ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehmedović Plenkoviću: Mi i danas osjećamo UZP

Go down

Mehmedović Plenkoviću: Mi i danas osjećamo UZP Empty Mehmedović Plenkoviću: Mi i danas osjećamo UZP

Post by Hektorović 19/10/2018, 01:21

SDA-ov dugogodišnji parlamentarac i budući zastupnik u Parlamentu BiH oštro je reagirao na svojem Facebook profilu komentirajući Andreja Plenkovića koji je u Bruxellesu govorio o tomu da je izborom Komšića u Predsjedništvo BiH bošnjačkim glasovima narušen duh Daytona.
Mehmedović je, između ostalog, rekao i kako Bošnjaci i danas osjećaju UZP.
Njegov status prenosimo u cijelosti:
Duhovnjak susjedne Hrvatske, sve čini da BiH politički destabilizira i učini je ovisnom o političkom stavu zvaničnog Zagreba i indirektno EU. Ovo je čista zloupotreba pozicije RH u članstvu EU.
Neće vam proći laž o BiH ni u Francuskoj niti u EU.
Mi i danas osjećamo UZP...
EU se mora suočiti s istinom, ili će poštivati presude Međunarodnih pravosudnih institucija ili će se urušiti na podršci fašističkim politikama.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26372
2018-04-10


Back to top Go down

Mehmedović Plenkoviću: Mi i danas osjećamo UZP Empty Re: Mehmedović Plenkoviću: Mi i danas osjećamo UZP

Post by RayMabus 19/10/2018, 05:44

Pila naopako ali nema im od toga ništa jer i ovi u EU kakvi god da su znaju zbrojit dva i dva
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Mehmedović Plenkoviću: Mi i danas osjećamo UZP Empty Re: Mehmedović Plenkoviću: Mi i danas osjećamo UZP

Post by vuksadinare 19/10/2018, 07:14

jebe se agama sarajlijama za eu...hoce erdiju pdo krilo ali cinimi se erdo ih puno ne ferma...osim deklarativno..ovi koliko su ograniceni da ne kuze da brisel lijepo sve zapisuje sto se govori...poslijece se cesljat i pitat zasto nas izbjegavaju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Mehmedović Plenkoviću: Mi i danas osjećamo UZP Empty Re: Mehmedović Plenkoviću: Mi i danas osjećamo UZP

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum