ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dankverbot

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 14/11/2018, 14:43

mativka wrote:Psihopati kontroliraju svoje ponašanje, a sociopati imaju naglo ponašanje, izljeve bijesa i ljutnje.
Ja mislim da je Aben psihopata, a Gnječ sociopata. U svemu tome ispada da sam ja mazohist :D

ma hajde odakle si izvukla tu mudrost bogati? jel imaš neki link ??? ili je dovoljno tvoje neznanje na koje se ti pozivaš? daj pročitaj malo stručnu literaturu nije da je nema jebote par klikova po tastaturi i prvi link na Googlu će te demantirati.

neznam da li si ti mazohist ali očito je da s tobom nešto nije u redu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 14/11/2018, 14:43


ne mogu svi biti velepametne ubojice gnječovi-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by mativka 14/11/2018, 14:45

Ponekad osjetim zlokobnu atmosferu ali samo u trenucima kada je većina namrgođena, ljuta. Zato volim teme na kojima je tek par ljudi.
Smatram isto tako da je većini potreban smijeh. On nužno ne znači da je čovjek neozbiljan.

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 14/11/2018, 14:47

kic wrote:
ne mogu svi biti velepametne ubojice gnječovi-

vau! znači možeš biti ubojica samo nesmiješ psovati i prijetiti jer to nije društveno prihvatljivo. ako nekog ubiješ i ponašaš se kulturno fino onda si car i svi te poštuju u ovom čudovištu od države. nice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by mativka 14/11/2018, 14:48

http://znano.st/znanost-um-i-mozak/5/razlika-izmedju-sociopata-i-psihopata/2086

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 14/11/2018, 14:51

Gnječ wrote:
kic wrote:
ne mogu svi biti velepametne ubojice gnječovi-

vau! znači možeš biti ubojica samo nesmiješ psovati i prijetiti jer to nije društveno prihvatljivo. ako nekog ubiješ i ponašaš se kulturno fino onda si car i svi te poštuju u ovom čudovištu od države. nice.

jedini koji ovdje prijeti ubojstvima si ti, tako da ne pravi se pametniji nego što jesi, eruptirat ćeš kroz uši-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Noor 14/11/2018, 14:57

mativka wrote:http://znano.st/znanost-um-i-mozak/5/razlika-izmedju-sociopata-i-psihopata/2086

Razlike između psihopata i sociopata

Porijeklo bolesti kod psihopata je uglavnom urođeno stanje. Studija blizanaca odgajanih odvojeno, a koja je provedena u Minnessoti, upućuje na to da je ovo 60 % nasljedno stanje. Ljudi su „jednostavno takvi“. Porijeklo sociopatije uglavnom nastaje odgojem i okruženjem. Istraživanje pokazuje veliku povezanost između rane institucionalizacije i sociopatskog ponašanja kasnije u životu.
Psihopati se vrlo često obrazuju i imaju dobru karijeru. Sociopati vrlo vjerojatno neće biti obrazovani i teško zadrže stalan posao.
Psihopati kontroliraju svoje ponašanje, a sociopati imaju naglo ponašanje, izljeve bijesa i ljutnje.
Psihopati su manipulativni, a sociopati impulzivni i spontani.
Psihopati uopće ne mogu stvoriti osobnu prisnost s nekim, dok sociopati mogu stvoriti povezanost s određenom grupom ili pojedincem.
Psihopat poduzima proračunat rizik, sudjeluje u shemama prevare i skriva dokaze, a sociopat obično vrši spontana kriminalna djela i stoga ostavlja dokaze i tragove.

Znatno je lakše uočiti sociopatu nego psihopatu. Psihopati mogu biti šarmantni, inteligentni i imati razvijene vještine pretvaranja da im je stalo do vas ili da ih zanimate, dok ih u stvarnosti nije briga za vas. S druge strane, sociopati su prilično izravni o stavu da im nije stalo ni do koga osim do njih samih. Često reagiraju spontano bez da razmisle o tome kako njihova djela mogu povrijediti druge, nakon čega bi smislili ispriku za svoje ponašanje ili okrivili druge.

Zanimljiva je i činjenica da mozak psihopata nije poput mozga drugih ljudi, a razlikuju se čak i osnovne tjelesne funkcije. Na primjer, gledanje krvave i nasilne scene u filmu kod većine ljudi uzrokuje ubrzan rad srca, brže disanje, a možda čak i znojne dlanove. Za psihopate vrijedi suprotno – on ili ona se smiri, a to je osobina koja psihopatima pomaže da u njihovom ponašanju nema straha.


Zašto su te razlike važne?

Važno je imati na umu da se mentalni poremećaju javljaju iz više razloga. Kao što smo već naveli, sociopatija, koju znatno manje razumijemo od psihopatije, može biti urođena, ali uglavnom je stečena. Psihopatiju uglavnom steknemo spajanjem genetskih i kemijskih neuravnoteženosti. Psihopati nemaju ispravan neurološki okvir na osnovu kojeg bi razvili osjećaj za etiku ili moral. Sociopati imaju odnos sa svojim društvenim svjetovima na značajan način, ali njihov moralni kompas je davno trebao biti nadograđen.

Drugim riječima, znanost sada razumije zašto je razlika ključna kako bi se ispravno razumjele psihopatija i sociopatija. To je razlika koja bi mogla predstavljati razliku između raspoređivanja sredstava za liječenje mentalnog zdravlja osobe i njihovog zatvaranja iza rešetki zauvijek.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 14/11/2018, 14:59

mativka wrote:http://znano.st/znanost-um-i-mozak/5/razlika-izmedju-sociopata-i-psihopata/2086

yok. totaly wrong. zašto je u hrvata taj topic toliko nepoznat je zato jer medicinska struka je krcata doktorima psihopatama i sociopatama.ja sam se u to uvjerio na zilion primjera. to ne znači da su svi medicinari psihopate sociopate ali jedna moćna manjina među njima je i ti imaju moć i kontrolu jer sve što psihopate i sociopate zanima je moć i kontrola nad ljudima zato će takve beštije biti u svim mjestima gdje taj njihov naum mogu realizirati bilo to zdravstvo, pravosuđe, represivni aparat, vojska, crkva religija, vrh vlasti države. oni malo manje uspješni biti će carevi u svom malom selu ili na nekom opskurnom forumu itd.





Jordan Peterson talks on the difference on PSYCHOPATH AND SOCIOPATH!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 14/11/2018, 15:02




Jordan Peterson - How Narcissistic Psychopaths Fool You

stavio sam petersona jer se na njega stalno pozivate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by mativka 14/11/2018, 15:04

Potajno sam zaljubljena u Petersona....
Bi li to značilo da je on psihopat ili sociopat?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 14/11/2018, 15:07

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
ne mogu svi biti velepametne ubojice gnječovi-

vau! znači možeš biti ubojica samo nesmiješ psovati i prijetiti jer to nije društveno prihvatljivo. ako nekog ubiješ i ponašaš se kulturno fino onda si car i svi te poštuju u ovom čudovištu od države. nice.

jedini koji ovdje prijeti ubojstvima si ti, tako da ne pravi se pametniji nego što jesi, eruptirat ćeš kroz uši-

i know my boundaries. you don't.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 14/11/2018, 15:10

Gnječ wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
ne mogu svi biti velepametne ubojice gnječovi-

vau! znači možeš biti ubojica samo nesmiješ psovati i prijetiti jer to nije društveno prihvatljivo. ako nekog ubiješ i ponašaš se kulturno fino onda si car i svi te poštuju u ovom čudovištu od države. nice.

jedini koji ovdje prijeti ubojstvima si ti, tako da ne pravi se pametniji nego što jesi, eruptirat ćeš kroz uši-

i know my boundaries.  you don't.

dobro si, još jednom napiši da ćeš nekog ubiti ili osakatiti i doviđenja.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 14/11/2018, 15:19

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
ne mogu svi biti velepametne ubojice gnječovi-

vau! znači možeš biti ubojica samo nesmiješ psovati i prijetiti jer to nije društveno prihvatljivo. ako nekog ubiješ i ponašaš se kulturno fino onda si car i svi te poštuju u ovom čudovištu od države. nice.

jedini koji ovdje prijeti ubojstvima si ti, tako da ne pravi se pametniji nego što jesi, eruptirat ćeš kroz uši-

i know my boundaries.  you don't.

dobro si, još jednom napiši da ćeš nekog ubiti ili osakatiti i doviđenja.

jel ti meni prijetiš???? de ohladi šmrkavo balavo narcisoidno derište. pitam se koji je tvoj smisao u životu imaš forum na kojem ne zarađuješ ni jebenog centa štiteći tvoje pulene sociopate trolove i neonazi tzv desničare. ako nemaš nikakavu novčanu zaradu onda imaš neku drugu satisfakciju jer nitko ne radi nešto za ništa. nikada. očito je tvoja satisfakcija imati forum na kojem će tvoji istomišljenici biti zaštićeni od bilo kakve reperkusije i moći će slobodno jebat u mozak sve one koje smatraju niže vrijednima i koji ne prihvaćaju vašu neonazi ustašku agendu.

ja sam vas brutalno raskrinkao izvukao na površinu da vas svi mogu vidjeti koje ste beštije i kako se dobro kamuflirate zazo me zaista zaboli za tvoj ban ili štogod ti pokušao bit će backfire you know what i mean.

zato kažem:

If you're going through hell surrounded by sociophaths, keep going.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Noor 14/11/2018, 15:21

kic, jel se još kupaš? :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 14/11/2018, 15:24

Noor wrote:kic, jel se još kupaš? :D

dobra ideja vidiš, prošle godine sam otplivao krug ovako u 11. i 12. mj.. nadtoplo je-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 14/11/2018, 15:32

samo ovlaš sun prečito jer sun na tržišno temeljenom poslu, 

jel mi morete taksativno nabrojati karakteristike psihopatov i socijopatov?
čini mi se da imun malo jednoga i drugoga...samo, izgljedo da in je glovna odlika etička deficijencija, a to je meni glovna preokupacija

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by kic 14/11/2018, 15:38

Gnječ wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
ne mogu svi biti velepametne ubojice gnječovi-

vau! znači možeš biti ubojica samo nesmiješ psovati i prijetiti jer to nije društveno prihvatljivo. ako nekog ubiješ i ponašaš se kulturno fino onda si car i svi te poštuju u ovom čudovištu od države. nice.

jedini koji ovdje prijeti ubojstvima si ti, tako da ne pravi se pametniji nego što jesi, eruptirat ćeš kroz uši-

i know my boundaries.  you don't.

dobro si, još jednom napiši da ćeš nekog ubiti ili osakatiti i doviđenja.

jel ti meni prijetiš???? de ohladi šmrkavo balavo narcisoidno derište. pitam se koji je tvoj smisao u životu imaš forum na kojem ne zarađuješ ni jebenog centa štiteći tvoje pulene sociopate trolove i neonazi tzv desničare. ako nemaš nikakavu novčanu zaradu onda imaš neku drugu satisfakciju jer nitko ne radi nešto za ništa. nikada. očito je tvoja satisfakcija imati forum na kojem će tvoji istomišljenici biti zaštićeni od bilo kakve reperkusije i moći će slobodno jebat u mozak sve one koje smatraju niže vrijednima i koji ne prihvaćaju vašu neonazi ustašku agendu.

ja sam vas brutalno raskrinkao izvukao na površinu da vas svi mogu vidjeti koje ste beštije i kako se dobro kamuflirate zazo me zaista zaboli za tvoj ban ili štogod ti pokušao bit će backfire you know what i mean.

zato kažem:

If you're going through hell surrounded by sociophaths, keep going.

ne prijetim nego ti kažem šta će se dogoditi ako se nastaviš tako prijetiti.

moj smisao života tebi ne treba nit mislim tako nekom se otkrivati, a ti profiliraj i nabijaj jačinu usporedbi jer izgleda da je veći problem biti emocionalno hladan nego nekog htjet lupit lopatom a ženi mu isčupat prste ili šta već si pisao-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 14/11/2018, 15:46

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:

jedini koji ovdje prijeti ubojstvima si ti, tako da ne pravi se pametniji nego što jesi, eruptirat ćeš kroz uši-

i know my boundaries.  you don't.

dobro si, još jednom napiši da ćeš nekog ubiti ili osakatiti i doviđenja.

jel ti meni prijetiš???? de ohladi šmrkavo balavo narcisoidno derište. pitam se koji je tvoj smisao u životu imaš forum na kojem ne zarađuješ ni jebenog centa štiteći tvoje pulene sociopate trolove i neonazi tzv desničare. ako nemaš nikakavu novčanu zaradu onda imaš neku drugu satisfakciju jer nitko ne radi nešto za ništa. nikada. očito je tvoja satisfakcija imati forum na kojem će tvoji istomišljenici biti zaštićeni od bilo kakve reperkusije i moći će slobodno jebat u mozak sve one koje smatraju niže vrijednima i koji ne prihvaćaju vašu neonazi ustašku agendu.

ja sam vas brutalno raskrinkao izvukao na površinu da vas svi mogu vidjeti koje ste beštije i kako se dobro kamuflirate zazo me zaista zaboli za tvoj ban ili štogod ti pokušao bit će backfire you know what i mean.

zato kažem:

If you're going through hell surrounded by sociophaths, keep going.

ne prijetim nego ti kažem šta će se dogoditi ako se nastaviš tako prijetiti.

moj smisao života tebi ne treba nit mislim tako nekom se otkrivati, a ti profiliraj i nabijaj jačinu usporedbi jer izgleda da je veći problem biti emocionalno hladan nego nekog htjet lupit lopatom a ženi mu isčupat prste ili šta već si pisao-

ne prijetim nema potrebe. ono što sam napisao to će se desiti banirao me ti ili ne zvao rh ustaške drotove ili ne ili zvao koga god hoćeš moš i precjednicu kurbindu sve što sam napisao će se desiti i nemam potrebe ponavljati već napisano. jel ti sad jasnije?

ovdje su na forumu od strane raznih forumaša i forumašica bile napisane mnogo veće gadosti i puno morbidnije stvari pa ti nisi reagirao uopće. u čemu je moj slučaj toliko specifičan tebi da si si dao vremena za komentirati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Noor 14/11/2018, 16:07

aben wrote:samo ovlaš sun prečito jer sun na tržišno temeljenom poslu, 

jel mi morete taksativno nabrojati karakteristike psihopatov i socijopatov?
čini mi se da imun malo jednoga i drugoga...samo, izgljedo da in je glovna odlika etička deficijencija, a to je meni glovna preokupacija

nabrojano je...


Psihopati se vrlo često obrazuju i imaju dobru karijeru. Sociopati vrlo vjerojatno neće biti obrazovani i teško zadrže stalan posao.
Psihopati kontroliraju svoje ponašanje, a sociopati imaju naglo ponašanje, izljeve bijesa i ljutnje.
Psihopati su manipulativni, a sociopati impulzivni i spontani.
Psihopati uopće ne mogu stvoriti osobnu prisnost s nekim, dok sociopati mogu stvoriti povezanost s određenom grupom ili pojedincem.
Psihopat poduzima proračunat rizik, sudjeluje u shemama prevare i skriva dokaze, a sociopat obično vrši spontana kriminalna djela i stoga ostavlja dokaze i tragove.

Znatno je lakše uočiti sociopatu nego psihopatu. Psihopati mogu biti šarmantni, inteligentni i imati razvijene vještine pretvaranja da im je stalo do vas ili da ih zanimate, dok ih u stvarnosti nije briga za vas. S druge strane, sociopati su prilično izravni o stavu da im nije stalo ni do koga osim do njih samih. Često reagiraju spontano bez da razmisle o tome kako njihova djela mogu povrijediti druge, nakon čega bi smislili ispriku za svoje ponašanje ili okrivili druge.

Zanimljiva je i činjenica da mozak psihopata nije poput mozga drugih ljudi, a razlikuju se čak i osnovne tjelesne funkcije. Na primjer, gledanje krvave i nasilne scene u filmu kod većine ljudi uzrokuje ubrzan rad srca, brže disanje, a možda čak i znojne dlanove. Za psihopate vrijedi suprotno – on ili ona se smiri, a to je osobina koja psihopatima pomaže da u njihovom ponašanju nema straha.



Zajedničke osobine

Psihopati i sociopati boluju od anti-socijalnih poremećaja. Ljudi koji boluju od takvih poremećaja ne mare za druge, stoga često zbog svojih djela naštete drugima. Čak su im članovi obitelji i prijatelji poput predmeta koje će iskoristiti i njima manipulirati kako im to odgovara.

Emocionalna udaljenost od drugih je najčešća osobina koju imaju sociopati i psihopati. Ne osjećaju empatiju prema drugima. Ljudi s obje vrste poremećaja zaokupljeni su vlastitim mislima i nemaju vremena za bilo koga drugoga i ne pogađa ih šteta koju nanesu drugima svojim djelima.

Ne osjećaju kajanje ni krivnju zbog svog ponašanja, a ne osjećaju ni strah kao ostali ljudi.

Psihopati i sociopati neprestano ne poštuju zakon. Oni imaju različito moralno shvaćanje radnji koje treba ili ne treba vršiti.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Guest 14/11/2018, 16:14

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by aben 14/11/2018, 16:15

Noor wrote:
aben wrote:samo ovlaš sun prečito jer sun na tržišno temeljenom poslu, 

jel mi morete taksativno nabrojati karakteristike psihopatov i socijopatov?
čini mi se da imun malo jednoga i drugoga...samo, izgljedo da in je glovna odlika etička deficijencija, a to je meni glovna preokupacija

nabrojano je...


Psihopati se vrlo često obrazuju i imaju dobru karijeru. Sociopati vrlo vjerojatno neće biti obrazovani i teško zadrže stalan posao.
Psihopati kontroliraju svoje ponašanje, a sociopati imaju naglo ponašanje, izljeve bijesa i ljutnje.
Psihopati su manipulativni, a sociopati impulzivni i spontani.
Psihopati uopće ne mogu stvoriti osobnu prisnost s nekim, dok sociopati mogu stvoriti povezanost s određenom grupom ili pojedincem.
Psihopat poduzima proračunat rizik, sudjeluje u shemama prevare i skriva dokaze, a sociopat obično vrši spontana kriminalna djela i stoga ostavlja dokaze i tragove.

Znatno je lakše uočiti sociopatu nego psihopatu. Psihopati mogu biti šarmantni, inteligentni i imati razvijene vještine pretvaranja da im je stalo do vas ili da ih zanimate, dok ih u stvarnosti nije briga za vas. S druge strane, sociopati su prilično izravni o stavu da im nije stalo ni do koga osim do njih samih. Često reagiraju spontano bez da razmisle o tome kako njihova djela mogu povrijediti druge, nakon čega bi smislili ispriku za svoje ponašanje ili okrivili druge.

Zanimljiva je i činjenica da mozak psihopata nije poput mozga drugih ljudi, a razlikuju se čak i osnovne tjelesne funkcije. Na primjer, gledanje krvave i nasilne scene u filmu kod većine ljudi uzrokuje ubrzan rad srca, brže disanje, a možda čak i znojne dlanove. Za psihopate vrijedi suprotno – on ili ona se smiri, a to je osobina koja psihopatima pomaže da u njihovom ponašanju nema straha.



Zajedničke osobine

Psihopati i sociopati boluju od anti-socijalnih poremećaja. Ljudi koji boluju od takvih poremećaja ne mare za druge, stoga često zbog svojih djela naštete drugima. Čak su im članovi obitelji i prijatelji poput predmeta koje će iskoristiti i njima manipulirati kako im to odgovara.

Emocionalna udaljenost od drugih je najčešća osobina koju imaju sociopati i psihopati. Ne osjećaju empatiju prema drugima. Ljudi s obje vrste poremećaja zaokupljeni su vlastitim mislima i nemaju vremena za bilo koga drugoga i ne pogađa ih šteta koju nanesu drugima svojim djelima.

Ne osjećaju kajanje ni krivnju zbog svog ponašanja, a ne osjećaju ni strah kao ostali ljudi.

Psihopati i sociopati neprestano ne poštuju zakon. Oni imaju različito moralno shvaćanje radnji koje treba ili ne treba vršiti.
a ne morin tako, unda ću sun ka večeras dojdin s posla...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dankverbot - Page 33 Empty Re: Dankverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum