ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Go down

 Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku Empty Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Post by Eroo 2/11/2018, 09:41



Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku: Evo kako su to ‘elegantno’ izveli
Autor: Dnevno.hr Četvrtak, 01. studeni 2018. u 09:52


Vlasnici kuća za odmor su dan proveli u čišćenju i sanaciji šteta, vidno pomiješanih osjećaja – s jedne strane je razumijevanje za muke ljudi u bjegu, ali s druge strane su i vidno uznemireni, emocionalno potreseni zbog osjećaja nesigurnosti koji je u njima stvorila ova mučna epizoda.
Drama s kolonama migranata koji putem prema bogatim zapadnoeuropskim državama prolaze Hrvatskim teritorijem širi se i prema Rijeci. Konkretno, u danima velikih kiša i olujnog juga skupina migranata, kako se za sada neslužbeno saznaje, provalila je u pet kuća za odmor na Malom Platku. Pričinjena materijalna šteta nije velika, na četiri kuće razbijena su stakla kako bi mogli provaliti u kuće, a vlasnici su odmah krenuli u sanaciju štete.
Ono što se da razabrati je i činjenica da su se migranti pokisli i promrzli nasilno sklonili u kuće gdje su svoju odjeću stavili na sušenje. Koncentrirali su se u jednu od pet kuća, u nju su donijeli hranu, grijalice iz susjednih kuća, kao i suhe odjeće vlasnika koju su nakon što se njihova osušila, ostavili u toj kući. Iza sebe su ostavili veliki nered, no, ponavljamo, ukradeno ili razbijeno nije mnogo toga. 
https://www.dnevno.hr/vijesti/crna-kronika/migranti-provalili-u-pet-kuca-na-malom-platku-evo-kako-su-to-elegantno-izveli-1242898/
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

 Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku Empty Re: Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Post by Eroo 2/11/2018, 09:43

Sad zamislite da ih 100,000 prođe nekontrolirano...
Žica, kanali, vojska ...nema druge.
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

 Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku Empty Re: Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Post by omni 2/11/2018, 10:19

Njemacka radna snaga i buduci ucenici seksualnog odgoja. Ne znam zasto RH izricito ne insistira da Njemacka istoga trena posalje transport za svoje sticenike i da ih uzme sebi.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

 Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku Empty Re: Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Post by RayMabus 2/11/2018, 10:25

Njemačka može i mora primiti još najmanje tri milijuna kozojeba i njihove šire familije 

Izbacimo protestante iz Njemačke
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku Empty Re: Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Post by kaya 2/11/2018, 10:47

omni wrote:Njemacka radna snaga i buduci ucenici seksualnog odgoja. Ne znam zasto RH izricito ne insistira da Njemacka istoga trena posalje transport za svoje sticenike i da ih uzme sebi.
da to ni ja ne kuzim, njih vratiti 50 kilometara dalje je kao stetocinu na nasadu preseliti kod susjeda , eto ga opet za dva dana. 
ja bi ih stavila u kamione i poslala fakturu njemackoj za prijevoz u afganistan .
prije toga bi nazvala merkel ako mozda zele da ih dovezemo u njemacku u seksualnu skolu ako je pocela.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku Empty Re: Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Post by vuksadinare 2/11/2018, 10:50

kaya wrote:
omni wrote:Njemacka radna snaga i buduci ucenici seksualnog odgoja. Ne znam zasto RH izricito ne insistira da Njemacka istoga trena posalje transport za svoje sticenike i da ih uzme sebi.
da to ni ja ne kuzim, njih vratiti 50 kilometara dalje je kao stetocinu na nasadu preseliti kod susjeda , eto ga opet za dva dana. 
ja bi ih stavila u kamione i poslala fakturu njemackoj za prijevoz u afganistan .
prije toga bi nazvala merkel ako mozda zele da ih dovezemo u njemacku u seksualnu skolu ako je pocela.
sve si mislim da su ove svabe(svabice) doslovno seksualno ugrozene...te vise ne biraju samo da im ga netko trpa...a posto su svabe doslovce seksualno 'u kurcu' :) ..ove bliskoistocne i kenijske jebandzije su taman po mjeri..moze i njih deset ako ustreba istovremeno.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku Empty Re: Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Post by AssadNaPodmornici 2/11/2018, 10:51

jbt vuksadinare samo o crnim i obrezanim kurcima priča

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

 Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku Empty Re: Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Post by vuksadinare 2/11/2018, 10:55

AssadNaPodmornici wrote:jbt vuksadinare samo o crnim i obrezanim kurcima priča
pa svabice,nizozemke,sveđanke su lude za njima..nista novo...njihovi muskarci su debeli,pivopije,lijeni za seks..a mica trazi svoje a ovi crnci,obojeni,obrezani uvijek su spremni za parenje...mozda je i to bio dio ovog migrantskog plana..zadovoljitineutazivu zeđ za sexom zapadnjakinja..sto mislis ako nemas zadovoljenu babu imas problem.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

 Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku Empty Re: Migranti provalili u pet kuća na Malom Platku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum