ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/1/2019, 16:11

Znaci, imamo petokolonase u ‘udruzi’ ‘Doli nas Hajduk’...
Hahahahahahaha...
:^O

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/1/2019, 16:11

Al da će se njih skupit 10000 hahahahaha...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/1/2019, 16:12

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Tim debilima se daje puno prostora, a nebitni su...
Ko im jebe mater...
Naša verzija Tatticara, zadnji šljam od ljudi...
;)
Ej, pa nisu u toj grupi svi tattičari, šta je s nama sektašima šta smo tamo zbog dobrog trolanja i još boljeg ruganja dok traje zimska stanka :D

Rilov, Bojan, Petranović, Dvanaesti i još masa sektaša je također tamo, svjesno ili nesvjesno, jer pivači su dodavali u tu grupu sve svoje prijatelje, ljudi uopće ne znaju da su tamo, ja zva ovih par svojih, da koji kurac, ovi pojma nemaju, izašli odma dok ih još neko nije vidija  :^0
laju kere jakobsfelda... :stop...trolcinama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/1/2019, 16:13

isključivi krivac wrote:
Roland Deschain wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:kod simpatizera našeg hajduka vlada veće jednoumlje nego kod enver hoxhe u najboljim godinama.

kerumizacija našeg hajduka se  privodi kraju, a paradoks je da se kažnjavaju pršutari.

nobody is perfect, ne?
jbg bolje biti posten i nesposoban...vise vrijedi od toga zarađenih 10 kuna nego milijuni jednog mamica...tko se usrecio od milijuna...dinamu milijuni i trofeji..nama vjecni ideali :D
posto sam clan udruge 'Doli nas hajduk' mogu otvoreno reci do ljeta ocekujemo preko ili oko 10 000 clanova
Znači, biti će zanimljivo ljeto. :popcorn
:rofl :rofl :rofl
Hahahaha. Morat ću na ignore i ove šta citiraju ove s te liste.

Ili možda ipak ne? Ko će me nasmijavati?!? Majstor zatvorenu grupu na društvenoj mreži proglasio UDRUGOM :hail :hail :hail
samo se ti smij..nece ti biti do smijeha uskoro...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/1/2019, 16:14

fridrih_niche wrote:Znaci, imamo petokolonase u ‘udruzi’ ‘Doli nas Hajduk’...
Hahahahahahaha...
:^O
Živa su komedija.
Sad možeš i čitati šta tamo baljezgaju. Nasmiješ se do suza.
A tek kad Lobster ujutro piše da nema vriđanja niti će ga tolerirati, pa navečer on poćme vriđati kad ga neko "napadne" argumentima. :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/1/2019, 16:14

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:
vuksadinare wrote:
posto sam clan udruge 'Doli nas hajduk' mogu otvoreno reci do ljeta ocekujemo preko ili oko 10 000 clanova
Znači, biti će zanimljivo ljeto. :popcorn
Nikad nam nije falilo budaletina, ne boj se...
Svaka ulica ima bar 4-5 redikula...
Al da će ih bit 10000 koji će dat 100 kn, e to nećeš vidit...
Poskok je u džepu, pec pec...
:D
100 kuna?..hahahaha...to kod vas pohlepnih zadrugara...cijena ce biti simbolicna
ne laje pas radi sela.

od svakih 100 kuna, dečki iz našeg hajduka dobiju od hajduka 25 kuna povrata koje onda oni "volonterski"  krčme.
alan ford je mala beba za tu ekipu.
treba papati kod matana :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/1/2019, 16:15

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Znaci, imamo petokolonase u ‘udruzi’ ‘Doli nas Hajduk’...
Hahahahahahaha...
:^O
Živa su komedija.
Sad možeš i čitati šta tamo baljezgaju. Nasmiješ se do suza.
A tek kad Lobster ujutro piše da nema vriđanja niti će ga tolerirati, pa navečer on poćme vriđati kad ga neko "napadne" argumentima. :rofl
samo ti laj....pristupila su nam neka DPH....a jos neka najavljuju...odlazis hvala bogu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/1/2019, 16:23

Hajduk Split - Page 31 49342254_362548367986872_8089494159540355072_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-lhr3-1

:rofl :rofl :rofl
Hahahahaha.
Bloka fejs Lobstera (OPET!)na 30 dana, ali kad ga razjebu on doda gas: NATAŠA BUKOVAC JE NOVI VOĐA GRUPE, PARDON UDRUGE DOLI NAŠ HAJDUK :rofl :rofl :rofl

Ovo doživljava svoj vrhunac. Ma kakav Seinfeld, ma kakve Mućke, ovo je VRH  :hail :hail :hail


Last edited by isključivi krivac on 7/1/2019, 16:29; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/1/2019, 16:26

isključivi krivac wrote:Hajduk Split - Page 31 49342254_362548367986872_8089494159540355072_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-lhr3-1

:rofl :rofl :rofl
Hahahahaha.
Bloka fejs Lobstera na 30 dana, ali kad ga razjebu on doda gas: NATAŠA BUKOVAC JE NOVI VOĐA GRUPE, PARDON UDRUGE DOLI NAŠ HAJDUK :rofl :rofl :rofl

Ovo doživljava svoj vrhunac. Ma kakav Seinfeld, ma kakve Mućke, ovo je VRH  :hail :hail :hail
Znaci uz sve nepodobstine jos ste cinkeri i hvalite se time..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 7/1/2019, 16:38

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:Hajduk Split - Page 31 49342254_362548367986872_8089494159540355072_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-lhr3-1

:rofl :rofl :rofl
Hahahahaha.
Bloka fejs Lobstera na 30 dana, ali kad ga razjebu on doda gas: NATAŠA BUKOVAC JE NOVI VOĐA GRUPE, PARDON UDRUGE DOLI NAŠ HAJDUK :rofl :rofl :rofl

Ovo doživljava svoj vrhunac. Ma kakav Seinfeld, ma kakve Mućke, ovo je VRH  :hail :hail :hail
Znaci uz sve nepodobstine jos ste cinkeri i hvalite se time..
Ckj je NH. udbasi Jna i kosovska dica

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 7/1/2019, 16:39

fridrih_niche wrote:Al da će se njih skupit 10000 hahahahaha...
:^O
Samo se ti ceri... oni se mnoze... support

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/1/2019, 16:53

PABLO ESCOBAR wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:Hajduk Split - Page 31 49342254_362548367986872_8089494159540355072_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-lhr3-1

:rofl :rofl :rofl
Hahahahaha.
Bloka fejs Lobstera na 30 dana, ali kad ga razjebu on doda gas: NATAŠA BUKOVAC JE NOVI VOĐA GRUPE, PARDON UDRUGE DOLI NAŠ HAJDUK :rofl :rofl :rofl

Ovo doživljava svoj vrhunac. Ma kakav Seinfeld, ma kakve Mućke, ovo je VRH  :hail :hail :hail
Znaci uz sve nepodobstine jos ste cinkeri i hvalite se time..
Ckj je NH. udbasi Jna i kosovska dica
Kad ih savjetuju iz stranke 'prikopametno' znas koliko je sati...drugo veliki 'hajdukovac' i clan zadruge NH sdpovac lalovac prelazi u tabor taticara bandica..bas me zanima hoce li ga izbacit iz zadruge ako kazu da su 'vjerodostojni'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 7/1/2019, 17:06

fridrih_niche wrote:Znaci, imamo petokolonase u ‘udruzi’ ‘Doli nas Hajduk’...
Hahahahahahaha...
:^O
Amigo, pa tamo svaka ćelija sekte ima najmanje po jednog spavača, šta si ti stvarno mislija da njih ima 5000  :D

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/1/2019, 17:08

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Znaci, imamo petokolonase u ‘udruzi’ ‘Doli nas Hajduk’...
Hahahahahahaha...
:^O
Amigo, pa tamo svaka ćelija sekte ima najmanje po jednog spavača, šta si ti stvarno mislija da njih ima 5000  :D
Ima..ima..ne beri brigu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 7/1/2019, 17:12

isključivi krivac wrote:Hajduk Split - Page 31 49342254_362548367986872_8089494159540355072_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-lhr3-1

:rofl :rofl :rofl
Hahahahaha.
Bloka fejs Lobstera (OPET!)na 30 dana, ali kad ga razjebu on doda gas: NATAŠA BUKOVAC JE NOVI VOĐA GRUPE, PARDON UDRUGE DOLI NAŠ HAJDUK :rofl :rofl :rofl

Ovo doživljava svoj vrhunac. Ma kakav Seinfeld, ma kakve Mućke, ovo je VRH  :hail :hail :hail
HAHAHAHAHAHAHA, znači uvatilo jastoga u vršu  :20 

Bože dragi da Smoje vidi šta je ono tamo usta bi isti sekund iz groba, zapalija španjulet, uzea libar i počea pisat novo Malo misto samo ovi put sa Vedrom i Natašom u ulogama Dotura Luiđija i Bepine  :D

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 7/1/2019, 17:46

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Znaci, imamo petokolonase u ‘udruzi’ ‘Doli nas Hajduk’...
Hahahahahahaha...
:^O
Živa su komedija.
Sad možeš i čitati šta tamo baljezgaju. Nasmiješ se do suza.
A tek kad Lobster ujutro piše da nema vriđanja niti će ga tolerirati, pa navečer on poćme vriđati kad ga neko "napadne" argumentima. :rofl
To, to  :D

Opet smo ga navukli da dobije ban, kako odma izgubi živce kad udari s onom glavetinom o bedem sazidan od argumenata koji ga resetiraju poručujući njegovih šupljim pričama no passaran  B-)

Al kako ne svaćaju da oni postoje samo da bi nas zabavljali, da oćemo ugasit ćemo ih brže nego Miško Armadu  lol!

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 7/1/2019, 18:25

Sve mi se čini da se budu ovi sektaši iz NH iznenadili. I to neugodno. Mislim, po sebe neugodno. Al' interesantno je kako sektaši ovdje odmah skupe glave i skaču na zadnje noge u obranu neobranjivog. I kad osjete da su ugroženi od kudikamo pametnijih i trezvenijih od sebe, što ovi iz DNH sigurno jesu. E sad će se na kraju vidjeti da li je Split pametan grad ili mu odgovara ovo trenutno stanje koje simbol regije, što Hajduk sigurno je, gura u 3 pičke materine. A mi ćemo u miru iz daljine gledati tu borbu i uživati smijući se, pogotovo jer nam je ishod te borbe potpuno nebitan. Ako pobijedi NH, još otprilike 100-tinjak godina konkurencije u HNK hajdučić š.r.d. nemamo. Ako pobijedi DNH, opet smo 50-ak godina mirni, jer njima će trebati bar 25 godina da ova sranja od NH vrate na početak, a onda još toliko da ostvare neki napredak. Sve u svemu, nitko od nas sada prisutnih ovdje epilog te borbe doživjeti neće.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/1/2019, 18:25

Verbal Kint wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Znaci, imamo petokolonase u ‘udruzi’ ‘Doli nas Hajduk’...
Hahahahahahaha...
:^O
Živa su komedija.
Sad možeš i čitati šta tamo baljezgaju. Nasmiješ se do suza.
A tek kad Lobster ujutro piše da nema vriđanja niti će ga tolerirati, pa navečer on poćme vriđati kad ga neko "napadne" argumentima. :rofl
To, to  :D

Opet smo ga navukli da dobije ban, kako odma izgubi živce kad udari s onom glavetinom o bedem sazidan od argumenata koji ga resetiraju poručujući njegovih šupljim pričama no passaran  B-)

Al kako ne svaćaju da oni postoje samo da bi nas zabavljali, da oćemo ugasit ćemo ih brže nego Miško Armadu  lol!
....koji imate argument?.'nije vazan rezultat vazni su ideali'..svi vam se smiju kao redikulima i bezveznjacima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 7/1/2019, 18:38

Pa je. Dionička društva, a naročito sportska i inače u svijetu, žive i prosperiraju isključivo zahvaljujući idealima. Tko ima veće ideale, taj je prvak svoje zemlje, Europe, svijeta ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/1/2019, 18:43

Zeko wrote:Pa je. Dionička društva, a naročito sportska i inače u svijetu, žive i prosperiraju isključivo zahvaljujući idealima. Tko ima veće ideale, taj je prvak svoje zemlje, Europe, svijeta ...
...nije mi jasno kako im ne dopizdi lupati takve gluposti...nemaju ni saveznike..ni prijatelje...i oni koji bi htjeli mozda biti za njih ovi odjebu glupostima i iz inata...i onda nisu sekta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/1/2019, 22:14

Sad ste me zaintrigirali...
Morat ću bacit oko na tu debilanu od stranice/udruge...
Jel Vucina i tamo skribomanski gnjoji besmislice?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum