ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dankverbot

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 10:41

Speare Shaker wrote:
violator wrote:
Speare Shaker wrote:
violator wrote:

Sreco, znam jako dobro sto je " slamnati". :D I kako izgleda. Mislim da sam spomenula i da ne pristajem na zamjenu teza i vasu manipulativnu igricu. :D No to.me ne sprijecava da se zabavljam, zar ne?/Ne brine me tvoj akademski status. Nemas ga. Ali to nije ni bitno. Ono sto jest bitno jest da si luzer koji godinama frustrirano paradira ovim prostorima u nastojanju da zadobije (samo)postovanje. Ali ne ide, je l' da? ;) Ta konstantna (samo)dokazivanja ostaju samo na pokusajima.

Dobro, uvijek nozes svrnuti pogled na Metkicu koja prepisuje iz klupe pored. :D Barem jedno bice koje ti se divi. Zmok. :D

Pa kad znaš zašto se onda sramotiš redovnom upotrebom slamnatog u nedostatku realnih argumenata?  :P
Manipulativna igrica? Dajme najme.  :)
I slijepcima je jasno da si se uvalila u hrpu budalastih tvrdnji i naravno da odbijaš odgovarati na pitanja odgovori na koja bi to jasno razotkrili.
I zanimljivo koliko si opsjednuta mojim akademskim statusom, ali kad već ne znamo ništa o temi, idemo malo o sugovorniku, jer nam dijeljenje epiteta puno bolje ide od tematske rasprave, jelda?  :P
Praksa taman u skladu sa realnim stanjem tvoje razine obrazovanja, o pameti da i ne govorim, što se lijepo vidi i po pokušajima psihoblebetanja, a čak ti i to tako uspješnoj jako loše ide od ruke.  :P

Nekome hrpica budalastina, drugima zanimljivi uvidi. Frustriranim "sveznadarima" na forumu - who cares! :D

Sto, dosao si da ti ponudim smisao zivota makar na pola sata? A nee. Sadisticki odbijam. :D. Znamo se malo duze, ne. Znamo kako funkcioniras i sto te pogoni.. :D Jos od vremena "Masovne histerije".

Reci, u posebno usamljenim danima, listas li stranice i stranice i stranice svog forumskog natjecanja?

Ima li keksica za tebe ovog Bozica?

Je, je, zanimljivi uvidi, poput onih o Zemlji oblika ravne ploče.  :)
Dakle, ne hrpica nego hrpetina notornih budalaština, ali jasno mi je da sa umom kakvog imaš tebi to ne samo da nije nego niti ne može biti jasno.  :P
Ti meni smisao života? Majko mila, sad si stvarno pala jako nisko u svojem osjećaju samovažnosti.  :roll Nebitno što su tvoje sadističke sklonosti evidentne.  :P
Dušo draga, od tebe ne bih primio niti dvije nacrtane ovce i to kad bi mi platila za takav "poklon" debelom hrpom eurića, a kamoli ne smisao života.
Osim toga, prvo si ga ponudi sama sebi, ali to ćeš moći tek kada se psihološki uravnotežiš, jer što je evidentno, jednostavno je evidentno.
Ti znaš što mene pogoni?
Nemaš ti pojma niti o obilježjima i povijesti tradicionalnih obitelji u Hrvatskoj, a kamoli što mene pogoni na forumu.  :)
Ako te baš zanima, pogoni me strast prema tematskim raspravama na širokom polju područja i mislim da bi to do sada shvatili i oni najglupaviji, ali eto.
A na ostala pitanja vidljiva iz rečenica koje završavaju upitnikom (za one koji ne znaju što su to pitanja i kako se formuliraju - rečenicom koja završava upitnikom) nemam namjeru odgovarati jer se ja na forumu načelno odnosno u pravilu ne bavim ničijom privatnošću i ne vidim razloga zašto bi se bilo tko bavio mojom.
No, samo ti nastavi sa praksom psihoblebetanja, makar ti i ta jako loše ide od ruke zbog čega ispadaš smiješnom.

A ti mislis da bih ti nesto poklonila? :D Jaooo. Evo, prisapnem Djedici Mrazu da te obdari smislom za humor i diplomicom pod borom. Tko zna, mozda konacno prestanes pohoditi forumcice po suteve samopostovanja. :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 10:44

kic wrote:
šteta što jučer nisam slikao Tušnicu u snijegu iznad Buškog jezera, predojmljivo uživo, ove slike na netu ne dopiru do tog osjećaja..

Sve je dojmljivije uzivo. Ali u tome se i nalazi snaga necijeg fotografskog umijeca. Kad ti uspije doprijeti do "tog osjecaja".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 10:47

Ja volim obiteljske albume, npr. Prepoznavati tragove necijeg postojanja generacijama ranije... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 30/11/2018, 11:13

violator wrote:
kic wrote:
šteta što jučer nisam slikao Tušnicu u snijegu iznad Buškog jezera, predojmljivo uživo, ove slike na netu ne dopiru do tog osjećaja..

Sve je dojmljivije uzivo. Ali u tome se i nalazi snaga necijeg fotografskog umijeca. Kad ti uspije doprijeti do "tog osjecaja".

nisam ni fotografirao, ali sad znam gdje ću planinariti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 11:25

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
violator wrote:Jao, Abene, evo razmislit cu o ovoj tvojoj prosudbi pa se javim.
a ča imoš misliti, crno na belomu ti je

Što je evidentno, evidentno je.

jedino što je evidentno je to da ste ti i aben sociopate, aben je čak i napisao da je po preliminarnim testovima uvijek ispao sociopatska ličnost. ti još nisi donio psihijatrijsku dokumentaciju ali i bez toga je evidentno da si sociopata isto kao i aben što se evidentno vidi iz vašeg ponašanja na forumu. ti si šejkeru u Slavonskom Brodu jel?

Ti si kao onaj cigo iz vica koji u svemu vidi ženski spolni organ.
Pa ja bi ti čak vrlo rado donio svoju psihijatrijsku dokumentaciju, ali je problem u tome da nemam doslovce nikakve. Za razliku od tebe.
Mislim da bi tvoja psihijatrijska dokumentacija ovdje prisutnu dokonu publiku puno više zanimala, isključujući mene, jer se ja uopće ne želim baviti takvim osobnim stvarima iz života forumaša niti mi je to zanimljivo.
No, što je evidentno, evidentno je.
Inače ne iznosim detalje tipa gdje tko živi, tko ima kakve kućne ljubimce i slično, ali nema razloga da ti ne kažem kako ne živim u Slavonskom Brodu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 11:26

violator wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
violator wrote:Jao, Abene, evo razmislit cu o ovoj tvojoj prosudbi pa se javim.

a ča imoš misliti, crno na belomu ti je

Što je evidentno, evidentno je.

jedino što je evidentno je to da ste ti i aben sociopate, aben je čak i napisao da je po preliminarnim testovima uvijek ispao sociopatska ličnost. ti još nisi donio psihijatrijsku dokumentaciju ali i bez toga je evidentno da si sociopata isto kao i aben što se evidentno vidi iz vašeg ponašanja na forumu. ti si šejkeru u Slavonskom Brodu jel?

Aaa, Gnjec! :D Sad ce ispasti da smo se dogovorili!

Ma nemate se vas dvoje što dogovarati.
Na istim ste psihijatrijskim... pardon, valnim duljinama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 11:30

violator wrote:

A ti mislis da bih ti nesto poklonila? :D Jaooo. Evo, prisapnem Djedici Mrazu da te obdari smislom za humor i diplomicom pod borom. Tko zna, mozda konacno prestanes pohoditi forumcice po suteve samopostovanja. :D

Booože sačuvaj.  :)
Čak i kad bi imala takvu namjeru, budi bez brige. Od tebe ne bih ništa primio na poklon ili bilo koji drugi način.  :P
Inače sam mislio da si previše matora da bi i dalje vjerovala u djeda Mraza, ali ajde, samo nastavi sa tom infantilnom praksom, tko zna kojom po redu  :P ako ti to baš pruža jako veliko zadovoljstvo.
I da, ironično je da o potrebi za samopoštovanjem govore oni koji sami sebi lijepe po ogledalu porukice tipa baš sam si super i slične.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 11:32

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
šteta što jučer nisam slikao Tušnicu u snijegu iznad Buškog jezera, predojmljivo uživo, ove slike na netu ne dopiru do tog osjećaja..

Sve je dojmljivije uzivo. Ali u tome se i nalazi snaga necijeg fotografskog umijeca. Kad ti uspije doprijeti do "tog osjecaja".

nisam ni fotografirao, ali sad znam gdje ću planinariti..

A zasto ne bi i fotografirao kad odes ondje? Za nas koji nismo u toj prilici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 11:42

Speare Shaker wrote:
violator wrote:

A ti mislis da bih ti nesto poklonila? :D Jaooo. Evo, prisapnem Djedici Mrazu da te obdari smislom za humor i diplomicom pod borom. Tko zna, mozda konacno prestanes pohoditi forumcice po suteve samopostovanja. :D

Booože sačuvaj.  :)
Čak i kad bi imala takvu namjeru, budi bez brige. Od tebe ne bih ništa primio na poklon ili bilo koji drugi način.  :P
Inače sam mislio da si previše matora da bi i dalje vjerovala u djeda Mraza, ali ajde, samo nastavi sa tom infantilnom praksom, tko zna kojom po redu  :P ako ti to baš pruža jako veliko zadovoljstvo.
I da, ironično je da o potrebi za samopoštovanjem govore oni koji sami sebi lijepe po ogledalu porukice tipa baš sam si super i slične.  :P

Dankverbot - Page 31 Tenor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 12:07

Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
violator wrote:Jao, Abene, evo razmislit cu o ovoj tvojoj prosudbi pa se javim.
a ča imoš misliti, crno na belomu ti je

Što je evidentno, evidentno je.

jedino što je evidentno je to da ste ti i aben sociopate, aben je čak i napisao da je po preliminarnim testovima uvijek ispao sociopatska ličnost. ti još nisi donio psihijatrijsku dokumentaciju ali i bez toga je evidentno da si sociopata isto kao i aben što se evidentno vidi iz vašeg ponašanja na forumu. ti si šejkeru u Slavonskom Brodu jel?

Ti si kao onaj cigo iz vica koji u svemu vidi ženski spolni organ.
Pa ja bi ti čak vrlo rado donio svoju psihijatrijsku dokumentaciju, ali je problem u tome da nemam doslovce nikakve. Za razliku od tebe.
Mislim da bi tvoja psihijatrijska dokumentacija ovdje prisutnu dokonu publiku puno više zanimala, isključujući mene, jer se ja uopće ne želim baviti takvim osobnim stvarima iz života forumaša niti mi je to zanimljivo.
No, što je evidentno, evidentno je.
Inače ne iznosim detalje tipa gdje tko živi, tko ima kakve kućne ljubimce i slično, ali nema razloga da ti ne kažem kako ne živim u Slavonskom Brodu.

:yawn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 12:38

počet će se ulicama kotrljati glave ustaško udbaških režimskih kriminalaca. ne bu to dobro završilo.

Boris Cerovac: OVOG PUTA ZATVARAMO SVE - OD PONEDJELJKA ŠTRAJK, danas zadnji radni dan


Ukoliko do konca današnjeg dana ne bude isplaćena razlika plaće za rujan ili ne stigne čvrsto jamstvo da će država omogućiti oslobađanje Uljanikovog pologa koji bi tu isplatu omogućio, radnici Uljanika od ponedjeljka su ponovno u generalnom štrajku!

Razočaravajuće poruku koje su iz Zagreba stigle nakon još jednog u nizu sastanaka u Ministarstvu gospodarstva, odnosno nastavak neizvjesnosti vezane uz sudbinu i najnovije verzije plana restrukturiranja torpedirale su i ono malo preostale nade koju su radnici pulskog brodogradilišta imali u nekakav sretan rasplet krize koja od početka ove godine polako, ali temeljito rastače pulski Uljanik. To sjeme posijano je prije više od mjesec dana izborom novog nadzornog odbora i smjenom stare uprave, a onda početkom prošlog tjedna osnaženo privremenom obustavom štrajka, povratkom radnika na radna mjesta i ponovnim pokretanjem kakve takve proizvodnje. No sve to sad je čini se došlo kraju. Strpljenja više nema i u slučaju da se doista preko noći ne dogodi nekakvo čudo, tom ustupku i svojevrsnom "medenom mjesecu" koji se i dogodio ponajviše kao podrška naporima koje čini nova uprava, došao je definitivno kraj i radnici će od ponedjeljka prema svemu sudeći ponovno u štrajk. I to ovaj štrajk koji će biti bez iznimke i koji će važiti za sve, a to znači i za one radnike kojima je ranije bilo dopušteno da rade na polarnom kruzeru australskog naručitelja.

Bez promjena

Svjesni su da će to vjerojatno značiti i definitivan kraj poslovne suradnje s tom nekolicinom preostalih brodovlasnika, odnosno rezanje i te zadnje grane na kojoj se gradi nekakva potencijalna budućnost i spas, međutim nemaju više ni volje ni strpljenja, a ni snage u taj spas vjerovati.

"Na žalost ništa se pozitivno nije dogodilo ni danas i nije bilo nikakvog kontakta ni sa premijerom ni sa ministrom Darkom Horvatom. Uprava je tijekom dana radila svoje poslove, a prema informacijama koje imam ni njih nije nitko kontaktirao tako da smo i dalje u potpunom mraku. Pokušali smo preuzeti sudbinu u svoje ruke i promjenom uprave pokrenuti stvari po pitanju programa restrukturiranja, međutim novi ljudi, stara pjesma iz Zagreba. Čuli ste i sami. Izjave ministra Horvata za sve su nas bile veliko razočaranje i za nas i za članove uprave. Kako misle da ćemo mi preživjeti ako ne krene program restrukturiranja odmah u primjenu? Mi za tako više nemamo vremena. Od svog vremena mi još imamo današnji dan da dobijemo novac za deveti mjesec. Ako mi do kraja radnog dana ne dobijemo tu razliku ili barem čvrstu garanciju da će polog biti dopušten, odnosno da će država dati jamstvo za taj polog, mi više od ljudi ne možemo tražiti da budu na svojim radnim mjestima. To znači da od ponedjeljka idemo ponovno u štrajk i ovog puta zatvaramo sve, komentirajući aktualnu situaciju kazao nam je jučer predsjednik Štrajkaškog odbora Boris Cerovac.

Svjestan je da će takav potez vjerojatno značiti i definitivni kraj za Uljanik, ali radnici kaže jednostavno više ne pronalaze motiva dalje se mučiti i čekati.

https://www.glasistre.hr/pula/-boris-cerovac-ovog-puta-zatvaramo-sve-od-ponedjeljka-strajk-danas-zadnji-radni-dan-575579
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 12:59

evo kako takve situacije riješava Putin:

Putin Calls Billionaire Oligarchs "Cockroaches" For Closing Factory Live On Camera

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 13:21

Dankverbot - Page 31 055QbNP

Moscow State University (visina zgrade 240 metara)



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 13:25

Dankverbot - Page 31 NmgqXAI

Dankverbot - Page 31 4DZ0ctc

Dankverbot - Page 31 ZzOTElU




чарские пески/Chara Sands/desert in snow mountains/56.843339,118.137333
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 13:26

Dankverbot - Page 31 PkpSbor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 13:26

Dankverbot - Page 31 0wZTbPA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 13:31

Dankverbot - Page 31 631bcd0656c4fc2d28148f7fac629993


The Angara River, Siberia.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 13:33

Dankverbot - Page 31 Fa792de34a33cbcacaed7b4efe1389cc


Vottovaara Mt., Karelia.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 13:35

Dankverbot - Page 31 Nm_g3bP8ufM


Khrenovskoy stud farm, Voronezh oblast.

Bestowed by the Russian empress Catherine the Great upon count Alexey Orlov in 1776.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 13:41

Dankverbot - Page 31 EXYZ64p4c_E


Perm and Kama river.

Population 1,041,900.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 30/11/2018, 13:44

Dankverbot - Page 31 8718457283_fc8f108038_b

Cathedral of Christ the Saviour, Moscow drugi pogled
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 31 Empty Re: Dankverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum