ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ

Go down

NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ Empty NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ

Post by Hektorović 23/10/2018, 20:12

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ Empty Re: NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ

Post by Hektorović 23/10/2018, 20:18

(VIDEO) DOBAR, LOŠ, ZAO… Latić: Da je Radončić pobijedio, ubili bi ga!

Dragan Čović bi ponizio Hrvate ukoliko bi opet ušao u koaliciju sa SDA-om

NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ Nedzad-960x570
Urednik našeg portala gostovao je u emisiji Dobar, loš, zao kod Maria Vrankića na Našoj TV kojom prilikom je govorio o hrvatsko-bošnjačkim odnosima nakon izbora posebno tematizirajući moguće reperkusije brutalnog izbornog inženjeringa.
„To je zločin nad demokratijom kojeg bi morali osuditi građani kao i međunarodna zajednica“, rekao je Latić zaključivši kako takvo nešto ne očekuje jer, kako je rekao, nikad niko u ovoj zemlji nije odgovarao za lopovluk.
Latić je stajališta da je „slučaj Komšić“ hrvatski problem jer da nikad niko, osim Bakira Izetbegovića, od bošnjačkih prvaka, nije opravdao to da Bošnjaci biraju Hrvatima njihove predstavnike.
„Pobjeda Komšića je dio izbornog inženjeringa kojeg je vrlo planski izvela SDA“, ustvrdio je Latić, dajući ukradene glasove od Radončića na Komšićev „konto“.
„A da je Radončić pobjedio, oni bi ga ubili“, eksplicitan je Latić.
Zato je poentirao kako bi to bilo poniženje za Hrvate ako bi opet Dragan Čović paktirao sa Bakirom Izetbegovićem i ušao u koaliciju sa SDA.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ Empty Re: NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ

Post by Eroo 23/10/2018, 21:08

NASRED ULICE USRED SARAJEVA: Pretučen Nedžad Latić, napao ga…



U poslijepodnevnim satima u sarajevskoj općini Novi Grad napadnut je ugledni bošnjački intelektualac i urednik portala “The Bosnia Times” Nedžad Latić.
Pretučeni Nedžad Latić - Avaz.ba

Sam Latić je kratko za “Avaz” potvrdio da je napadnut na Otoci, gdje i stanuje…

NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ Latic222

“Bio sam u džamiji i kada sam krenuo kući, primijetio sam da me prati jedna osoba koju sam poznavao odranije iz viđenja, i koja je klanjala u istom safu sa mnom. Radi se o pripadniku vehabijske zajednice. Napao me dok sam prilazio zgradi u kojoj stanujem. Udarao me po glavi, imam povrede oka.”
Latić je otišao KUM, da bi mu se ukazula pomoć.
“Radi se o Zukorlićevom štabu s kojima sam i ranije imao problema. Prvi se desio u hotelu “Bristol” i tada je to osiguranje riješilo”, izjavio je Latić, dodajući da je uvjeren kako je razlog napada njegovo pisanje.
Iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo su potvrdili da je jedna osoba napadnuta, ali nisu precizirali o kome se radi.


____________________________

Sam kaže da se radi o privatnoj policiji Bakira Izetbegovića, malog od Erdogana.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74941
2016-07-22


Back to top Go down

NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ Empty Re: NAŠA TV | DOBAR, LOŠ, ZAO: NEDŽAD LATIĆ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum