ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemoralni Inzko:Hrvati su nezadovoljni,ali Komšićeb izbor je zakonit

Go down

Nemoralni Inzko:Hrvati su nezadovoljni,ali Komšićeb izbor je zakonit Empty Nemoralni Inzko:Hrvati su nezadovoljni,ali Komšićeb izbor je zakonit

Post by vuksadinare 15/11/2018, 07:57

http://www.24sata.hr/news/inzko-hrvati-su-nezadovoljni-ali-komsicev-izbor-je-zakonit-599979
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Nemoralni Inzko:Hrvati su nezadovoljni,ali Komšićeb izbor je zakonit Empty Re: Nemoralni Inzko:Hrvati su nezadovoljni,ali Komšićeb izbor je zakonit

Post by vuksadinare 15/11/2018, 08:00

hm da...dakle bezobrazno opravdanje..tipa znam da niej bas moralno ali zakonito je...kao sto rece ovaj dolje na forumu...pozivaju se na tita carsijaneri ali se nisu htjeli drzati njegove poslovice da se ne moras drzati bas svakog zakona ko pijan plota...fuj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Nemoralni Inzko:Hrvati su nezadovoljni,ali Komšićeb izbor je zakonit Empty Re: Nemoralni Inzko:Hrvati su nezadovoljni,ali Komšićeb izbor je zakonit

Post by vuksadinare 15/11/2018, 08:10

meni zvuci ovo na..korumpirajte me pa cu stiti i vase interese
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Nemoralni Inzko:Hrvati su nezadovoljni,ali Komšićeb izbor je zakonit Empty Re: Nemoralni Inzko:Hrvati su nezadovoljni,ali Komšićeb izbor je zakonit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum