ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by melkior 6/12/2018, 21:40

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by Guest 6/12/2018, 22:00

istina,no to jos moze potrajati ovaj period
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by melkior 6/12/2018, 22:10

pismejker wrote:istina,no to jos moze potrajati ovaj period
Mi smo posljednja živuća generacija na Zemlji.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by Guest 6/12/2018, 22:23

melkior wrote:
pismejker wrote:istina,no to jos moze potrajati ovaj period
Mi smo posljednja živuća generacija na Zemlji.
tja...definitivno se nes kuha...ameri su postali frenetični ludjaci...Gube konce iz ruku kad su vidjel ida se Rusi nisu dali uvuci u sukobe sa njihovim proxyjima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by Leviathan2 6/12/2018, 22:43

aupicku materinu, men kazu da sam lud, al ja jedva cekam da zapocne treci svjetski, 
zamisli slobode onda, ko prezivi taj car, moze jezdit ko med maks okolo i radit sto oce :D

_________________
Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by Guest 6/12/2018, 23:22

Leviathan2 wrote:aupicku materinu, men kazu da sam lud, al ja jedva cekam da zapocne treci svjetski, 
zamisli slobode onda, ko prezivi taj car, moze jezdit ko med maks okolo i radit sto oce :D
Pa...jos kao klinac sam razmatrao tu ideju..sa 5-6 godina sam sa jednim susjedom dogovarao kak oda u mjesni vodovod ubacimo nes za uspavljivanje..i krenemo jebati cure od kuće do kuće,naravno kad se svi ukomiraju..potom smo htjeli da iskopamo atomsko skloniste,i kad dojde raspasoj,"spasimo" nekoliko cura,ono..dobre smo dushe... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by melkior 6/12/2018, 23:54

Neće doći Sudnji dan prije nego se ostvari sljedeće:
1. svjetski nuklearni rat s epicentrom na Bliskom istoku, odnosno najvjerojatnijeg američkog napada na Iran uz punu podršku Izraela te posljedično

2. izgradnje trećeg židovskog hrama u Jeruzalemu na koji će zasjesti Antikrist kao vođa nove svjetske religije iz pepela uništenog kršćanstva i islama

3. masovnog, možda čak i prisilnog čipiranja svih ljudi na čelo ili u desnu ruku (tzv. žig zvijeri) kao kućni ljubimci korporacija i jedne svjetske vlade, ili uspostavljanja nove jedinstvene svjetske valute u zlatu koje će imati žig 666, i ništa se neće moći kupiti ili prodati bez tog zlata. Svi koji se suprostave bit će istrebljeni ili umrijeti od gladi. U svakom slučaju, bit će prognani iz civilizacije.

4. Doći će do posljednje bitke na Armaggedonu, u kojem će Antikrist pobijediti, međutim, tada će ga ubiti Bog sam, a Isus Krist će doći s anđelima na Zemlju suditi žive i mrtve. Uskrsnut će svi koji su ikada živjeli na Zemlji, i bit će suđeni, jedni na život vječni, drugi na vječnu osudu.

5. Vladavina Antikrista neće trajati dulje od tri godine, ali će biti apsolutna i totalna, jer će samog sebe proglasiti bogom. I kad se ne bi skratili dani oni, nitko se ne bi spasio, ali poradi Izabranih, skratit će se dani oni. 
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by melkior 6/12/2018, 23:59

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by melkior 7/12/2018, 00:07

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by melkior 7/12/2018, 00:12

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by melkior 7/12/2018, 00:39

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by melkior 7/12/2018, 00:46

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja Empty Re: Posljednji dani iz islamskog kuta gledanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum