ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by red wolf 14/11/2018, 23:06

pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:

Ne znam...djelovao si mi tako ohrabrujuci i siguran u taj osjecaj..pa eto,trebam zvjezdu vodilju u homoseksualni zivot..a ti posto imas iskustva,barem tak ouvjereno zvucis,rekoh si..Nema boljeg ucitelja od Ezeka.. :clown
Pa ti si na onom propalom forumu objavljivao muškarce koji sliče ženama s pimpecima...To je tvoje područje...
Ezeku,necemo od pocetka..kad ces me poduciti u homoseksualnosti..Kakav je osjecj kada ga primaš? :cleanteeth
Pa to je bilo ono kad sam te išao braniti neovisno o činjenici da si stavljao muškarce slične ženama s penisom...Ja ću uvijek stati u obranu svakog čovjeka.

Jep ga Ezeku,sad kad sam ti utjerao pilu naopačke i izmedju nogu,sad kukumacis..Pokazujes da si licemjerna picka,ovisno o situaciji...
Ja tih samo poantu pokazah primjerima,dakle,da je cura prilicno sranja i sama izazvala,izazovnim odjevanjem,a ti to nes da prihvatis..Nije u tangicama bio nevini Angeo Ezeku,,nego mlada cura vrutje picke..jel..a kad je doslo "zlo" onda je bilo malo kasno..
trebala je biti doma i igrati Covjece ne ljuti se...jel.. :clown
Razumjeli smo se...

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Guest 14/11/2018, 23:08

red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
pismejker wrote:
red wolf wrote:
Pa ti si na onom propalom forumu objavljivao muškarce koji sliče ženama s pimpecima...To je tvoje područje...
Ezeku,necemo od pocetka..kad ces me poduciti u homoseksualnosti..Kakav je osjecj kada ga primaš? :cleanteeth
Pa to je bilo ono kad sam te išao braniti neovisno o činjenici da si stavljao muškarce slične ženama s penisom...Ja ću uvijek stati u obranu svakog čovjeka.

Jep ga Ezeku,sad kad sam ti utjerao pilu naopačke i izmedju nogu,sad kukumacis..Pokazujes da si licemjerna picka,ovisno o situaciji...
Ja tih samo poantu pokazah primjerima,dakle,da je cura prilicno sranja i sama izazvala,izazovnim odjevanjem,a ti to nes da prihvatis..Nije u tangicama bio nevini Angeo Ezeku,,nego mlada cura vrutje picke..jel..a kad je doslo "zlo" onda je bilo malo kasno..
trebala je biti doma i igrati Covjece ne ljuti se...jel.. :clown
Razumjeli smo se...
:cleanteeth 

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Tumblr10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by prckov 14/11/2018, 23:10

T. wrote:
prckov wrote:"Rekao je sudu kako je imao problem s erekcijom i kako nije siguran je li uopće penisom ušao u njenu vaginu"

u svakom slucaju jos jedan od razloga da ga prijavi za silovanje  :D
Moguće i jedini razlog...
Napalila se a on mlohav...
To je gore od silovanja...
dzabe gacice obukla kad mulac nemoze 
a I ego zaboli   B-)
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by melkior 14/11/2018, 23:12

pismejker wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Spolovi nisu isti, nisu jednaki i neće nikada biti. Pa zapalit ćemo svijet ako treba, neka gori, tko ga jebe. Sa ženskim spolom ne treba lijegati u krevet jer je to unaprijed imputiranje u spolni odnos s nemoćnom osobom.
Pa ok, ajmo curama oduzeti poslovnu sposobnost, nećemo im ju priznati do 25. godine života, neka se o njima brinu mama, tata, država, društvo, bebisiterica i još 10 prijateljica. Glavno da one traže izjednačavanje plaća i članstva u nadzornim i upravnim odborima kompanija. Ma goni ih u tri pičke materine retardirane, jebo ih onaj tko s njima ima posla.
Ray Mabus je apsolutno u pravu, sa ženama ne treba imati ništa, osim ako ih prethodno ne otkupiš od njihovih roditelja, pa i žene su roba kao i svaka druga i imaju svoju cijenu, jedino što se mijenjalo kroz povijest je onaj koji im je svodnik i kome trebaš plaćati.


Ajd u klinac.. lol!..daj,pa ne budi bas takav pesimista i crnjak...jebiga,nadjes neku mladu raspustenicu sa teletom i servisiras,nije to tak lose.. :roll
Ma, nisu vrijedne minutu mog vremena. Odoh raditi nešto drugo, a seks je ionako precijenjen, pogotovo ako im služi kao oružje da te do kraja života jebu u mozak. Hvala, ali ne treba mi to, ako hoću mentalnu zanimaciju, imam knjige,  križaljke, sudoku i kakuro, a na emocionalne ucjene i financijski reket ne pristajem. Time is up
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Guest 14/11/2018, 23:12

stvarno,..cure danasnje brutalno reagiraju kad zakaze muskarac ili slabo odradi...najradije bi te objesile za jaja..izgleda da smo mi postali njihove Bičezi.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Guest 14/11/2018, 23:14

melkior wrote:
pismejker wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Spolovi nisu isti, nisu jednaki i neće nikada biti. Pa zapalit ćemo svijet ako treba, neka gori, tko ga jebe. Sa ženskim spolom ne treba lijegati u krevet jer je to unaprijed imputiranje u spolni odnos s nemoćnom osobom.
Pa ok, ajmo curama oduzeti poslovnu sposobnost, nećemo im ju priznati do 25. godine života, neka se o njima brinu mama, tata, država, društvo, bebisiterica i još 10 prijateljica. Glavno da one traže izjednačavanje plaća i članstva u nadzornim i upravnim odborima kompanija. Ma goni ih u tri pičke materine retardirane, jebo ih onaj tko s njima ima posla.
Ray Mabus je apsolutno u pravu, sa ženama ne treba imati ništa, osim ako ih prethodno ne otkupiš od njihovih roditelja, pa i žene su roba kao i svaka druga i imaju svoju cijenu, jedino što se mijenjalo kroz povijest je onaj koji im je svodnik i kome trebaš plaćati.


Ajd u klinac.. lol!..daj,pa ne budi bas takav pesimista i crnjak...jebiga,nadjes neku mladu raspustenicu sa teletom i servisiras,nije to tak lose.. :roll
Ma, nisu vrijedne minutu mog vremena. Odoh raditi nešto drugo, a seks je ionako precijenjen, pogotovo ako im služi kao oružje da te do kraja života jebu u mozak. Hvala, ali ne treba mi to, ako hoću mentalnu zanimaciju, imam knjige,  križaljke, sudoku i kakuro, a na emocionalne ucjene i financijski reket ne pristajem. Time is up

Tja,onda ja imam srece..Rujka mi pece kruh svaka dva dana,pravi kolace,kuffa sto pozelim,ponizna i je i usluzna,u krevetu prva liga,financijski je neovisna kao i ja,visimo i kod mene i kod nje.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by prckov 14/11/2018, 23:17

melkior wrote:
pismejker wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Spolovi nisu isti, nisu jednaki i neće nikada biti. Pa zapalit ćemo svijet ako treba, neka gori, tko ga jebe. Sa ženskim spolom ne treba lijegati u krevet jer je to unaprijed imputiranje u spolni odnos s nemoćnom osobom.
Pa ok, ajmo curama oduzeti poslovnu sposobnost, nećemo im ju priznati do 25. godine života, neka se o njima brinu mama, tata, država, društvo, bebisiterica i još 10 prijateljica. Glavno da one traže izjednačavanje plaća i članstva u nadzornim i upravnim odborima kompanija. Ma goni ih u tri pičke materine retardirane, jebo ih onaj tko s njima ima posla.
Ray Mabus je apsolutno u pravu, sa ženama ne treba imati ništa, osim ako ih prethodno ne otkupiš od njihovih roditelja, pa i žene su roba kao i svaka druga i imaju svoju cijenu, jedino što se mijenjalo kroz povijest je onaj koji im je svodnik i kome trebaš plaćati.


Ajd u klinac.. lol!..daj,pa ne budi bas takav pesimista i crnjak...jebiga,nadjes neku mladu raspustenicu sa teletom i servisiras,nije to tak lose.. :roll
Ma, nisu vrijedne minutu mog vremena. Odoh raditi nešto drugo, a seks je ionako precijenjen, pogotovo ako im služi kao oružje da te do kraja života jebu u mozak. Hvala, ali ne treba mi to, ako hoću mentalnu zanimaciju, imam knjige,  križaljke, sudoku i kakuro, a na emocionalne ucjene i financijski reket ne pristajem. Time is up
:D
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Guest 14/11/2018, 23:21

Melk,moras u seksu biti jaci od cure ili zene,tada ti postavljas pravila.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Guest 14/11/2018, 23:32

[size=44]Warum hunderte Frauen in Irland Fotos ihrer Tangas posten[/size]

Auf Twitter veröffentlichen gerade viele Irinnen Bilder ihrer Unterwäsche. Die Aktion #Thisisnotconsent – zu Deutsch: Das ist nicht einvernehmlich – hat einen ernsten Hintergrund.
''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 This-is-not-consent-unterwaesche-tangas


Video (1:11 Min.)

Kakav ste tip osobe..? lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by AssadNaPodmornici 14/11/2018, 23:41

svi jebu osim red wolfa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Guest 14/11/2018, 23:42

A lik je ozenjen...zledim se na pomisao sto ta sirota zena prolazi u psihickom smislu No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by immortal 15/11/2018, 08:44

melkior wrote:
red wolf wrote:
melkior wrote:
red wolf wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/odvjetnica-zgrozila-irsku-silovana-tinejdzerica-nosila-je-cipkaste-tange/2042488.aspx

Pustimo na stranu Vaše tijelo...Ono je samo Vaše vozilo na ovoj materijalnoj razini...Ali, Vaša svijest je na tako niskoj razini da je to zastrašujuće...
Nije stvar u tome što su čipkaste, nego što su prozirne.
Još jedna bijeda od čovjeka...
Na sudu nije dokazano silovanje, i samo to je relevantno.
Na sudu nije dokazano silovanje samo zato jer nekome nije bilo u interesu da se to dokaže. Koliko su nisko morali ići kako bi štitili okrivljenog, pokazivati njezin donji veš kako bi je okrivili. S kojim pravom to netko radi. Nije hodala u njima nego je imala odjeću preko. Žele uvesti šerijat. Ako nisi zamotan netko te ima pravo silovati???? Vidio sam njenu kosu, nisam se mogao suzdržati ???? Uvode poremećen odnos prema ženama. 
Isto tako nisu mogli dokazati ni to da se dobrovljno s njim upustila u sexualni odnos, nego rade sile zla, đavli koji uvode svoja pravila. 
Treba kupovati oružje, tetovirati se protiv islamista, djelovati protiv onih koji sprovode takve zakone !
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by immortal 15/11/2018, 08:46

pismejker wrote:A lik je ozenjen...zledim se na pomisao sto ta sirota zena prolazi u psihickom smislu No
zar ti koji svaki dan ljepiš guzice i konstantno pričaš o sexualnim bedastoćama
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by immortal 15/11/2018, 08:53

pismejker wrote:Melk,moras u seksu biti jaci od cure ili zene,tada ti postavljas pravila.. :cleanteeth
i sve dok postavljaš pravila koja njoj odgovaraju biti će sve na svom mjestu, ti se osjećati kao laf,  samo pazi da ne zabrljaš s pravilima  lol!
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by kaya 15/11/2018, 09:02

izgleda da u sudnici u bivsoj katolickoj damahiriji nije bitno ni to sto je zrtva u stvari maloljetna, ne da se ne stiti nego se vade i njene gace ?!
koje su tamo krunski dokaza za sta? da je htjela seks , moguce,  ali mozda ne s ovim koji ju je silovao mekanim pimpekom !
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Stanojko 15/11/2018, 09:06

pismejker wrote:

[size=44]Warum hunderte Frauen in Irland Fotos ihrer Tangas posten[/size]



Auf Twitter veröffentlichen gerade viele Irinnen Bilder ihrer Unterwäsche. Die Aktion #Thisisnotconsent – zu Deutsch: Das ist nicht einvernehmlich – hat einen ernsten Hintergrund.
''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 This-is-not-consent-unterwaesche-tangas


Video (1:11 Min.)

Kakav ste tip osobe..? lol! lol! lol!
Pa ne znam...ne bih obukao nijedne... :cleanteeth

_________________
''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Sora 15/11/2018, 09:55

Plus za RED WOLFA 
STVARNO TI MUDONJE..
cat
JELDA RED

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by prckov 15/11/2018, 11:54

kaya wrote:izgleda da u sudnici u bivsoj katolickoj damahiriji nije bitno ni to sto je zrtva u stvari maloljetna, ne da se ne stiti nego se vade i njene gace ?!
koje su tamo krunski dokaza za sta? da je htjela seks , moguce,  ali mozda ne s ovim koji ju je silovao mekanim pimpekom !
otkud znas da se silovanje zaista I desilo
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Guest 15/11/2018, 11:59

mortal wrote:
pismejker wrote:A lik je ozenjen...zledim se na pomisao sto ta sirota zena prolazi u psihickom smislu No
zar ti koji svaki dan ljepiš guzice i konstantno pričaš o sexualnim bedastoćama
curo moja,preko 50% interneta otpada na seksualni sadrzaj...infoja radi...a seksualne bedastoce,opet ja smatram drugim nazivom..zdrav libido i ljubav prema ljepsem spolu..jel..treba vam se covjek diviti,kako vas je Bog oblikova... :x :x :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Guest 15/11/2018, 12:00

mortal wrote:
pismejker wrote:Melk,moras u seksu biti jaci od cure ili zene,tada ti postavljas pravila.. :cleanteeth
i sve dok postavljaš pravila koja njoj odgovaraju biti će sve na svom mjestu, ti se osjećati kao laf,  samo pazi da ne zabrljaš s pravilima  lol!
obostrani interes je normalan,jel..ne zelim ja imati roba.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange" - Page 5 Empty Re: ''Odvjetnica zgrozila Irsku: "Silovana tinejdžerica nosila je čipkaste tange"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum