ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAOS U BREŽICAMA

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty KAOS U BREŽICAMA

Post by lookatme 10/21/2015, 12:08


  • Brežice, 21.10.2015., 11:09


  • Autor:B.Š. / I.D.


U izbjegličkom kampu Brežice u Sloveniji, izbjeglice i migranti palili su šator po šator, a u jednom je trenutku buknuo veliki požar.

U Brežicama su tijekom jutra, izbjeglice i migranti namjerno palili šator po šator javila je s terena reporterka Dnevnika Nove TV Barbara Štrbac.
Izbjeglički kamp u Brežicama je prepun. Izbjeglice su vikale 'Open! Open!' (otvorite) i palile šatore koji su podignuti kako bi se ondje odmorili.




http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/izbjeglicki-kamp-u-brezicama-gori-migranti-pale-sator-po-sator---413169.html?icn=article&ici=top-read_sidebar
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by lookatme 10/21/2015, 12:17

Izgleda da i nisu tako gladni, umorni, pokisli i promrzli. Meni drago zbog njih, mislim da im tako dobro ide.
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Yehudi 10/21/2015, 12:24

Žalim buduće naraštaje u ovakvoj Europi.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by vuksadinare 10/21/2015, 12:29

....meni se cini da nema druge nego pucat...je'l i da podignes ograde ovi su doslovce naumili proci i te ograde ako ih svi podignu...za sada je to ucinila mađarska kao jedina pa su toliko za sada mirni a sto ako navali milijunska 'vojska' izbjeglica kao sto se predviđa...ne mo's kontrolirati svaki metar ograde doslovce...koje bi bile duge stotinama kilometara..jedina solucija je onda otvaranje paljbe..a onda totalni kaos...i rusvaj..nije iskljucen ni međudrzavna paljba jer ce se međusobno optuzivati da se puca i na drugi terirorij
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Guest 10/21/2015, 12:47

vuksadinare wrote:....meni se cini da nema druge nego pucat...je'l i da podignes ograde ovi su doslovce naumili proci i te ograde ako ih svi podignu...za sada je to ucinila mađarska kao jedina pa su toliko za sada mirni a sto ako navali milijunska 'vojska' izbjeglica kao sto se predviđa...ne mo's kontrolirati svaki metar ograde doslovce...koje bi bile duge stotinama kilometara..jedina solucija je onda otvaranje paljbe..a onda totalni kaos...i rusvaj..nije iskljucen ni međudrzavna paljba jer ce se međusobno optuzivati da se puca i na drugi terirorij
Melkior je razradio strategiju na Sredozemlju s potapanjem brodova. Jedino kaj bi bilo učinkovito.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Guest 10/21/2015, 13:15

lookatme wrote:Izgleda da i nisu tako gladni, umorni, pokisli i promrzli. Meni drago zbog njih, mislim da im tako dobro ide.
ja mislim da im je zima pa se samo jadnici htjeli ugrijati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Guest 10/21/2015, 13:37

Krenuo stampedo iz Slovenije u Austriju, preko 5000 migranata probilo se kroz granicu i spojilo sa izbjeglicama iz pograničnig kampa u Austriji te su pješice po autocesti krenuli prema 50 kilometara udaljenom Gracu.

Čuli su da će se granice zatvoriti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Guest 10/21/2015, 13:38

Vlasnik benzinske pumpe puškom udario novinara Jutarnjeg lista zamjenivši ga za izbjeglicu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Guest 10/21/2015, 14:19

Marčelo bi se preventivno mogel pofarbat u plavo, čist da ga netko s letvom ne opandrči.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Guest 10/21/2015, 14:23

ostrakon wrote:Vlasnik benzinske pumpe puškom udario novinara Jutarnjeg lista zamjenivši ga za izbjeglicu...

Ma nema  veze zašto važno da je udario budalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by v_vlado 10/21/2015, 14:27

zgdosada wrote:
ostrakon wrote:Vlasnik benzinske pumpe puškom udario novinara Jutarnjeg lista zamjenivši ga za izbjeglicu...

Ma nema  veze zašto važno da je udario budalo.
A koji kalibar...ne piše...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by vuksadinare 10/21/2015, 14:28

rekoh ja..radit ce puske....to ej pitanje vremena samo....nitko nece dozvoliti da mu ove gaze privatno valsnistvo i rade stete
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Guest 10/21/2015, 14:29

Jel ti imaš pušku?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by vuksadinare 10/21/2015, 14:30

Eva wrote:Jel ti imaš pušku?
sta te briga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Kermit 10/21/2015, 14:39

vuksadinare wrote:....meni se cini da nema druge nego pucat...je'l i da podignes ograde ovi su doslovce naumili proci i te ograde ako ih svi podignu...za sada je to ucinila mađarska kao jedina pa su toliko za sada mirni a sto ako navali milijunska 'vojska' izbjeglica kao sto se predviđa...ne mo's kontrolirati svaki metar ograde doslovce...koje bi bile duge stotinama kilometara..jedina solucija je onda otvaranje paljbe..a onda totalni kaos...i rusvaj..nije iskljucen ni međudrzavna paljba jer ce se međusobno optuzivati da se puca i na drugi terirorij
neće kroz Mađarsku jer su im lomili kosti, a to nisu objavili mediji, isato je sa Bugarima i Rumunjima koji napadaju emiogrante, uzimaju im odjeću, obuću, pretuku i bace u rijeku...idu linijom nikakvog otpora a to su Srbija i RH-a, ovo Slovneci neće trpjeti dugoročno nema šanse...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by vuksadinare 10/21/2015, 14:45

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:....meni se cini da nema druge nego pucat...je'l i da podignes ograde ovi su doslovce naumili proci i te ograde ako ih svi podignu...za sada je to ucinila mađarska kao jedina pa su toliko za sada mirni a sto ako navali milijunska 'vojska' izbjeglica kao sto se predviđa...ne mo's kontrolirati svaki metar ograde doslovce...koje bi bile duge stotinama kilometara..jedina solucija je onda otvaranje paljbe..a onda totalni kaos...i rusvaj..nije iskljucen ni međudrzavna paljba jer ce se međusobno optuzivati da se puca i na drugi terirorij
neće kroz Mađarsku jer su im lomili kosti, a to nisu objavili mediji, isato je sa Bugarima i Rumunjima koji napadaju emiogrante, uzimaju im odjeću, obuću, pretuku i bace u rijeku...idu linijom nikakvog otpora a to su Srbija i RH-a, ovo Slovneci neće trpjeti dugoročno nema šanse...
..gledaj ja mađarsku podrzavam...ali realno oni vise imaju problema sa cigicima nego arapima..cigici su u njihovom dvoristu arape ne jebe mađarska ni 2%...realno glavni cilj mađarske je vracanje na stare staze koej su imali kao ugarska....a u toj semi se mi bas ne bi uklapali prvo politicki....arapi i ova kriza je u biti dobro dosla mađarskoj da potpuno ojaca nacionalnu drzavu i tu ja dajem podrsku..ali neka vise ne bacaju fore da im je islam glavni neprijatelj..,kad to nije...po meni mađarska je vise ugrozena od neoliberala nego arapa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99082
2015-09-08


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Guest 10/21/2015, 14:46

vuksadinare wrote:
Eva wrote:Jel ti imaš pušku?
sta te briga
Pa kak se ne bih brinula za tebe. Mi imamo, u kući u Zagorju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by dzango 10/21/2015, 14:46

Kako da ne pale? Moraju ljudi nekako da se ugreju.

_________________
KAOS U BREŽICAMA Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Ero 10/21/2015, 14:48

KAOS U BREŽICAMA 87c77d442021905

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Guest 10/21/2015, 14:48

v_vlado wrote:
zgdosada wrote:
ostrakon wrote:Vlasnik benzinske pumpe puškom udario novinara Jutarnjeg lista zamjenivši ga za izbjeglicu...

Ma nema  veze zašto važno da je udario budalo.
A koji kalibar...ne piše...

Što veći to bolje. Da ga je barem debelom bertom u glavu udario. A jedno pitanje. Čisto ovako. Kako to izgleda novinar jutarnjeg da ga se zamjeni s izbjeglicom ? Kaj ne nije mogao malo urediti za posao ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KAOS U BREŽICAMA Empty Re: KAOS U BREŽICAMA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum