ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šamaranje zatonske prevare

Page 15 of 43 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 43  Next

Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Tue 27 Nov - 22:28

Izvor navodi da je poraz u utakmici protiv Eibara doveo do sukoba u svlačionici pri čemu su igrači jedne strane svaljivali krivnju na one druge, s time da treba znati da je vođa klana domaćih igrača  kapetan Sergio Ramos, a vođa klana internacionalaca Luka Modrić.

Upravo njih dvojica, inače dobrih prijatelja, navodno su se sukobila. Ramos, a njegova je riječ glavna, upro je prstom baš u smjeru Modrića i počeo ga ispitivati neka pitanja koja se Luki nisu svidjela. Istovremeno je njega optužio da je jedan od krivaca za loše izdanje momčadi, a što je, piše Diario Gol, hrvatski reprezentativac eksplodirao.

Eazlog je i, kako se navodi, tajni sastanak Ramosa s trenerom Solarijem na kojem je kapetan ponudio strategu moguće rješenje problema u vidu preseljenja na klupu nekih istaknutih igrača, a tu se spominju Modrić

hahaha kakvo pišanje po prevari, vidi se da je the best!  lol!

End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by FRANK Tue 27 Nov - 23:07

Noor wrote:
fridrih_niche wrote:On može jedino jebat tvoju mrtvu mater i nikog vise...
Sad vozi, redikulu...
;)
os i ti ban?!
ah, da...tu se smije :)
osad cu i ja na nogometu prostacit :)
Zar ti mislis da nas ovdi u podrumu ovog usranog forumskog kafica boli kurac za kicova pravila  Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Noor Tue 27 Nov - 23:41

PABLO ESCOBAR wrote:
Noor wrote:
fridrih_niche wrote:On može jedino jebat tvoju mrtvu mater i nikog vise...
Sad vozi, redikulu...
;)
os i ti ban?!
ah, da...tu se smije :)
osad cu i ja na nogometu prostacit :)
Zar ti mislis da nas ovdi u podrumu ovog usranog forumskog kafica boli kurac za kicova pravila  Basketball
ne, zato selim se k vama trajno...
patite :P
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Wed 28 Nov - 8:54

Noor wrote:
fridrih_niche wrote:On može jedino jebat tvoju mrtvu mater i nikog vise...
Sad vozi, redikulu...
;)
os i ti ban?!
ah, da...tu se smije :)
osad cu i ja na nogometu prostacit :)
:D

A moran se spustit na nivo idiota, kad jedino to i razumi...
Znaš kako je kad ti neko prvi jebe sve po spisku...
Moraš uzvratit...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Wed 28 Nov - 8:56

End wrote:Izvor navodi da je poraz u utakmici protiv Eibara doveo do sukoba u svlačionici pri čemu su igrači jedne strane svaljivali krivnju na one druge, s time da treba znati da je vođa klana domaćih igrača  kapetan Sergio Ramos, a vođa klana internacionalaca Luka Modrić.

Upravo njih dvojica, inače dobrih prijatelja, navodno su se sukobila. Ramos, a njegova je riječ glavna, upro je prstom baš u smjeru Modrića i počeo ga ispitivati neka pitanja koja se Luki nisu svidjela. Istovremeno je njega optužio da je jedan od krivaca za loše izdanje momčadi, a što je, piše Diario Gol, hrvatski reprezentativac eksplodirao.

Eazlog je i, kako se navodi, tajni sastanak Ramosa s trenerom Solarijem na kojem je kapetan ponudio strategu moguće rješenje problema u vidu preseljenja na klupu nekih istaknutih igrača, a tu se spominju Modrić

hahaha kakvo pišanje po prevari, vidi se da je the best!  lol!
Gadi mi se Modrić i naravno da je prevara...
Al spanjolska pedercina Ramos je još veća rupetina od zatonske prevare...
Šljam i smeće kojem bi usa s dvi noge u meniskus...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko Wed 28 Nov - 17:24

fridrih_niche wrote:
End wrote:Izvor navodi da je poraz u utakmici protiv Eibara doveo do sukoba u svlačionici pri čemu su igrači jedne strane svaljivali krivnju na one druge, s time da treba znati da je vođa klana domaćih igrača  kapetan Sergio Ramos, a vođa klana internacionalaca Luka Modrić.

Upravo njih dvojica, inače dobrih prijatelja, navodno su se sukobila. Ramos, a njegova je riječ glavna, upro je prstom baš u smjeru Modrića i počeo ga ispitivati neka pitanja koja se Luki nisu svidjela. Istovremeno je njega optužio da je jedan od krivaca za loše izdanje momčadi, a što je, piše Diario Gol, hrvatski reprezentativac eksplodirao.

Eazlog je i, kako se navodi, tajni sastanak Ramosa s trenerom Solarijem na kojem je kapetan ponudio strategu moguće rješenje problema u vidu preseljenja na klupu nekih istaknutih igrača, a tu se spominju Modrić

hahaha kakvo pišanje po prevari, vidi se da je the best!  lol!
Gadi mi se Modrić i naravno da je prevara...
Al spanjolska pedercina Ramos je još veća rupetina od zatonske prevare...
Šljam i smeće kojem bi usa s dvi noge u meniskus...
;)
Jebiga forumske  jocolor jocolor . Sad se po vama popišao i našamarao vas i trener Reala, jer kol'ko sam vidio Luka je jučer protiv Rome igrao. I to jako dobro igrao.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Wed 28 Nov - 19:14

čim su pobijedili odma je "motor" proigrao haha, nema veze za sva sramoćenja ove sezone gdje se 20 puta dokazalo da je nitko i ništa osim maloga lopova i krimosa, kako mu je samo raketa isporučio peticu hahaha 
sad sam se posrao po tebi forumski debilu  jocolor
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Wed 28 Nov - 19:44

End wrote:čim su pobijedili odma je "motor" proigrao haha, nema veze za sva sramoćenja ove sezone gdje se 20 puta dokazalo da je nitko i ništa osim maloga lopova i krimosa, kako mu je samo raketa isporučio peticu hahaha 
sad sam se posrao po tebi forumski debilu  jocolor
Samo samaraj tog kurvinog sina...
Ni je vidin šta pišen, al znan da je sve retardirano...
Samo mu jebi mater, Ende!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Wed 28 Nov - 20:36

gušt je šamarati poklonike zatonske prevare jer lopovska gnjida može biti podržavana samo od strane istih takvih moralnih 0.
da je meni nick zeko i da imam na avataru generaciju 82., a da mi je modrić idol ubio bi se iste sekunde. kakva sramota na šta je spao najveći hr klub.
kako sam se posrao po tebi forumski debilu  jocolor shvaćaš li to  Basketball
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko Wed 28 Nov - 22:50

End wrote:gušt je šamarati poklonike zatonske prevare jer lopovska gnjida može biti podržavana samo od strane istih takvih moralnih 0.
da je meni nick zeko i da imam na avataru generaciju 82., a da mi je modrić idol ubio bi se iste sekunde. kakva sramota na šta je spao najveći hr klub.
kako sam se posrao po tebi forumski debilu  jocolor shvaćaš li to  Basketball
Ti nisi forumska  jocolor . Ti si, na tvoju žalost, totalni idiot. Imam da, generaciju '82., jer to su "moji" dečki, a Zeko (Velimir Zajec za tebe nepismenoga) je jedan od mojih najboljih prijatelja iz te generacije pa, uz Mlinku (Marka Mlinarića za tebe dibidusa) i Snješka Cerina. 
A kaj se Luke tiče, zabole me kurac za tvoju ocjenu njegova morala, ja ga gledam k'o nogometaša i tu je fantastičan. Tvoje omalovažavanje njegovog nogometa, zajedno sa onom dalmatinskom forumskom gnjidom, uopće me ne čudi, jer nitko nikoga neće popljuvati k'o Hrvat Hrvata. I zato i nismo imali državu sve do prije 30-ak godina. Ti možeš Luku omalovažavati k'o čovjeka i za to me zabole kurac, ali nogometno znanje kojem se divi cijeli svijet, oduzeti mu ne možeš ni ti ni dalmatinska forumska gnjida, jer ste vas dvojica sami u čitavom svijetu po tom pitanju.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Thu 29 Nov - 8:04

End wrote:gušt je šamarati poklonike zatonske prevare jer lopovska gnjida može biti podržavana samo od strane istih takvih moralnih 0.
da je meni nick zeko i da imam na avataru generaciju 82., a da mi je modrić idol ubio bi se iste sekunde. kakva sramota na šta je spao najveći hr klub.
kako sam se posrao po tebi forumski debilu  jocolor shvaćaš li to  Basketball
Jebi i ne vadi!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko Thu 29 Nov - 21:15

Novo šamaranje forumskih  jocolor jocolor.

Četiri dana prije svečane dodjele Zlatne lopte, Luka Modrić dobio je novo veliko priznanje. Hrvatski kapetan proglašen je najboljim nogometašem svijeta za 2018. godinu u izboru Međunarodne federacije za nogometnu povijest i statistiku (IFFHS), na temelju glasova nogometnih stručnjaka iz čak 90 zemalja.



Luka Modrić na prvom je mjestu sa 272 boda, iza njega je Leo Messi sa 144, a treći belgijski reprezentativac Eden Hazard sa 114 bodova.
Nagradu je posljednje tri godine osvajao upravo Messi, a Modrić ga ja sada nadmašio za čak 128 bodova.




Luka - Blessi   272 - 144
Svima je valjda jasno da je Luka igrač 2018. godine, ali da je baš gotovo duplo bolji od Blessija ... Izgleda da među nogometnim stručnjacima iz 90 zemalja koji su glasovali nisu bile naše forumske  jocolor jocolor.
Šamaranje forumskih  jocolor :joker:se nastavlja, a to šamaranje već postaje smiješno. Svima, ali nije smiješno i forumskim  jocolor jocolor, jer više na obrazima nemaju mjesta gdje bi ih se moglo ispljuskati.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Thu 29 Nov - 23:09

to su vjerojatno stručnjaci koje football leaks svaki tjedan razotkriva za korupciju ili možda koji su prodali domaćinstvo SP-a u Qatar. ili možda oni koji su doveli nogomet na rub propasti jer su omugućili madridskim lopovima čiji je član naravno naša zatonska prevara da se zadužuju u milijardama, a sad bi kaznu trebali plaćati psg i city!
veliki stručnjaci!
i gratis, samo gol messija protiv psv-a je veći od cijele modrićeve lopovske karijere skupa.
opet si našamaran forumski debilu  jocolor
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Thu 29 Nov - 23:19

End wrote:to su vjerojatno stručnjaci koje football leaks svaki tjedan razotkriva za korupciju ili možda koji su prodali domaćinstvo SP-a u Qatar. ili možda oni koji su doveli nogomet na rub propasti jer su omugućili madridskim lopovima čiji je član naravno naša zatonska prevara da se zadužuju u milijardama, a sad bi kaznu trebali plaćati psg i city!
veliki stručnjaci!
i gratis, samo gol messija protiv psv-a je veći od cijele modrićeve lopovske karijere skupa.
opet si našamaran forumski debilu  jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko Sun 2 Dec - 21:43

Da. Jedini svjetski priznati stručnjaci za nogomet ste vas 2 forumske  jocolor jocolor. Svi koji daju glas Luki su neznalice i budale, a u svim ovim glasovanjima bilo ih je preko 1000, samo ste vas 2 forumske  jocolor jocolor jedini pravi i istinski nogometni stručnjaci na planeti Zemlja. Još sutra da vas našamaraju i ovi birači za Zlatnu loptu, iako je to daleko najmanje bitan trofej od svih dosadašnjih jer tu biraju novinarska piskarala koja nikakvu stručnost nemaju za to. Ustvari, imaju stručnost istu k'o i vas 2 forumske  jocolor jocolor, iliti stručnost običnog gledatelja.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by End Mon 3 Dec - 8:13

Zeko wrote:glup sam ko kurac jer sam forumski debil  jocolor
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Guest Mon 3 Dec - 9:03

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Mon 3 Dec - 9:21

End wrote:gušt je šamarati poklonike zatonske prevare jer lopovska gnjida može biti podržavana samo od strane istih takvih moralnih 0.
da je meni nick zeko i da imam na avataru generaciju 82., a da mi je modrić idol ubio bi se iste sekunde. kakva sramota na šta je spao najveći hr klub.
kako sam se posrao po tebi forumski debilu  jocolor shvaćaš li to  Basketball
jesi ti siguran da si dinamovac.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Mon 3 Dec - 9:25

da eto..izgleda po endu i jos nekolicini fifa,uefa bi prvo morala nego sto nagradi igraca..gledati jer njegov obiteljski zivot ok,jel ide redovno u ducan,vrtic,da li ej duzan za struju,vodu,cistocu,porez..a onda na desetom mjestu nogometne kavlitete..kada bi sve to tako gledali kao sto traze end,nice i drugi za modrica..najbolji igrac svijeta bi bio kakav amater iz druge portugalske lige :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare Mon 3 Dec - 9:28

vuksadinare wrote:da eto..izgleda po endu i jos nekolicini fifa,uefa bi prvo morala nego sto nagradi igraca..gledati jer njegov obiteljski zivot ok,jel ide redovno u ducan,vrtic,da li ej duzan za struju,vodu,cistocu,porez..a onda na desetom mjestu nogometne kavlitete..kada bi sve to tako gledali kao sto traze end,nice i drugi za modrica..najbolji igrac svijeta bi bio kakav amater iz druge portugalske lige :)
kad bi se sve to gledalo onda ronaldo,messi nikad ne bi bili najbolji igraci svijeta ni priblizno kao kandidati..apele i maradona smatrani najboljim igracima svijeta :) ...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Zeko Mon 3 Dec - 11:39

End wrote:
Zeko wrote:glup sam ko kurac jer sam forumski debil  jocolor
Možeš ti to bolje, ovo ti je preprozirno, forumska  jocolor . Nogometni stručnjaci, ti i dalmatinska forumska  jocolor . O nebo otvori se.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Šamaranje zatonske prevare - Page 15 Empty Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 43 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 43  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum