ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šamaranje zatonske prevare

Page 36 of 43 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Next

Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by sitting_bull 29/12/2018, 18:30

fridrih_niche wrote:Ende, prestani davat retardiranom Tatticaru pažnju...
Izdominira si ga i jednostavno stani...
Idiot će ionako nastavit forsirat svoje debilane...
Raketa > Bankomat
Sapienti sat...
;)
ha, ha!

idiot "savjetuje" enda!

samo ti slušaj idiota, ende!
neka nama idiot pokaže svu raskoš svoje venecijanske kulture prijevare kroz tvoje upise, jer čemu da se on sam potrudi ako može manipulirati.

nakon što je naš hajduk doveo hajduk u poziciju da ne mogu pobijediti nikoga od prvih pet ekipa u HNL-u, treba taj model usavršiti i na drugima.

druže iscidak, nominiram te za titulu zlatnog forumskog idiota, a kao nagradu ćeš dobiti sušeni tovarski kiki kojeg će ti u šupak smjestiti drug idiot amper koji točno zna gdje u tvom debelom crijevu ima dovoljno mjesta, a da ne dođe do ugroze njegova komfora.

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko 29/12/2018, 19:51

sitting_bull wrote:messi i modrić su u rusiji igrali jedan kontra drugoga.

i statistika kaže kako je messi bio bolji?

to što je hrvatska pobijedila sa 3:0 je prevara.
:tu :tu
Prevara je i Lukin gol za 2-0 koji je riješio utakmicu iliti, zapečatio ju. To smo mi krivo vidjeli, mislim da su taj gol ipak zabili Kros ili Raketa. Neka nam zagorska forumska  jocolor napiše ovdje tko je zabio taj gol? Neka nam zagorska forumska  jocolor objasni gdje je bio Blessi u toj utakmici? U Lukinom lijevom ili desnom džepu? Gdje je bio Blessi kad se četvrtfinale na SP-u u Rusiji igralo? Gdje je bio Blessi kad se polufinale igralo? A finale? Gledao na TV-u? Nije, on ne gleda utakmice gdje umjesto njega, potpuno nezasluženo, igraju veći dečki od njega jadnog malenog. On ne gleda ni dodjele osobnih nagrada igračima, jer sve njih je on morao dobiti pošto su se, isti oni koji su je proteklih godina davali njemu ili Cristini, sada najedanput drznuli i usudili se dati ju nekom trećem.

A sad idemo činjenično:

Luka - klupsko svjetsko prvenstvo - 1. mjesto (proglašen najboljim igračem)
Blessi - klupsko svjetsko prvenstvo - ??????????
Luka - Liga prvaka - 1. mjesto
Blessi - Liga prvaka - ??????????
Luka - SP u Rusiji - 2. mjesto (proglašen najboljim igračem)
Blessi - SP u Rusiji - ??????????

Ovo su činjenice, a one gluposti od zagorske forumske  jocolor  su bezvezno laprdanje. To je jasno čak i blesavoj zagorskoj forumskoj  jocolor , ali teško je to sada priznati nakon tolikih šamara koje je pretrpio. I da, na ove upitnike pokraj "Blessi" nek proba zagorska forumska  jocolor dati neko suvislo objašnjenje. Lijepo molim.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko 3/1/2019, 15:24

Nova šamarčina za zagorsku forumsku  jocolor.


Luka Modrić, najbolji hrvatski sportaš i nogometaš svijeta, svojoj je kolekciji osobnih priznanja u četvrtak dodao još jedno, nagradu za najboljeg sportaša svijeta u izboru Međunarodnog udruženja sportskih novinara (AIPS).

VEZA


U anketi je sudjelovalo 359 novinara iz 87 zemalja, a Modrić je pobijedio sa 419 bodova, ispred dvojice najboljih tenisača svijeta Novaka Đokovića (337 bodova) i Rogera Federera (290 bodova).

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by sitting_bull 3/1/2019, 16:54

Zeko wrote:Nova šamarčina za zagorsku forumsku  :joker:.


Luka Modrić, najbolji hrvatski sportaš i nogometaš svijeta, svojoj je kolekciji osobnih priznanja u četvrtak dodao još jedno, nagradu za najboljeg sportaša svijeta u izboru Međunarodnog udruženja sportskih novinara (AIPS).

VEZA




U anketi je sudjelovalo 359 novinara iz 87 zemalja, a Modrić je pobijedio sa 419 bodova, ispred dvojice najboljih tenisača svijeta Novaka Đokovića (337 bodova) i Rogera Federera (290 bodova).
sve je to kiki na batini.

ako dva idiota + end kažu da je riječ o prevari, onda je tako i nikako drukčije.

kojih 359 novinara iz kojih 87 zemalja?

kad se dva idiota i end slože i olovo plivat može!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko 3/1/2019, 18:26

Pa vele forumske  jocolor jocolor da su sve nagrade koje nisu dobili Blessi i Federer goli kurac od nagrada. U isključivo nogometnim nagradama Blessi i Cristina su jedva zajedno osvojili par bodova više od Luke, sada je popišao i Federera i baš me živo zanima kaj budu sad forumske  jocolor jocolor izmislile.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End 7/1/2019, 13:42

Ponovno je ključan u pobjedi Barcelone bio Lionel Messi, a njegova statistika ove sezone došla je u rang cijele momčadi Real Madrida. Naime, Real je ove sezone postigao 26 golova u La Ligi, dok je Messi protiv Getafe upisao 16. pogodak u prvenstvu.

Međutim, Messi je također skupio i deset asistencija, što znači da je sudjelovao u 26 golova Barcelone, koliko je Real ukupno postigao nakon 18 kola. Nevjerojatan podatak koji jako dobro ocrtava Messijevu i Realovu sezonu.

I sve to unatoč tome što je Messi u listopadu propustio nekoliko utakmica zbog loma ruke.

čekaj malo the best zatonski prevarant koji je jedini u povijesti pokupio sve individualne nagrade skupa sa svojih 20 suigrača ima jednaki učinak kao messi sam.
lol! može li malo prevarantsko lopovsko smeće niže pasti
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko 7/1/2019, 15:19

Tol'ko si glup da je nemoguće biti gluplji. Luka Modrić pobrao je sve ove nagrade za sezonu 2017/2018, a ovo o čemu ti tu laprdaš spada u sezonu 2018/2019. Neka se Blessi potrudi i možda dostigne Lukin broj nagrada u jednoj sezoni, ali to nije moguće. Zagorska forumska  jocolor.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest 7/1/2019, 15:50

End wrote:Ponovno je ključan u pobjedi Barcelone bio Lionel Messi, a njegova statistika ove sezone došla je u rang cijele momčadi Real Madrida. Naime, Real je ove sezone postigao 26 golova u La Ligi, dok je Messi protiv Getafe upisao 16. pogodak u prvenstvu.

Međutim, Messi je također skupio i deset asistencija, što znači da je sudjelovao u 26 golova Barcelone, koliko je Real ukupno postigao nakon 18 kola. Nevjerojatan podatak koji jako dobro ocrtava Messijevu i Realovu sezonu.

I sve to unatoč tome što je Messi u listopadu propustio nekoliko utakmica zbog loma ruke.

čekaj malo the best zatonski prevarant koji je jedini u povijesti pokupio sve individualne nagrade skupa sa svojih 20 suigrača ima jednaki učinak kao messi sam.
lol! može li malo prevarantsko lopovsko smeće niže pasti
Kako retardima pisas u usta, to je strašno hahahaha...
Samo gazi stoku, Ende, i nisu za ništa drugo...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by sitting_bull 7/1/2019, 15:58

end i idioti  lost in the space.

očajnički pokušaji pišanja u zrak povrh sebe kao da gravitacija ne postoji.
i onda se čude što su popišani vlastitom pišalinom.

zapravo me čudi da end navija za dinamo, jer se idealno uklopio s tovarskim idiotima.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End 7/1/2019, 16:25

mene čudi da netko ko navija za dinamo može podržavati malo lopovsko govance čija je kompletna karijera zasnovana na lopovluku i prevarama, od dinama, preko tottenhama, do reala gdje je upropastio nogomet za sva vremena i sva ta priznanja koja ne vrijede više ništa, a bankomat je prekretnica. Doduše on je svoj cijeli život samo mali potrčko i pijun kojim upravljaju mamići i perezi, samo da slučajno ne preuzme odgovornost, al najlakše se pustit glup, identična mu je igra na terenu, kukavica koja se skriva iza drugih, a onda uzima zasluge.
i onda bi se trebali sažaliti nad lopovom i opravdati mu sve jer je izbjeglica kojega su ovce čuvale, a svaki brazilac dan danas prolazi kroz veća sranja pa se o tome ne piše niti se dobivaju jeftini poeni. da je to sve istina on bi bio čovjek, a ne zadnja balega.
s ponosom stojim na strani hajdukovaca što se takvih tema tiče.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End 7/1/2019, 16:26

haha what a domination
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End 7/1/2019, 16:37

mene je čak briga šta je lopov i govno, njegova stvar, al je najveća nogometna prevara svih vremena i to sam već u milijun primjeraka dokazao.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko 7/1/2019, 18:01

End wrote:mene čudi da netko ko navija za dinamo može podržavati malo lopovsko govance čija je kompletna karijera zasnovana na lopovluku i prevarama, od dinama, preko tottenhama, do reala gdje je upropastio nogomet za sva vremena i sva ta priznanja koja ne vrijede više ništa, a bankomat je prekretnica. Doduše on je svoj cijeli život samo mali potrčko i pijun kojim upravljaju mamići i perezi, samo da slučajno ne preuzme odgovornost, al najlakše se pustit glup, identična mu je igra na terenu, kukavica koja se skriva iza drugih, a onda uzima zasluge.
i onda bi se trebali sažaliti nad lopovom i opravdati mu sve jer je izbjeglica kojega su ovce čuvale, a svaki brazilac dan danas prolazi kroz veća sranja pa se o tome ne piše niti se dobivaju jeftini poeni. da je to sve istina on bi bio čovjek, a ne zadnja balega.
s ponosom stojim na strani hajdukovaca što se takvih tema tiče.
Isusa ti boga pa ti si totalni idiot. Ovako nešto može napisati jedino i isključivo totalni luđak, đubre i govno od čovjeka. Sretno ti i ugodno bilo kupanje u govnima koje si sam posrao.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare 7/1/2019, 18:36

Samaranje jalnusa od 'zatonske prevare'...se nastavlja...modric proglasen seks simbolom u japanu...a apoloni jalnusi ni u svom susjedstvu lol!



vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by sitting_bull 7/1/2019, 20:47

ceo svet ništa ne razume pa je protiv nekolicine idiota, ali oni i dalje k'o mujo kad vozi autocestom u kontra smjeru: Milijarde ljudi vozi kontra, milijarde!

još su pacijenti ponosni na to.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest 7/1/2019, 22:23

End wrote:mene čudi da netko ko navija za dinamo može podržavati malo lopovsko govance čija je kompletna karijera zasnovana na lopovluku i prevarama, od dinama, preko tottenhama, do reala gdje je upropastio nogomet za sva vremena i sva ta priznanja koja ne vrijede više ništa, a bankomat je prekretnica. Doduše on je svoj cijeli život samo mali potrčko i pijun kojim upravljaju mamići i perezi, samo da slučajno ne preuzme odgovornost, al najlakše se pustit glup, identična mu je igra na terenu, kukavica koja se skriva iza drugih, a onda uzima zasluge.
i onda bi se trebali sažaliti nad lopovom i opravdati mu sve jer je izbjeglica kojega su ovce čuvale, a svaki brazilac dan danas prolazi kroz veća sranja pa se o tome ne piše niti se dobivaju jeftini poeni. da je to sve istina on bi bio čovjek, a ne zadnja balega.
s ponosom stojim na strani hajdukovaca što se takvih tema tiče.
S tobom bi i u rat isa!
<3

Ovo je najbolji post u povijesti ovog foruma...
Gasi sve...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Tominjo 7/1/2019, 22:47

fridrih_niche wrote:
End wrote:mene čudi da netko ko navija za dinamo može podržavati malo lopovsko govance čija je kompletna karijera zasnovana na lopovluku i prevarama, od dinama, preko tottenhama, do reala gdje je upropastio nogomet za sva vremena i sva ta priznanja koja ne vrijede više ništa, a bankomat je prekretnica. Doduše on je svoj cijeli život samo mali potrčko i pijun kojim upravljaju mamići i perezi, samo da slučajno ne preuzme odgovornost, al najlakše se pustit glup, identična mu je igra na terenu, kukavica koja se skriva iza drugih, a onda uzima zasluge.
i onda bi se trebali sažaliti nad lopovom i opravdati mu sve jer je izbjeglica kojega su ovce čuvale, a svaki brazilac dan danas prolazi kroz veća sranja pa se o tome ne piše niti se dobivaju jeftini poeni. da je to sve istina on bi bio čovjek, a ne zadnja balega.
s ponosom stojim na strani hajdukovaca što se takvih tema tiče.
S tobom bi i u rat isa!
<3

Ovo je najbolji post u povijesti ovog foruma...
Gasi sve...
;)
Srećom, na vrijeme sam stigao do kupaone da se izrigam u školjku nakon što sam ovo pročitao. Basketball
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by skripar 7/1/2019, 23:16

daj zatvorite više u ludaru ove luđake
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest 7/1/2019, 23:49

Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:
End wrote:mene čudi da netko ko navija za dinamo može podržavati malo lopovsko govance čija je kompletna karijera zasnovana na lopovluku i prevarama, od dinama, preko tottenhama, do reala gdje je upropastio nogomet za sva vremena i sva ta priznanja koja ne vrijede više ništa, a bankomat je prekretnica. Doduše on je svoj cijeli život samo mali potrčko i pijun kojim upravljaju mamići i perezi, samo da slučajno ne preuzme odgovornost, al najlakše se pustit glup, identična mu je igra na terenu, kukavica koja se skriva iza drugih, a onda uzima zasluge.
i onda bi se trebali sažaliti nad lopovom i opravdati mu sve jer je izbjeglica kojega su ovce čuvale, a svaki brazilac dan danas prolazi kroz veća sranja pa se o tome ne piše niti se dobivaju jeftini poeni. da je to sve istina on bi bio čovjek, a ne zadnja balega.
s ponosom stojim na strani hajdukovaca što se takvih tema tiče.
S tobom bi i u rat isa!
<3

Ovo je najbolji post u povijesti ovog foruma...
Gasi sve...
;)
Srećom, na vrijeme sam stigao do kupaone da se izrigam u školjku nakon što sam ovo pročitao. Basketball
:aw

Mora bit malo humora, starce jedan neduhoviti...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End 8/1/2019, 00:05

prvo sam isao s ciljem zajebancije, a sad kad sam ponovno procitao svoj post vidim da to nije sala jer je zalosno i istinito
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest 8/1/2019, 00:06

Bože dragi, kakvo pušenje ispod stola... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 36 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 43 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum