ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od iduće godine metro u Splitu

Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Od iduće godine metro u Splitu

Post by RayMabus Fri 30 Nov - 15:34

Kopilica

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/577606/ruke-gore-u-banovini-za-projekt-koji-ce-split-konacno-rijesiti-nesnosnih-prometnih-guzvi-vec-iduceg-ljeta-privremeni-autobusni-i-zeljeznicki-kolodvor-u-kopilici


Od iduće godine metro u Splitu St-kopilica0311-mag
RayMabus
RayMabus

Posts : 175982
2014-04-11


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by RayMabus Fri 30 Nov - 15:48

Prije su svi autobusi i koji nisu gradski išli na Rivu ,dakle Split : Zagreb , Minhen, Mostar, Sarajevo ,Dubrovnik, Beograd itd da sad nenabrajam plus ovi turistilčki

Sad će fino ovdje, pet kilometara od Rive, nema u grad i radit gužvu i imaš metro do Rive , autobus ,moš pjehe ili autom tu dođ

Bravo i konačno

Od iduće godine metro u Splitu Rako12i
W
RayMabus
RayMabus

Posts : 175982
2014-04-11


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 0:35

Tri nove željezničke stanice u predgrađu  tj Solinu


https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/579455/splitski-autobusni-i-zeljeznicki-kolodvor-od-iduceg-ljeta-bit-ce-na-kopilici-pogledajte-kako-ce-izgledati
RayMabus
RayMabus

Posts : 175982
2014-04-11


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by AssadNaPodmornici Thu 13 Dec - 0:36

najgore od svega ova peder Opara čak i nije tako loš.. prvi je nakon 30godina pokrenio neke projekte.. krenulo je saniranje karepovca, metro, grade se parkirališta.. aj nije loše

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by Hektorović Thu 13 Dec - 0:43

AssadNaPodmornici wrote:najgore od svega ova peder Opara čak i nije tako loš.. prvi je nakon 30godina pokrenio neke projekte.. krenulo je saniranje karepovca, metro, grade se parkirališta.. aj nije loše

Opara je fin čovjek, pismen, uljudan i ne krade.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by AssadNaPodmornici Thu 13 Dec - 0:57

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:najgore od svega ova peder Opara čak i nije tako loš.. prvi je nakon 30godina pokrenio neke projekte.. krenulo je saniranje karepovca, metro, grade se parkirališta.. aj nije loše

Opara je fin čovjek, pismen, uljudan i ne krade.
ono čak i ne trpa toliko uhljeba.. lik je natrpao možda 20ak uhljeba i to je to.. dok kerum i prijašnji HDZovci i nesposobni baldasar. .to je ekipa koja je krala šakom i kapom, ono samo gledaš kako gradski proračun raste i raste, a ništa se ne gradi, ništa se ne vraća..  ugodno iznaneđenje mi je taj Opara bez obzira što je HDZovac.. mislim realno tu da sam ja na vlasti napravio bih puno više, jer znam odlično situaciju unutar banovine, znam nekoliko ljudi.. 70% dole ljudi možeš otpustiti a svima ostalima srezati plaće, oslobodio bi godišnje stotine milijuna kuna... ali ovaj je "ugodno iznaneđenje" što nije natrpa 100injak novih ljudi u prvoj godini mandata, što su svi ostali radili, i pogodovali svakoj budali.. recimo ima facebook grupa, koja zanimljivo stavi neki problem grada splita, tipa neki išarani zid, ili neku nepravilnost, i onda "tagira" ove u splitskoj vlasti, i zanimljivo, riješi se problem u roku par dana.. nešto se kreće ipak.. prije to je bilo nemoguće, i puno je veća svijest građana
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 1:01

Pa ako napravi ovu Kopilicu i ova tri stajališta za vlak u Solinu može se onda već ozbiljno pričat i o ovih šest kilometara pruge do aerodroma a to je u biti Split Trogir željeznica

To je dobro , tri miljona putnika je ove godine bio promet aerodroma
RayMabus
RayMabus

Posts : 175982
2014-04-11


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by Guest Thu 13 Dec - 7:16

imali smo mi takav " metro " davno
ukinut, nakon ind. sloma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by Guest Thu 13 Dec - 7:23

da li si isao nekd pešaka do trogira ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by vuksadinare Thu 13 Dec - 7:38

splitu je ovo zadnja sansa da uhvati korak sa drugima...sibenik,zadar,dubrovnik su u regiji vec odmakli u infrastrukturnim projektima...a da ne govorim sad o zagrebu,varazdinu,cakovcu,karlovcu,koprivnici pa i osijeku...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by vuksadinare Thu 13 Dec - 7:41

...no ima jedan problem u splitu koji je izrazeniji kod drugih gradova-razgranati kriminal svih vrsta...po tom split vise slici na neke juznoamericke gradove kao i neke na balkanu...rak rana splita...koja je daleko od bezopasne..krimosi su uzeli toliko maha da se otvoreno rikaju,maltretiraju druge,pale aute,prijete....tu drzava mora nesto uciniti na zalost mozda ce patiti turizam u splitu ali to se rjesiti konacno mora...cvrstom sakom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by kic Thu 13 Dec - 8:46

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:najgore od svega ova peder Opara čak i nije tako loš.. prvi je nakon 30godina pokrenio neke projekte.. krenulo je saniranje karepovca, metro, grade se parkirališta.. aj nije loše

Opara je fin čovjek, pismen, uljudan i ne krade.

imaju jednu od najtransparentnijih gradskih uprava i način slaganja proračuna-

ST > ZG
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by mutava baštarda Thu 13 Dec - 9:34

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:najgore od svega ova peder Opara čak i nije tako loš.. prvi je nakon 30godina pokrenio neke projekte.. krenulo je saniranje karepovca, metro, grade se parkirališta.. aj nije loše

Opara je fin čovjek, pismen, uljudan i ne krade.
ono čak i ne trpa toliko uhljeba.. lik je natrpao možda 20ak uhljeba i to je to.. dok kerum i prijašnji HDZovci i nesposobni baldasar. .to je ekipa koja je krala šakom i kapom, ono samo gledaš kako gradski proračun raste i raste, a ništa se ne gradi, ništa se ne vraća..  ugodno iznaneđenje mi je taj Opara bez obzira što je HDZovac.. mislim realno tu da sam ja na vlasti napravio bih puno više, jer znam odlično situaciju unutar banovine, znam nekoliko ljudi.. 70% dole ljudi možeš otpustiti a svima ostalima srezati plaće, oslobodio bi godišnje stotine milijuna kuna... ali ovaj je "ugodno iznaneđenje" što nije natrpa 100injak novih ljudi u prvoj godini mandata, što su svi ostali radili, i pogodovali svakoj budali.. recimo ima facebook grupa, koja zanimljivo stavi neki problem grada splita, tipa neki išarani zid, ili neku nepravilnost, i onda "tagira" ove u splitskoj vlasti, i zanimljivo, riješi se problem u roku par dana.. nešto se kreće ipak.. prije to je bilo nemoguće, i puno je veća svijest građana
Kerum je "morao" natrpati svoje kadrove ali nije ovim lopovima iz hdz\sdp-a pera izbio koliko ih se nakotilo... 
Treba kao Ćiro u Francuskoj ili Dalić u Rusiji kad je poslao Kalinića kući dat par otkaza... 

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by mutava baštarda Thu 13 Dec - 9:36

RayMabus wrote:Pa ako napravi ovu Kopilicu i ova tri stajališta za vlak u Solinu može se onda već ozbiljno pričat i o ovih šest kilometara pruge do aerodroma a to je u biti Split Trogir željeznica

To je dobro , tri miljona putnika je ove godine bio promet aerodroma
Još ako bi stanica bila kod tvog vinograda...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by veber Thu 13 Dec - 9:53

kic wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:najgore od svega ova peder Opara čak i nije tako loš.. prvi je nakon 30godina pokrenio neke projekte.. krenulo je saniranje karepovca, metro, grade se parkirališta.. aj nije loše

Opara je fin čovjek, pismen, uljudan i ne krade.

imaju jednu od najtransparentnijih gradskih uprava i način slaganja proračuna-

ST > ZG
zg ima dimenta za gradonačelnika, dimentose je zaposlio u gradu. dimentosi su u svim strukturama. iz zajebancije se prijavio na nnatječaj za smetlara. e bolan, tis purger nemereš bit smetlar, to milanovi iđu, a e. 
a plaća 6000kn ako si u dnevnoj smjeni. i onda malo s ekipom u kvartu pospikal, a svi dimentosi. đes ba

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 11:01

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Pa ako napravi ovu Kopilicu i ova tri stajališta za vlak u Solinu može se onda već ozbiljno pričat i o ovih šest kilometara pruge do aerodroma a to je u biti Split Trogir željeznica

To je dobro , tri miljona putnika je ove godine bio promet aerodroma
Još ako bi stanica bila kod tvog vinograda...
Neće , meni to netriba , ja san uz more , ima autobus no ovo je bitno radi rješavanja prometnog čepa na ulazu u Split

Meni pruga već sad ide odma poviše polja no nema tu stanice nit je meni bitna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175982
2014-04-11


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 11:23

Evo danas totalni zastoj

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/579579/prometne-nesrece-izazvale-potpuni-krkljanac-na-prilazima-splitu-i-u-samom-gradu-izbjegavajte-ove-ceste-ako-mozete
RayMabus
RayMabus

Posts : 175982
2014-04-11


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by mutava baštarda Thu 13 Dec - 11:37

RayMabus wrote:Evo danas totalni zastoj

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/579579/prometne-nesrece-izazvale-potpuni-krkljanac-na-prilazima-splitu-i-u-samom-gradu-izbjegavajte-ove-ceste-ako-mozete
I još nek je u vrime kraja radnog dana i svi istovremeno sjednu u auto i krenu prema Solinu... bože sačuvaj...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by RayMabus Thu 13 Dec - 11:42

Pa krkljanac , zato je bitno da se Kopilica rješi da se može ić na planiranje most Split Kaštela jer tek to rješava sve te gužve
RayMabus
RayMabus

Posts : 175982
2014-04-11


Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by kic Thu 13 Dec - 11:47


Opara za sad vrlo dobar-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Od iduće godine metro u Splitu Empty Re: Od iduće godine metro u Splitu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum