ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoka mijenja planove i diže ogradu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Tony Soprano Tue 20 Oct - 9:12

marcellus wrote:
Eva wrote:Preveli vas žedne prek vode. Pogotovo vas koji ste krvarali na ratištu za tuđe interese. Od samostalnosti ostali sam mokri snovi.

Od vas smo neovisni, to je bitno, a u EU spadamo ionako
a vidiš da nam tumače kak bi bilo naj bolje za nas a i vole savjete djelit

Tony Soprano

Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 9:13

vuksadinare wrote:
Eva wrote:Preveli vas žedne prek vode. Pogotovo vas koji ste krvarali na ratištu za tuđe interese. Od samostalnosti ostali sam mokri snovi.
..bez problema mozes biti samostalan ili se presaltat na drugu stranu...najmanji problem..veci je problem sto kod nas politicari vise od sebe vole polozaj a narocito novac....eto vidis npr..turci ili grci...cimaju jedne i druge...'ak mi ne sipunis zelju odo ja onom drugom..onda se merkel zaleti kod erdogana ili tsiprasa i istrese par milijardi eura....ili tsiprasu oprosti odnosno reprogramira dugove..mi takve politicare nemamo jer su sebicni....a i ne bas inteligentni..hrvatska bez problema moze cimati ili jedne ili druge jer je na takvom geostarteskom polozaju da to moze raditi....a narocito da peca oslabljenu eu..i polako sve nemocniju ameriku..
Možda da Sanadera puste iz Remetinca, pa da proda,  ovaj put celi narod, najboljem ponuđaču?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 9:14

marcellus wrote:
Eva wrote:Preveli vas žedne prek vode. Pogotovo vas koji ste krvarali na ratištu za tuđe interese. Od samostalnosti ostali sam mokri snovi.

Od vas smo neovisni, to je bitno, a u EU spadamo ionako
A kam se ti rivleš, dezerteru? Ti nisi nigde krvaril? Čak ni mjesečnicu nemaš, pa te fakat ne razmem 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by marcellus Tue 20 Oct - 9:18

kakav dezerter nis ti ja milanović, ja sam svoje odslužil

_________________
Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by marcellus Tue 20 Oct - 9:18

a i tebe izgleda jebe menopauza laganini

_________________
Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 9:21

marcellus wrote:kakav dezerter nis ti ja milanović, ja sam svoje odslužil
Skačući s kamiona i bježeći u Zagreb. sunny Ajde, nemoj mene hranit  bedastoćama, znam tvoj "ratni" put.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 9:22

marcellus wrote:a i tebe izgleda jebe menopauza laganini
Never mind, reprodukciju sam obavila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by vuksadinare Tue 20 Oct - 9:27

neka'k mi se cini da se evva pali na marcelinja :<3
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 9:30

Ne više, sad si mi ti nekak privlačniji pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 14:29

Eto, ja napisao " SVAKA BUDALA MOŽE PODIĆI ZID " i s time sam samo CITIRAO javnu izjavu našeg premijera i odmah mi se briše post - zar niti toliko malo slobode nema da se čak i citati koje je netko javno izrekao ovako tretiraju ??Pa nisam mu majku spominjao niti išta slično !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 15:07

Gle, zbilja lol! čemu tak stroga forumska policija? Najbolje još da ni psovat ne smijemo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 15:52

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Razdijeli pa vladaj! Tak su eto Ameri sjebali Europu. Velebna EU srušila se kao kula od karata. I sad Europljani kusaju američka sranja i njihovu usranu politku platit će stari kontinent. A ove pičke od političara trebalo bi sve giljotinirati jer su Europu prodali.
..a cuj...lovica je lovica..ne zivis od ideala..kad dobijes lovicu mozes prosipati ideale...jer ti je onda svejedno...
Ma naravno. A budalama daš domoljublje, kao bebi dudu varalicu.

Da nema tih domoljubnih budala jeli bi vas arapi po Jeruzalemu. I to doslovno. Tako da nemoj lupetati. Ne paše it.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 15:56

Nisi skužio poantu. Izraela ne bi bilo da imaju hrvatske političare. Ti bi i mamu svoju prodali a da ne bi državu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 16:25

ograda sa srbijom, epi na aparatima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Guest Tue 20 Oct - 16:35

Eva wrote:Nisi skužio poantu. Izraela ne bi bilo da imaju hrvatske političare. Ti bi i mamu svoju prodali a da ne bi državu.

Izraela ne bi bilo ni da izraelci razmišljaju kao ti. I slažem se da bi naši političari prodali majku za par eura. Ali ja sam komentirao tvoju konstataciju da je patriotizam za budale. Jer ja sam ti rekao to možeš pričati sve dok ne krene sranje. A pošto je u Izraelu sranje svaki dan takve se stvari tamo ne pričaju. I patriotizam Izraelaca je ono što tu zemlju drži na životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by vuksadinare Tue 20 Oct - 16:40

a cujte..pare donose luksuzan zivot...dobre aute,vile mos si prisustit dobre kurabe...a kad nemas to mo's samo kopat nos i prodavat ideale..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Zoka mijenja planove i diže ogradu - Page 2 Empty Re: Zoka mijenja planove i diže ogradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum