ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WORLD WAR 3

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by AssadNaPodmornici 22/10/2018, 09:11

catabbath wrote:COD/Battlefileld klon. I kao usrani novi COD, ni ova nema single player. Ovo je još jedna igra za morone koji nemaju život i gube dane online u mulityplajeru.
i to još early access .. LoL.. još jedan early access koji neće biti dovršen.. 80% tih early accessa propadne a bili su najavljeni kao WoW naslovi.. evo Day Z, ista firma radila Armu krenula raditi Day Z, igra propala, a trebala je biti najbolja igra svih vremena.. 

Space ENG još u early..(aj nju nadograđuju).. GRAV, propao.. pitaj boga koliko igrica

najjače mi je te early access igrice budu hit, prodaju se ko lude.. a onda programeri se nakesaju para, padne im motivacija i napuste projekt.. i uleti novi early access.. 

ma neka ljudi kupuju... sada na steam popustu original takvu igricu kupiš za 10€, sićam se krajem 90tih , piratski cd si plaćao jedno vrijeme 50kuna, što je u današnjim protuvjerdnostima blizu 150kn.. a originali su koštali po 400-500kn, što bi danas bilo preko 1000kn.. a sada hit igrice za 100-250kn, maksimalno 300kn

više se ne isplati kupovati niti piratske igrice, kada su originali tako jeftini.. još odeš na sitove tipa g2a.com koji preprodavaju cd keyove direktno od proizvođača... 

meni frend da će kupiti galactic civilization 3 , da će je platiti 28€ hahah.. 
ja ga preusmjerio na g2a, i rekao, evo ti ovdje original cd key koji su vlasnici dali preprodavačima, ista igrica 3€ key..

AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by catabbath 22/10/2018, 09:20

AssadNaPodmornici wrote:i to još early access .. LoL.. još jedan early access koji neće biti dovršen..

A i ako ga dovrše na kraju, ti u biti njima plaćaš 50, 50€ da budeš njihov beta-tester, sav sretan.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by AssadNaPodmornici 22/10/2018, 09:21

fala kurcu ja kada sam odrastao nije bilo tih early access sranja niti polu dovršenih igrica niti kupovanja DLCova.. tako da takve igrice i danas preskačem.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by catabbath 22/10/2018, 09:24

AssadNaPodmornici wrote:fala kurcu ja kada sam odrastao nije bilo tih early access sranja niti polu dovršenih igrica niti kupovanja DLCova.. tako da takve igrice i danas preskačem.

Strpiš se misec dva dok ne cracknu igru i onda imaš igru bez bugova i sve DLCove za niš B-)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by AssadNaPodmornici 22/10/2018, 09:29

ma kupujem originale.. ne isplati se piratske zajebavati.. a originale možeš naći jeftino samo tako..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by Leviathan2 22/10/2018, 09:49

vuksadinare wrote:ovi slaveni se međusobno mrze..vise nego sto se postuju :)....zato su germani,talijani,turci to odlicno koristili..baci kost slavenima slijedi koljaza..a onda ti uletavas kao 'mirotvorac i spasitelj'...
germani i italijani su mila majka,
glavna bagra su englezi, oni bacaju kosti

_________________
WORLD WAR 3  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by vuksadinare 22/10/2018, 09:53

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:ovi slaveni se međusobno mrze..vise nego sto se postuju :)....zato su germani,talijani,turci to odlicno koristili..baci kost slavenima slijedi koljaza..a onda ti uletavas kao 'mirotvorac i spasitelj'...
germani i italijani su mila majka,
glavna bagra su englezi, oni bacaju kosti
..ma bacaju i svabe pod vodstvom merkel zadnjih desetak godina..talijani su nekad..sad imaju prevec problema u svom dvoristu....na zalsot mi se dobro nsimo snasli u takvoj igri zadnjih desetak godina..naivno smo pusili price...ja se uvijek hvatam za pistolj kad mi netko dođe s azapada i kaze 'mi vas volimo..'..drazi mi ej onaj koji dođe sa nekom kritikom bar znas na cemu si...zato cijenim trumpa jer je na određeni nacin iskren.kaze ti otvoreno sto misli o tebi i znas sto misli i kako ce raditi..ovo tipa 'mi vas volimo..' a kad ode onda dozivis sve suprotno do onog sto su rekli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by catabbath 22/10/2018, 09:56

AssadNaPodmornici wrote:ma kupujem originale.. ne isplati se piratske zajebavati.. a originale možeš naći jeftino samo tako..

Ja u 90% slučajeva s obzirom na omjer zabave i cijene, budem sretan da sam uštedio 50€. Brzi internet je majka ;)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by Leviathan2 22/10/2018, 10:05

vuksadinare wrote:
Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:ovi slaveni se međusobno mrze..vise nego sto se postuju :)....zato su germani,talijani,turci to odlicno koristili..baci kost slavenima slijedi koljaza..a onda ti uletavas kao 'mirotvorac i spasitelj'...
germani i italijani su mila majka,
glavna bagra su englezi, oni bacaju kosti
..ma bacaju i svabe pod vodstvom merkel zadnjih desetak godina..talijani su nekad..sad imaju prevec problema u svom dvoristu....na zalsot mi se dobro nsimo snasli u takvoj igri zadnjih desetak godina..naivno smo pusili price...ja se uvijek hvatam za pistolj kad mi netko dođe s azapada i kaze 'mi vas volimo..'..drazi mi ej onaj koji dođe sa nekom kritikom bar znas na cemu si...zato cijenim trumpa jer je na određeni nacin iskren.kaze ti otvoreno sto misli o tebi i znas sto misli i kako ce raditi..ovo tipa 'mi vas volimo..' a kad ode onda dozivis sve suprotno do onog sto su rekli
ma kakav, merkelica je obicna tuka, ona jednostavno pokusava ocuvat bilancu, nju ne zanimaju americkoruska prepucavanja
al englezi su skotovi i to samo takvi,
eventualno se germanima moze pripisat da pokusavaju odrzat svoju sferu uticaja i tu se dosta kace s francuzima
italijani su ko i balkanci, nikad nisu imali neku politiku koja je bila stalna, njih je zanimalo drzat okolicu gdje je bilo talijana, jadran libija, iz libije su protjerani, iz hrvatske i slo su protjerani, sad pokusavaju da odrze ono sto imaju
recimo poslije raspada sovjetskog saveza italijani su stvorili ogromnu ekonomsku prednost u rusiji ali su uredno izgurani od strane svaba, zato je merkelova i otjerala berlusconija pomocu raznoraznih trikova,  jer da je putkov frend silvio ostao na vlasti svabe bi daleko manje kolaca ugrabili

_________________
WORLD WAR 3  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by Guest 22/10/2018, 19:41

mortal wrote:
pismejker wrote:Trailer pocinje prikazom Rusa koji se spremaju pokrenuti WW3..naravno demonizacija se nastavlja.. :blj
šta misliš kako su Njemci ispali krivi za sve
....
Ustaše također
Pa gle..nitko te ne moze natjerat ida glumis Visu rasu i arijevce,i u tom kontekstu krenes napadati SVE OKO SEBE DRZAVE,trpati Slavene,Zidove,,i sve koje smatras nizima u konc logore i nadalje.. 
njemci su KRIVI,ne ispali,neg ojesu..i toga su i sami svjesni...
kolikogod te netko demonizirao i provocirao,ne smijes krenuti prvi..
Rusiju se pak demonizira,od kraja WW2,naravno iskljucivo sa Zapada,jer zapad ne prihvaca silu Koju ne moze pokoriti nikako..cak i kad je bila slabasna kao CCCP..Te provokacije se projiciraju kroz medije,filmove,zurnale,stripove,ovo i ono..cak i u sTAR TREK serijalu 60tih,Rusi su utjelovljavali Klingonce..cupaste,bradate,zarasle,bjesnoga pogleda,koji su isli sve unistavati oko sebe..
Zacudo,Rusi su stoicki izdrzali sva ta demoniziranja,i nisu se navukli u zamku pokretanaj WW3..ipak,u utrci hladnog rata u naoruzanju su ujeno financijski se iscrpili..
Tudej..ista igra sa Zapada..iste provokacije,mamac bacen zvan Ukrajina..To je trebao biti mamac da Rusija uleti i raskupusa Ukrajinu,a Zapad si da razloga za pokretanje WW3..mada,sumnjam da bi i tada bilo,jerbo se europskje drzave useru do vrata,kad se zamisli rat sa Rusijom..ako nema pameti,ima straha...
Ustase nisu moje podrucje interesa...djela govore sve u sustini za sve.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by Hektorović 22/10/2018, 21:05

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:i to još early access .. LoL.. još jedan early access koji neće biti dovršen..

A i ako ga dovrše na kraju, ti u biti njima plaćaš 50, 50€ da budeš njihov beta-tester, sav sretan.

Biznis je biznis :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by Counter-Strike 23/10/2018, 00:09


_________________
WORLD WAR 3  - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by michaellcmacha 23/10/2018, 00:47

catabbath wrote:COD/Battlefileld klon. I kao usrani novi COD, ni ova nema single player. Ovo je još jedna igra za morone koji nemaju život i gube dane online u mulityplajeru.
za svetozara... ? pa nemoj tako on već dulje vremena spoznao da ima osim džojstika i rujku....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by michaellcmacha 23/10/2018, 01:08

pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:Trailer pocinje prikazom Rusa koji se spremaju pokrenuti WW3..naravno demonizacija se nastavlja.. :blj
šta misliš kako su Njemci ispali krivi za sve
....
Ustaše također
Pa gle..nitko te ne moze natjerat ida glumis Visu rasu i arijevce,i u tom kontekstu krenes napadati SVE OKO SEBE DRZAVE,trpati Slavene,Zidove,,i sve koje smatras nizima u konc logore i nadalje.. 
njemci su KRIVI,ne ispali,neg ojesu..i toga su i sami svjesni...
kolikogod te netko demonizirao i provocirao,ne smijes krenuti prvi..
Rusiju se pak demonizira,od kraja WW2,naravno iskljucivo sa Zapada,jer zapad ne prihvaca silu Koju ne moze pokoriti nikako..cak i kad je bila slabasna kao CCCP..Te provokacije se projiciraju kroz medije,filmove,zurnale,stripove,ovo i ono..cak i u sTAR TREK serijalu 60tih,Rusi su utjelovljavali Klingonce..cupaste,bradate,zarasle,bjesnoga pogleda,koji su isli sve unistavati oko sebe..
Zacudo,Rusi su stoicki izdrzali sva ta demoniziranja,i nisu se navukli u zamku pokretanaj WW3..ipak,u utrci hladnog rata u naoruzanju su ujeno financijski se iscrpili..
Tudej..ista igra sa Zapada..iste provokacije,mamac bacen zvan Ukrajina..To je trebao biti mamac da Rusija uleti i raskupusa Ukrajinu,a Zapad si da razloga za pokretanje WW3..mada,sumnjam da bi i tada bilo,jerbo se europskje drzave useru do vrata,kad se zamisli rat sa Rusijom..ako nema pameti,ima straha...
Ustase nisu moje podrucje interesa...djela govore sve u sustini za sve.. :cleanteeth
kakva hrpetinica bedastoća... čuj njega... nisu se dali navući u zamku... pa kakvu zamku, pa tu vas nekolicina cijelo vrijeme trubi kako su rusi brutalna super sila koja bez jebemti može nadjebati u ratnoj igri sve uključujući i zločeste amere... ;)... zapad si da povoda za pokretanje ww3... pa kako to da finci, norvežani, baltičke zemlje litva estonija i latvija, pa poljska, ukrajina i cijeli niz zemalja država i naroda ne žele imati nikakvog posla sa rusijom odnosno rusima... a poprilično i mrze ruse... vjerojatno bezrazložno... svetozare svetozare a tebe jebe videoigricaa...cccc
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by Leviathan2 23/10/2018, 10:37

zanimljiva rasprava


_________________
WORLD WAR 3  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by Guest 23/10/2018, 19:32

michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:Trailer pocinje prikazom Rusa koji se spremaju pokrenuti WW3..naravno demonizacija se nastavlja.. :blj
šta misliš kako su Njemci ispali krivi za sve
....
Ustaše također
Pa gle..nitko te ne moze natjerat ida glumis Visu rasu i arijevce,i u tom kontekstu krenes napadati SVE OKO SEBE DRZAVE,trpati Slavene,Zidove,,i sve koje smatras nizima u konc logore i nadalje.. 
njemci su KRIVI,ne ispali,neg ojesu..i toga su i sami svjesni...
kolikogod te netko demonizirao i provocirao,ne smijes krenuti prvi..
Rusiju se pak demonizira,od kraja WW2,naravno iskljucivo sa Zapada,jer zapad ne prihvaca silu Koju ne moze pokoriti nikako..cak i kad je bila slabasna kao CCCP..Te provokacije se projiciraju kroz medije,filmove,zurnale,stripove,ovo i ono..cak i u sTAR TREK serijalu 60tih,Rusi su utjelovljavali Klingonce..cupaste,bradate,zarasle,bjesnoga pogleda,koji su isli sve unistavati oko sebe..
Zacudo,Rusi su stoicki izdrzali sva ta demoniziranja,i nisu se navukli u zamku pokretanaj WW3..ipak,u utrci hladnog rata u naoruzanju su ujeno financijski se iscrpili..
Tudej..ista igra sa Zapada..iste provokacije,mamac bacen zvan Ukrajina..To je trebao biti mamac da Rusija uleti i raskupusa Ukrajinu,a Zapad si da razloga za pokretanje WW3..mada,sumnjam da bi i tada bilo,jerbo se europskje drzave useru do vrata,kad se zamisli rat sa Rusijom..ako nema pameti,ima straha...
Ustase nisu moje podrucje interesa...djela govore sve u sustini za sve.. :cleanteeth
kakva hrpetinica bedastoća... čuj njega... nisu se dali navući u zamku... pa kakvu zamku, pa tu vas nekolicina cijelo vrijeme trubi kako su rusi brutalna super sila koja bez jebemti može nadjebati u ratnoj igri sve uključujući i zločeste amere... ;)... zapad si da povoda za pokretanje ww3... pa kako to da finci, norvežani, baltičke zemlje litva estonija i latvija, pa poljska, ukrajina i cijeli niz zemalja država i naroda ne žele imati nikakvog posla sa rusijom odnosno rusima... a poprilično i mrze ruse... vjerojatno bezrazložno... svetozare svetozare a tebe jebe videoigricaa...cccc
Svakako da nisu..Rusi jesu brutalna velesila,otkad postoj iRusija,i nema onog tko nije dobio po picki od nje,kad su je dovoljno nagazili,os Napoleona,sa najjacom vojskom tada,poslije i Hitjo...
Nadjebati moze,jer ima puno vise konvencionalnih artiljerijskih,tenkovskih protuavionskih i svakakvih drugih sredstava,kojima moze u miru razjebati bilo koju silu,koja pozeli krenuti na Rusiju..ameri jednostavno ne mogu toliko brutalnu silu stvoriti niti prenijeti na Europsko tlo,pogotovo ono blize rusiji,a da Ruje se prije toga dobr one ukopaju,postave svoje snage jos dobrano ispred svojih granica...Dok bi Ameri sa iole znacajnijim silama uspjeli doci na europsko tlo,sve spomenute vonabidrzavice bi ponovno postale ruske..Svabi i ostali bi morali jako dobro paziti sto rade,da se Ruje opet ne popnu na Reichstag..
Spomenuti ne zele imati posla sa rusima,iz svojih razloga,ne znam zasto vi toliko se kochite na pomen Rusije..s razlogom ili ne...jebiga...
Ameri su poguzlali debelo cijelu Europu,i nametli svoja pravila..ne tuku je,ali...osjetis i ti posljedice americke politike,odnosno RH..dddddd...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by Guest 23/10/2018, 19:34

michaellcmacha wrote:
catabbath wrote:COD/Battlefileld klon. I kao usrani novi COD, ni ova nema single player. Ovo je još jedna igra za morone koji nemaju život i gube dane online u mulityplajeru.
za svetozara... ? pa nemoj tako on već dulje vremena spoznao da ima osim džojstika i rujku....
Dugo vec nisam nijednu igru igrao..nazalost..zivot na zapadu generira puno stresa,i covjek se ne moze opustit za igru,..
Rujka,druga prica..pomaze u opustanju,..duse i tijela.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by AssadNaPodmornici 23/10/2018, 22:02

pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
catabbath wrote:COD/Battlefileld klon. I kao usrani novi COD, ni ova nema single player. Ovo je još jedna igra za morone koji nemaju život i gube dane online u mulityplajeru.
za svetozara... ? pa nemoj tako on već dulje vremena spoznao da ima osim džojstika i rujku....
Dugo vec nisam nijednu igru igrao..nazalost..zivot na zapadu generira puno stresa,i covjek se ne moze opustit za igru,..
Rujka,druga prica..pomaze u opustanju,..duse i tijela.. :clown
a šta ti ima u njemačkoj biti stresno. odradiš posao , 8h smjena (švabe rijetko rade preko 8h ovi moji frendovi, švabe nikome nedaju preko 8h), dobiješ solidnu lovu , sa tom lovom pokriješ i stan, i auto, i spizu, i robu i tehniku, i još ti ostane. 
ok, vjerojatno imaš još koji kurs popodne, ali to ti je i ovdje normalno u RH..

samo što je ovdje razlika, za isti posao koji radiš u njemačkoj, ovdje dobiješ 500-700€ plaću, i radiš često preko 8h dnevno(dakle kod nas možeš zaboraviti na 8h) i subote. i puno te više drkaju. kada dobiješ tu plaću, cijene su kao u njemačkoj.. (u njemačkoj su auta i tehnika i krediti jeftiniji, hrana u trgovini lil-la, restorani tamo malo skuplji i renta nešto skuplja, dakle sve skupa isti troškovi), a dobiješ 3puta manju plaću za više posla i stresa. i da , popodne i ovdje ideš na kurseve posli posla aKo želiš se maknuti sa 400-500€ plaće 

možeš se uvijek vratiti ovdje , na "život bez stresa"
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by aben 23/10/2018, 22:35

catabbath wrote:
AssadNaPodmornici wrote:fala kurcu ja kada sam odrastao nije bilo tih early access sranja niti polu dovršenih igrica niti kupovanja DLCova.. tako da takve igrice i danas preskačem.

Strpiš se misec dva dok ne cracknu igru i onda imaš igru bez bugova i sve DLCove za niš B-)

kic čito stripove, ovi igraju igrice, kaja vjerojatno obučivo barbike

jedino je epikur vode odrasli čovik, ali un je na diplomatiku...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by immortal 23/10/2018, 22:53

pismejker wrote:ovo smatram mracnom provokacijom..valjda ljudi nisu dovoljno nabrijani na ubijanje,pa ih treba malo potaknuti...

možda nas na taj način samo žele pripraviti da budemo spremni
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by jastreb 23/10/2018, 22:54

Srbi protiv Hrvata. Sve se oko njih vrti.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

WORLD WAR 3  - Page 2 Empty Re: WORLD WAR 3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum