ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru

Go down

SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru Empty SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru

Post by vuksadinare 19/11/2018, 19:31

https://www.express.hr/life/sljivancanin-nisam-dovrsio-posao-u-vukovaru-zao-mi-je-18535?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=18535&utm_campaign=Express+Facebook+status&fbclid=IwAR3WBTVG796prPEma1JwQcdgRTOchrFJrOL5_fpUqcrFZW4xzlpYjKSPqUs
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru Empty Re: SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru

Post by vuksadinare 19/11/2018, 19:32

...nema tu lijeka...imamo debeli debeli danas problem u komsiluku...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru Empty Re: SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru

Post by omni 19/11/2018, 21:42

vuksadinare wrote:...nema tu lijeka...imamo debeli debeli danas problem u komsiluku...
Ja ne vjerujem da je to tako strasno. Vecina mladih u Srbiji gleda kako da od svoga zivota ne napravi pedesetogodisnju agoniju neimastine, nezaposlenosti, prisilnog zivota s roditeljima i zivota od njihove male mirovine. Ok jedan dio zvace politiku ovih mamuta koje je davno trebalo istrijebiti, koji su vise manje svi odreda isprljali ruke, osobe sa kriminalnom ili polukriminalnom prosloscu i sadasnjoscu, ukratko sljam koji je jos 90-ih rat uzdigao iz taloga.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru Empty Re: SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru

Post by ljubo1212 19/11/2018, 22:12

pa, neka navrati ponovo, eno, dočekat će ga doktor anđelić
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru Empty Re: SKANDALOZNA izjava ratnog zlocinca i clana vucicevog sns-a Sljivancanina:Zao mi je sto nisam dovrsio posao u Vukovaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum