ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by prckov 18/11/2018, 12:33



poslusaj marka idiote bivsi prime minister of Australia from labour party
a poslusaj zelene I danasnju radnicku partiju u australiji

prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by AssadNaPodmornici 18/11/2018, 12:58

Ringo10 wrote:
prckov wrote:
Ringo10 wrote:
Leviathan2 wrote:jeate, jos komunisti haraju po svijetu i uzrokuju nesposobnosti kojekakvih genijalaca politickih
MA pusti debile. Znam ja odlicno otkuda toliki bijes prema komunistima. Sve ga nesto kukulje i mumulje a zna se odlicno razlog bijesa na komunjare kod Hrvata i kod Srba.

Sviraju kurcu ... Jedni su gomila ustasa a drugi gomila cetnika ... zaglibili u svome idiotizmu i ekstremizmu i onda im nekakve komunjare krivi za sve.
:facepalm 

evo jedan klip za tebe, fino objasnjava kako ti je mozak sjeban od malena
jer ti je mekan
prati pazljivo

Ne, vama ustasoidima je mozak sjeban pa nikako da se pomirite s time sto su vam ljubimci popusili kurcinu prije 70 i koju godinu.

Pa vam kriv Chavez i MAduro. E jadi moji.

I da, ja koliko znam u SFRJ komunjare nisu propagirali nikakav pederizam.
pederizam je propagira Lenjin i Ruska boljševička stranka za vrijeme vlasti Lenjina
Ukinio je Staljin

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_history_in_Russia#LGBT_History_after_the_October_Revolution:_1917%E2%80%931933

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Comuns10
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by Ringo10 18/11/2018, 13:22

AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:
Ringo10 wrote:
Leviathan2 wrote:jeate, jos komunisti haraju po svijetu i uzrokuju nesposobnosti kojekakvih genijalaca politickih
MA pusti debile. Znam ja odlicno otkuda toliki bijes prema komunistima. Sve ga nesto kukulje i mumulje a zna se odlicno razlog bijesa na komunjare kod Hrvata i kod Srba.

Sviraju kurcu ... Jedni su gomila ustasa a drugi gomila cetnika ... zaglibili u svome idiotizmu i ekstremizmu i onda im nekakve komunjare krivi za sve.
:facepalm 

evo jedan klip za tebe, fino objasnjava kako ti je mozak sjeban od malena
jer ti je mekan
prati pazljivo

Ne, vama ustasoidima je mozak sjeban pa nikako da se pomirite s time sto su vam ljubimci popusili kurcinu prije 70 i koju godinu.

Pa vam kriv Chavez i MAduro. E jadi moji.

I da, ja koliko znam u SFRJ komunjare nisu propagirali nikakav pederizam.
pederizam je propagira Lenjin i Ruska boljševička stranka za vrijeme vlasti Lenjina
Ukinio je Staljin

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_history_in_Russia#LGBT_History_after_the_October_Revolution:_1917%E2%80%931933

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Comuns10
Ne znam sta je pricao Lenjin kretenu, ali znam da je stvarnost u tim takozvanim socijalistickim drustvima bila potpuno antigay.

Nije bilo nikakvih gay parada ni propagiranja pederizma a pederizam se smatrao za mentalni poremecaj.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by AssadNaPodmornici 18/11/2018, 13:36

zašto me vrijeđaš-
Evo ti gore link -jel opet mrziš činjenice i dokaze kao uvijek?
Naravno da tada nije bilo "parada". ali Lenjin je dekriminalizirao gay osobe, i dosta gay osoba je bilo u samom vrhu boljševičke stranke , zauzimajući visoke funkcije u boljševičkoj stranci 
dapače bavili su se i istraživanjem sekulanosti(što i danas propagiraju marksisti) financirali međunarodne konferencije gdje su se promovirala gay prava(što i danas rade ljevičari na zapadu) - da to su radili Lenjinovi boljševici

Dolaskom Staljina te prakse su ukinute

znaš valjda nakon 30godina života u australiji engleski jezik, eno ti pa čitaj


dakle propagiranje pederskih prava nije samo "izmišljotina nove zapadne ljevice", to je ruska ljevica u svojim počecima radila
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by prckov 18/11/2018, 13:44

Ringo10 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Ringo10 wrote:
prckov wrote:
Ringo10 wrote:
MA pusti debile. Znam ja odlicno otkuda toliki bijes prema komunistima. Sve ga nesto kukulje i mumulje a zna se odlicno razlog bijesa na komunjare kod Hrvata i kod Srba.

Sviraju kurcu ... Jedni su gomila ustasa a drugi gomila cetnika ... zaglibili u svome idiotizmu i ekstremizmu i onda im nekakve komunjare krivi za sve.
:facepalm 

evo jedan klip za tebe, fino objasnjava kako ti je mozak sjeban od malena
jer ti je mekan
prati pazljivo

Ne, vama ustasoidima je mozak sjeban pa nikako da se pomirite s time sto su vam ljubimci popusili kurcinu prije 70 i koju godinu.

Pa vam kriv Chavez i MAduro. E jadi moji.

I da, ja koliko znam u SFRJ komunjare nisu propagirali nikakav pederizam.
pederizam je propagira Lenjin i Ruska boljševička stranka za vrijeme vlasti Lenjina
Ukinio je Staljin

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_history_in_Russia#LGBT_History_after_the_October_Revolution:_1917%E2%80%931933

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Comuns10
Ne znam sta je pricao Lenjin kretenu, ali znam da je stvarnost u tim takozvanim socijalistickim drustvima bila potpuno antigay.

Nije bilo nikakvih gay parada ni propagiranja pederizma a pederizam se smatrao za mentalni poremecaj.
kakve to veze ima kakvi su bili
bio si I ti nekad titin pionir pa vise nisi mada su izgleda ostale posljedice u tvom rezone
bitno je kakvi su sada, ko je danas potlacena klasa za nove marksiste, znas li, imas li blage veze ili samo znas mlatit o ustasama
bio je I musolini marksist pa posto fasist
 najbolje da im ti odes I naredis da budu takvi kakvi su bili ili kakvi se vec tebi dopadaju
probaj na bilo kojem univerzitetu u australiji ili bilo di javno to predlozit pa ces vidit sta ce ti rec ti tvoji danasnji marksisti

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by AssadNaPodmornici 18/11/2018, 13:50

da pokuša na nekom marksističkom fakultetu reći da je protiv pedera i globalizma, da oni nisu pravi ljevičari nego da je on ringo pravi antifašist, ne da bi ga izbacili sa fakulteta nego bi ga deporitirali iz australije odmah

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by prckov 18/11/2018, 14:02

AssadNaPodmornici wrote:da pokuša na nekom marksističkom fakultetu reći da je protiv pedera i globalizma, da oni nisu pravi ljevičari nego da je on ringo pravi antifašist, ne da bi ga izbacili sa fakulteta nego bi ga deporitirali iz australije odmah
plus bi ga polomili zato sto je fasist, homofob I rasist
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by Sora 18/11/2018, 20:33

Ringo10 wrote:Da, saga o klimatskim jeste bajka ali tu bajku nisu izmislili komunisti i marksisti nego globalni kapitalisti.
Bravo !  lol!

Naravno da je to po onoj DRZTE lopova ..
A popovski isprdak Sejki ...jebe se njemu , njemu ne smeta krv znoj i suze naroda 
Njemu je dobro 
Bezosjećajna stoka :omg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by Sora 18/11/2018, 20:35

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:da pokuša na nekom marksističkom fakultetu reći da je protiv pedera i globalizma, da oni nisu pravi ljevičari nego da je on ringo pravi antifašist, ne da bi ga izbacili sa fakulteta nego bi ga deporitirali iz australije odmah
plus bi ga polomili zato sto je fasist, homofob I rasist
A tebe ispekli na ražnju 
Ko sto je red s ovcama

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by marcellus 18/11/2018, 20:57

AssadNaPodmornici wrote:zašto me vrijeđaš-
Evo ti gore link -jel opet mrziš činjenice i dokaze kao uvijek?
Naravno da tada nije bilo "parada". ali Lenjin je dekriminalizirao gay osobe, i dosta gay osoba je bilo u samom vrhu boljševičke stranke , zauzimajući visoke funkcije u boljševičkoj stranci 
dapače bavili su se i istraživanjem sekulanosti(što i danas propagiraju marksisti) financirali međunarodne konferencije gdje su se promovirala gay prava(što i danas rade ljevičari na zapadu) - da to su radili Lenjinovi boljševici

Dolaskom Staljina te prakse su ukinute

znaš valjda nakon 30godina života u australiji engleski jezik, eno ti pa čitaj


dakle propagiranje pederskih prava nije samo "izmišljotina nove zapadne ljevice", to je ruska ljevica u svojim počecima radila

a onak nisu svi bili oduševljeni

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_history_in_Russia#LGBT_History_after_the_October_Revolution:_1917%E2%80%931933

_________________
Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by marcellus 18/11/2018, 21:00

rusi su prvi skužili pederofašizam



Some historians have noted that it was during this time that Soviet propaganda began to depict homosexuality as a sign of fascism[33] and that Article 121 may have a simple political tool to use against dissidents, irrespective of their true sexual orientation and to solidify Russian opposition to Nazi Germany, who had broken its treaty with Russia.[34]

More recently, a third possible reason for the anti-gay law has emerged from declassified Soviet documents and transcripts. Beyond expressed fears of a vast "counterrevolutionary" or fascist homosexual conspiracy, there were several high-profile arrests of Russian men accused of being pederasts.[35] In 1933, 130 men "were accused of being 'pederasts' – adult males who have sex with boys. Since no records of men having sex with boys at that time are available, it is possible this term was used broadly and crudely to label homosexuality".[35] Whatever the precise reason, homosexuality remained a serious criminal offense until it was repealed in 1993.[35]

The Soviet government itself said very little publicly about the change in the law and few people seemed to be aware that it existed. In 1934, the British communist Harry Whyte wrote a long letter to Stalin condemning the law and its prejudicial motivations. He laid out a Marxist position against the oppression of homosexuals as a social minority and compared homophobia to racism, xenophobia and sexism.[36] The letter was not formally replied to.

A few years later in 1936, Justice Commissar Nikolai Krylenko publicly stated that the anti-gay criminal law was correctly aimed at the decadent and effete old ruling classes, thus further linking homosexuality to a right-wing conspiracy, i.e. Tsarist aristocracy and German fascists.[35]


_________________
Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by epikur37 18/11/2018, 21:01

pederluk i lgbt prava dolaze s usponom liberalizma, nema veze s komunistima.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by aben 18/11/2018, 21:15

epikur37 wrote:pederluk i lgbt prava dolaze s usponom liberalizma, nema veze s komunistima.

najvjerojatnije je diplomatik imo zabavni podlistak u kome si to prečito, ali si misli da je to ozbiljno?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by epikur37 18/11/2018, 21:26

aben wrote:
epikur37 wrote:pederluk i lgbt prava dolaze s usponom liberalizma, nema veze s komunistima.

najvjerojatnije je diplomatik imo zabavni podlistak u kome si to prečito, ali si misli da je to ozbiljno?

Ma ne, čisto ideološkom linijom, sloboda i individualizam.

jes trčao šta ovaj polumaraton
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by aben 18/11/2018, 22:06

epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:pederluk i lgbt prava dolaze s usponom liberalizma, nema veze s komunistima.

najvjerojatnije je diplomatik imo zabavni podlistak u kome si to prečito, ali si misli da je to ozbiljno?

Ma ne, čisto ideološkom linijom, sloboda i individualizam.

jes trčao šta ovaj polumaraton

ah, srp i čekić, simbol slobode i induvidualizma.

ni ne zun da se ni di se teče polumaraton:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by epikur37 18/11/2018, 22:13

aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:pederluk i lgbt prava dolaze s usponom liberalizma, nema veze s komunistima.

najvjerojatnije je diplomatik imo zabavni podlistak u kome si to prečito, ali si misli da je to ozbiljno?

Ma ne, čisto ideološkom linijom, sloboda i individualizam.

jes trčao šta ovaj polumaraton

ah, srp i čekić, simbol slobode i induvidualizma.

ni ne zun da se ni di se teče polumaraton:)

no,  žuta boja....izlegli su se iz liberalizma i preko njega ušli u mainstream, ne ulazim u hibride

pederluk je došao sa zapada

ninzadar...sjajna utrka
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by aben 18/11/2018, 22:22

epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:pederluk i lgbt prava dolaze s usponom liberalizma, nema veze s komunistima.

najvjerojatnije je diplomatik imo zabavni podlistak u kome si to prečito, ali si misli da je to ozbiljno?

Ma ne, čisto ideološkom linijom, sloboda i individualizam.

jes trčao šta ovaj polumaraton

ah, srp i čekić, simbol slobode i induvidualizma.

ni ne zun da se ni di se teče polumaraton:)

no,  žuta boja....izlegli su se iz liberalizma i preko njega ušli u mainstream, ne ulazim u hibride

pederluk je došao sa zapada

ninzadar...sjajna utrka

pa i komunizam je došo iz zapada. pederi su postojali uvika, a u meinstrim su ušli preko frankfurtske skule.

mah, jo sun bi doli i pilo drva. nemun jo vrimena za te buržujske dokonosti

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by prckov 19/11/2018, 00:04

epikur37 wrote:pederluk i lgbt prava dolaze s usponom liberalizma, nema veze s komunistima.
a ti bi bice zabranio slobode I ukino gejovima seksualnu orjentaciju
nisu gejovi problem, oni su oduvjek bili I svuda, naravno da sam ja protiv toga da ih se progoni ili stigmatizira zato sto su to sto jesu
problem je gej ideologija a nju promicu lijeve budale I marksisti a ne Sloboda sama po sebi
Sloboda je samo iskoriscena od strane ljevice, socijalista I marksista da sruse kapitalizam pomocu gej ideologije koja je alat za borbu protiv tradicionalnih vrijednosti i crkve,
 pa to se vidi na svakom protest ili paradi ko promice gej ideologiju, I ne samo gej ideologiju, to je samo jedna ljevicarska alatka medu mnogim ostalim pokretima za prava tzv.potlacenih 
kako bi imo marksizam bez potlacenih
misli tim supkom  :D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by epikur37 19/11/2018, 00:15

Mi desničari i konzervativci ostavit ćemo vama liberalima i ljevici da raščistite to u što ste se zapleli jedni s drugima.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by prckov 19/11/2018, 00:32

prckov wrote:
epikur37 wrote:pederluk i lgbt prava dolaze s usponom liberalizma, nema veze s komunistima.
a ti bi bice zabranio slobode I ukino gejovima seksualnu orjentaciju
nisu gejovi problem, oni su oduvjek bili I svuda, naravno da sam ja protiv toga da ih se progoni ili stigmatizira zato sto su to sto jesu
problem je gej ideologija a nju promicu lijeve budale I marksisti a ne Sloboda sama po sebi
Sloboda je samo iskoriscena od strane ljevice, socijalista I marksista da sruse kapitalizam pomocu gej ideologije koja je alat za borbu protiv tradicionalnih vrijednosti i crkve,
 pa to se vidi na svakom protest ili paradi ko promice gej ideologiju, I ne samo gej ideologiju, to je samo jedna ljevicarska alatka medu mnogim ostalim pokretima za prava tzv.potlacenih 
kako bi imo marksizam bez potlacenih
misli tim supkom  :D
ti ne razumijes da, da bi ti imo slobodu (a bome sa time I prava) moras bit za slobodu I onih koje smatras frikovima I za one ciji ti se zivotni stil ili zivotni odabir ne svida
guranje ideologije o potlacenosti tih nekih frikova I ostalih ufol potlacenih drustvenih grupa je druga stvar I ima sasvim druge posljedice nego Sloboda sama,
 ljevicari su samo iskoristili svu tu slobodu i prednosti koje im pruza zapadno drustvo da ubace kroz njega virus marksizma, socijalizma I sl.
govorim o klasicnom liberalizmu jer danas nji liberalizam, tj. ono sto danas nazivaju liberalizam to je ljevica I to prilicno ekstremna
danas su ti recimo americki konzervativci nesto kao klasicni liberalizam
a klasicna, tj. bivsa ljevica ti je po danasnjim standardima (ekstremne ljevice) desno
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by epikur37 19/11/2018, 00:34

Oke ti kao liberal, klasični ili hibridni kaj god:

Dali bi:

Dopustio gay parade i propagandu?

Gay brak?

Usvajanje djece pederima?

Klanjanje muslimana po ulicama Europe?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera - Page 4 Empty Re: Novi brazilski ministar: Klimatske promjene su marksistička zavjera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum