ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Babilonska bludnica gori...

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 07:59

pismejker wrote:
vatra,susa,poplave tajfuni,uragani...ej,jesi citao izjavu onog nekog ruskog generala da bi ako bi Amerika postala prezlocesta,Rusija mogla ju poslati u kameno doba roknuvsi samo jedan njuk u yellowstoneski supervulcano? :cleanteeth
rusi su dvolicna gamad isto. Bolji nijansu od ove americke gamadi, ali samo zato sto nisu u prilici raditi sranja ko ova americka varijanta, niti su toliko glupi posto, valjda, ne stavljaju fluor u vodu pa nemaju rupe u mozu ili sto vec. To sve teska bagra, nek se soraju i samokaznjavaju medjusobno, pobjednik dobi nogom u dupe vatronado stil... :popcorn

a ovom ruskom generalcicu bi bilo bolje da suti, zuti kamen moze jedino Gromovnik Iknar upaliti ako pozeli, ovaj ljudski jad moze samo plamenom kuglom u glavu dobit ako proba ovo. Generalcic bi unistio svijet ako ne moze vladati njime, kako sladjusno i zgodjusno od njega, ha...  

:aw

Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 08:02

kic wrote:
nisu problem gromovnici koji salju oluje i potrese, ali je problem kad netko plati nekom da se ugasi pozar.

pegla press
tocno tako, izadje bagra sva na vidjelo, privatni ad hoc vatrogasci, ftw... Babilonska bludnica gori... - Page 4 1f602 

ko ima para je spasen, ko nema nek izgori...samo sto ne funkcionira to tako, ali neka za sada jer ljepo je vidjeti ko kako dise i ko je kakav, toje milina jedna...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Leviathan2 15/11/2018, 09:17

upicku materinu, ameri raspalili na sve strane a siroti ukrajinci se smrzavaju :D

_________________
Babilonska bludnica gori... - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 10:43

uzrok požara je kalifornijska ElektroIstra odnosno HEP. požar je nastao zbog kvara da 115Kv dalekovodu.


"Rather than spend the money it obtains from customers for infrastructure maintenance and safety, PG&E funnels this funding to boost its own corporate profits and compensation," according to the complaint.

"We have the neighbor who got the email concerning the sparking wires," Danko said. "We have the witnesses who saw the fire start on a transmission line. And most importantly, we have the report that PG&E was required to make by law to the CPUC, reporting an outage minutes before the witnesses saw the fire start under the transmission lines. So the evidence already is pretty overwhelming."

An electric safety incident report filed Nov. 8 by PG&E indicated that the utility's transmission line "experienced an outage" that morning. Then in the afternoon PG&E "observed by aerial patrol damage to a transmission tower" located about "one mile north-east of the town of Pulga, in the area of the Camp Fire."

According to Danko, other California utilities do a better job of "mitigating the risk. For example, in Southern California when there are windy conditions, the utilities as a matter of routine for some time have shut off the power so that if the lines come down it won't spark a fire. That's something that PG&E never did until after the wine country fires."

The attorney claims PG&E sent out emails indicating it would shut off power before the Camp Fire but didn't do it. "Their meteorologists were watching the conditions, and then they decided not to," he said. "They decided to leave the power on."


The electrical outage that PG&E experienced in Butte County was to a 115kV transmission line and the damage observed near the fire was to a 115kV transmission line. The utility spokesperson said "115kV transmission lines are not currently part of the Public Safety Power Shutoff program due to a variety of safety and regulatory factors."

Still, Danko alleges that PG&E has "nefarious" reasons for keeping the power on.

"PG&E does not want to shut off power for the reason that management bonuses are tied not to safety, but rather the lack of customer complaints," Danko said. He said when the power is shut off to customers they complain so management is therefore hesitant to flip the power off.

Danko said he plans to subpoena PG&E's witnesses and their documents to get even more information on the incident.

Earlier this year, PG&E and its parent renewed liability insurance coverage for wildfire events for approximately $1.4 billion, covering the period from Aug. 1, 2018, through July 31, 2019.

https://www.cnbc.com/2018/11/14/overwhelming-evidence-against-pge-in-deadly-fire-says-lawyer-suing.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by prckov 15/11/2018, 11:31

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:steta kardasijanaca 
ostalo je svakako hilarijino glasacko tijelo  :D
sta je bitno cije je, od ove kilary ili narancastog dotarda (mislim da su ti ovi iz laznog raja bili dotardovi kad smo vec kod toga...), to  sve bludnicka bagra teske kategorije, ovi jos i kucni prijatelji, bar koliko masonska globalisticka gamad to moze biti jedan drugome, a izigravaju tamo neki glupi cirkus. Pa ko jos moze povjerovati u te bajke to je interesantno jako... Babilonska bludnica gori... - Page 4 1f602 

jedini plus ovima kardsijancima su oni privatni vatrogasci, dobiju jedan debeli plus za to, treba to razglasit ostaloj gamadi na sva zvona kako stvari funkcioniraju u zemlji americi gamadiji, ljepo imas privatne po potrebi vatrogasce sa jedne strane, a sa druge, ako si "obican", onda snalazi se. Cak ti ne daju ni upozorenje o vatri na vrijeme. Ha svakakvi kosturi pocmu ispadati iz ormara cim nastane malo vatrice... :popcorn
masoni, leptiri, gromovi 
cekam vanzemaljce I zaplet  :D
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 18:40

some nju fotos..burning bičez..


Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_112

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_111


Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_110
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Šandor Winnetou 15/11/2018, 18:49

pismejker wrote:svakom po zasluzi.. :cleanteeth
Znači ljudi kojima je izgorilo imanje i koji su poginuli su to i zaslužili jer si ti zaključio da je amerika babilonskla bludnica???
Brale ti nemaš pojma o materiji ali se usuđuješ lupetati sve u 16 oko te iste materije!! strava

_________________
Babilonska bludnica gori... - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 18:53

tre wrote:
pismejker wrote:svakom po zasluzi.. :cleanteeth
Znači ljudi kojima je izgorilo imanje i koji su poginuli su to i zaslužili jer si ti zaključio da je amerika babilonskla bludnica???
Brale ti nemaš pojma o materiji ali se usuđuješ lupetati sve u 16 oko te iste materije!! strava
Drz se ti srba i srbadije...tu nisi bas bitno drugaciji od menea po pitanjumog stava o Amerima..
to sto vam ameri njezno i sa puno vazelina utjeruju kuratz na svim linijama,a vi se smjeskate i jos ih hvalite,valjda je do karaktera i stanja kicme... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 18:55

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_114


Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_113

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_115
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Šandor Winnetou 15/11/2018, 19:06

pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:svakom po zasluzi.. :cleanteeth
Znači ljudi kojima je izgorilo imanje i koji su poginuli su to i zaslužili jer si ti zaključio da je amerika babilonskla bludnica???
Brale ti nemaš pojma o materiji ali se usuđuješ lupetati sve u 16 oko te iste materije!! strava
Drz se ti srba i srbadije...tu nisi bas bitno drugaciji od menea po pitanjumog stava o Amerima..
to sto vam ameri njezno i sa puno vazelina utjeruju kuratz na svim linijama,a vi se smjeskate i jos ih hvalite,valjda je do karaktera i stanja kicme... :cleanteeth
Ja sam bio protiv amera i rusa dok si ti bio još teški amerofil a to samo ukazuje da sam ja daleko ispred tebe po razmišljanju o globalnim stvarima dok ti mjenjaš mišljenja ko kurva gaće. Dakle da se vratimo na bitno gdje praviš greške u koracima u samom naslovu teme i još onako slavodobitno napišeš svakome prema zasluzi. Dakle po tvom obrascu bi jednostavno svakom poginulom izraelcu trebali napisati svakome prema zaslugama. Držim da bi se tada propeo na stražnje noge i izigravao humanistu do bola.
Usput jebali te srbi u glavu tulavu, ja nigdje nisam napisao za poplave kod njih da im je to Božja kazna ili slična sranja koja ti laprdaš za stradale ljude u americi.

_________________
Babilonska bludnica gori... - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 19:16

tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:svakom po zasluzi.. :cleanteeth
Znači ljudi kojima je izgorilo imanje i koji su poginuli su to i zaslužili jer si ti zaključio da je amerika babilonskla bludnica???
Brale ti nemaš pojma o materiji ali se usuđuješ lupetati sve u 16 oko te iste materije!! strava
Drz se ti srba i srbadije...tu nisi bas bitno drugaciji od menea po pitanjumog stava o Amerima..
to sto vam ameri njezno i sa puno vazelina utjeruju kuratz na svim linijama,a vi se smjeskate i jos ih hvalite,valjda je do karaktera i stanja kicme... :cleanteeth
Ja sam bio protiv amera i rusa dok si ti bio još teški amerofil a to samo ukazuje da sam ja daleko ispred tebe po razmišljanju o globalnim stvarima dok ti mjenjaš mišljenja ko kurva gaće. Dakle da se vratimo na bitno gdje praviš greške u koracima u samom naslovu teme i još onako slavodobitno napišeš svakome prema zasluzi. Dakle po tvom obrascu bi jednostavno svakom poginulom izraelcu trebali napisati svakome prema zaslugama. Držim da bi se tada propeo na stražnje noge i izigravao humanistu do bola.
Usput jebali te srbi u glavu tulavu, ja nigdje nisam napisao za poplave kod njih da im je to Božja kazna ili slična sranja koja ti laprdaš za stradale ljude u americi.

jasno..kurwa si koja ceka bolju ponudu..Globalne stvari.daj jebote,pa niste sposobni rjesiti svoje lokalno dvoriste..Od jutra do veceri samo o srbadiji,traktorima i slicno..pogledaj samo teme i lokalni umni nivo..
Mjenjam misljenje kako drugi mjenjaju ponasanje..jel..sasvim normalno..Amerika udarila po Europi,indirektno sankcijama po Rusiji(kojoj bajdevej uopce nisu naskodile,nego cak potakle domacu proizvodnju)
Da,dao Bog i tebi po zasluzi,onome sto nosis u srcu,a ne na slatkorjecivom jeziku,pa sto bude...
Slobodno lupaj po kome hoces,pa i po Israelcima,imas pravo na svoje misljenje..
jah.,,.osim vjecitog mantranja i spominjanja traktorijade ovog i onog...licemjer si u MP6,a to sto nisi spomenuo,ne znaci da ne mislis..
N puta sam stavio neki provokantni naslov da vidim umne reakcije..i vidi cuda..Prvo Tre,pa Nurka,i jos koji bezmozgi stvor se odmah prilijepe svom snagom svojih pipaka...i krene dokazivanje kako su srbi glupi,ovakvi i onakvi...
vama kletva niti ne treba,niti bozja kazna..sami ste sebi kazna.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 19:17

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_117


Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_118
Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_116
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 19:26

ufff strasno..uffff uzasno...jadni Ameri... Babilonska bludnica gori... - Page 4 1f622  Babilonska bludnica gori... - Page 4 1f622  Babilonska bludnica gori... - Page 4 1f622 

tre,jel dobro ovako?? jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 19:33

prckov wrote:
Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:steta kardasijanaca 
ostalo je svakako hilarijino glasacko tijelo  :D
sta je bitno cije je, od ove kilary ili narancastog dotarda (mislim da su ti ovi iz laznog raja bili dotardovi kad smo vec kod toga...), to  sve bludnicka bagra teske kategorije, ovi jos i kucni prijatelji, bar koliko masonska globalisticka gamad to moze biti jedan drugome, a izigravaju tamo neki glupi cirkus. Pa ko jos moze povjerovati u te bajke to je interesantno jako... Babilonska bludnica gori... - Page 4 1f602 

jedini plus ovima kardsijancima su oni privatni vatrogasci, dobiju jedan debeli plus za to, treba to razglasit ostaloj gamadi na sva zvona kako stvari funkcioniraju u zemlji americi gamadiji, ljepo imas privatne po potrebi vatrogasce sa jedne strane, a sa druge, ako si "obican", onda snalazi se. Cak ti ne daju ni upozorenje o vatri na vrijeme. Ha svakakvi kosturi pocmu ispadati iz ormara cim nastane malo vatrice... :popcorn
masoni, leptiri, gromovi 
cekam vanzemaljce I zaplet  :D
bu ta prica bolja i od ratova zvijezda (i to originala)
Ali za ove neke vanzemaljce je strucniji crveni vuk ili mabus, neka oni te djelove price ukljuce.. Babilonska bludnica gori... - Page 4 1f602 

inace ovaj neki leptir opako oruzje. Ono zamisli zla imperija dodje sa zvjezdom smrti i kaze hahahaha imamo oruzje koje moze unistit planet niko nam nista ne moze, jaci smo od sudbineeee! A ti ono dodjes, a jok brale, ja imam leptira, koji jos k tome mase krilima! Ono bjezi odma, skrivaj se odma ispod kreveta!... Babilonska bludnica gori... - Page 4 1f602 

a nis, do iduce epizode, morat cemo se zadovoljiti uobicajenim forumskim temama!  Babilonska bludnica gori... - Page 4 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 20:06

Idemo dalje..novi fotosi..

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_121


Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_119

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Main_120
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by n_razbojnik 15/11/2018, 20:10

tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:svakom po zasluzi.. :cleanteeth
Znači ljudi kojima je izgorilo imanje i koji su poginuli su to i zaslužili jer si ti zaključio da je amerika babilonskla bludnica???
Brale ti nemaš pojma o materiji ali se usuđuješ lupetati sve u 16 oko te iste materije!! strava
Drz se ti srba i srbadije...tu nisi bas bitno drugaciji od menea po pitanjumog stava o Amerima..
to sto vam ameri njezno i sa puno vazelina utjeruju kuratz na svim linijama,a vi se smjeskate i jos ih hvalite,valjda je do karaktera i stanja kicme... :cleanteeth
 Dakle po tvom obrascu bi jednostavno svakom poginulom izraelcu trebali napisati svakome prema zaslugama. Držim da bi se tada propeo na stražnje noge i izigravao humanistu do bola.
Zašto bi menadžera zabolelo za neke Izraelce...ima veze sa njima k'o sa Kalifornijom

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 20:16

n_razbojnik wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:svakom po zasluzi.. :cleanteeth
Znači ljudi kojima je izgorilo imanje i koji su poginuli su to i zaslužili jer si ti zaključio da je amerika babilonskla bludnica???
Brale ti nemaš pojma o materiji ali se usuđuješ lupetati sve u 16 oko te iste materije!! strava
Drz se ti srba i srbadije...tu nisi bas bitno drugaciji od menea po pitanjumog stava o Amerima..
to sto vam ameri njezno i sa puno vazelina utjeruju kuratz na svim linijama,a vi se smjeskate i jos ih hvalite,valjda je do karaktera i stanja kicme... :cleanteeth
 Dakle po tvom obrascu bi jednostavno svakom poginulom izraelcu trebali napisati svakome prema zaslugama. Držim da bi se tada propeo na stražnje noge i izigravao humanistu do bola.
Zašto bi menadžera zabolelo za neke Izraelce...ima veze sa njima k'o sa Kalifornijom
a ja..a i tvoji mogu ovako slobodno pored mene da zagare.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by n_razbojnik 15/11/2018, 20:19

pismejker wrote:
n_razbojnik wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
tre wrote:
Znači ljudi kojima je izgorilo imanje i koji su poginuli su to i zaslužili jer si ti zaključio da je amerika babilonskla bludnica???
Brale ti nemaš pojma o materiji ali se usuđuješ lupetati sve u 16 oko te iste materije!! strava
Drz se ti srba i srbadije...tu nisi bas bitno drugaciji od menea po pitanjumog stava o Amerima..
to sto vam ameri njezno i sa puno vazelina utjeruju kuratz na svim linijama,a vi se smjeskate i jos ih hvalite,valjda je do karaktera i stanja kicme... :cleanteeth
 Dakle po tvom obrascu bi jednostavno svakom poginulom izraelcu trebali napisati svakome prema zaslugama. Držim da bi se tada propeo na stražnje noge i izigravao humanistu do bola.
Zašto bi menadžera zabolelo za neke Izraelce...ima veze sa njima k'o sa Kalifornijom
a ja..a i tvoji mogu ovako slobodno pored mene da zagare.. :cleanteeth
Moji su u bavarskom dvd-u, i imaju mooda moskijeh

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 20:25

n_razbojnik wrote:
pismejker wrote:
n_razbojnik wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:
Drz se ti srba i srbadije...tu nisi bas bitno drugaciji od menea po pitanjumog stava o Amerima..
to sto vam ameri njezno i sa puno vazelina utjeruju kuratz na svim linijama,a vi se smjeskate i jos ih hvalite,valjda je do karaktera i stanja kicme... :cleanteeth
 Dakle po tvom obrascu bi jednostavno svakom poginulom izraelcu trebali napisati svakome prema zaslugama. Držim da bi se tada propeo na stražnje noge i izigravao humanistu do bola.
Zašto bi menadžera zabolelo za neke Izraelce...ima veze sa njima k'o sa Kalifornijom
a ja..a i tvoji mogu ovako slobodno pored mene da zagare.. :cleanteeth
Moji su u bavarskom dvd-u, i imaju mooda moskijeh

hahahahaha..dobar..bas me podsjeti na jednog susjeda,koji je onako velevazno na straznji prozor karavana Pežoja nalipio naljepnicu Feuerwehr...i parkira baja gdje god mu se smisli...jednom ja autom prilazim a njegova kuja od zene se sparkirala ispred mog pristupa u dvoriste..vadi ona stvari,,klinca,a ja onako prvo uljudno..gospodjo blokirali ste mi pristup,napose i moj parking..ona sva vazna,..to je gracko..onda ja nju gracki u picku mater nes glasnije..taj vas jezik svi razumiju...ode ona do kuce preko i pozvoni,izleti baja Devedejovac fojerverski,krene onako razbacano i kad me skuzio,nes se ispuhao odjedared..opet spika gracko..ja i njega u picku mater...jos glasnije..otada,ne pristupno mjesto nego i pride na cesti jedno prkirno mjesto slobodno.,nitko ne parkira na njega i kad je guzvara..

POANTA...Nabijem tvoje u bavarskom devedeu,i tzv mooda kojima se sepire.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by dzango 15/11/2018, 20:26

crvenkasti wrote:Jadni Amerikanci. Ajmo im poslati pomoć. Ja bih dao 10 kuna.
Ja ću 2 litre benzina.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Guest 15/11/2018, 20:28

dzango wrote:
crvenkasti wrote:Jadni Amerikanci. Ajmo im poslati pomoć. Ja bih dao 10 kuna.
Ja ću 2 litre benzina.
etoc..cijeli rezervoar prilazem..ciglih 65 litara..(Dzango,bas si skrtica..) king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Babilonska bludnica gori... - Page 4 Empty Re: Babilonska bludnica gori...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum