ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma

Go down

Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma Empty Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma

Post by FRANK Tue 30 Oct - 0:15

Kicov forum treba unistavati svim silama.
Svim sredstvima.
Unistavati ga treba rijecima djelom umjetnoscu.
Ubijati ga razarati ovo pedofilno nastrano leglo zla.
Razarati ga treba na svim dijalektima oruzjem dinamitom.
Unistavati ga treba sa rusima amerima svabama japancima urugvajcima ma sa svima koji ga ruse.
Jer ako jedan forum nema moralno ni bilo kakvo drugo pravo na postojanje onda je to ovaj kicinjov forum.
Ovdje nesmiju postojati nikakve argumentirane rasprave jer bogami svi znamo da bilo koja argumentirana rasprava vodi pravo u pederluk.
Evo vidite nichea. Pokusa covik argumentirano citirajuci dostojevskoga tolstoja pa postao peder
Amen.
Hvaljen Isus i Marija.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma Empty Re: Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma

Post by Guest Tue 30 Oct - 15:22

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma Empty Re: Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma

Post by kic Tue 30 Oct - 15:48


idite u miru

Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma Giphy
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma Empty Re: Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma

Post by Guest Tue 30 Oct - 18:07

od ovog foruma povraca mi se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma Empty Re: Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma

Post by FRANK Tue 30 Oct - 21:50

kingkong7 wrote:od ovog foruma povraca mi se
Ja izmolim Ocenas Zdravo Mariju Slava Ocu i Vjerovanje kad otvorim ovaj forum. A nakon 5 sekundi zovnem Papu da osobno istjera sotonu iz moje kuce.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma Empty Re: Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma

Post by FRANK Tue 30 Oct - 21:52

Papa kaze nosi se kicinjasta sotono i kaze forza juventus. A kad mu kazem za nichea van bastena i milan papa trazi da ga se iscisti od zloga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma Empty Re: Plan za potpuno unistenje ovog sugavog foruma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum