ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 16:30

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
a cuj..ja vjerujem da bi se epi sutra vratio u lijepe bosanske krajeve,danas pekao rakiju,mezio suđukice..okrenuo odojcica...ali jbg..prizenio se a zena nece sa mora...jos dalmatinka..da je puskom gonis ne bi u bosnu :D


To su gluposti ja da sam htio ja bih ostao,nitko me nije tjerao a imao sam i super posao,  jednostavno volim more i ovaj đir.
vis ja nekad obozavao more..a sad mi vise pase..brda,doli,zelenilo...mir,tisina...nestao stari dalamtinski duh nestao ja :D


A šta ja znam, baš danas pričam frendu psihijatru inače, kako želim otići na krstarenje zapadnom obalom aljaske...sam....na palubi s vrućom irskom kavom dok kitovi okolo bacaju kisik u zaronu, a magli se dah na palubi.
:D

Evo smo popili pivo prije sat i baš tako bi. Inače to stavrno želim i organizirat ću si to za godinu dvije...najviše tri.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by vuksadinare 22/11/2018, 16:31

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:epi je'l ti zena zadranka?

jeste jel tebi bosanka?
da..vi's ti bosanac uskocio u dalmosa ja dalmos uskocio u bosanca... :D ..sto je sudbina..ma salim se...

nemaš se što šaliti, tako jeste samo što ti gajiš netrpeljivost prema bosancima a ja volim dalmaciju...
Gdje gajim netrpeljivost?..upravo suprotno..meni cak mater nekad zna predbaciti da sam postao veci bosanac od bosanca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 16:33

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:epi je'l ti zena zadranka?

jeste jel tebi bosanka?
da..vi's ti bosanac uskocio u dalmosa ja dalmos uskocio u bosanca... :D ..sto je sudbina..ma salim se...

nemaš se što šaliti, tako jeste samo što ti gajiš netrpeljivost prema bosancima a ja volim dalmaciju...
Gdje gajim netrpeljivost?..upravo suprotno..meni cak mater nekad zna predbaciti da sam postao veci bosanac od bosanca

Je a djecu puštaš da mrze bosance a mater ih bosanka rodila.

Sramota, za tebe i familiju.

Al tvoja stvar.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by kaya 22/11/2018, 16:38

epikur37 wrote:
kaya wrote:
epikur37 wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
Eto o tome i pišem, muje nikada nisu bili moj izbor ali kad si kratkovidan onda i takve stvari zaboravljaš. Opsjednut si hasanbegovićem i na sve moguće načine pokušavaš istim kompromitirati i prijatelje i neprijatelje , samo ti je bitno da nisu u sinusoidi sa dodikom i to ti je dovoljan razlog za baljezgarije i pizdarije koje prišiješ oponentima bez obzira koliko djelili habitus Hrvatske braće u BiH.
to se skraceno  kaze - odi u p materinu!

Baš si prosta, ima i imenica za to.
inteligencija, sto si pametniji vise prostacis

Piše u jutarnjem, tvoj ukupni dojam popravlja tvoj temerament i glasine da si zgodna a ne inteligencija.

Doduše soba 501 i pas, u 40im, bacaju sjenu na to.
na tebe baca sjenu stosta , kompleks tuzle u zadru i groznicavo hvatanje za zenu i dijete ne bi li time dokazao sam sebi pa i drugima da uspio u zivotu ali ah necemo o tome.
ono sto zapravo iritira je nafukavanje i optuzivanje hrvata za treci koji je zapravo tvoj problem.
ali ako  mislis da ce ti dalmatinci ponovo pucati za tuzlu dok si ti na brodicu malo si se zajebao.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 16:41

kaya wrote:
epikur37 wrote:
kaya wrote:
epikur37 wrote:
kaya wrote:
to se skraceno  kaze - odi u p materinu!

Baš si prosta, ima i imenica za to.
inteligencija, sto si pametniji vise prostacis

Piše u jutarnjem, tvoj ukupni dojam popravlja tvoj temerament i glasine da si zgodna a ne inteligencija.

Doduše soba 501 i pas, u 40im, bacaju sjenu na to.
na tebe baca sjenu stosta , kompleks tuzle u zadru i groznicavo hvatanje za zenu i dijete ne bi li time dokazao sam sebi pa i drugima da uspio u zivotu ali ah necemo o tome.
ono sto zapravo iritira je nafukavanje i optuzivanje hrvata za treci koji je zapravo tvoj problem.
ali ako  mislis da ce ti dalmatinci ponovo pucati za tuzlu dok si ti na brodicu malo si se zajebao.

Njah kompleksa nemam, sve mi je u balansu, samo fali Treći :)

Ja sam svakako uspio i napravio više nego što ti možeš za tri života...no nećemo sada ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 16:42

Imal još tko šta reći ili je gotovo. Ako je gotovo da idem pojesti :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by vuksadinare 22/11/2018, 16:42

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:

jeste jel tebi bosanka?
da..vi's ti bosanac uskocio u dalmosa ja dalmos uskocio u bosanca... :D ..sto je sudbina..ma salim se...

nemaš se što šaliti, tako jeste samo što ti gajiš netrpeljivost prema bosancima a ja volim dalmaciju...
Gdje gajim netrpeljivost?..upravo suprotno..meni cak mater nekad zna predbaciti da sam postao veci bosanac od bosanca

Je a djecu puštaš da mrze bosance a mater ih bosanka rodila.

Sramota, za tebe i familiju.

Al tvoja stvar.
:)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 16:44

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
da..vi's ti bosanac uskocio u dalmosa ja dalmos uskocio u bosanca... :D ..sto je sudbina..ma salim se...

nemaš se što šaliti, tako jeste samo što ti gajiš netrpeljivost prema bosancima a ja volim dalmaciju...
Gdje gajim netrpeljivost?..upravo suprotno..meni cak mater nekad zna predbaciti da sam postao veci bosanac od bosanca

Je a djecu puštaš da mrze bosance a mater ih bosanka rodila.

Sramota, za tebe i familiju.

Al tvoja stvar.
:)

i to je to :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 16:44

Pravaštvo je slijepa opcija koja je u svojoj srbofobiji spremna izjesti svu nacionalnu supstancu i politički razum.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by vuksadinare 22/11/2018, 16:47

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:

nemaš se što šaliti, tako jeste samo što ti gajiš netrpeljivost prema bosancima a ja volim dalmaciju...
Gdje gajim netrpeljivost?..upravo suprotno..meni cak mater nekad zna predbaciti da sam postao veci bosanac od bosanca

Je a djecu puštaš da mrze bosance a mater ih bosanka rodila.

Sramota, za tebe i familiju.

Al tvoja stvar.
:)

i to je to :)
Sto?...sto si tesku glupost napisao ..pa ja vise volim otici u rodno mjesto zene nego ona...evo nekidan za vikend smo bili u selu od zene na moj nagovor kod nekih njenih rodjaka koji su se vratili...pekli su rakiju..bas uzivali...prenocili smo kod njih sutra se vratili u zg...bili zena,ja,punica i kcerka moja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 16:49

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
Gdje gajim netrpeljivost?..upravo suprotno..meni cak mater nekad zna predbaciti da sam postao veci bosanac od bosanca

Je a djecu puštaš da mrze bosance a mater ih bosanka rodila.

Sramota, za tebe i familiju.

Al tvoja stvar.
:)

i to je to :)
Sto?...sto si tesku glupost napisao ..pa ja vise volim otici u rodno mjesto zene nego ona...evo nekidan za vikend smo bili u selu od zene na moj nagovor kod nekih njenih rodjaka koji su se vratili...pekli su rakiju..bas uzivali...prenocili smo kod njih sutra se vratili u zg...bili zena,ja,punica i kcerka moja...

Pa je, ali tvrdiš da ti mali mrzi bosance više nego išta.

Vlastitu mater, e baš si napravio posao.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by prckov 22/11/2018, 16:57

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:satrali ste nas ti, ero i kolega hektorović sa temama iz bosne.. a ništa se bitno tamo ne događa, baš ništa bitno.. ali ubili ste nas, 90% foruma je bosna, dodik, haso, srpska, federacija, sarajevo, čović, komišič

I štaš sad, tko tebi brani da otvaraš svoje teme o ne znam: deficitu i slobodnom tržištu :D
vidis kako to izgleda kad neko drugome ogranicava slobodu da radi sta hoce a sebi bi je uzeo,
 kao da tvoja sloboda smeta njegovoj slobodi da otvara teme I pise sta god hoce

nekim ljudima nikako "pionirstvo" da izlapi iz glava  B-)
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by kaya 22/11/2018, 16:59

epikur37 wrote:
kaya wrote:
epikur37 wrote:
kaya wrote:
epikur37 wrote:

Baš si prosta, ima i imenica za to.
inteligencija, sto si pametniji vise prostacis

Piše u jutarnjem, tvoj ukupni dojam popravlja tvoj temerament i glasine da si zgodna a ne inteligencija.

Doduše soba 501 i pas, u 40im, bacaju sjenu na to.
na tebe baca sjenu stosta , kompleks tuzle u zadru i groznicavo hvatanje za zenu i dijete ne bi li time dokazao sam sebi pa i drugima da uspio u zivotu ali ah necemo o tome.
ono sto zapravo iritira je nafukavanje i optuzivanje hrvata za treci koji je zapravo tvoj problem.
ali ako  mislis da ce ti dalmatinci ponovo pucati za tuzlu dok si ti na brodicu malo si se zajebao.

Njah kompleksa nemam, sve mi je u balansu, samo fali Treći :)

Ja sam svakako uspio i napravio više nego što ti možeš za tri života...no nećemo sada ;)
ja sam dobila pa ti na isto dode 
a komplekse imas , jos jedino da shvatis da imas kao bosanac ogranicenja
pa kad napises B svi znaju da mislis C i tvoj motiv
nisu ti tu bas vesla sisali ljudi
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by kaya 22/11/2018, 17:00

epikur37 wrote:Pravaštvo je slijepa opcija koja je u svojoj srbofobiji spremna izjesti svu nacionalnu supstancu i politički razum.
dosadan si
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by prckov 22/11/2018, 17:01

sto se tice haseta on je lokalno uradio par dobrih stvari 
a nisam ni ocekivo da ce biti pro hrvatski kad nisu ni politicka ekipa iz HR to bili
sad sto se mene tice lijepo moze u kanalizaciju ko iskoristen wc papir  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 17:08

kaya wrote:
epikur37 wrote:Pravaštvo je slijepa opcija koja je u svojoj srbofobiji spremna izjesti svu nacionalnu supstancu i politički razum.
dosadan si

A ti si zanimljiva:D prepustam te Generalu on zna bolje s nservoznim zenama
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by Hektorović 22/11/2018, 17:37

epikur37 wrote:
kaya wrote:
epikur37 wrote:Pravaštvo je slijepa opcija koja je u svojoj srbofobiji spremna izjesti svu nacionalnu supstancu i politički razum.
dosadan si

A ti si zanimljiva:D prepustam te Generalu on zna bolje s nservoznim zenama

Ma kajici fali...

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 14_and10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by Hektorović 22/11/2018, 17:39

epikur37 wrote:


Ma znam sve, čim je ovaj izletio znam sam o čemu se radi, kako o njemu tako i o ideološkom kontekstu iz kojeg dolazi. Dok su mu neki forumaši laude spjevali i avatare mijenjali :D

Kifle laHko obradit...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 17:40

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
kaya wrote:
epikur37 wrote:Pravaštvo je slijepa opcija koja je u svojoj srbofobiji spremna izjesti svu nacionalnu supstancu i politički razum.
dosadan si

A ti si zanimljiva:D prepustam te Generalu on zna bolje s nservoznim zenama

Ma kajici fali...

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 14_and10
:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by Hektorović 22/11/2018, 17:42

epikur37 wrote:

Pa ne znam baš, tu ste svi zalegli ispred hasančeta a ja sam odmah prepoznao opasnost od njegove persone i politike iste ekipe, kako za hrvatsku a u najužem smislu za hrvate u hercegbosni.

Dodik nam je saveznik i osoba od povjerenja za razliku od dotične ekipe, ali, oni sebi mi sebi...no zajedno ćemo gurati naš isti cilj.

Ponavljam...

Karamarko i Mesić imali su potpuno podudarno mišljenje i politiku spram BiH :) Ostalo je folklor...

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Karama10
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by epikur37 22/11/2018, 17:45

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:

Pa ne znam baš, tu ste svi zalegli ispred hasančeta a ja sam odmah prepoznao opasnost od njegove persone i politike iste ekipe, kako za hrvatsku a u najužem smislu za hrvate u hercegbosni.

Dodik nam je saveznik i osoba od povjerenja za razliku od dotične ekipe, ali, oni sebi mi sebi...no zajedno ćemo gurati naš isti cilj.

Ponavljam...

Karamarko i Mesić imali su potpuno podudarno mišljenje i politiku spram BiH :) Ostalo je folklor...

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Karama10

Ma jasna star, malo mekinja o prokletom dodiku iopleti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hasanče: Bolje da je Tuđman crko! - Page 5 Empty Re: Hasanče: Bolje da je Tuđman crko!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum