ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri

Go down

Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri  Empty Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 13:10

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/hasanbegovic-esih-glasnovic-nista-od-toga-mladi-desnicari-raskrinkali-saborsku-desnicu-1256496/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri  Empty Re: Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri

Post by vuksadinare Wed 5 Dec - 13:11

mladi,desnicari,tvoja generacija...ekonomija ih zanima..nije kriz na prvom mjestu..moderni desnicari...ti mlad..hvataj pozicije dok su jos svjezi :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri  Empty Re: Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri

Post by catabbath Wed 5 Dec - 13:24

mlada ekipa koju je oko sebe okupio Frano Čirko, pravaš

Znači qurac od ovce, nikakva desnica.

_________________
Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri  Empty Re: Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri

Post by catabbath Wed 5 Dec - 13:25

Mada ovaj se želi kao baviti ekonomskim temama za razliku od jugoslavije i sl., možda bude ok.


Last edited by catabbath on Wed 5 Dec - 13:25; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri  Empty Re: Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri

Post by AssadNaPodmornici Wed 5 Dec - 14:08

kasno marko na kosovo stigne.. budu ih HDZovci proglasili udbašima i četnicima koji mrze sve Hrvatskog i pošto je od ove ekipe ekonomski program(centar) davanje otkaza uhljebima, i privatizacija i niži porezi i de-regulacija ekonomije, HDZovi uhljebi koji bi tada popušili će ih jednostavno preglasati.. predviđam im 1% glasova po Hrvatskoj, Kenwood Kenon čvrsto novi mandar, i vodi nas u bolje sutra sa Marakešom

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20880
2018-06-14


Back to top Go down

Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri  Empty Re: Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri

Post by RayMabus Wed 5 Dec - 14:38

Jedina korist je šta raskrinkavaju i demoliraju ovu desnicu iz sredine prošlog stoljeća

Neka im uzmu nešto glasova i pošalju ih konačno u ropotarnicu povijesti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175476
2014-04-11


Back to top Go down

Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri  Empty Re: Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri

Post by debotoijusto Wed 5 Dec - 15:02

catabbath wrote:
mlada ekipa koju je oko sebe okupio Frano Čirko, pravaš

Znači qurac od ovce, nikakva desnica.

frano je odrastao i modernizirao desnu misao , odjeb salonskom desnicaru misli 19st a obrezanom dobar potez , biljezim +

“Oni su koristili stare metode političkog rada. Uvijek govore o Drugom svjetskom ratu i Domovinskom ratu”, rekao je Čirko u razgovoru za Al Jazeeru.

problem sto njegova ciljana publika ne bere igru

Čirkova stranka se, blago rečeno, nije proslavila ni na jednim izborima dosad. Primjerice, na izborima za Zagrebačku skupštinu skupili su mizerna 652 glasa. 

u svakom slucaju raslojavanje misli 19st. na 1427 strancica od cega samo HSP verzija 128 veseli  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri  Empty Re: Yoda našao sam ti stranku točno po tvojoj mjeri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum