ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalićka Santo Subito

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by AssadNaPodmornici 30/10/2018, 09:08

Eroo wrote:Yoda, ako sam dobro razumio radi se o crnoj rupi teškoj 5-6 miljardi eura.
Na koji način bi je ti nahranio? S kojim novcem? Misliš li da je gđa Dalić
kriva za tu rupu? Ova Vlada? Tko?

opet 
Agrokor ima u svojoj korporaciju firmu za koju radi 50 000 ljudi. Posjeduje stotine skladišta, tvornica, nekretnina, farmi, stotine trgovina, diljem RH. 
Vlasnici tih firmi su osim Agrokora, ljudi koji su kupovali dionice. Kada kupiš dionicu neke firme, ti postaješ vlasnik te firme.

Recimo onaj link gore- država je dala obiteljima poginulih branitelja 20 000 dionica belja. Dakle familije poginulih branitelja su vlasnici dio firme belje koja proizvodi dobre kulenove i dobre sireve. 

Kada je došla ta Lex Agrokor nagodba,  - u toj nagodbi , braniteljima je "oteto" 20 000 dionica belja i biti će predano u ruke Amerima i Rusima. 
Ili naši mirovinski fondovi su ulagali milijarde u Todorićeve firme. Dakle RH građani su radili godinama i godinama, mirovinski fondovi su skupljali tu štednju, i ulagali je u Todorićeve firme. Radi se o milijardama kuna ulaganja. Što je trebalo RH građanima osigurati bolje penzije u starosti. 

Sada sva ta ulaganja su zakurac, jer njima se briše vlasništvo nad firmom, a novi vlasnici su Amerikanci i Rusi.  Milijarde kuna vlasništva samo pomoću Lex Agrokora prebačene iz ruku recimo RH umirovljenika, branitelja, - koga veće.- u ruke Amera i Rusa i naravno provizija za  Borg Skupinu, HDZ itd. 

Eto ako neviruješ meni, neka ti Marc objasni

AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by AssadNaPodmornici 30/10/2018, 09:09

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:PS: 
Ja sam o ovome jako slabo informiran...tu i tamo ponešto sam polovio,
ali mi stvarno nije jasno o čemu se ovdje radi. 
Ako je gđa Dalić sa svojom ekipom spasila državu od bankrota, a je koliko vidim,
zašto je morala dati ostavku i otići iz vlade? 
Ima netko kratak i razumljiv odgovor na ovo pitanje?
ja sam ti dao razumljiv odgovor. 
ti si navodno diplomirani inžinjer, i to uspješni inžinjer, dakle imaš kvocjent inteligencije minimalno 115 poena. ako je istina što govoriš o sebi

a moje objašnjenje je napisano da ga može ispod prosječna osoba skužiti
Kao podršku si dao i link od IDEX-a, a to smeće ne čitam.
Naježo sam se čim sam ga vidio. Znaš, imam probleme sa tlakom pa moram pazit. :)
http://www.poslovni.hr/hrvatska/cerp-braniteljima-daje-dionice-belja-jesu-li-to-one-sto-vrijede-0-kuna-339593
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21028
2018-06-14


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Eroo 30/10/2018, 09:12

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:PS: 
Ja sam o ovome jako slabo informiran...tu i tamo ponešto sam polovio,
ali mi stvarno nije jasno o čemu se ovdje radi. 
Ako je gđa Dalić sa svojom ekipom spasila državu od bankrota, a je koliko vidim,
zašto je morala dati ostavku i otići iz vlade? 
Ima netko kratak i razumljiv odgovor na ovo pitanje?
ja sam ti dao razumljiv odgovor. 
ti si navodno diplomirani inžinjer, i to uspješni inžinjer, dakle imaš kvocjent inteligencije minimalno 115 poena. ako je istina što govoriš o sebi

a moje objašnjenje je napisano da ga može ispod prosječna osoba skužiti
Kao podršku si dao i link od IDEX-a, a to smeće ne čitam.
Naježo sam se čim sam ga vidio. Znaš, imam probleme sa tlakom pa moram pazit. :)
http://www.poslovni.hr/hrvatska/cerp-braniteljima-daje-dionice-belja-jesu-li-to-one-sto-vrijede-0-kuna-339593
Nemam namjeru otvoriti link, mene zanima ovo sa Agrokorom.
Šta se dalo bolje učiniti od ovoga što je učinila gđa Dalić s ekipom?
Ja sam glede ekonomije neuk. Meni treba kratak i razumljiv odgovor.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74973
2016-07-22


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Guest 30/10/2018, 09:30

Eroo wrote:Meni ovo oko AGROKORA ništa više nije jasno. 
Najprije se obećavao siguran bankrot države, a kad to
netko spriječi onda taj netko zbog toga mora otić  iz vlade.
Ne šalim se, ja sam stvarno zbunjen.

ti da ne znaš? ti si zbunjen??? mirakul judi mirakul prvi put u povijesti da je hercegovac zbunjen i da ne zna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by vili40 30/10/2018, 09:35

Ero,znaš ti ali se praviš blesav radi neke tamo teorije da bi država radi agrokora mogla u bankrot,gdje si to pročitao,na indexu kojega ne čitaš?Pitaš gdje su milijarde?Pa eto ti je lijepo i razumljivo čovjek objasnio kud su nestale i kud će još nestajati a za taj lopovluk u tvojoj sloveniji bi marice odvezle ove sa skupa u istražni pa nek tamo pišu knjige.Jel ti sad malo jasnije?
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by darth_vader 30/10/2018, 09:35

Kako Ero elegantno igra igru trola, skoro ko Plenki... jebeš mi sve, ali sve ti oko srca toplo bude kad to vidiš...  love
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by debotoijusto 30/10/2018, 09:41

Eroo wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:Meni ovo oko AGROKORA ništa više nije jasno. 
Najprije se obećavao siguran bankrot države, a kad to
netko spriječi onda taj netko zbog toga mora otić  iz vlade.
Ne šalim se, ja sam stvarno zbunjen.
naravno da si zbunjen svaki put kad najdomoljubnija stranka slavi lopovluk.I ja sam malo zbunjen kad su ljudi povjerovali Dalićkoj da spašava radnike i manje dobavljače,trebalo je stvarno biti glup i povjerovati u to.
Čekaj malo, bankrot države je spriječila ili nije?
Hoćeš reć da bi bilo bolje da je  HR  bankrotirala? Sad sam stvarno zbunjen. :)
Bio ti je u NU2 čovjek koji je opisao ovo stanje kao stabilno truljenje.Od bankrota možemo zahvaliti samo prirodnim ljepotama i turizmu,za sada.
Ne mi sad preskakat na drugu temu, pričamo o bankrotu zbog AGROKORa.
Riječ je o crnoj rupi od 5-6 miljardi eura, koja je prijetila da proguta
ogroman broj stanovništva HR. Onaj tko je to riješio zaslužuje Nobelovu nagradu.

izvesti ovakvu akciju u zemlji politicara koji se ne zele zamjeriti nikome a svi se napajali s izvora todovih 
trenutno je akcija placena xxx novcica , bez veceg udjela novcica poreznih obveznika i nek tuzbama jos toliko bude placeno na neki duzi period naspram brodogradilista gdje platimo samo zavrsni cin proracunskim novcem vecim 5-6-10x nego trosak agrokora

zato i kazem spomenik da se podigne dalic , na zrinjevcu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Guest 30/10/2018, 09:47

debotoijusto wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:
naravno da si zbunjen svaki put kad najdomoljubnija stranka slavi lopovluk.I ja sam malo zbunjen kad su ljudi povjerovali Dalićkoj da spašava radnike i manje dobavljače,trebalo je stvarno biti glup i povjerovati u to.
Čekaj malo, bankrot države je spriječila ili nije?
Hoćeš reć da bi bilo bolje da je  HR  bankrotirala? Sad sam stvarno zbunjen. :)
Bio ti je u NU2 čovjek koji je opisao ovo stanje kao stabilno truljenje.Od bankrota možemo zahvaliti samo prirodnim ljepotama i turizmu,za sada.
Ne mi sad preskakat na drugu temu, pričamo o bankrotu zbog AGROKORa.
Riječ je o crnoj rupi od 5-6 miljardi eura, koja je prijetila da proguta
ogroman broj stanovništva HR. Onaj tko je to riješio zaslužuje Nobelovu nagradu.

izvesti ovakvu akciju u zemlji politicara koji se ne zele zamjeriti nikome a svi se napajali s izvora todovih 
trenutno je akcija placena xxx novcica , bez veceg udjela novcica poreznih obveznika i nek tuzbama jos toliko bude placeno na neki duzi period naspram brodogradilista gdje platimo samo zavrsni cin proracunskim novcem vecim 5-6-10x nego trosak agrokora

zato i kazem spomenik da se podigne dalic , na zrinjevcu

zašto ne na jakuševcu? čini mi se primjereno mjesto za podići spomenik takvom ljudskom smeću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Guest 30/10/2018, 09:49

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:PS: 
Ja sam o ovome jako slabo informiran...tu i tamo ponešto sam polovio,
ali mi stvarno nije jasno o čemu se ovdje radi. 
Ako je gđa Dalić sa svojom ekipom spasila državu od bankrota, a je koliko vidim,
zašto je morala dati ostavku i otići iz vlade? 
Ima netko kratak i razumljiv odgovor na ovo pitanje?
ja sam ti dao razumljiv odgovor. 
ti si navodno diplomirani inžinjer, i to uspješni inžinjer, dakle imaš kvocjent inteligencije minimalno 115 poena. ako je istina što govoriš o sebi

a moje objašnjenje je napisano da ga može ispod prosječna osoba skužiti
Kao podršku si dao i link od IDEX-a, a to smeće ne čitam.
Naježo sam se čim sam ga vidio. Znaš, imam probleme sa tlakom pa moram pazit. :)
http://www.poslovni.hr/hrvatska/cerp-braniteljima-daje-dionice-belja-jesu-li-to-one-sto-vrijede-0-kuna-339593
Nemam namjeru otvoriti link, mene zanima ovo sa Agrokorom.
Šta se dalo bolje učiniti od ovoga što je učinila gđa Dalić s ekipom?
Ja sam glede ekonomije neuk. Meni treba kratak i razumljiv odgovor.

drž se ti svoje kurbetine kolinde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by vuksadinare 30/10/2018, 09:51

š'a ima?..jopet agrokor... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Guest 30/10/2018, 09:54

vuksadinare wrote:š'a ima?..jopet agrokor... :)

za promjenu da malo odahnemo od tvojih srba, četnika, partizana, ustaša...'45-te i blajburga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by vuksadinare 30/10/2018, 09:56

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:š'a ima?..jopet agrokor... :)

za promjenu da malo odahnemo od tvojih srba, četnika, partizana, ustaša...'45-te i blajburga.
greska....ja nemam veze s adrugim svjetskim ratom moj period je daleko blizi '91-'95-ta :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Guest 30/10/2018, 09:59

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:š'a ima?..jopet agrokor... :)

za promjenu da malo odahnemo od tvojih srba, četnika, partizana, ustaša...'45-te i blajburga.
greska....ja nemam veze s adrugim svjetskim ratom moj period je daleko blizi '91-'95-ta :)

isti kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Eroo 30/10/2018, 10:02

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:š'a ima?..jopet agrokor... :)

za promjenu da malo odahnemo od tvojih srba, četnika, partizana, ustaša...'45-te i blajburga.
greska....ja nemam veze s adrugim svjetskim ratom moj period je daleko blizi '91-'95-ta :)

isti kurac.
Veliš ti naeba i tamo i 'vamo. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74973
2016-07-22


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by debotoijusto 30/10/2018, 10:02

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:
Čekaj malo, bankrot države je spriječila ili nije?
Hoćeš reć da bi bilo bolje da je  HR  bankrotirala? Sad sam stvarno zbunjen. :)
Bio ti je u NU2 čovjek koji je opisao ovo stanje kao stabilno truljenje.Od bankrota možemo zahvaliti samo prirodnim ljepotama i turizmu,za sada.
Ne mi sad preskakat na drugu temu, pričamo o bankrotu zbog AGROKORa.
Riječ je o crnoj rupi od 5-6 miljardi eura, koja je prijetila da proguta
ogroman broj stanovništva HR. Onaj tko je to riješio zaslužuje Nobelovu nagradu.

izvesti ovakvu akciju u zemlji politicara koji se ne zele zamjeriti nikome a svi se napajali s izvora todovih 
trenutno je akcija placena xxx novcica , bez veceg udjela novcica poreznih obveznika i nek tuzbama jos toliko bude placeno na neki duzi period naspram brodogradilista gdje platimo samo zavrsni cin proracunskim novcem vecim 5-6-10x nego trosak agrokora

zato i kazem spomenik da se podigne dalic , na zrinjevcu

zašto ne na jakuševcu? čini mi se primjereno mjesto za podići spomenik takvom ljudskom smeću.

razmisli malo kako bi ova prica zavrsila redovnim postupkom , stecaj trazbine dugovi... u bezveznom brodogradilistu imas 5-6 tisuca zaposlenih-kooperanata + obitelji a agrokor je u podanickom monetarnom ropstvu drzao 50 000-ak zaposlenih tko zna koliko kooperanata i svih ostalih umrezenih
bila bi to propast HR kakvu poznajemo masovno iseljavanje i vjerujem u konacnici gradjanski rat  , mozemo sad raspravljat jel bi slom katolicke djamahirije iznjedrio zdrave snage ili bolje demokratskim postupcima sporo no sigurno napredovati
nema tu postenih ni sretnih rjesenja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Eroo 30/10/2018, 10:05

vili40 wrote:Ero,znaš ti ali se praviš blesav radi neke tamo teorije da bi država radi agrokora mogla u bankrot,gdje si to pročitao,na indexu kojega ne čitaš?Pitaš gdje su milijarde?Pa eto ti je lijepo i razumljivo čovjek objasnio kud su nestale i kud će još nestajati a za taj lopovluk u tvojoj sloveniji bi marice odvezle ove sa skupa u istražni pa nek tamo pišu knjige.Jel ti sad malo jasnije?
De ti meni ukratko, pusti to stalno kruženje ko mačka oko vruće kaše. drunken

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74973
2016-07-22


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Guest 30/10/2018, 10:09

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:š'a ima?..jopet agrokor... :)

za promjenu da malo odahnemo od tvojih srba, četnika, partizana, ustaša...'45-te i blajburga.
greska....ja nemam veze s adrugim svjetskim ratom moj period je daleko blizi '91-'95-ta :)

isti kurac.
Veliš ti naeba i tamo i 'vamo. :D

ma pun mi je kurac vaših debilana i spaljenih mozgova. kad otvorim forum imam osjećaj kao da sam ušao u psihijatrijski sanatorij na kojem borave najteži mentalno poremećeni pacijenti kojima je spržen mozak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by vuksadinare 30/10/2018, 10:10

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:š'a ima?..jopet agrokor... :)

za promjenu da malo odahnemo od tvojih srba, četnika, partizana, ustaša...'45-te i blajburga.
greska....ja nemam veze s adrugim svjetskim ratom moj period je daleko blizi '91-'95-ta :)

isti kurac.
ka'k je isti...tebi je pola stoljeca razlike isto :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Guest 30/10/2018, 10:12

debotoijusto wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:
Bio ti je u NU2 čovjek koji je opisao ovo stanje kao stabilno truljenje.Od bankrota možemo zahvaliti samo prirodnim ljepotama i turizmu,za sada.
Ne mi sad preskakat na drugu temu, pričamo o bankrotu zbog AGROKORa.
Riječ je o crnoj rupi od 5-6 miljardi eura, koja je prijetila da proguta
ogroman broj stanovništva HR. Onaj tko je to riješio zaslužuje Nobelovu nagradu.

izvesti ovakvu akciju u zemlji politicara koji se ne zele zamjeriti nikome a svi se napajali s izvora todovih 
trenutno je akcija placena xxx novcica , bez veceg udjela novcica poreznih obveznika i nek tuzbama jos toliko bude placeno na neki duzi period naspram brodogradilista gdje platimo samo zavrsni cin proracunskim novcem vecim 5-6-10x nego trosak agrokora

zato i kazem spomenik da se podigne dalic , na zrinjevcu

zašto ne na jakuševcu? čini mi se primjereno mjesto za podići spomenik takvom ljudskom smeću.

razmisli malo kako bi ova prica zavrsila redovnim postupkom , stecaj trazbine dugovi... u bezveznom brodogradilistu imas 5-6 tisuca zaposlenih-kooperanata + obitelji a agrokor je u podanickom monetarnom ropstvu drzao 50 000-ak zaposlenih tko zna koliko kooperanata i svih ostalih umrezenih
bila bi to propast HR kakvu poznajemo masovno iseljavanje i vjerujem u konacnici gradjanski rat  , mozemo sad raspravljat jel bi slom katolicke djamahirije iznjedrio zdrave snage ili bolje demokratskim postupcima sporo no sigurno napredovati
nema tu postenih ni sretnih rjesenja

opet ti strašiš nekim otkazima i sličnim pizdarijama. obrazloži kako bi to 50 tisuća radnika ostalo bez posla da nije intervenirao udbo-ustaški zločinački kartel.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Guest 30/10/2018, 10:17

Objavljujemo 11 verzija Lex Agrokora. Ovako su si Borgovci namještali zakon

https://www.index.hr/vijesti/clanak/objavljujemo-11-verzija-lex-agrokora-ovako-su-si-borgovci-namjestali-zakon/2035596.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Guest 30/10/2018, 10:30

Gnječ wrote:Objavljujemo 11 verzija Lex Agrokora. Ovako su si Borgovci namještali zakon

https://www.index.hr/vijesti/clanak/objavljujemo-11-verzija-lex-agrokora-ovako-su-si-borgovci-namjestali-zakon/2035596.aspx

WikiLeaks otkrio: SOA htjela nadzirati komunikaciju građana na internetu

https://www.index.hr/vijesti/clanak/WikiLeaks-otkrio-SOA-htjela-nadzirati-komunikaciju-gradana-na-internetu/830393.aspx


obavještajno podzemlje opet napada našeg Plenkovića, žele ga srušiti kao što su potkopali Karamarka
no mediji koordinirano čuvaju vođu pa ne mogu ništa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka Santo Subito - Page 3 Empty Re: Dalićka Santo Subito

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum