko zna on to  cijeni.
Recimo da je tako, necemo u sirinu:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by kaya Wed 21 Oct - 22:34

A ne stvara sve kiselo kiselo okruženje, limun stvara lužnato a kisel je, soda bikarbon isto ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by epikur37 Wed 21 Oct - 22:35

dijagram wrote:
epikur37 wrote:

vis kako paze na mene, tko zna cime sam to zasluzio:)


Ti si dobar čovjek, vedrog duha. To je danas nije često i tko zna on to  cijeni.
Recimo da je tako, necemo u sirinu:)

Dobro ne valja pretjerivati, recimo to što si protiv Putina i Dode ti nije na čast al ajd znaš što je mušmuma i oskoruša ;) :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by epikur37 Wed 21 Oct - 22:36

kaja_333 wrote:A ne stvara sve kiselo kiselo okruženje, limun stvara lužnato a kisel je, soda bikarbon isto ..
soda stvara lužnato a limun kiselo


kajo kazni se...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by dijagram Wed 21 Oct - 22:39

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:

vis kako paze na mene, tko zna cime sam to zasluzio:)


Ti si dobar čovjek, vedrog duha. To je danas nije često i tko zna on to  cijeni.
Recimo da je tako, necemo u sirinu:)

Dobro ne valja pretjerivati, recimo to što si protiv Putina i Dode ti nije na čast al ajd znaš što je mušmuma i oskoruša ;) :D
Cuj, nitko nije savrsen, mozda naginjem tome ali,..eto:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by Guest Wed 21 Oct - 22:41

kaja_333 wrote:A ne stvara sve kiselo kiselo okruženje, limun stvara lužnato a kisel je, soda bikarbon isto ..
gle,to moras promatrati u interakciji sa ostalim tvarima u organizmu..evo ti jedan vrlo kvalitatan stranica

http://www.webmd.com/

inace,neke teorije koje su sad potvrdjene govore da bas okruzje sa nedovoljno kisika potice rast gljivica i nekih anaerobnih stvari,kciji nusprodukti,izazivaju isto nastanak stanica tumora..antiksidans je u biti stvarao stetu,no haj ti reci nes kontra..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by Guest Wed 21 Oct - 22:44

Indijanci znaju da se kao lijek sve može pronaći u prirodi... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by v_vlado Wed 21 Oct - 22:45

Ja od graha prdim,alternativa, ali nije ugodan miris......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by Guest Wed 21 Oct - 22:45

v_vlado wrote:Ja od graha prdim,alternativa, ali nije ugodan miris......
pa to je zdravo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by Guest Wed 21 Oct - 22:46

ehhh...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by lookatme Wed 21 Oct - 22:54

Službena medicina ne truje.
Ni jedan lijek nema nuspojava.
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by RayMabus Wed 21 Oct - 22:56

I onako će treći swijetski ...
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by Guest Wed 21 Oct - 22:57

RayMabus wrote:I onako će treći swijetski ...
hehehehehehehehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by Guest Wed 21 Oct - 23:06

lookatme wrote:Službena medicina ne truje.
Ni jedan lijek nema nuspojava.

Službena medicina ne potiče ljude da nepotrebno piju ljekove, nego uvijek upozoravaju da ih uzimaju onako kako im je liječnik propisao.

Dok ovi alternativni mediji doslovno vrište kako trebaš gutati što više antioksidansa i čeg sve ne.

Određene bijele krvne stanice se protiv bolesti bore pomoću slobodnih radikala, ako tijelo natrpaš antioksidansima blokiraš im rad, slično i s nekim enzimima.

Tvrdi se isto u narodnoj medicini da je alkohol ljekovit, pogotovo ako su nekakve bobice ubačene u njega, dok je alkohol za organizam zapravo toksin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by Guest Wed 21 Oct - 23:11

epikur37 wrote:
kaja_333 wrote:A ne stvara sve kiselo kiselo okruženje, limun stvara lužnato a kisel je, soda bikarbon isto ..
soda stvara lužnato a limun kiselo
kajo kazni se...

za kaznu neka napravi kolač koji sadrži limun i sodu bikarbonu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by L'âme Wed 21 Oct - 23:12

Danas je on/off gledanje na stvari nerealno
..pa i kad se odnosi na alternativnu i alopaticnu medicinu..istina je negdje između,u kombinaciji...

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Alternativna medicina opet truje ljude - Page 2 Empty Re: Alternativna medicina opet truje ljude

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum