ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmski dnevnik forumaša

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 5/1/2019, 21:25

Sharp Objects je odlična serija. Pratio sam je tjedno kako su izlazile epizode. Amy Adams je naravno odlična, a sama serija je mračna i depresivna - baš po mom ukusu

Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 6/1/2019, 01:32

dakle usrala sam stvar s netflixom... očekivala sam da će poslati neki mail dan/dva prije, no ništa, samo je stigao mail s automatskom uplatom s paypala.. uglavnom otkazala bih onda kad to bude pri kraju, to je negdje krajem mjeseca... damn, blagdani i sve to i jednostavno smetnuh s uma, nisam ni bila za kompom tih par dana prije/poslije Božića i .. jel se to može otkazati sad nakon prve uplate?! nisam provjeravala, ali ne bih niti htjela sad dalje to plaćati, nastavila bih ''jednog dana'' :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 6/1/2019, 11:21

Samo prestani plaćat i to je to...
On ce ti automatski blokat i nećeš noć gledat dalje i nikom ništa...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 6/1/2019, 11:52

Agent Of Oblivion wrote:Sharp Objects je odlična serija. Pratio sam je tjedno kako su izlazile epizode. Amy Adams je naravno odlična, a sama serija je mračna i depresivna - baš po mom ukusu

Evo, danima se sprenam krenuti s njome. Kod mene je to problem jer mi je laptop zavrsio na slikonskim poljanama pa sve sto gledam, zamaram andija.

Ima li neka serija s kojom bi je mogao usporediti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 6/1/2019, 11:53

elysium wrote:dakle usrala sam stvar s netflixom... očekivala sam da će poslati neki mail dan/dva prije, no ništa, samo je stigao mail s automatskom uplatom s paypala.. uglavnom otkazala bih onda kad to bude pri kraju, to je negdje krajem mjeseca... damn, blagdani i sve to i jednostavno smetnuh s uma, nisam ni bila za kompom tih par dana prije/poslije Božića i .. jel se to može otkazati sad nakon prve uplate?! nisam provjeravala, ali ne bih niti htjela sad dalje to plaćati, nastavila bih ''jednog dana'' :)

A mozda ostanes prikracena i za koji organ kad stigne naplata. :O

Pozdrav, Eli!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 6/1/2019, 13:00

To automatsko skidanje prijavis pay palu da ne zelis i vratit ce....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 6/1/2019, 17:14

Ithildin wrote:
Agent Of Oblivion wrote:Sharp Objects je odlična serija. Pratio sam je tjedno kako su izlazile epizode. Amy Adams je naravno odlična, a sama serija je mračna i depresivna - baš po mom ukusu

Evo, danima se sprenam krenuti s njome. Kod mene je to problem jer mi je laptop zavrsio na slikonskim poljanama pa sve sto gledam, zamaram andija.

Ima li neka serija s kojom bi je mogao usporediti?
Misteriozna ubojstva, mali gradić, tajanstveni likovi, lagana i spora radnja koja ne zamara. Nije da nije bilo takvih serija u prošlosti, ali ne bi je direktno uspoređivao s nijednom jer je one of a kind zbog dobrog odabira glumaca i tmurne i depresivne atomsfere koja prevladava u većini epizoda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 6/1/2019, 18:29

fridrih_niche wrote:Samo prestani plaćat i to je to...
On ce ti automatski blokat i nećeš noć gledat dalje i nikom ništa...
;)

e super, ionak nije da imam više gore išta, nisam ni imala, ne znam ni kaj su zapravo uzeli (pisalo mi je 0,50$, sad je 0 :lol: ), osim ako mi nije ostalo još na prepaid kartici, a ni tu nisam uplaćivala već dugo jer fakat šparam maksimalno do posla, no ne mogu reći, nije skupo za nekoliko uređaja, super je i ponuda i ne bih imala ništa protiv da nastavim s time, no ne više, ali ajde ovaj mjesec još pa :)


To automatsko skidanje prijavis pay palu da ne zelis i vratit ce....

thx, ali mislim da neće sada biti potrebno, neka ostane još ovaj mjesec, a onda ću ih otkvačiti, iako ne vjerujem da će išta moći automatski skinuti za novi mjesec :lol: uvijek mogu probati :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 6/1/2019, 23:21

Agent Of Oblivion wrote:
Ithildin wrote:
Agent Of Oblivion wrote:Sharp Objects je odlična serija. Pratio sam je tjedno kako su izlazile epizode. Amy Adams je naravno odlična, a sama serija je mračna i depresivna - baš po mom ukusu

Evo, danima se sprenam krenuti s njome. Kod mene je to problem jer mi je laptop zavrsio na slikonskim poljanama pa sve sto gledam, zamaram andija.

Ima li neka serija s kojom bi je mogao usporediti?
Misteriozna ubojstva, mali gradić, tajanstveni likovi, lagana i spora radnja koja ne zamara. Nije da nije bilo takvih serija u prošlosti, ali ne bi je direktno uspoređivao s nijednom jer je one of a kind zbog dobrog odabira glumaca i tmurne i depresivne atomsfere koja prevladava u većini epizoda.

Zapravo, nadala sam se da ces takvo nesto napisati. :) Da je jedinstvena..

Krenut cu s gledanjem pa se javim malim osvrtom.

Usput, mislim da ovaj mjesec ide treca sezona TD-a. Jos malo zlokobne atmosfere i makabristickih tema s formulom iz prve sezone..




avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique 8/1/2019, 18:03

pratim ovu neku modernu seriju westworld,nije lose dapace vrlo dobar cetiri,jedino sto me jako podseca na staru seriju iz proslog desetleca dollhause :)
https://www.imdb.com/title/tt1135300/


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 8/1/2019, 23:07

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 9/1/2019, 20:17

Šindlerova lista na tv-u :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by kic 10/1/2019, 12:07


poceo gledati Unabomber seriju, nije lose..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 11/1/2019, 08:49

fridrih_niche wrote:lol!

Da! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 11/1/2019, 08:51

JimmieJohnsoon wrote:pratim ovu neku modernu seriju westworld,nije lose dapace vrlo dobar cetiri,jedino sto me jako podseca na staru seriju iz proslog desetleca dollhause :)
https://www.imdb.com/title/tt1135300/


Nisam je gledala. I ona je neki robotic? Sto joj se dogodilo? Je li poginula pa su joj sjecanja prebacili u "lutkicu"?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 11/1/2019, 09:12

Ithildin wrote:
Agent Of Oblivion wrote:
Ithildin wrote:
Agent Of Oblivion wrote:Sharp Objects je odlična serija. Pratio sam je tjedno kako su izlazile epizode. Amy Adams je naravno odlična, a sama serija je mračna i depresivna - baš po mom ukusu

Evo, danima se sprenam krenuti s njome. Kod mene je to problem jer mi je laptop zavrsio na slikonskim poljanama pa sve sto gledam, zamaram andija.

Ima li neka serija s kojom bi je mogao usporediti?
Misteriozna ubojstva, mali gradić, tajanstveni likovi, lagana i spora radnja koja ne zamara. Nije da nije bilo takvih serija u prošlosti, ali ne bi je direktno uspoređivao s nijednom jer je one of a kind zbog dobrog odabira glumaca i tmurne i depresivne atomsfere koja prevladava u većini epizoda.

Zapravo, nadala sam se da ces takvo nesto napisati. :) Da je jedinstvena..

Krenut cu s gledanjem pa se javim malim osvrtom.

Usput, mislim da ovaj mjesec ide treca sezona TD-a. Jos malo zlokobne atmosfere i makabristickih tema s formulom iz prve sezone..





Dovrsih Sharp Objects. Vrlo zanimljiva serija. Odlican soundtrack u svojstvu pripovjedaca. Neuobicajena montaza. Usporena radnja doprinosi tom osjecaju Camillinog putovanja u samo srce tame, u podrucje potisnutog, onog sto pulsira ispod koze i prisiljava je na samoozljedjivanje. Citava se serija konstanto bavi pogledima drugih. Tako se i glavni osumnjicenik nalazi u toj ulozi jer odudara od opisa uobicajenog ponasanja muskarca. Previse place.

Camille je u rodnom gradicu ili idol ili drolja ili problem. Ipak, dva su je pogleda potpuno potresla. Onaj majcin, u kabini za presvlacenje. Pogled pun gnusanja, optuzivanja. I onaj u motelu - pogled razumijevanja, prihvacanja, utjehe. Mislim da mi je to i najdraza scena citave serije. Kroz taj pogled zapocinje njena preobrazba i razotkrivanje onog sto je oduvijek znala.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique 11/1/2019, 12:29

nema robota u toj seriji bona, al sve ostalo je tu ugradjena sjecanja koja isplivaju ,tajna organizacija koja zaposljava kandidate ,i djeli zadatke.

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by EstebanEnrique 11/1/2019, 12:33

pratim i dalje seriju westworld ,nekako mi je postalo vremenom labavo ...al od kako se pojavila nova glumica sarlote opet sam se nalozio ...odlicna glumica najdraza u seriji :)

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 293fuyf

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by kic 11/1/2019, 21:28


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by kic 12/1/2019, 10:39


Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Ece0d110
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Guest 12/1/2019, 15:51

JimmieJohnsoon wrote:pratim i dalje seriju westworld ,nekako mi je postalo vremenom labavo ...al od kako se pojavila nova glumica sarlote opet sam se nalozio ...odlicna glumica najdraza u seriji :)

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 293fuyf
Samo gledaj. 2 sezona je veliki fail, ali ima trenutaka
Elsie,sa malim štakorskim očima je simpa, a ne ova spodoba antipatična :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Filmski dnevnik forumaša - Page 18 Empty Re: Filmski dnevnik forumaša

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum