ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šamaranje zatonske prevare

Page 3 of 43 Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Next

Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Sun 28 Oct - 21:30

lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 29 Oct - 10:46

NAVIJAČI ‘UNIŠTILI’ MODRIĆA: Uvrede se nižu na Lukin račun, fotografije otkrivaju sve što o njemu misle pristalice kluba


‘Gov*o kojeg se treba riješiti’


Modric doesn't deserve the world best
They should withraw it, then give it back to who truly deserves it. 


One of the greatest injustice in football was handing over the Uefa Player of the Year award and Fifa The Best award to the fraud, Luka Modric.



hahahaha samo šamarj maloga lopova
End
End

Posts : 21146
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Mon 29 Oct - 11:19

Hahhahahahahahahahahahahahahaha...
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Mon 29 Oct - 13:18

End wrote:NAVIJAČI ‘UNIŠTILI’ MODRIĆA: Uvrede se nižu na Lukin račun, fotografije otkrivaju sve što o njemu misle pristalice kluba


‘Gov*o kojeg se treba riješiti’




Modric doesn't deserve the world best
They should withraw it, then give it back to who truly deserves it. 


One of the greatest injustice in football was handing over the Uefa Player of the Year award and Fifa The Best award to the fraud, Luka Modric.



hahahaha samo šamarj maloga lopova
Smiješni su mi ti napadi na Modrića. Nije on kriv za to što su ga išli gurati u prvi plan i proglašavati najboljim na svijetu kad on to realno nije. Za uspjehe reprezentacije i Reala, kao što sam rekao i prije on nije najzaslužniji, a gurali su ga u prvi plan. Sad, kad je Real ostao bez jednog Ronalda koji je vukao i gurao tu momčad, i kad su se od reprezentacije oprostili neki (od 3 najbolja pojedinca, 2 su se oprostila, dodaj još jednog Kalinića bez kojeg SP Modrić ne bi ni vidio)) onda to ne izgleda ni približno dobro kao prije.
Modrić danas nije ništa lošiji igrač nego prije 6 miseci, samo u ekipi više nema igrača/e koji mogu povući i tu sva priča počinje i prestaje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Mon 29 Oct - 13:22

Al Zekan je napisa da su Pederko i Rakitic nikakvi igrači i da oni samo profitiraju zbog činjenice šta igraju sa Bankomatom u istoj ekipi...
Kako sad to?
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Mon 29 Oct - 13:24

fridrih_niche wrote:Al Zekan je napisa da su Pederko i Rakitic nikakvi igrači i da oni samo profitiraju zbog činjenice šta igraju sa Bankomatom u istoj ekipi...
Kako sad to?
:(
E da je to jedina glupost koju je ta smrdljiva izdrkotina napisala... 

Kako bilo, uvik se može vaditi da se samo zajebaval i da on 90% tu kaj piše, piše gluposti onak iz zajebancije lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Mon 29 Oct - 13:31

Zekan = Glupan
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 29 Oct - 13:47

krivi su i naši igrači među kojima je i rakitić koji su zatonsku prevaru nakon svake utakmice SP-a dizali u nebesa, a bankomat je uzeo sebi sve zasluge za uspjeh iako su svi odigrali besprijekorno.

s druge strane zatonska prevara nikome nikad nije uputila riječi hvale, iako su ga svi spašavali sramote, niti je ikad pokazao skromnost kao ostali najveći igrači pa da ne bude fokus cijelo vrijeme samo na njemu. on je zaslužan za sve dobro, a kad nije dobro onda nikome ne odgovara.

znači najveća prevara u povijesti nogometa
End
End

Posts : 21146
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 29 Oct - 13:49

prije 1 mjesec su mu dali nagradu za najboljega igrača svijeta, a danas se ne može sastat s loptom. 
oni koji barem razumiju 1% nogometa su uvijek to vidjeli samo stručnjaci iz FIFE očito nisu.
End
End

Posts : 21146
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by sitting_bull Mon 29 Oct - 13:52

idioti su najjači kad treba pljuvati po nekome.

ili kad treba pod tepih gurnuti debelog rilova...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11120
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 29 Oct - 13:55

ajde mi reci koja budala moraš biti da ti pederko zabija 50 golova po sezoni i ti onda misliš da je zatonska prevara najbolji igrač i neki faktor u ekipi...

pa čak u barci nikad xavi i iniesta  kao najveći veznjaci svih vremena nisu bili iznad messija jer se zna da je 100 puta bolji i značajniji od njih dvojice.
End
End

Posts : 21146
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 29 Oct - 13:58

a taj xavi jednom tjedno izjavi da je debil svatko onaj tko ne smatra messija najvećim svih vremena. 
a zatonska prevara stvarno za sebe misli da je najbolji jer nikad to nije opovrgnuo haha besramni klošar
End
End

Posts : 21146
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by FRANK Mon 29 Oct - 13:58

Mene je kao hrvatskog nacionalistu katolika vjernika i domoljuba sramota kad mi netko dovede Luku Modrica u temu o hrvatskoj

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 29 Oct - 14:00

rakitić izjavi da je on tu samo da radi za messija da ga rastereti da mu nije porblem to za njavećega svih vremena, da se zna koja je njegova uloga u momčadi i još uspije biti 10 puta bolji od zatonske prevare u svakom segmentu nogometa.


a kad je mali zatonski cigan tako nešto izjavio.. reci tu sam jer sam vodonoša i dodajem kroosu na pola metra i zato imam 100% dodavanja amen
End
End

Posts : 21146
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 29 Oct - 14:13

da mu zbrojiš 3 karijere nema brojke ko frank lampard koji je najbolji strijelac chelseaja svih vremena s više od 200 golova, ovaj nema sve skupa 20 u karijeri haha
End
End

Posts : 21146
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by FRANK Mon 29 Oct - 14:13

Modric je nogometni genije u jednakoj mjeri koliko je vracala pametan. Znaci no fucking way.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by FRANK Mon 29 Oct - 14:17

Smeece koje sebe istice a bez ronalda je kurac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Mon 29 Oct - 14:45

Endu svaka piva i svaka je zlatna...
Raskrinka je prevaru ka niko do sad...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 29 Oct - 15:48

fridrih_niche wrote:Endu svaka piva i svaka je zlatna...
Raskrinka je prevaru ka niko do sad...
:cru
prelagano je kad su na tvojoj strani činjenice i istina..  :beer Basketball
End
End

Posts : 21146
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Mon 29 Oct - 16:00

kad je hajduk u kurcu ajmo malo trolati tko je bolji rakitic i modric..ono ajmo malo raditi razdor....kao ovaj nije hravtski igrac a ovaj drugi je...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98714
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 29 Oct - 16:14

navijači reala svoje su rekli, iako se radi o najvećim ciganima na svijetu, jedino je jedan u nišu veći cigan. toliko im je stalo do zatonske prevare i the besta.

raketa je živa legenda u sevilli i barci, svi ga obožavaju i to nema cijenu. modrića s pravom mrzi cijela hrvatska.
End
End

Posts : 21146
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 3 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 43 Previous  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum