ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by RayMabus 29/11/2018, 16:53

Još kad im Trump udari 25% carine na automobile neće in tribat onih dvjesto tisuća azilanata godišnje da im popuni manjak na tržištu rada


https://www.klix.ba/biznis/njemacki-bayer-otpusta-12-000-radnika/181129114
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by vuksadinare 29/11/2018, 17:13

Morat ce migrante i balkance zaposlit...svabo skup :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99026
2015-09-08


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by Guest 29/11/2018, 17:17

Pa jasno je zasto otpustaju..prilicno su ispraznili kasicu prasicu kupujuci Monsanto za 66 000 000 000 Ojrova..

SAD odobrio prodaju Monsantoa njemačkom Bayeru za 66 milijardi dolara


Klix.ba
29.5.2018. u 19:11
67
 80



Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika B_180529106
Foto: EPA-EFE

[size=16]Ministarstvo pravde Sjedinjenih Američkih Država dozvolilo njemačkom Bayeru kupovinu američke prehrambene kompanije Monsanto za 66 milijardi dolara, prenosi Washington Post.

[/size]
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
[size][size]
Dogovor njemačkog farmaceutskog giganta sa američkom vladom uslovljen je prodajom dijela prehrambenog sektora Bayera trećoj strani za 9 milijardi dolara. Ovaj uslov je bio ključan jer SAD ne želi da Bayer kupovinom Monsantoa kreira monopol na njenom i svjetskom tržištu.

Pored poznate farmaceutske djelatnosti, Bayer proizvodi insekticide i supstance koja pospješuju urod i opstanak poljoprivrednog dobra, uglavnom jestivih žitarica. S druge strane, Monsanto je svjetski lider u proizvodnji pospješenih žitarica.

Monsanto je često na meti određenih grupa koje smatraju da genetski modificirana hrana šteti zdravlju ljudi.[/size][/size]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by RayMabus 29/11/2018, 17:23

vuksadinare wrote:Morat ce migrante i balkance zaposlit...svabo skup :)
I mi smo skupi u Njemačkoj u odnosu da mi tu proizvodnju staviš kraj kuće jer ja tamo moram plačat 500 eura podstanarstvo a ovdje ne dakle radnik u Hrvatskoj isti posao radi ovdje za 500 eura manje a to je poprilično pošto pričamo o tisučama radničkih plaća koje poskupljuju proizvod tj auto a nisu kinkurentni cijenama kinezima i drugim

Uostalom kad Trump zavrne špinu i udari carine njemačka proizvodnja koja je šest miljona auta doživit će krah, Nijemci nemaju para da kupe skupo pa kupuju kinesko, to je dvostruki krah

Nakon toga AfD dolazi na 30% jer ovi u takvoj situaciji trpaju 200 tisuća Arapa godišnje a sam Švabo nema posla


Good by Merkel i Macron
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by dijagram 29/11/2018, 17:42

aspirin na aparatima
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by RayMabus 29/11/2018, 17:46

dijagram wrote:aspirin na aparatima
Merkel na aparatima

Čim Trump udari carine od 25% na automobile a oće jer Kina svake godine proizvede dodatnih 1,5 miljona automobila i nemoš se branit nikako nego ovako odma 200 tisuća Švaba leti na ulicu

Eto pa sad uvozi 200 tisuća Arapa svake godine a nezaposlenih Švaba ko u priči

Bude AfD na 30% došao
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by dijagram 29/11/2018, 17:52

RayMabus wrote:
dijagram wrote:aspirin na aparatima
Merkel na aparatima

Čim Trump udari carine od 25% na automobile a oće jer Kina svake godine proizvede dodatnih 1,5 miljona automobila i nemoš se branit nikako nego ovako odma 200 tisuća Švaba leti na ulicu

Eto pa sad uvozi 200 tisuća Arapa svake godine a nezaposlenih Švaba ko u priči

Bude AfD na 30% došao
ceka se 51%
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by Guest 29/11/2018, 17:52

Sad bi mi manji khaos odgovarao..u pravi cas za trgovanje nekretninama.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by Guest 29/11/2018, 17:55

Prije pola mjeseca mi je jedan odlican financijas rekao,a ja nisam mogao vjerovati da ce uskoro Ojro biti samo hrpetina bezvrijednog papira..nes se kuffa..i valja iza brda.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by RayMabus 29/11/2018, 18:01

pismejker wrote:Prije pola mjeseca mi je jedan odlican financijas rekao,a ja nisam mogao vjerovati da ce uskoro Ojro biti samo hrpetina bezvrijednog papira..nes se kuffa..i valja iza brda.. :cleanteeth
Pa nemože euro bit jak kad Njemačka kolabrira

Kuna je vezana uz euro ,ja san svoje potrošija u zadnje dvije godine, neznam možda imam još deset tisuća kuna na nekoj štednji

Uglavnom ja san bankrot,jebe mi se
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by Guest 29/11/2018, 18:01

Europljani ce ispasti kreteni,ako se daju uvuci u eventualni rat u Ukrajini... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by Guest 29/11/2018, 18:03

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Prije pola mjeseca mi je jedan odlican financijas rekao,a ja nisam mogao vjerovati da ce uskoro Ojro biti samo hrpetina bezvrijednog papira..nes se kuffa..i valja iza brda.. :cleanteeth
Pa nemože euro bit jak kad Njemačka kolabrira

Kuna je vezana uz euro ,ja san svoje potrošija u zadnje dvije godine, neznam možda imam još deset tisuća kuna na nekoj štednji

Uglavnom ja san bankrot,jebe mi se
u keshu mi je ostalo nevrijedno spomena..sve pokretnine i nekretnine,razbacane kojkuda..sada ulazem u hranu,medikamente i higijenske potrepstine..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by Guest 29/11/2018, 18:04

imam 5 kilograma izvornog sjemena od paradajza..kilo je oko 8000 Ojrova..trenutno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika Empty Re: Njemački Bayer otpušta 12 tisuća radnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum