ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEDJELJA

Go down

NEDJELJA Empty NEDJELJA

Post by Guest 13/11/2018, 19:24

sluzenje svete mise. nakon mise imat cemo svecanost svi ce te popit jedan specijalni napitak i zajedno cemo se druzit s bogom.

raspored je isti kao kod strijeljanja, dovetite djecu roditelje da nas bude sto vise


hvala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEDJELJA Empty Re: NEDJELJA

Post by Guest 13/11/2018, 19:27

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEDJELJA Empty Re: NEDJELJA

Post by Guest 13/11/2018, 19:27

U nedelju mi kurac popuši tvoja keva... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEDJELJA Empty Re: NEDJELJA

Post by Guest 13/11/2018, 20:02

uozbilji se i povedi seku u nedjelju na misu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEDJELJA Empty Re: NEDJELJA

Post by Guest 13/11/2018, 21:16

A može i seka tvoja da se pridruži kevi... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEDJELJA Empty Re: NEDJELJA

Post by FRANK 13/11/2018, 23:19

Bracala ako se u tvojoj obitelji svi medjusobno jebete neznaci da je tako svagdje. Meni je jako zao ako ti i ocuh i cale igrate kolo sa tvojom kevom i onda se nezna ko tu koga prci. Moli se svome Allahu mozda ti pomogne da izbavis svojuobitelj iz tako strasnog sotonsko incestuoznog ponasanja tvoje mentalno poremecene obitelji.
Strasno koja tuga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

NEDJELJA Empty Re: NEDJELJA

Post by FRANK 13/11/2018, 23:21

Ja sam cuo da je Pizzon sprcio bracalinu kevu i napravio Vracalu i zato je on ovako glup ko kurac.
Samo mi ta prica nepije vodu mislim nema dokaza jer kad zbrojis dva plus dva dodjes do zakljucka da uopce ne postoji broj onih koji su jasili bracalinu kevu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

NEDJELJA Empty Re: NEDJELJA

Post by Guest 14/11/2018, 08:04

PABLO ESCOBAR wrote:Bracala ako se u tvojoj obitelji svi medjusobno jebete neznaci da je tako svagdje. Meni je jako zao ako ti i ocuh i cale igrate kolo sa tvojom kevom i onda se nezna ko tu koga prci. Moli se svome Allahu mozda ti pomogne da izbavis svojuobitelj iz tako strasnog sotonsko incestuoznog ponasanja tvoje mentalno poremecene obitelji.
Strasno koja tuga


Nema potrebe sa se jebe svoja ,,obitelj” kada imam vaš ženski deo familije na standby-u. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEDJELJA Empty Re: NEDJELJA

Post by Guest 14/11/2018, 08:05

PABLO ESCOBAR wrote:Ja sam cuo da je Pizzon sprcio bracalinu kevu i napravio Vracalu i zato je on ovako glup ko kurac.
Samo mi ta prica nepije vodu mislim nema dokaza jer kad zbrojis dva plus dva dodjes do zakljucka da uopce ne postoji broj onih koji su jasili bracalinu kevu


A meni tvoja keva rekla da te deda napravio. Htela keva da abortira, ali beše kasno... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NEDJELJA Empty Re: NEDJELJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum