ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by Hektorović Tue 20 Nov - 16:11

Hrvatski graničari redovno ih prebiju  
Nedavno je ugledni britanski list „The Guardian“ objavio stravične snimke prebijenih migranata. Prema njihovim svjedočanstvima, to su napravili hrvatski graničari. Nije ovo prvi slučaj da su migranti opljačkani, prebijeni i silom vraćeni u BiH. Prilikom nedavne krize na graničnom prijelazu Maljevac o tome je svjedočio i Iranac Rizah.
- Uzeli su mi novi „iPhone“, sav novac koji su pronašli, sve su mi uzeli – svjedočio je Rizah.



https://avaz.ba/vijesti/bih/432999/migrant-u-sarajevu-umro-od-tumora-niko-ga-nije-htio-lijeciti
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by RayMabus Tue 20 Nov - 16:17

Ti imigranti bogatiji od nas,to triba pljačkat,daj taj iphone vamo,triba meni jedan
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by omni Tue 20 Nov - 16:26

Kazem ja lijepo, zapadnjaci ce od Hrvata da naprave fasiste i rasiste dok su se podmuklo usutjeli o primanju izbjeglica. Ni dodjite ni nemojte, nek se Balkanci yebu s vama.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by RayMabus Tue 20 Nov - 16:32

omni wrote:Kazem ja lijepo, zapadnjaci ce od Hrvata da naprave fasiste i rasiste dok su se podmuklo usutjeli o primanju izbjeglica. Ni dodjite ni nemojte, nek se Balkanci yebu s vama.
A od mene neće,ja sam fašista od kad znam za sebe

Otvoreno neprijateljstvo je iznad prikrivenog neprijateljstva a ja ispod otvorenog neprijateljstva jednostavno neznan ići

Radost postojanja je najviša točka a otvoreno neprijateljstvo mi je najniža jer za niže levele postojanja jednostavno nisam sposoban

To znači da se ja nepovlačim ako oćeš igrat s menom te igrice nižeg levela

Neka imigranata ,to nešto ki djeda Mraz,donose nam besplatne iphonove
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by Noor Tue 20 Nov - 16:33

https://vidovdan.org/slika-dana/eu-i-unhcr-daju-migrantima-bezimene-platne-kartice-za-podizanje-novca-tokom-putovanja/?script=lat


Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  DqrqvMaWwAcLFzV?format=jpg&name=small

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by RayMabus Tue 20 Nov - 16:35

Noor wrote:https://vidovdan.org/slika-dana/eu-i-unhcr-daju-migrantima-bezimene-platne-kartice-za-podizanje-novca-tokom-putovanja/?script=lat


Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  DqrqvMaWwAcLFzV?format=jpg&name=small
Priljev kapitala,investicija

Daj to vamo

Ko nebude ima novi iphone neće prić granicu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by RayMabus Tue 20 Nov - 16:40

Imigrant na hrvatskoj granici

Čika policajac mogu li ja prič granicu ?

A jel imaš novi iphone ?

Nemam

Policajac mu mota rukom i kaže Nazad,nazad
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by RayMabus Tue 20 Nov - 16:44

RayMabus wrote:Imigrant na hrvatskoj granici

Čika policajac mogu li ja prič granicu ?

A jel imaš novi iphone ?

Nemam

Policajac mu mota rukom i kaže Nazad,nazad
Iduća scena,pričaju dva granična policajca od kojih je jedan ovaj iz scene odprije

Komentar Nemam za novi za iphon,on će meni ulazit u državu,aj bježi bježi



A film nosi poruku Sirotinjo i Bogu si teška
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by Guest Tue 20 Nov - 20:02

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  4096

Dobrodošli .... Dinko vas voli   :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by Guest Tue 20 Nov - 20:06

yahh.prije dvi godine upoznao neku sirijsku krscanku,plave kose,onako malo tamnoputa i gradjena kao dzepna Venera..gudila je da su Hrvati skrti na hrani,sve neke konzerve dobivali..
ja je odveo u restoran ,dobro naranio,i poslije seksualno iskoristio..poslije poslao glavnini streama sa kojima je dosla.... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by veber Tue 20 Nov - 20:16

a kaj očekujete da bu doktori i inžinjeri tam nekaj. čoek zaslužio.
kod mene na viksi malo se poslužili hranom, prespavali, a šajbe stručno razbijene. zatvorene ne kužiš da netko provalio. sada im više nije aktalna jer su sve požderali plina nema, drva skurili. ali nemre se reći smeće u vrečice za smeće stavili, sve čisto. šajbu uredno zalijepili.
izgleda da si dojavljuju gdje se može prespavat.

zadnja tura nije imala sreće. susjedu je zatrebao neki alat, ima ključ, svi sada tamo hodaju s dvocjevkama i zatekao ih je na terasi kako blaguju. a možeš samo na dvocjevku ili 50ak metara niz stijenu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by Yehudim Wed 21 Nov - 14:49



Lebanese Muslim immigrant in Australia thinks he is above the law and refuses to be arrested by the police
----------------------


 Ali se dernjaju, vrište  ko da im kožu deru


--------------------------


  Just look at the immigration crisis in Europe, millions of immigrants from all over Asia, Africa and the Middle East used the war in Syria to invade Europe as "refugees." 


Austria is now trying to push the EU to adopt Australia's immigration policy. 

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by Guest Wed 21 Nov - 20:21

Yehudim wrote:

Lebanese Muslim immigrant in Australia thinks he is above the law and refuses to be arrested by the police
----------------------


 Ali se dernjaju, vrište  ko da im kožu deru


--------------------------


  Just look at the immigration crisis in Europe, millions of immigrants from all over Asia, Africa and the Middle East used the war in Syria to invade Europe as "refugees." 


Austria is now trying to push the EU to adopt Australia's immigration policy. 


bahatost i kozojepska arogancija..Baja vozi neku vremesnu CLK kramu i misli da je iznad zakona... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije  Empty Re: Ubogi migranti sa novim iPhoneima u nemilosti Hrvatske policije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum